Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

4 lipca 2017 r.
11:49

Pijany kierowca wjechał w dzieci. 2-letnia Natalka straciła nogę. Możemy jej pomóc

0 47 A A
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Jej rodzice potrzebują pomocy
Mała Natalka potrzebuje drogiej rehabilitacji i regularnych wizyt u lekarzy specjalistów. Jej rodzice potrzebują pomocy (fot. Fundacja)

Dwuletnia Natalka z Puław w wyniku wypadku samochodowego przeszła amputację. Jej rodzice potrzebują pomocy finansowej, która umożliwi zakup odpowiedniej protezy i rehabilitację. Dzisiaj z trudem radzą sobie z kosztami dojazdów na wizyty kontrolne w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chcesz pomóc Natalce? Kliknij tutaj

Dziecko padło ofiarą pijanego pirata drogowego, który wjechał w idącą chodnikiem rodzinę i uciekł, nie udzielając im pomocy. Mamie i 6-letniemu bratu Natalki nic poważnego się nie stało (potłuczenia), ale ona sama w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niej m.in. obrzęk mózgu, uraz przedramienia, złamanie kości udowej, nasady piszczeli, zmiażdżenie kolana i liczne urazy wewęntrzne. Przeszła dwie operacje, ale mimo podjętego wysiłku, jej nóżka musiała zostać amputowana. 

Życie po tym wypadku dla jej rodziców to nowe obowiązki, konieczność regularnych wizyt kontrolnych u specjalistów w Lublinie, a w niedalekiej przyszłości rozpoczęcie rehabilitacji (ok. 9 tys. zł rocznie).

Potrzebne są m.in. leki, maści, opatrunki, kule. Dla państwa Bławat wysiłek finansowy, który będzie trzeba podjąć, jest nie do udźwignięcia. Tato Natalki nie ma stałej pracy i podejmuje się różnych zajęć. Jej mama jest z kolei lekko upośledzona umysłowo, a pod opieką, oprócz córeczki, ma także dwóch 6-letnich bliźniaków, w tym jednego niepełnosprawnego. Kondycja finansowa rodziny ledwo pozwala na utrzymanie. 

Żeby dziewczynka miała szansę na optymalny rozwój, musi rozpocząć naukę chodzenia o kulach, poruszania się na wózku, czy chodzenia z protezą. Tę ostatnią na szczęście ma zapewnioną, ale dziecko szybko rośnie i niedługo potrzebna będzie kolejna. Wartość tego rodzaju sprzętu waha się od 3 do 15 tys. złotych. Dlatego rodzina państwa Bławat prosi o wsparcie.

- Potrzebujemy pomocy, liczy się każda złotówka, każdy grosz się przyda. Staramy się sobie radzić, ale jest nam naprawdę trudno - mówi Małgorzata Cieplicka-Bławat, mama Natalki. Jak przyznaje, być może w przyszłości, po zakończeniu postępowania sądowego, otrzymają odszkodowanie, ale pieniądze potrzebne są już dzisiaj.

Jak pomóc?

Pomóc można na dwa sposoby. Pierwszy - przekazując darowiznę na konto fundacji "Po prostu Pomagam" (nr konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920) z dopiskiem "darowizna, rehabilitacja Natalki". Drugi sposób to włączenie się w zbiórkę bezpośrednio ze strony internetowej poprostupomagam.pl

Krzysztof M., sprawca wypadku, pozostaje w areszcie. Puławska prokuratura przygotowuje wobec niego akt oskarżenia. Wśród zarzutów jest spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu (1,6 promila), którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, a także ucieczka z miejsca zdarzenia.

Grozi mu do 12 lat więzienia oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
martha logan / 9 lipca 2018 o 17:35
0
ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MAM MOŻLIWOŚĆ POŻYCZKI Z PRAWDZIWEJ I PRAWDZIWEJ POŻYCZKI FIRMA WZYWA FIRMĘ KELVIN LOAN. JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY ORAZ BÓG BŁOGOSŁAWIĄ FIRMĘ KELVIN LOAN. PILNA OFERTA KREDYTOWA MA ZASTOSOWANIE TERAZ. Cześć, Nazywam się MARTHA LOGAN, jestem z CHICAGO USA, jestem żonaty, mam szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i na końcu dnia, wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian, wszystko moja nadzieja została utracona, byłem zdezorientowany i sfrustrowany, uważam to za bardzo trudno wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem mieć nic do roboty z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszłam pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciółko, powiedziałem jej wszystko, co się stało i powiedziała, że ​​może mi pomóc, że ona zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki potrzebne mi z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, że właśnie dostała Pożyczka od nich, ona kierowała mną, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek w wiadomości e-mail: (kelvinloans86@gmail.com), nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i do mojego największą niespodzianką, że dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, Jestem szczęśliwy i znowu bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją w tych oszustwach w różnych miejscach, proszę, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczki, aby mogli iść (kelvinloans86@gmail.com) nigdy cię nie zawiedzie, i twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybko skontaktuj się dzisiaj z firmą Kelvin Loans COMPANY i odbierz pożyczkę, Niech Bóg błogosławi firmę pożyczkową Kelvin za ich prawdziwą ofertę pożyczki.  Upewnij się, że skontaktujesz się z Kelvin Loan, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ otrzymałem pożyczkę skutecznie z tej firmy bez stresu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nimi, kontaktując się z nami poniżej E-MAIL: kelvinloans86@gmail.com WhatsApp: +2348130283464
ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MAM MOŻLIWOŚĆ POŻYCZKI Z PRAWDZIWEJ I PRAWDZIWEJ POŻYCZKI FIRMA WZYWA FIRMĘ KELVIN LOAN. JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY ORAZ BÓG BŁOGOSŁAWIĄ FIRMĘ KELVIN LOAN. PILNA OFERTA KREDYTOWA MA ZASTOSOWANIE TERAZ. Cześć, Nazywam się MARTHA LOGAN, jestem z CHICAGO USA, jestem żonaty, mam szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i na końcu dnia, wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian, wszystko moja nadzieja została utracona, b... rozwiń
Avatar
Gilbert / 14 czerwca 2018 o 03:27
0
cześć, Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Jeśli tak, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem: gilbertjim234@yahoo.com
Avatar
Dr. Adity Apradhan / 31 maja 2018 o 06:16
0
Ma to na celu poinformowanie ogółu, że Adityapradhan jest medyczny Szpital poważnie i pilnie poszukuje zdrowych dawców nerki które są w 100% poważne, aby sprzedać swoją nerkę w wysokości 200 000 000 USD zainteresowani darczyńcy powinni skontaktować się z Dr.adityapradhanmedical@gmail.com lub zadzwonić pod numer 9825503721 +447031993891. możesz także przeglądać naszą współpracującą stronę internetową za pomocą: WWW.CLINICSPOTS.COM. nasza strefowa siedziba firmy znajduje się pod następującym adresem: 23 nas mówi: luke express road new Delhi- India     obiecujemy ci maksimum satysfakcji i czekamy na twoją pilną potrzebę przestrzeganie, jak nasi poważani pacjenci, poważnie czekają na nerki przeszczep Pozdrawiam Dr Adityapradhan.
Ma to na celu poinformowanie ogółu, że Adityapradhan jest medyczny Szpital poważnie i pilnie poszukuje zdrowych dawców nerki które są w 100% poważne, aby sprzedać swoją nerkę w wysokości 200 000 000 USD zainteresowani darczyńcy powinni skontaktować się z Dr.adityapradhanmedical@gmail.com lub zadzwonić pod numer 9825503721 +447031993891. możesz także przeglądać naszą współpracującą stronę internetową za pomocą: WWW.CLINICSPOTS.COM. nasza strefowa siedziba firmy znajduje się pod następującym adresem: 23 nas mówi: luke express road new Delhi- I... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2018 o 10:16
0
witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym. zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami. email: drwalterhospital@gmail.com.
Avatar
Gość / 7 maja 2018 o 15:25
0
Jak udało mi się uzyskać pożyczkę pomimo mojego kiepskiego kredytu. Nazywam się Donald Bell, inżynier budowlany z zawodu z Edmonton Alberta w Kanadzie. Bardzo się cieszę, że Mr Macron Williams z NEW FRONTIERS FUNDING INT. udzielił mi pożyczki, po odrzuceniu i odrzuceniu przez mój bank i inną kasę kredytową, którą odwiedziłem. Udało mi się zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 80 000 $ od NEW FRONTIERS FUNDING INT. Na początku nie wierzyłem, że mogę dostać pożyczkodawcę, który pomógłby mi z pożyczką z powodu mojego kiepskiego kredytu, ale moja ciekawość sprawiła, że próbowałem i cieszę się, że to zrobiłem. Dla każdego, kto potrzebuje pomocy finansowej, tutaj jest e-mail do kontaktu (newfrontiersfundings@gmail.com).
Jak udało mi się uzyskać pożyczkę pomimo mojego kiepskiego kredytu. Nazywam się Donald Bell, inżynier budowlany z zawodu z Edmonton Alberta w Kanadzie. Bardzo się cieszę, że Mr Macron Williams z NEW FRONTIERS FUNDING INT. udzielił mi pożyczki, po odrzuceniu i odrzuceniu przez mój bank i inną kasę kredytową, którą odwiedziłem. Udało mi się zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 80 000 $ od NEW FRONTIERS FUNDING INT. Na początku nie wierzyłem, że mogę dostać pożyczkodawcę, który pomógłby mi z pożyczką z powodu mojego kiepskiego kredytu, ale moja c... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2018 o 14:56
0
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com} Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Miesięczny przychód: Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com Numer telefonu: +1903) 493-9097 Pan Tony Rock Główny konsultant
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2... rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2018 o 10:12
0
Nazywam się Dr Nelson Bene ze Szpitala Specjalistycznego Irrua, jestem specjalistą w dziedzinie chirurgii narządów i zajmujemy się kupowaniem organów od ludzi, którzy chcą sprzedawać, a my znajdujemy się w Nigerii, USA i Malezji, ale nasza siedziba jest w Nigerii. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojej nerki, nie wahaj się wrócić do nas, abyśmy mogli kontynuować. A to jest nasz e-mail, jeśli jesteś zainteresowany nelsonbene233@gmail.com
Avatar
Gość / 3 lutego 2018 o 00:02
0
Assalamu Alaikum, Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Oferujemy pożyczkę na całym świecie, dla tych, którzy potrzebują pożyczki, a możliwość biznesowa, której szukasz, jest znowu tutaj. wyślij nam e-mail na adres: axlgroups@outlook.com WNIOSEK O POŻYCZKĘ 1) Pełna nazwa: 2) Płeć: 3) Wymagana kwota pożyczki :. 4) Czas trwania pożyczki: 5) Kraj: 6) Adres domowy: 7) Numer telefonu komórkowego: 8) Miesięczny dochód: 9) Zawód: 10) Co tu o nas wiesz?   axlgroups@outlook.com
Avatar
Gość / 4 stycznia 2018 o 01:39
0
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, gdzie spieniężyłem pożyczkę w wysokości 250 000 euro, aby spłacić swój dług i założyć firmę odzieżową po tym, jak zostałem oszukany w wysokości 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie ubiegajcie się o Pożyczka, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Stella Rene, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy jesteś w potrzebie {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} to bezpieczne i gwarancja w porządku. pozdrowienia Ana
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, gdzie spieniężyłem pożyczkę w wysokości 250 000 euro, aby spłacić swój dług i założyć firmę odzieżową po tym, jak zostałem oszukany w wysokości 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie ubiegajci... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 11:29
0
Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę zadłużenia lub na spłatę rachunków? Czy masz niski poziom? ocena kredytowa i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków / inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z dowolnego powodu, np. * Kredyty samochodowe * Pożyczki na nieruchomości * Pożyczki biznesowe * Inne pożyczki * Linia kredytowa * Karta Master       Uwaga: Wydajemy pożyczkę tylko za 3% stopy procentowej rocznie. Email> mrsperezloanlender@gmail.com WhatsApp> +2348107393284
Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę zadłużenia lub na spłatę rachunków? Czy masz niski poziom? ocena kredytowa i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków / inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z dowolnego powodu, np. * Kredyty samochodowe * Pożyczki na nieruchomości * Pożyczki biznesowe * Inne pożyczki * Linia kredytowa * Karta Master       Uwaga: Wydajemy pożyczkę tylko za 3% stopy procen... rozwiń
Avatar
martha logan / 9 lipca 2018 o 17:35
0
ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MAM MOŻLIWOŚĆ POŻYCZKI Z PRAWDZIWEJ I PRAWDZIWEJ POŻYCZKI FIRMA WZYWA FIRMĘ KELVIN LOAN. JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY ORAZ BÓG BŁOGOSŁAWIĄ FIRMĘ KELVIN LOAN. PILNA OFERTA KREDYTOWA MA ZASTOSOWANIE TERAZ. Cześć, Nazywam się MARTHA LOGAN, jestem z CHICAGO USA, jestem żonaty, mam szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i na końcu dnia, wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian, wszystko moja nadzieja została utracona, byłem zdezorientowany i sfrustrowany, uważam to za bardzo trudno wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem mieć nic do roboty z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszłam pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciółko, powiedziałem jej wszystko, co się stało i powiedziała, że ​​może mi pomóc, że ona zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki potrzebne mi z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, że właśnie dostała Pożyczka od nich, ona kierowała mną, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek w wiadomości e-mail: (kelvinloans86@gmail.com), nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i do mojego największą niespodzianką, że dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, Jestem szczęśliwy i znowu bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją w tych oszustwach w różnych miejscach, proszę, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczki, aby mogli iść (kelvinloans86@gmail.com) nigdy cię nie zawiedzie, i twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybko skontaktuj się dzisiaj z firmą Kelvin Loans COMPANY i odbierz pożyczkę, Niech Bóg błogosławi firmę pożyczkową Kelvin za ich prawdziwą ofertę pożyczki.  Upewnij się, że skontaktujesz się z Kelvin Loan, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ otrzymałem pożyczkę skutecznie z tej firmy bez stresu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nimi, kontaktując się z nami poniżej E-MAIL: kelvinloans86@gmail.com WhatsApp: +2348130283464
ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MAM MOŻLIWOŚĆ POŻYCZKI Z PRAWDZIWEJ I PRAWDZIWEJ POŻYCZKI FIRMA WZYWA FIRMĘ KELVIN LOAN. JESTEM DZIŚ BARDZO SZCZĘŚLIWY ORAZ BÓG BŁOGOSŁAWIĄ FIRMĘ KELVIN LOAN. PILNA OFERTA KREDYTOWA MA ZASTOSOWANIE TERAZ. Cześć, Nazywam się MARTHA LOGAN, jestem z CHICAGO USA, jestem żonaty, mam szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i na końcu dnia, wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian, wszystko moja nadzieja została utracona, b... rozwiń
Avatar
Gilbert / 14 czerwca 2018 o 03:27
0
cześć, Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Jeśli tak, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem: gilbertjim234@yahoo.com
Avatar
Dr. Adity Apradhan / 31 maja 2018 o 06:16
0
Ma to na celu poinformowanie ogółu, że Adityapradhan jest medyczny Szpital poważnie i pilnie poszukuje zdrowych dawców nerki które są w 100% poważne, aby sprzedać swoją nerkę w wysokości 200 000 000 USD zainteresowani darczyńcy powinni skontaktować się z Dr.adityapradhanmedical@gmail.com lub zadzwonić pod numer 9825503721 +447031993891. możesz także przeglądać naszą współpracującą stronę internetową za pomocą: WWW.CLINICSPOTS.COM. nasza strefowa siedziba firmy znajduje się pod następującym adresem: 23 nas mówi: luke express road new Delhi- India     obiecujemy ci maksimum satysfakcji i czekamy na twoją pilną potrzebę przestrzeganie, jak nasi poważani pacjenci, poważnie czekają na nerki przeszczep Pozdrawiam Dr Adityapradhan.
Ma to na celu poinformowanie ogółu, że Adityapradhan jest medyczny Szpital poważnie i pilnie poszukuje zdrowych dawców nerki które są w 100% poważne, aby sprzedać swoją nerkę w wysokości 200 000 000 USD zainteresowani darczyńcy powinni skontaktować się z Dr.adityapradhanmedical@gmail.com lub zadzwonić pod numer 9825503721 +447031993891. możesz także przeglądać naszą współpracującą stronę internetową za pomocą: WWW.CLINICSPOTS.COM. nasza strefowa siedziba firmy znajduje się pod następującym adresem: 23 nas mówi: luke express road new Delhi- I... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2018 o 10:16
0
witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym. zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami. email: drwalterhospital@gmail.com.
Avatar
Gość / 7 maja 2018 o 15:25
0
Jak udało mi się uzyskać pożyczkę pomimo mojego kiepskiego kredytu. Nazywam się Donald Bell, inżynier budowlany z zawodu z Edmonton Alberta w Kanadzie. Bardzo się cieszę, że Mr Macron Williams z NEW FRONTIERS FUNDING INT. udzielił mi pożyczki, po odrzuceniu i odrzuceniu przez mój bank i inną kasę kredytową, którą odwiedziłem. Udało mi się zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 80 000 $ od NEW FRONTIERS FUNDING INT. Na początku nie wierzyłem, że mogę dostać pożyczkodawcę, który pomógłby mi z pożyczką z powodu mojego kiepskiego kredytu, ale moja ciekawość sprawiła, że próbowałem i cieszę się, że to zrobiłem. Dla każdego, kto potrzebuje pomocy finansowej, tutaj jest e-mail do kontaktu (newfrontiersfundings@gmail.com).
Jak udało mi się uzyskać pożyczkę pomimo mojego kiepskiego kredytu. Nazywam się Donald Bell, inżynier budowlany z zawodu z Edmonton Alberta w Kanadzie. Bardzo się cieszę, że Mr Macron Williams z NEW FRONTIERS FUNDING INT. udzielił mi pożyczki, po odrzuceniu i odrzuceniu przez mój bank i inną kasę kredytową, którą odwiedziłem. Udało mi się zabezpieczyć pożyczkę w wysokości 80 000 $ od NEW FRONTIERS FUNDING INT. Na początku nie wierzyłem, że mogę dostać pożyczkodawcę, który pomógłby mi z pożyczką z powodu mojego kiepskiego kredytu, ale moja c... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2018 o 14:56
0
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com} Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Miesięczny przychód: Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com Numer telefonu: +1903) 493-9097 Pan Tony Rock Główny konsultant
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2... rozwiń
Avatar