Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 listopada 2017 r.
17:18

Rada Miasta Puławy już w pełnym składzie

Autor: Zdjęcie autora rs
0 24 A A
Michał Śmich odbiera legitymację radnego z rąk przewodniczącej RM w Puławach, Bożeny Krygier
Michał Śmich odbiera legitymację radnego z rąk przewodniczącej RM w Puławach, Bożeny Krygier (fot. A. Rękas)

Nowa teczka, legitymacja i kwiaty trafiły w poprzedni czwartek do Michała Śmicha, który już oficjalnie uzupełnił skład puławskiej rady miasta. Młody samorządowiec zwyciężył w ostatnich wyborach uzupełniających ogłoszonych po śmierci radnego Mieczysława Turskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Młody samorządowiec (27 l.) do rady dostał się startując w wyborach uzupełniających z listy KWW „Miasto naszej przyszłości”. Pracownik biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego pokonał kandydatkę PSPP, Annę Dzierżawską. Dołączył do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z życzeniem trafił do komisji: Oświaty i Wychowania, Promocji Miasta Kultury i Współpracy, Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego, Rewizyjnej oraz Budżetu i Finansów.

Pierwszym tematem, w którym zabrał głos była wysokość podatków. Śmich zaapelował, by ich wysokość była dostosowana do projektowanego budżetu miasta. – Do tej sprawy należy podejść odpowiedzialnie – zauważył, sugerując, że proponowane podwyżki są potrzebne, jeśli miasto chce zrealizować postawione przed sobą cele.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomek Zwolak / 5 listopada 2017 r. o 22:51
0
undefined napisał:
Z mizernego to akurat taki redaktor jak z koziej d. trąba
 a z ciebie anonimowy ujadaczu trąba do potęgi. Jak jesteś taki odważny to się podpisz
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:42
0
Panie Śmich. Niech pan szuka rozwiązań. np, egzekwowania potężnego zadłużenia bloków socjalnych wobec miasta a nie zaczyna pan od podwyżek podatków dla mieszkańców.
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:17
0
a dajta spokój - śmich na sali
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:03
0
Śmich niech sobie sam obniży dietę a Groblowi Wójcikowej i Koconiowi pobory. Nasze pieniądze niech zostawi w spokoju.
Avatar
Rachmiszcz / 4 listopada 2017 r. o 09:41
0
"Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie" .................................................................................czy ten istotny zastrzyk gotówki dla miasta to przy max podwyżce podatku od nieruchomości kwota ok25tys zł?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 08:18
0
A co dla miasta zrobił nowy radny? To on jest radnym a nie forumowicze. PS. A jak tam z ulicą Japońską?
Avatar
Kkk / 4 listopada 2017 r. o 01:02
0
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki? Jak to jest to wasze dobro i ja mam coś dla niego robić to juź wolę nic nie robić
Avatar
lbx / 3 listopada 2017 r. o 23:33
0
undefined napisał:
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
 ja sie urodziłem hehe.....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 23:19
0
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 23:14
0
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla samego krytykowania nie wnosi niczego dobrego. Zresztą sami możecie za rok wystartować w wyborach.
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla ... rozwiń
Avatar
Tomek Zwolak / 5 listopada 2017 r. o 22:51
0
undefined napisał:
Z mizernego to akurat taki redaktor jak z koziej d. trąba
 a z ciebie anonimowy ujadaczu trąba do potęgi. Jak jesteś taki odważny to się podpisz
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:42
0
Panie Śmich. Niech pan szuka rozwiązań. np, egzekwowania potężnego zadłużenia bloków socjalnych wobec miasta a nie zaczyna pan od podwyżek podatków dla mieszkańców.
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:17
0
a dajta spokój - śmich na sali
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 11:03
0
Śmich niech sobie sam obniży dietę a Groblowi Wójcikowej i Koconiowi pobory. Nasze pieniądze niech zostawi w spokoju.
Avatar
Rachmiszcz / 4 listopada 2017 r. o 09:41
0
"Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie" .................................................................................czy ten istotny zastrzyk gotówki dla miasta to przy max podwyżce podatku od nieruchomości kwota ok25tys zł?
Avatar
Gość / 4 listopada 2017 r. o 08:18
0
A co dla miasta zrobił nowy radny? To on jest radnym a nie forumowicze. PS. A jak tam z ulicą Japońską?
Avatar
Kkk / 4 listopada 2017 r. o 01:02
0
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki? Jak to jest to wasze dobro i ja mam coś dla niego robić to juź wolę nic nie robić
Avatar
lbx / 3 listopada 2017 r. o 23:33
0
undefined napisał:
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
 ja sie urodziłem hehe.....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 23:19
0
Odejdźcie od komputera i przyjdźcie na sesję. Zabierzcie głos na sesji, jeśli aż tak bardzo troszczycie się o losy miasta. Krytykujecie tylko żeby krytykować. Konstruktywna krytyka jest Wam obca. Wylewacie tu na forum żółć. Nienawidzicie innych tak bardzo, że nie jesteście w stanie poprzeć żadnej dobrej decyzji. A tak naprawdę co zrobiliście dla miasta oprócz bezsensownej krytyki?
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 23:14
0
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla samego krytykowania nie wnosi niczego dobrego. Zresztą sami możecie za rok wystartować w wyborach.
No i zaczyna się jazda. Znowu anonimowi wielcy znawcy funkcjonowania samorządu, podatków, ale nie potrafią wyliczyć co to są za podwyżki podatków. 2 grosze za metr na rok. To są tak niskie kwoty dla obywateli, że wierzyć się aż nie chce, że obciążacie podwyżką nowego radnego. Bardzo słusznie się wypowiedział. Średnio rocznie wychodzi parę złotych dla obywatela, ale dla miasta to istotny zastrzyk gotówki na inwestycje tak potrzebne obywatelom. Cóż najpierw zaznajomcie się z tematem, a potem się wypowiadajcie, bo takie krytykowanie tylko dla ... rozwiń