Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lipca 2017 r.
16:00

Rekordowo szybka pomoc dla Natalki, która straciła nóżkę. Suma ciągle rośnie

0 35 A A
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Każda pomoc na pewno się przyda
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Każda pomoc na pewno się przyda (fot. Fundacja)

Niecałe 24 godziny zbiórki na leczenie i rehabilitację poszkodowanej w wypadku dwuletniej Natalki z Puław, wystarczyły, by na koncie fundacji znalazło się 10 tysięcy złotych, czyli tyle, o ile wnioskowano. Suma wpłat cały czas rośnie. Rodzice dziewczynki dziękują za wsparcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chcesz pomóc Natalce? Kliknij tutaj

Rzadko zdarza się, żeby społeczny odzew na pomoc dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji, był tak natychmiatowy, jak w tym przypadku. Mieszkańcy Puław, całego województwa lubelskiego, ludzie mieszkający za granicą okazali wsparcie.

Do dzisiaj fundacja "Po prostu pomagam" zarejestrowała 275 darczyńców, którzy wpłacili w sumie 15,6 tysięcy złotych. To już ponad 150 procent sumy, o którą proszono. Zbiórka dla dziewczynki, której po wypadku lekarze musieli amputować nóżkę, ciągle trwa, bo potrzeby związane z leczeniem i rehabilitację Natalki są znacznie wyższe, niż 10, czy 20 tysięcy złotych.

- Na pewno nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Sama jestem tym pozytywnie zaskoczona i chciałabym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam pomogli - mówi Małgorzata Cieplicka-Bławat, mama Natalki.

Przypominamy, że jej dwuletnia córczeka padła ofiarą pijanego pirata drogowego, który wjechał w idącą chodnikiem rodzinę i uciekł, nie udzielając im pomocy. Mamie i 6-letniemu bratu Natalki nic poważnego się nie stało, ale ona sama w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niej m.in. obrzęk mózgu, uraz przedramienia, złamanie kości udowej, nasady piszczeli, zmiażdżenie kolana i liczne urazy wewnętrzne. Przeszła dwie operacje, ale mimo podjętego wysiłku, jej nóżka musiała zostać amputowana powyżej kolana.

Życie po tym wypadku dla jej rodziców to nowe obowiązki, konieczność regularnych wizyt kontrolnych u specjalistów w Lublinie, a w niedalekiej przyszłości rozpoczęcie rehabilitacji (ok. 9 tys. zł rocznie).

Potrzebne są m.in. leki, maści, opatrunki, kule. Dla państwa Bławat wysiłek finansowy, który będzie trzeba podjąć, jest nie do udźwignięcia. Tata Natalki nie ma stałej pracy i podejmuje się różnych zajęć. Jej mama pod opieką, oprócz córeczki, ma także dwóch 6-letnich bliźniaków, w tym jednego niepełnosprawnego. Kondycja finansowa rodziny ledwo pozwala na utrzymanie.

Żeby dziewczynka miała szansę na optymalny rozwój, musi rozpocząć naukę chodzenia na kulach, poruszania się na wózku, czy chodzenia z protezą. Tę ostatnią na szczęście ma zapewnioną, ale dziecko szybko rośnie i niedługo potrzebna będzie kolejna. Wartość tego rodzaju sprzętu wacha się od 3 do 15 tys. złotych. Dlatego rodzina państwa Bławat prosiła o wsparcie.

- Potrzebujemy pomocy, liczy się każda złotówka, każdy grosz się przyda. Staramy się sobie radzić, ale jest nam naprawdę trudno - mówiła tuż po ogłoszeniu zbiórki pani Małgorzata. Dzisiaj już wie, może liczyć nawet na kilkanaście tysięcy złotych od anonimowych darczyńców, ale zdaje sobie sprawę także z tego, że koszty, które pojawią się w przyszłości, trudno dzisiaj oszacować.

Dlatego pomoc nadal jest potrzebna. Pierwszy ze sposobów to przekazanie darowizny na konto fundacji "Po prostu Pomagam" (nr konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920) z dopiskiem "darowizna, rehabilitacja Natalki". Drugi to włączenie się w trwającą ciągle zbiórkę na stronie internetowej poprostupomagam.pl.

Rodzina małej Natalki przy tej okazji apeluje także do agentów firm zajmujących się odszkodowaniami dla ofiar wypadków, by mówiąc wprost - dali im już spokój. Państwo Bławat nie są i nie będą zainteresowani ich usługami.

Tymczasem Krzysztof M., sprawca wypadku, pozostaje w areszcie. Puławska prokuratura przygotowuje wobec niego akt oskarżenia. Wśród zarzutów jest spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu (1,6 prom.), którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, a także ucieczka z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 14:35
0
Może by tak odświeżyć ten post to uda się zebrać więcej kaski
Avatar
ewela / 10 lipca 2017 o 15:35
0
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos złego i właśnie zrobił niewinnemu dziecku, przed którym całe zycie. Sama mam córkę i po tym jak usłyszałam o Natalce to coś we mnie pękło,  że dla jednych ludzi ludzkie życie jest nic niewarte. On jeśli ma jakiekolwiek sumienie to już poniósł kare i bedzie to brzemie nosił do końca życia. Ja pierwsze co pomyślałam o nim co za Skurw....n ale gdy emocje opadna juz wiem że jest to tragedia dwóch rodzin biednej dziewczynki , która starciła nóżkę i tego czlowieka , który ja okaleczył. Prawojazdy powinni mu zabrać dozywotnio a zamaist 12 lat wiezięnia powinni go wysłać za darmo do pracy z ludzmi poszkodawynymi w wypadkach samochodowych przez pijanych kierowców, wtedy moze by się na cos przydał !!!
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos z... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 23:59
0
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjalnie skrzywdzić nie chciał, ale normalni, zdrowi ludzie są w stanie przewidzieć skutki powyższej mieszanki. On nie był, więc trzeba go odizolować, żeby kolejnej tragedii nie było. Ciebie też by wypadało odizolować jak nie potrafisz ocenić sytuacji właściwie, bo będziesz następny co specjalnie nie chciał. Ciekawe czy byś był tak litościwy jak by to twoje dziecko nogę straciło i ledwie uszło z życiem. Nawet jak by to mój syn był sprawcą to bym mu nie wybaczył, że coś takiego zrobił i nie próbował usprawiedliwiać. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność. A tak na marginesie ludzie dlatego tak reagują na takich bandytów, bo się boją o siebie i swoich bliskich, że coś takiego może ich również spotkać jak Natalkę i jej Rodzinę. Więc nie ma co się dziwić. I ten typ może dziękować że jest sąd i policja bo inaczej to wyrok już by był wykonany. Więc nie biadol tak, bo za to co zrobił i tak będzie miał stosunkowo niską karę. Natalka przez niego będzie miała trudne życie, a to niewinne dziecko które dopiero je zaczyna. Życzę jej żeby na swojej drodze spotykała już tylko mądrych ludzi.
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjaln... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:42
0
On nie jest pijakiem
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:41
0
Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili.
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 09:13
0
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i MUSI ponieść kare. Mam nadzieję że ten pijak poniesie najsurowszą. Natalce życzę żeby mimo wszystko uśmiech nie schodził z jej prześlicznej buźki.
Avatar
heh / 6 lipca 2017 o 22:44
0
undefined napisał:
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
  I oczywiście to ojciec dziewczynki urwał jej nóżkę..?
Avatar
i tyle / 6 lipca 2017 o 22:42
0
undefined napisał:
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
 No, to było za to bardzo sensowne z Twojej strony. Bardzo sensowne... "Niemcewicza" - nie karm trolla. :)
Avatar
remik / 6 lipca 2017 o 20:57
0
Jak by ktoś mojemu dziecku coś takiego zrobił to bym z niecierpliwością czekał na niego aż wyjdzie z pierdla. Oczywiście trzeba inteligentnie działać, żeby siebie nie wsadzić do pierdla i ze swojego dziecka sieroty dodatkowo nie zrobić. Sprawiedliwości sądy nie dadzą, o sprawiedliwość trzeba samemu się postarać.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 16:45
0
Ci co najgłośniej krzyczą pewnie też mają na sumieniu sporo. Szukacie sensacji i tyle . Od waszego pitolenia nóżka jej nie odnośnie więc zajmijcie się sobą . , ciekawe co byście zrobiły gdyby to ktoś z waszego najbliższego otoczenia tak zrobił, ojciec brat matka czy przyjaciel też pozeolilibyscie na formierskie wyzwiska bo wątpię.
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 14:35
0
Może by tak odświeżyć ten post to uda się zebrać więcej kaski
Avatar
ewela / 10 lipca 2017 o 15:35
0
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos złego i właśnie zrobił niewinnemu dziecku, przed którym całe zycie. Sama mam córkę i po tym jak usłyszałam o Natalce to coś we mnie pękło,  że dla jednych ludzi ludzkie życie jest nic niewarte. On jeśli ma jakiekolwiek sumienie to już poniósł kare i bedzie to brzemie nosił do końca życia. Ja pierwsze co pomyślałam o nim co za Skurw....n ale gdy emocje opadna juz wiem że jest to tragedia dwóch rodzin biednej dziewczynki , która starciła nóżkę i tego czlowieka , który ja okaleczył. Prawojazdy powinni mu zabrać dozywotnio a zamaist 12 lat wiezięnia powinni go wysłać za darmo do pracy z ludzmi poszkodawynymi w wypadkach samochodowych przez pijanych kierowców, wtedy moze by się na cos przydał !!!
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos z... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 23:59
0
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjalnie skrzywdzić nie chciał, ale normalni, zdrowi ludzie są w stanie przewidzieć skutki powyższej mieszanki. On nie był, więc trzeba go odizolować, żeby kolejnej tragedii nie było. Ciebie też by wypadało odizolować jak nie potrafisz ocenić sytuacji właściwie, bo będziesz następny co specjalnie nie chciał. Ciekawe czy byś był tak litościwy jak by to twoje dziecko nogę straciło i ledwie uszło z życiem. Nawet jak by to mój syn był sprawcą to bym mu nie wybaczył, że coś takiego zrobił i nie próbował usprawiedliwiać. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność. A tak na marginesie ludzie dlatego tak reagują na takich bandytów, bo się boją o siebie i swoich bliskich, że coś takiego może ich również spotkać jak Natalkę i jej Rodzinę. Więc nie ma co się dziwić. I ten typ może dziękować że jest sąd i policja bo inaczej to wyrok już by był wykonany. Więc nie biadol tak, bo za to co zrobił i tak będzie miał stosunkowo niską karę. Natalka przez niego będzie miała trudne życie, a to niewinne dziecko które dopiero je zaczyna. Życzę jej żeby na swojej drodze spotykała już tylko mądrych ludzi.
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjaln... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:42
0
On nie jest pijakiem
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:41
0
Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili.
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 09:13
0
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i MUSI ponieść kare. Mam nadzieję że ten pijak poniesie najsurowszą. Natalce życzę żeby mimo wszystko uśmiech nie schodził z jej prześlicznej buźki.
Avatar
heh / 6 lipca 2017 o 22:44
0
undefined napisał:
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
  I oczywiście to ojciec dziewczynki urwał jej nóżkę..?
Avatar
i tyle / 6 lipca 2017 o 22:42
0
undefined napisał:
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
 No, to było za to bardzo sensowne z Twojej strony. Bardzo sensowne... "Niemcewicza" - nie karm trolla. :)
Avatar
remik / 6 lipca 2017 o 20:57
0
Jak by ktoś mojemu dziecku coś takiego zrobił to bym z niecierpliwością czekał na niego aż wyjdzie z pierdla. Oczywiście trzeba inteligentnie działać, żeby siebie nie wsadzić do pierdla i ze swojego dziecka sieroty dodatkowo nie zrobić. Sprawiedliwości sądy nie dadzą, o sprawiedliwość trzeba samemu się postarać.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 16:45
0
Ci co najgłośniej krzyczą pewnie też mają na sumieniu sporo. Szukacie sensacji i tyle . Od waszego pitolenia nóżka jej nie odnośnie więc zajmijcie się sobą . , ciekawe co byście zrobiły gdyby to ktoś z waszego najbliższego otoczenia tak zrobił, ojciec brat matka czy przyjaciel też pozeolilibyscie na formierskie wyzwiska bo wątpię.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Żuk idzie do sądu

Prezydent Żuk idzie do sądu 0 15

Prezydent Lublina nie zrezygnuje z zaskarżenia wyroku w sprawie górek czechowskich, mimo apeli miejskich aktywistów i radnych opozycji. Prezydent szczegółowo wylicza skutki, które – jego zdaniem i wbrew twierdzeniom aktywistów – może mieć dla okolicznych mieszkańców uprawomocnienie się wyroku.

Niecodzienna akcja straży pożarnej w Lublinie. Kierowca nie zaciągnął hamulca ręcznego

Niecodzienna akcja straży pożarnej w Lublinie. Kierowca nie zaciągnął hamulca ręcznego 0 1

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21 na ul. Tumidajskiego w Lublinie.

W Lublinie można bezpłatnie nauczyć się Polskiego Języka Migowego

W Lublinie można bezpłatnie nauczyć się Polskiego Języka Migowego 0 0

W Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 38 przy ul. Relaksowej 25 (tel. 81 311 01 12) trwają zapisy na bezpłatne zajęcia z Polskiego Języka Migowego.

Koncert przebojów Anny German i Bernarda Ładysza w Teatrze Muzycznym
24 kwietnia 2020, 17:00

Koncert przebojów Anny German i Bernarda Ładysza w Teatrze Muzycznym 0 0

W niedzielę, 5 kwietnia o godz. 17 w Teatrze Muzycznym w Lublinie (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert "Anna German i Bernard Ładysz - jakich nie znacie".

MKS Perła kontra JKS Jarosław

MKS Perła kontra JKS Jarosław 0 0

MKS Perła Lubin dzisiaj o godz. 18 w hali Globus zmierzy się z EUROBUD JKS Jarosław.

Co dzieje się w Małpim Gaju w Białej Podlaskiej?

Co dzieje się w Małpim Gaju w Białej Podlaskiej? 15 4

Mieszkańcy Białej Podlaskiej mogą się zastanawiać co dzieje się w Małpim Gaju przy ulicy Zamkowej. Powstaje tu park oraz ścieżka pieszo-rowerowa.

Niepełnosprawni z Białej Podlaskiej mogą wnioskować o asystentów. Mają czas do jutra

Niepełnosprawni z Białej Podlaskiej mogą wnioskować o asystentów. Mają czas do jutra 0 0

Do piątku można składać wnioski do programu asystenckiego dla osób niepełnosprawnych. Nabór prowadzi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

Budżet obywatelski w Lublinie się zmieni. Ten nowy plac zabaw to efekt głosowania mieszkańców
galeria

Budżet obywatelski w Lublinie się zmieni. Ten nowy plac zabaw to efekt głosowania mieszkańców 1 6

Nowy regulamin budżetu obywatelskiego ma dziś zatwierdzić Rada Miasta na prośbę prezydenta. Zmieniona ma zostać m.in. maksymalna wartość zgłaszanych projektów ogólnomiejskich, zaś te dzielnicowe już nie będą mogły dotyczyć niczego innego poza inwestycjami. Co jeszcze ma się zmienić?

Liga Mistrzów. Guardiola lepszy od Zidana
film

Liga Mistrzów. Guardiola lepszy od Zidana 0 0

W środowym hicie Ligi Mistrzów Real Madryt przegrał na Santiago Bernabeu z Manchesterem City 1:2 mimo, że jako pierwszy zdobył gola i mocno skomplikował sobie sprawę awansu do ćwierćfinału

Mieszkaniec Puław od kilku lat znęcał się nad ojcem i bratem

Mieszkaniec Puław od kilku lat znęcał się nad ojcem i bratem 8 0

25-letni mieszkaniec Puław trafił do aresztu za znęcanie się nad swoim ojcem i bratem. Mężczyzna wyzywał swoich najbliższych, bił ich i groził im nożem. Jak się okazało, trwało to od kilku lat. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy po awanturze domowej, był nietrzeźwy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Chełm: Trzydniowe obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych

Chełm: Trzydniowe obchody upamiętniające Żołnierzy Wyklętych 0 3

Konferencje, wykłady, projekcje filmowe, wieczór pamięci – przez trzy dni od piątku, 28 lutego do niedzieli 1 marca w Chełmie będą trwały wydarzenia upamiętniające Żołnierzy Wyklętych.

Lubelskie: Nocny pożar kurnika. Padło 5 tysięcy indyków
galeria

Lubelskie: Nocny pożar kurnika. Padło 5 tysięcy indyków 76 4

W nocy strażacy gasili pożar kurnika w miejscowości Chrząchów (gmina Końskowola).

Spektakl "Przychodzi baba do lekarza" w Lublinie
13 marca 2020, 19:30

Spektakl "Przychodzi baba do lekarza" w Lublinie 0 0

Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl "Przychodzi baba do lekarza", który będzie można zobaczyć 13 marca o godz. 19.30 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15).

Pożegnanie z zielenią na rynku w Końskowoli. Powstaje plac z granitowych płyt
galeria

Pożegnanie z zielenią na rynku w Końskowoli. Powstaje plac z granitowych płyt 35 21

Przebudowa rynku wchodzi w decydującą fazę. Wokół odrestaurowanego, dawnego ratusza powstaje plac z granitowych płyt. Przy chodnikach posadzono nowe drzewka i zamontowano słupy dla lamp oświetleniowych. Na wschodniej i północnej stronie widać już zarys nowych trawników.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lutego 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lutego 2020 r. 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!