Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

28 czerwca 2013 r.
11:57
Edytuj ten wpis

Ryki: Pobili 16-latka. Chłopiec jest w ciężkim stanie

0 37 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Dwaj mężczyźni pobili 16-latka w parku w Rykach. Chłopiec w ciężkim stanie, z urazem głowy, został zabrany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 16:30. Policjanci ustalili, że dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat zaczepili w parku 16-letniego chłopaka.

– Następnie uderzali go po całym ciele i kopali. Chłopak stracił przytomność, a świadkowie zadzwonili po policję i pogotowie. Mężczyźni zostali zatrzymani niedaleko miejsca zdarzenia – tłumaczy podkom. Jacek Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Mężczyźni trafili do aresztu. Policjanci przesłuchali świadków, którzy potwierdzają przebieg zdarzenia.

- Sprawcom zostaną przedstawione zarzuty. Policja zwróci się do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środków zapobiegawczych. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje policjant.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 22:00
0

DOBRZE ZNAM TEGO CHŁOPAKA KTÓRY DOSTAŁ. CWANIAK JAKICH MAŁO... ZAWSZE PIERWSZY DO ZACZEPKI, WSADZAŁ TWARZ GDZIE NIE TRZEBA. JUŻ GO TAK NIE BROŃCIE BO NIKT ZA DARMO NIE DOSTAJE.

Avatar
OJCIEC / 2 lipca 2013 o 17:14
0

Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

SKURWYSYNY!!!CO TE CHAMY Z CHŁOPAKA ZROBILI!!!BOŻE!!!ZĘBY POWYBIJANE TRAGEDIA.JAKBY MOJEMU SYNOWI TO ZROBILI TO NIE DOCZEKALIBY SPRAWY.SAMOSĄD OD RAZU!

Avatar
BYKU / 1 lipca 2013 o 14:18
0

Daj jakiś namiar na siebie to cię j..nę w ten pusty łeb

Słuchaj BUCU, jak nie boisz się że odbijesz się jak od ściany,to dzisiaj ,na rogu Brackiej i Reformackiej, przy aptece o 19-tej.

Avatar
TRACING offileA / 1 lipca 2013 o 14:12
0

jeszcze ich bronisz? weź Ty się je*nij w łeb zanim coś napiszesz! masz w głowie tyle co Ci dwaj czyli nic.Oni zepsuli mu życie,a Ty piszesz tu głupoty jakieś.Ciekawe jakbyś znalazł się na miejscu tego chłopaka hm? weź idź szukaj mózgu,elo  

Daj jakiś namiar na siebie to cię j..nę w ten pusty łeb

Avatar
Gość / 1 lipca 2013 o 14:10
0

dobrze ty się czujesz człowieku? "nie winni"? Życzę Tobie takiego zdarzenia. Wtedy zoabczysz jacy niewinni są. Powinni im to sami zrobić co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

TY jesteś jakiś czub,na co mu potrzebny "słowik"nie rozumiem-wytłumacz pawianie

Avatar
Cię obchodzi / 1 lipca 2013 o 00:46
0

jeszcze ich bronisz? weź Ty się je*nij w łeb zanim coś napiszesz! masz w głowie tyle co Ci dwaj czyli nic.Oni zepsuli mu życie,a Ty piszesz tu głupoty jakieś.Ciekawe jakbyś znalazł się na miejscu tego chłopaka hm? weź idź szukaj mózgu,elo  

 
Avatar
anonim / 1 lipca 2013 o 00:17
0

 Jak widać to się ma bardzo dobrze,a nie wini chłopacy siedzą przez niego.

.A chłopak na zdjęciu śmieje się z nich.



dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 


Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

dobrze ty się czujesz człowieku? "nie winni"? Życzę Tobie takiego zdarzenia. Wtedy zoabczysz jacy niewinni są. Powinni im to sami zrobić co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2013 o 18:55
0

to szybko doszedł do siebie

dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 

Avatar
Gość / 30 czerwca 2013 o 18:54
0

 Jak widać to się ma bardzo dobrze,a nie wini chłopacy siedzą przez niego.

.A chłopak na zdjęciu śmieje się z nich.



dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 


Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

Avatar
anonim / 30 czerwca 2013 o 15:55
0

Wiadomo co z pobitym chłopakiem?

Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

Avatar
Gość / 5 lipca 2013 o 22:00
0

DOBRZE ZNAM TEGO CHŁOPAKA KTÓRY DOSTAŁ. CWANIAK JAKICH MAŁO... ZAWSZE PIERWSZY DO ZACZEPKI, WSADZAŁ TWARZ GDZIE NIE TRZEBA. JUŻ GO TAK NIE BROŃCIE BO NIKT ZA DARMO NIE DOSTAJE.

Avatar
OJCIEC / 2 lipca 2013 o 17:14
0

Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

SKURWYSYNY!!!CO TE CHAMY Z CHŁOPAKA ZROBILI!!!BOŻE!!!ZĘBY POWYBIJANE TRAGEDIA.JAKBY MOJEMU SYNOWI TO ZROBILI TO NIE DOCZEKALIBY SPRAWY.SAMOSĄD OD RAZU!

Avatar
BYKU / 1 lipca 2013 o 14:18
0

Daj jakiś namiar na siebie to cię j..nę w ten pusty łeb

Słuchaj BUCU, jak nie boisz się że odbijesz się jak od ściany,to dzisiaj ,na rogu Brackiej i Reformackiej, przy aptece o 19-tej.

Avatar
TRACING offileA / 1 lipca 2013 o 14:12
0

jeszcze ich bronisz? weź Ty się je*nij w łeb zanim coś napiszesz! masz w głowie tyle co Ci dwaj czyli nic.Oni zepsuli mu życie,a Ty piszesz tu głupoty jakieś.Ciekawe jakbyś znalazł się na miejscu tego chłopaka hm? weź idź szukaj mózgu,elo  

Daj jakiś namiar na siebie to cię j..nę w ten pusty łeb

Avatar
Gość / 1 lipca 2013 o 14:10
0

dobrze ty się czujesz człowieku? "nie winni"? Życzę Tobie takiego zdarzenia. Wtedy zoabczysz jacy niewinni są. Powinni im to sami zrobić co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

TY jesteś jakiś czub,na co mu potrzebny "słowik"nie rozumiem-wytłumacz pawianie

Avatar
Cię obchodzi / 1 lipca 2013 o 00:46
0

jeszcze ich bronisz? weź Ty się je*nij w łeb zanim coś napiszesz! masz w głowie tyle co Ci dwaj czyli nic.Oni zepsuli mu życie,a Ty piszesz tu głupoty jakieś.Ciekawe jakbyś znalazł się na miejscu tego chłopaka hm? weź idź szukaj mózgu,elo  

 
Avatar
anonim / 1 lipca 2013 o 00:17
0

 Jak widać to się ma bardzo dobrze,a nie wini chłopacy siedzą przez niego.

.A chłopak na zdjęciu śmieje się z nich.



dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 


Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

dobrze ty się czujesz człowieku? "nie winni"? Życzę Tobie takiego zdarzenia. Wtedy zoabczysz jacy niewinni są. Powinni im to sami zrobić co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

co oni jemu. A chłopak jest świetny. Pomimo tego wszystkiego nie załamał się tylko cały czas stara się trzymać poczucie humoru. 
btw. kup sobie słowik. 

rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2013 o 18:55
0

to szybko doszedł do siebie

dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 

Avatar
Gość / 30 czerwca 2013 o 18:54
0

 Jak widać to się ma bardzo dobrze,a nie wini chłopacy siedzą przez niego.

.A chłopak na zdjęciu śmieje się z nich.



dochodzi do siebie.. ogólnie trzyma sie dobrze... 


Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

Avatar
anonim / 30 czerwca 2013 o 15:55
0

Wiadomo co z pobitym chłopakiem?

Jak widać chyba ma się w miarę dobrze https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash4/1040309_390940651010248_324115074_o.jpg

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 0 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 13 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 8

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!