Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 lipca 2017 r.
16:00

Rekordowo szybka pomoc dla Natalki, która straciła nóżkę. Suma ciągle rośnie

0 35 A A
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Każda pomoc na pewno się przyda
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Każda pomoc na pewno się przyda (fot. Fundacja)

Niecałe 24 godziny zbiórki na leczenie i rehabilitację poszkodowanej w wypadku dwuletniej Natalki z Puław, wystarczyły, by na koncie fundacji znalazło się 10 tysięcy złotych, czyli tyle, o ile wnioskowano. Suma wpłat cały czas rośnie. Rodzice dziewczynki dziękują za wsparcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chcesz pomóc Natalce? Kliknij tutaj

Rzadko zdarza się, żeby społeczny odzew na pomoc dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji, był tak natychmiatowy, jak w tym przypadku. Mieszkańcy Puław, całego województwa lubelskiego, ludzie mieszkający za granicą okazali wsparcie.

Do dzisiaj fundacja "Po prostu pomagam" zarejestrowała 275 darczyńców, którzy wpłacili w sumie 15,6 tysięcy złotych. To już ponad 150 procent sumy, o którą proszono. Zbiórka dla dziewczynki, której po wypadku lekarze musieli amputować nóżkę, ciągle trwa, bo potrzeby związane z leczeniem i rehabilitację Natalki są znacznie wyższe, niż 10, czy 20 tysięcy złotych.

- Na pewno nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Sama jestem tym pozytywnie zaskoczona i chciałabym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam pomogli - mówi Małgorzata Cieplicka-Bławat, mama Natalki.

Przypominamy, że jej dwuletnia córczeka padła ofiarą pijanego pirata drogowego, który wjechał w idącą chodnikiem rodzinę i uciekł, nie udzielając im pomocy. Mamie i 6-letniemu bratu Natalki nic poważnego się nie stało, ale ona sama w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niej m.in. obrzęk mózgu, uraz przedramienia, złamanie kości udowej, nasady piszczeli, zmiażdżenie kolana i liczne urazy wewnętrzne. Przeszła dwie operacje, ale mimo podjętego wysiłku, jej nóżka musiała zostać amputowana powyżej kolana.

Życie po tym wypadku dla jej rodziców to nowe obowiązki, konieczność regularnych wizyt kontrolnych u specjalistów w Lublinie, a w niedalekiej przyszłości rozpoczęcie rehabilitacji (ok. 9 tys. zł rocznie).

Potrzebne są m.in. leki, maści, opatrunki, kule. Dla państwa Bławat wysiłek finansowy, który będzie trzeba podjąć, jest nie do udźwignięcia. Tata Natalki nie ma stałej pracy i podejmuje się różnych zajęć. Jej mama pod opieką, oprócz córeczki, ma także dwóch 6-letnich bliźniaków, w tym jednego niepełnosprawnego. Kondycja finansowa rodziny ledwo pozwala na utrzymanie.

Żeby dziewczynka miała szansę na optymalny rozwój, musi rozpocząć naukę chodzenia na kulach, poruszania się na wózku, czy chodzenia z protezą. Tę ostatnią na szczęście ma zapewnioną, ale dziecko szybko rośnie i niedługo potrzebna będzie kolejna. Wartość tego rodzaju sprzętu wacha się od 3 do 15 tys. złotych. Dlatego rodzina państwa Bławat prosiła o wsparcie.

- Potrzebujemy pomocy, liczy się każda złotówka, każdy grosz się przyda. Staramy się sobie radzić, ale jest nam naprawdę trudno - mówiła tuż po ogłoszeniu zbiórki pani Małgorzata. Dzisiaj już wie, może liczyć nawet na kilkanaście tysięcy złotych od anonimowych darczyńców, ale zdaje sobie sprawę także z tego, że koszty, które pojawią się w przyszłości, trudno dzisiaj oszacować.

Dlatego pomoc nadal jest potrzebna. Pierwszy ze sposobów to przekazanie darowizny na konto fundacji "Po prostu Pomagam" (nr konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920) z dopiskiem "darowizna, rehabilitacja Natalki". Drugi to włączenie się w trwającą ciągle zbiórkę na stronie internetowej poprostupomagam.pl.

Rodzina małej Natalki przy tej okazji apeluje także do agentów firm zajmujących się odszkodowaniami dla ofiar wypadków, by mówiąc wprost - dali im już spokój. Państwo Bławat nie są i nie będą zainteresowani ich usługami.

Tymczasem Krzysztof M., sprawca wypadku, pozostaje w areszcie. Puławska prokuratura przygotowuje wobec niego akt oskarżenia. Wśród zarzutów jest spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu (1,6 prom.), którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, a także ucieczka z miejsca zdarzenia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 14:35
0
Może by tak odświeżyć ten post to uda się zebrać więcej kaski
Avatar
ewela / 10 lipca 2017 o 15:35
0
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos złego i właśnie zrobił niewinnemu dziecku, przed którym całe zycie. Sama mam córkę i po tym jak usłyszałam o Natalce to coś we mnie pękło,  że dla jednych ludzi ludzkie życie jest nic niewarte. On jeśli ma jakiekolwiek sumienie to już poniósł kare i bedzie to brzemie nosił do końca życia. Ja pierwsze co pomyślałam o nim co za Skurw....n ale gdy emocje opadna juz wiem że jest to tragedia dwóch rodzin biednej dziewczynki , która starciła nóżkę i tego czlowieka , który ja okaleczył. Prawojazdy powinni mu zabrać dozywotnio a zamaist 12 lat wiezięnia powinni go wysłać za darmo do pracy z ludzmi poszkodawynymi w wypadkach samochodowych przez pijanych kierowców, wtedy moze by się na cos przydał !!!
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos z... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 23:59
0
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjalnie skrzywdzić nie chciał, ale normalni, zdrowi ludzie są w stanie przewidzieć skutki powyższej mieszanki. On nie był, więc trzeba go odizolować, żeby kolejnej tragedii nie było. Ciebie też by wypadało odizolować jak nie potrafisz ocenić sytuacji właściwie, bo będziesz następny co specjalnie nie chciał. Ciekawe czy byś był tak litościwy jak by to twoje dziecko nogę straciło i ledwie uszło z życiem. Nawet jak by to mój syn był sprawcą to bym mu nie wybaczył, że coś takiego zrobił i nie próbował usprawiedliwiać. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność. A tak na marginesie ludzie dlatego tak reagują na takich bandytów, bo się boją o siebie i swoich bliskich, że coś takiego może ich również spotkać jak Natalkę i jej Rodzinę. Więc nie ma co się dziwić. I ten typ może dziękować że jest sąd i policja bo inaczej to wyrok już by był wykonany. Więc nie biadol tak, bo za to co zrobił i tak będzie miał stosunkowo niską karę. Natalka przez niego będzie miała trudne życie, a to niewinne dziecko które dopiero je zaczyna. Życzę jej żeby na swojej drodze spotykała już tylko mądrych ludzi.
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjaln... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:42
0
On nie jest pijakiem
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:41
0
Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili.
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 09:13
0
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i MUSI ponieść kare. Mam nadzieję że ten pijak poniesie najsurowszą. Natalce życzę żeby mimo wszystko uśmiech nie schodził z jej prześlicznej buźki.
Avatar
heh / 6 lipca 2017 o 22:44
0
undefined napisał:
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
  I oczywiście to ojciec dziewczynki urwał jej nóżkę..?
Avatar
i tyle / 6 lipca 2017 o 22:42
0
undefined napisał:
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
 No, to było za to bardzo sensowne z Twojej strony. Bardzo sensowne... "Niemcewicza" - nie karm trolla. :)
Avatar
remik / 6 lipca 2017 o 20:57
0
Jak by ktoś mojemu dziecku coś takiego zrobił to bym z niecierpliwością czekał na niego aż wyjdzie z pierdla. Oczywiście trzeba inteligentnie działać, żeby siebie nie wsadzić do pierdla i ze swojego dziecka sieroty dodatkowo nie zrobić. Sprawiedliwości sądy nie dadzą, o sprawiedliwość trzeba samemu się postarać.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 16:45
0
Ci co najgłośniej krzyczą pewnie też mają na sumieniu sporo. Szukacie sensacji i tyle . Od waszego pitolenia nóżka jej nie odnośnie więc zajmijcie się sobą . , ciekawe co byście zrobiły gdyby to ktoś z waszego najbliższego otoczenia tak zrobił, ojciec brat matka czy przyjaciel też pozeolilibyscie na formierskie wyzwiska bo wątpię.
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 14:35
0
Może by tak odświeżyć ten post to uda się zebrać więcej kaski
Avatar
ewela / 10 lipca 2017 o 15:35
0
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos złego i właśnie zrobił niewinnemu dziecku, przed którym całe zycie. Sama mam córkę i po tym jak usłyszałam o Natalce to coś we mnie pękło,  że dla jednych ludzi ludzkie życie jest nic niewarte. On jeśli ma jakiekolwiek sumienie to już poniósł kare i bedzie to brzemie nosił do końca życia. Ja pierwsze co pomyślałam o nim co za Skurw....n ale gdy emocje opadna juz wiem że jest to tragedia dwóch rodzin biednej dziewczynki , która starciła nóżkę i tego czlowieka , który ja okaleczył. Prawojazdy powinni mu zabrać dozywotnio a zamaist 12 lat wiezięnia powinni go wysłać za darmo do pracy z ludzmi poszkodawynymi w wypadkach samochodowych przez pijanych kierowców, wtedy moze by się na cos przydał !!!
ludzie poczytajcie na jakie psy ta wasza dyskusja spadła, teraz juz wciagacie ojca że pijak ale on wychowywał córke jest slicznym usmiecvhnietym dzieckiem  , a to pijany kierowca wyrzadził jej ogromna krzywdę okaleczył ja na całe zycie mam nadzieję, że tej laleczce życie to wynagrodzi i bedzie miała szansę na normalne życie a tak bedzie napewno!!!! a on jakie ma usparwiedliwienie wsiadł pijany do samochodu przecierz jak był normalnym czlowiekeim to liczył sie z tym że po pijanemu człowiek juz nie reaguje tak jak powienien i może zrobic cos z... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 23:59
0
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjalnie skrzywdzić nie chciał, ale normalni, zdrowi ludzie są w stanie przewidzieć skutki powyższej mieszanki. On nie był, więc trzeba go odizolować, żeby kolejnej tragedii nie było. Ciebie też by wypadało odizolować jak nie potrafisz ocenić sytuacji właściwie, bo będziesz następny co specjalnie nie chciał. Ciekawe czy byś był tak litościwy jak by to twoje dziecko nogę straciło i ledwie uszło z życiem. Nawet jak by to mój syn był sprawcą to bym mu nie wybaczył, że coś takiego zrobił i nie próbował usprawiedliwiać. Za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność. A tak na marginesie ludzie dlatego tak reagują na takich bandytów, bo się boją o siebie i swoich bliskich, że coś takiego może ich również spotkać jak Natalkę i jej Rodzinę. Więc nie ma co się dziwić. I ten typ może dziękować że jest sąd i policja bo inaczej to wyrok już by był wykonany. Więc nie biadol tak, bo za to co zrobił i tak będzie miał stosunkowo niską karę. Natalka przez niego będzie miała trudne życie, a to niewinne dziecko które dopiero je zaczyna. Życzę jej żeby na swojej drodze spotykała już tylko mądrych ludzi.
"Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili. " Nie no padne zaraz chyba jak takie bzdury czytam."Nie zrobił tego specjalnie" otóż zrobił, upił się i potem prowadził samochód - zrobił to sam z nie przymuszonej woli. Oczywiście specjaln... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:42
0
On nie jest pijakiem
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 15:41
0
Debilizm tych ludzi co kometuja nie zna granic . Kto chce komus zrobic krzyswde z premedytacja jeat zwyklym.patolem i chce sie uszczesliwic na czyims nieszczesciu. Tylko zeten czlowiek nie zrobil tego specjalnie. A wy piszecie takie bzdury dowartosciujecie sie tym ?! Patole to z was jak takie rzeczy piszecie i to co wy byacie zrobili.
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 09:13
0
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i MUSI ponieść kare. Mam nadzieję że ten pijak poniesie najsurowszą. Natalce życzę żeby mimo wszystko uśmiech nie schodził z jej prześlicznej buźki.
Avatar
heh / 6 lipca 2017 o 22:44
0
undefined napisał:
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
  I oczywiście to ojciec dziewczynki urwał jej nóżkę..?
Avatar
i tyle / 6 lipca 2017 o 22:42
0
undefined napisał:
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
 No, to było za to bardzo sensowne z Twojej strony. Bardzo sensowne... "Niemcewicza" - nie karm trolla. :)
Avatar
remik / 6 lipca 2017 o 20:57
0
Jak by ktoś mojemu dziecku coś takiego zrobił to bym z niecierpliwością czekał na niego aż wyjdzie z pierdla. Oczywiście trzeba inteligentnie działać, żeby siebie nie wsadzić do pierdla i ze swojego dziecka sieroty dodatkowo nie zrobić. Sprawiedliwości sądy nie dadzą, o sprawiedliwość trzeba samemu się postarać.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 16:45
0
Ci co najgłośniej krzyczą pewnie też mają na sumieniu sporo. Szukacie sensacji i tyle . Od waszego pitolenia nóżka jej nie odnośnie więc zajmijcie się sobą . , ciekawe co byście zrobiły gdyby to ktoś z waszego najbliższego otoczenia tak zrobił, ojciec brat matka czy przyjaciel też pozeolilibyscie na formierskie wyzwiska bo wątpię.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!