Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 listopada 2009 r.
13:48
Edytuj ten wpis

Ranny mężczyzna leżał na chodniku, a ludzie tylko patrzyli

0 19 A A

Przez kilka minut zakrwawiony starszy mężczyzna leżał na chodniku w centrum Puław. Świadkowie jego upadku nawet nie zadzwonili po pogotowie. – To co się tam działo, to zwyczajna znieczulica – opowiada pani Angelika, która wezwała pomoc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wydarzyło się w piątek przed południem.

– Szłam chodnikiem koło dawnego targowiska Manhattan. Na ziemi leżał starszy mężczyzna, był zakrwawiony i tak sobie po prostu leżał. Podeszłam do niego, był przytomny. Spytałam ludzi wokół, czy ktoś dzwonił na pogotowie. A tu wielka cisza – relacjonuje pani Angelika, która skontaktowała się z naszą redakcją.

Jak mówi kobieta wokół było mnóstwo ludzi, bo to miejsce gdzie stoją handlarze ze swoimi stoiskami. Okazało się, że ktoś w końcu zadzwonił, ale zamiast na pogotowie to na policję.

– Spytałam rannego, czy potrzebuje pomocy. Skinął głową, że tak, dlatego sama wyjęłam telefon i wezwałam karetkę – mówi kobieta.

W oczekiwaniu na pogotowie pani Angelika wyszła w pobliże ulicy, tak żeby lekarze mogli szybko dotrzeć do mężczyzny.

– To trwało kilka minut, a w tym czasie ten mężczyzna leżał sobie sam na chodniku. Cała ta sytuacja pokazuje jaką mamy znieczulicę w naszym mieście. Jak już przyjechało pogotowie, to lekarze powiedzieli że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Ale to przecież nie uzasadnia tego, że nikt nawet nie próbował mu pomóc – dziwi się nasza Czytelniczka.

Pogotowie zabrało rannego do szpitala. Jak się okazało na szczęście 70-letniemu mężczyźnie nic bardzo poważnego się nie stało i szybko stamtąd wyszedł. – Ale równie dobrze ten człowiek mógł na chodniku umrzeć. A wszyscy wokół by się tylko przyglądali – rozkłada ręce pani Angelika.

Kilka godzin po zdarzeniu rozmawialiśmy z innymi świadkami zdarzenia. – Ten mężczyzna szedł chodnikiem bardzo się zataczając. W pewnym momencie tuż przed moim stoiskiem potknął się i rozpędzony upadł na ziemię. Wyglądało to strasznie, cały był zakrwawiony. Ja nie mam komórki, więc poszłam do innych ludzi, żeby zadzwonili po pogotowie – opowiada jedna z handlarek.
• I zadzwonili?
– Nie. I nie wiem dlaczego – mówi kobieta. – Niektórzy mówili, żeby lepiej nie dzwonić, bo jeszcze przyjedzie policja i będzie miał większe problemy.

Cała opisana sytuacja w ogóle nie dziwi z kolei kierownika puławskiego pogotowia. – Ludzie często albo wcale nie reagują, albo reagują zbyt przesadnie. A czasami wystarczy podejść do osoby i chociażby zapytać, czy potrzebuje pomocy – komentuje Tadeusz Taracha, ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Więcej informacji z Puław na www.mmpuławy.pl

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gg / 8 grudnia 2009 o 20:45
0
I pomoc przedmedyczna. Artykuł 162 Kodeksu Karnego. Art.17/54 Kodeksu Cywlnego.
Kto przeszedł solidne przeszkolenie pierwszej pomocy wie co kryję się pod powyższymi pojęciami.
Tyle że w szkołach zdecydowana większość nauczycieli i uczniów to olewa. Zakłady pracy od wielkiego dzwonu i dla śwętego spokoju robią spędy pracowników p.t.Szkolenie BHP. Wykładowcy to często ludzie którzy zatrzymali się na etapie wiedzy sprzed wielu lat. Dysponują przestarzałymi i byle jakimi materiałami. 2-4 godziny byle jakiej pogadanki, może jakiś ( wątpliwy najczęściej )filmik lub pokazik. Kasa w łapkę, podpisanie szkolenia na liście zbiorczej lub certyfikacik imienny i ....... odwalone. A w głowach uczestników pustka.......
Dodawszy do tego psychologię społeczną(znieczulica, obawa przed "całym światem") i mamy polską rzeczywistość.
W rankingach obejmujących I pomoc wypadamy w ogonie Europy.
Szanowni inernauci!
Róbcie coś !
Tak być nie może!
Pierwsze tzw. 4 złote minuty to nie tylko ŻYCIE . To ulżenie w cierpieniu. To skrócenie leczenia. To wreszcie i kasa!
Dobre i aktualne elementy I pomocy to strony:
www.prc.kraków.pl
www.pck.org.pl
A'propos pijaków i badań na pogotowiu - mają wszystkie badania na cito(włącznie z tomografią).
POzdrawiam wszystkich którzy są skłonni pochylić się nad każdym tego potrzebującym!!!!!!!!!!!!!!!!
I pomoc przedmedyczna. Artykuł 162 Kodeksu Karnego. Art.17/54 Kodeksu Cywlnego.
Kto przeszedł solidne przeszkolenie pierwszej pomocy wie co kryję się pod powyższymi pojęciami.
Tyle że w szkołach zdecydowana większość nauczycieli i uczniów to olewa. Zakłady pracy od wielkiego dzwonu i dla śwętego spokoju robią spędy pracowników p.t.Szkolenie BHP. Wykładowcy to często ludzie którzy zatrzymali się na etapie wiedzy sprzed wielu lat. Dysponują przestarzałymi i byle jakimi materiałami. 2-4 godziny byle jakiej pogadanki, może jakiś ( w... rozwiń
Avatar
NaTaS / 8 grudnia 2009 o 07:59
0
Nie no nie róbcie sobie jaj. Angelika słusznie zrobiła.
Sam miałem podobną sytuację, jakiś czas temu na partyzantów - dosłownie 200 m od szpitala leżał młody chłopak, było zimno, on w samych spodniach bo ktoś mu zaje**ł resztę ciuchów i do tego rozwalona głowa i zakrwawiona twarz. I tak sobie leżał bo oczywiście nikt nawet nie sprawdził czy żyje. Jest tam ruchliwa ulica i co z tego? Może było późno ale na pewno ludzie wracali z pracy lub do niej szli, lub nawet z imprezy. NIKT SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ. Chłopak był nie przytomny, udało się go ocknąć. Może i był po alkoholu ale czy to jego wina że jacyś idioci otłukli mu ryja. Na szczęście szpital był obok i nie było sensu wzywać pogotowia, wziąłem go pod ramię i sam zaprowadziłem. Chłopak do tego był w szoku, nie widział co się dzieje. Trochę narobiłem afery w szpitalu bo wiadomo jak tam podchodzą do pacjentów - a gdy się okaże że jest pod wpływem alkoholu to całkiem olewka. Dlatego jestem za tym żeby pomagać w takich przypadkach. Kiedyś ty drogi czytelniku możesz znaleźć się w takiej sytuacji jak ten chłopak i wtedy inaczej na to spojrzysz.
Nie no nie róbcie sobie jaj. Angelika słusznie zrobiła.
Sam miałem podobną sytuację, jakiś czas temu na partyzantów - dosłownie 200 m od szpitala leżał młody chłopak, było zimno, on w samych spodniach bo ktoś mu zaje**ł resztę ciuchów i do tego rozwalona głowa i zakrwawiona twarz. I tak sobie leżał bo oczywiście nikt nawet nie sprawdził czy żyje. Jest tam ruchliwa ulica i co z tego? Może było późno ale na pewno ludzie wracali z pracy lub do niej szli, lub nawet z imprezy. NIKT SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ. Chłopak był nie przytomny, udało się... rozwiń
Avatar
~adi~ / 3 grudnia 2009 o 12:45
0
Ot i proszę.. Pomóc to nie było komu a teraz... ilu specjalistów od pomagania.
Avatar
olo / 3 grudnia 2009 o 07:57
0
Faktem jest też, że wśród tych co leżą na ulicy są pijaki (co leżą z własnej woli bo się nachlali) oraz naprawdę potrzebujący. Jednak nad decyzją czy się nad człowiekiem pochylić, nie można się zastanawiać, bo a nuż to ten drugi, co nie jest pijakiem i ma naprawdę problem ze zdrowiem...
Avatar
już obcokrajowiec / 3 grudnia 2009 o 07:55
0
Faktem jest, że znieczulica w Polsce się szerzy. Człowiek by "zdychał" na ulicy i mało kto się zainteresuje....
Jestem Polakiem i z przykrością stwierdzam, że większość Polaków to z reguły prostaki i chamy.
Avatar
am / 1 grudnia 2009 o 09:35
0
A przy mnie przewrócił się na chodniku jakiś dziadek, jak chciałem pomóc mu wstać to mnie zwymyślał i kazał sp.......
A później mówią że znieczulica.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Co za żnieczulica... jesteśmy jednak dziwnym społeczeństwem
Avatar
pan wasz / 30 listopada 2009 o 21:40
0
znieczulica u mocherow to norma tylko stare dewoty umia dzwonic na pogotowie jak sraczke maja a przy okazji komplet badan z robia bo sie do przychodni nie chce pojsc ale na targowisku czy pod blokiem caly dzien stoja i plotkuja i nic ich nie boli!!!! dziwne nie?
Avatar
pab / 30 listopada 2009 o 21:08
0
Pikuś,Pan Pikuś napisał:
Oj leni się Redaktor, oj leni na całego ........
Fabuła artykułu przygotowana przez czytelnika, zdjęcie ..... z ARCHIWUM sprzed conajmniej 3 miesięcy (a nie z piątku).


Panie Pikusiu, mylisz się, bo zdjęcie zostało zrobione właśnie w piątek. Pozdrawiam
Avatar
Pikuś,Pan Pikuś / 30 listopada 2009 o 18:38
0
Oj leni się Redaktor, oj leni na całego ........
Fabuła artykułu przygotowana przez czytelnika, zdjęcie ..... z ARCHIWUM sprzed conajmniej 3 miesięcy (a nie z piątku).
Avatar
gg / 8 grudnia 2009 o 20:45
0
I pomoc przedmedyczna. Artykuł 162 Kodeksu Karnego. Art.17/54 Kodeksu Cywlnego.
Kto przeszedł solidne przeszkolenie pierwszej pomocy wie co kryję się pod powyższymi pojęciami.
Tyle że w szkołach zdecydowana większość nauczycieli i uczniów to olewa. Zakłady pracy od wielkiego dzwonu i dla śwętego spokoju robią spędy pracowników p.t.Szkolenie BHP. Wykładowcy to często ludzie którzy zatrzymali się na etapie wiedzy sprzed wielu lat. Dysponują przestarzałymi i byle jakimi materiałami. 2-4 godziny byle jakiej pogadanki, może jakiś ( wątpliwy najczęściej )filmik lub pokazik. Kasa w łapkę, podpisanie szkolenia na liście zbiorczej lub certyfikacik imienny i ....... odwalone. A w głowach uczestników pustka.......
Dodawszy do tego psychologię społeczną(znieczulica, obawa przed "całym światem") i mamy polską rzeczywistość.
W rankingach obejmujących I pomoc wypadamy w ogonie Europy.
Szanowni inernauci!
Róbcie coś !
Tak być nie może!
Pierwsze tzw. 4 złote minuty to nie tylko ŻYCIE . To ulżenie w cierpieniu. To skrócenie leczenia. To wreszcie i kasa!
Dobre i aktualne elementy I pomocy to strony:
www.prc.kraków.pl
www.pck.org.pl
A'propos pijaków i badań na pogotowiu - mają wszystkie badania na cito(włącznie z tomografią).
POzdrawiam wszystkich którzy są skłonni pochylić się nad każdym tego potrzebującym!!!!!!!!!!!!!!!!
I pomoc przedmedyczna. Artykuł 162 Kodeksu Karnego. Art.17/54 Kodeksu Cywlnego.
Kto przeszedł solidne przeszkolenie pierwszej pomocy wie co kryję się pod powyższymi pojęciami.
Tyle że w szkołach zdecydowana większość nauczycieli i uczniów to olewa. Zakłady pracy od wielkiego dzwonu i dla śwętego spokoju robią spędy pracowników p.t.Szkolenie BHP. Wykładowcy to często ludzie którzy zatrzymali się na etapie wiedzy sprzed wielu lat. Dysponują przestarzałymi i byle jakimi materiałami. 2-4 godziny byle jakiej pogadanki, może jakiś ( w... rozwiń
Avatar
NaTaS / 8 grudnia 2009 o 07:59
0
Nie no nie róbcie sobie jaj. Angelika słusznie zrobiła.
Sam miałem podobną sytuację, jakiś czas temu na partyzantów - dosłownie 200 m od szpitala leżał młody chłopak, było zimno, on w samych spodniach bo ktoś mu zaje**ł resztę ciuchów i do tego rozwalona głowa i zakrwawiona twarz. I tak sobie leżał bo oczywiście nikt nawet nie sprawdził czy żyje. Jest tam ruchliwa ulica i co z tego? Może było późno ale na pewno ludzie wracali z pracy lub do niej szli, lub nawet z imprezy. NIKT SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ. Chłopak był nie przytomny, udało się go ocknąć. Może i był po alkoholu ale czy to jego wina że jacyś idioci otłukli mu ryja. Na szczęście szpital był obok i nie było sensu wzywać pogotowia, wziąłem go pod ramię i sam zaprowadziłem. Chłopak do tego był w szoku, nie widział co się dzieje. Trochę narobiłem afery w szpitalu bo wiadomo jak tam podchodzą do pacjentów - a gdy się okaże że jest pod wpływem alkoholu to całkiem olewka. Dlatego jestem za tym żeby pomagać w takich przypadkach. Kiedyś ty drogi czytelniku możesz znaleźć się w takiej sytuacji jak ten chłopak i wtedy inaczej na to spojrzysz.
Nie no nie róbcie sobie jaj. Angelika słusznie zrobiła.
Sam miałem podobną sytuację, jakiś czas temu na partyzantów - dosłownie 200 m od szpitala leżał młody chłopak, było zimno, on w samych spodniach bo ktoś mu zaje**ł resztę ciuchów i do tego rozwalona głowa i zakrwawiona twarz. I tak sobie leżał bo oczywiście nikt nawet nie sprawdził czy żyje. Jest tam ruchliwa ulica i co z tego? Może było późno ale na pewno ludzie wracali z pracy lub do niej szli, lub nawet z imprezy. NIKT SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ. Chłopak był nie przytomny, udało się... rozwiń
Avatar
~adi~ / 3 grudnia 2009 o 12:45
0
Ot i proszę.. Pomóc to nie było komu a teraz... ilu specjalistów od pomagania.
Avatar
olo / 3 grudnia 2009 o 07:57
0
Faktem jest też, że wśród tych co leżą na ulicy są pijaki (co leżą z własnej woli bo się nachlali) oraz naprawdę potrzebujący. Jednak nad decyzją czy się nad człowiekiem pochylić, nie można się zastanawiać, bo a nuż to ten drugi, co nie jest pijakiem i ma naprawdę problem ze zdrowiem...
Avatar
już obcokrajowiec / 3 grudnia 2009 o 07:55
0
Faktem jest, że znieczulica w Polsce się szerzy. Człowiek by "zdychał" na ulicy i mało kto się zainteresuje....
Jestem Polakiem i z przykrością stwierdzam, że większość Polaków to z reguły prostaki i chamy.
Avatar
am / 1 grudnia 2009 o 09:35
0
A przy mnie przewrócił się na chodniku jakiś dziadek, jak chciałem pomóc mu wstać to mnie zwymyślał i kazał sp.......
A później mówią że znieczulica.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Co za żnieczulica... jesteśmy jednak dziwnym społeczeństwem
Avatar
pan wasz / 30 listopada 2009 o 21:40
0
znieczulica u mocherow to norma tylko stare dewoty umia dzwonic na pogotowie jak sraczke maja a przy okazji komplet badan z robia bo sie do przychodni nie chce pojsc ale na targowisku czy pod blokiem caly dzien stoja i plotkuja i nic ich nie boli!!!! dziwne nie?
Avatar
pab / 30 listopada 2009 o 21:08
0
Pikuś,Pan Pikuś napisał:
Oj leni się Redaktor, oj leni na całego ........
Fabuła artykułu przygotowana przez czytelnika, zdjęcie ..... z ARCHIWUM sprzed conajmniej 3 miesięcy (a nie z piątku).


Panie Pikusiu, mylisz się, bo zdjęcie zostało zrobione właśnie w piątek. Pozdrawiam
Avatar
Pikuś,Pan Pikuś / 30 listopada 2009 o 18:38
0
Oj leni się Redaktor, oj leni na całego ........
Fabuła artykułu przygotowana przez czytelnika, zdjęcie ..... z ARCHIWUM sprzed conajmniej 3 miesięcy (a nie z piątku).
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin
30 stycznia 2020, 18:00

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin 0 0

W ramach cyklu "Zawsze Klasyka" w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) 30 stycznia o godz. 18 odbędzie się koncert - "Franciszek Lessel w 240. rocznicę urodzin".

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych."
Magazyn

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych." 6 7

Rozmowa z Olga Kisielewicz, koordynatorką Lubelskiego Ruchu Antyłowieckiego

Pomnik Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż czeka na decyzje komitetu i miasta

Pomnik Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż czeka na decyzje komitetu i miasta 0 4

Sprawa pomnika Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej wciąż w zawieszeniu. Społeczny komitet jego budowy czeka na odpowiedź od magistratu, a magistrat od przewodniczącego komitetu. A pomnik jest już przecież gotowy.

Trzeba regulować populację zwierzyny w dzikim stanie. "Leśnikom zależy, by populację zwierzyny zmniejszyć"
Magazyn

Trzeba regulować populację zwierzyny w dzikim stanie. "Leśnikom zależy, by populację zwierzyny zmniejszyć" 13 3

Rozmowa z Andrzejem Tomasiakiem, członkiem Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lublinie

Nie będzie lekcji o zmianach klimatycznych. Minister edukacji nie widzi takiej potrzeby

Nie będzie lekcji o zmianach klimatycznych. Minister edukacji nie widzi takiej potrzeby 5 8

Rzecznik Praw Obywatelskich chciał żeby do szkół zawitały lekcje o zmianach klimatycznych i sposobach przeciwdziałania ich skutkom. Minister edukacji takiej potrzeby jednak nie widzi.

Radni PiS chcą odwołać wiceprzewodniczącego rady powiatu bialskiego. Poszło o wpisy na Facebooku

Radni PiS chcą odwołać wiceprzewodniczącego rady powiatu bialskiego. Poszło o wpisy na Facebooku 0 21

Daniel Dragan może stracić funkcję wiceprzewodniczącego rady powiatu bialskiego. Jego odwołania chcą radni Prawa i Sprawiedliwości. Powód? Obraźliwe wpisy na Facebooku.

Krowy rażone prądem w głowę i wymiona. Drastyczne nagrania z ubojni
film

Krowy rażone prądem w głowę i wymiona. Drastyczne nagrania z ubojni 74 6

- Były uderzane poganiaczem w wymiona, rażone prądem w głowę, wykręcano im ogon – mówią przedstawiciele fundacji „Viva!”, którzy zarejestrowali jak wygląda wyprowadzanie zwierząt z ciężarówek w jednym z zakładów w środkowej Polsce.

Chełm: Nerwowo w godzinach szczytu. Kolizja spowolniła ruch w centrum

Chełm: Nerwowo w godzinach szczytu. Kolizja spowolniła ruch w centrum 0 0

Dzisiejsza kolizja w centrum Chełma spowolniła ruch w tamtym rejonie o kilkanaście minut. Co ciekawe, w samym mieście jest kilka punktów, w których podobne zdarzenia utrudniają przejazd.

MKS Perła w niedzielę zagra z Erd. Mistrzynie liczą na wsparcie kibiców

MKS Perła w niedzielę zagra z Erd. Mistrzynie liczą na wsparcie kibiców 0 2

W niedzielę MKS Perła Lublin zmierzy się w hali Globus z węgierskim Erd w ramach meczu fazy grupowej Pucharu EHF. Podopieczne trenera Roberta Lisa zapraszają kibiców na trybuny licząc jednocześnie na donośny doping i wsparcie

Materiał przyszłości prosto z Puław. Firma MakeGrowLab z kolejnymi laurami
Magazyn

Materiał przyszłości prosto z Puław. Firma MakeGrowLab z kolejnymi laurami 23 3

Firma MakeGrowLab to obecnie jeden z najgorętszych start-upów w Polsce. Para naukowców-pasjonatów z Puław wygrywa kolejne konkursy i zaczyna zdobywać pieniądze. Ich bio-materiał nowego typu „tkają” mikroorganizmy. W odróżnieniu od plastiku, rozkłada się w 3 miesiące

Wystawa malarstwa Krystyny Zlot w Puławach
27 stycznia 2020, 17:00

Wystawa malarstwa Krystyny Zlot w Puławach 0 0

W poniedziałek, 27 stycznia o godz. 17 w Galerii MDK Puławy (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Krystyny Zlot.

Studniówki 2020. Tak bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Studniówki 2020. Tak bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu [zdjęcia] 0

96 par maturzystów bawiło się na studniówce Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu, zwanego "Ekonomikiem". Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Zaledwie 100 sekund dzieli nas od północy. Wskazówki Zegara Zagłady zbliżyły się do godziny "zero"

Zaledwie 100 sekund dzieli nas od północy. Wskazówki Zegara Zagłady zbliżyły się do godziny "zero" 3 3

Wskazówki Zegara Zagłady (z ang. Doomsday Clock) zbliżyły się niebezpiecznie blisko północy - od godziny "zero" dzieli nas zaledwie 100 sekund. To pierwsze takie wskazanie od 1947 roku, czyli od momentu stworzenia Zegara.

Kolejne auta z cofniętymi licznikami. Rekordzista miał przebieg mniejszy o 900 tys. km

Kolejne auta z cofniętymi licznikami. Rekordzista miał przebieg mniejszy o 900 tys. km 0 0

Jeden dzień i trzy auta z cofniętymi licznikami. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do zmniejszenia wskazań przejechanych kilometrów w trzech samochodach. Dwa pojazdy zatrzymano wczoraj do kontroli drogowej, a właściciel trzeciego z nich sam zgłosił się na komendę.

Czwarty transfer Wisły Puławy

Czwarty transfer Wisły Puławy 0 1

Duma Powiśla potwierdziła kolejny transfer. W piątek do drużyny Mariusza Pawlaka dołączył Dariusz Brągiel, ostatnio zawodnik Wisły Sandomierz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!