Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 lutego 2015 r.
9:57
Edytuj ten wpis

Wyciągnął z auta kierowcę, pobił, a potem dachował

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
0 14 A A

18-letni mieszkaniec gminy Ryki zatrzymał przejeżdżające auto, wyciągnął kierowcę i odjechał. Niedługo później spowodował kolizję i dachował.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj około godziny 18 mieszkaniec Ryk na jezdni zobaczył młodego mężczyznę, który chwiał się na nogach. Zatrzymał się żeby mu pomóc. Gdy wysiadł z samochodu pieszy odepchnął go i przewrócił na ziemię. Złodziej wsiadł do samochodu i odjechał.

Policjanci zatrzymali sprawcę w jednej z miejscowości pod Rykami. 18-letni mieszkaniec gminy Ryki był pod wpływem alkoholu, miał ponad 1,5 promila.

Po ucieczce z miejsca zdarzenia 18-latek spowodował kolizję, dachował skradzionym pojazdem. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tempo / 5 czerwca 2015 r. o 08:57

pijactwo , chamstwo i buraki to standard na drogach i ulicach

Avatar
Gość / 16 lutego 2015 r. o 12:53

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2015 r. o 12:42

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A według mnie w sumie Dęblin to większa wieś od tych całych magicznych Ryk :D Pozdrawia Warszawa !!

Avatar
Fifu / 16 lutego 2015 r. o 12:29

Bez urazy ale nazywając kogoś wieśniakiem z tego skąd się wywodzi to sam nim jesteś , co więcej człowiek każdy może popełnić błąd i nie można go od razu skreślać i wrzucać do marginesu społecznego . Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać ,każdy popełnia błędy ważne jak będziesz wstawać ! Najważniejsze by nauczył się że źle postąpił i wyciagnął z tego wnioski . Oczywiście za to jak postąpił konsekwencje jakieś muszą być , ale nie wolno nikogo skreślać

Avatar
olo / 11 lutego 2015 r. o 09:46

Za coś takiego nie powinno mu grozić 12 lat więzienia - powinien on bezwzględnie dostać 12 lat ! Bydło. Chciał pomóc człowiekowi i ma.... pomoc.

Avatar
Muka / 11 lutego 2015 r. o 01:36

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
Piotr / 10 lutego 2015 r. o 21:12

ciebie powinno sie lac za takie tytuły redaktorzyno

Avatar
Gość / 10 lutego 2015 r. o 15:52

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

W czasach mojej młodości było takie powiedzenie: rzuć kamieniem w Dęblinie a trafisz w kolejarza , wojskowego lub .......  .Minęło 40 lat i w Dęblinie dalej to samo ;))

Avatar
:d / 10 lutego 2015 r. o 13:36
Pod ścianę z takimi i rozstrzelać szkoda powietrza na takie gnidy
Avatar
mieszkaniec / 10 lutego 2015 r. o 12:26

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A Ty pewnie PANI z miasta Dęblina???????? Nie wspomnę już o sprawach jakie dzieją się w Dęblinie bo wstyd!!!!!!

Avatar
tempo / 5 czerwca 2015 r. o 08:57

pijactwo , chamstwo i buraki to standard na drogach i ulicach

Avatar
Gość / 16 lutego 2015 r. o 12:53

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

No takimi słowami udowadniłeś że jesteś niedojrzały umysłowo . Pomyśl jak by to ktoś z Twojej rodziny ( syn, ojciec, dziadek ) czy również byś określił ścierwem . :) i życzył śmierci !

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2015 r. o 12:42

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A według mnie w sumie Dęblin to większa wieś od tych całych magicznych Ryk :D Pozdrawia Warszawa !!

Avatar
Fifu / 16 lutego 2015 r. o 12:29

Bez urazy ale nazywając kogoś wieśniakiem z tego skąd się wywodzi to sam nim jesteś , co więcej człowiek każdy może popełnić błąd i nie można go od razu skreślać i wrzucać do marginesu społecznego . Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać ,każdy popełnia błędy ważne jak będziesz wstawać ! Najważniejsze by nauczył się że źle postąpił i wyciagnął z tego wnioski . Oczywiście za to jak postąpił konsekwencje jakieś muszą być , ale nie wolno nikogo skreślać

Avatar
olo / 11 lutego 2015 r. o 09:46

Za coś takiego nie powinno mu grozić 12 lat więzienia - powinien on bezwzględnie dostać 12 lat ! Bydło. Chciał pomóc człowiekowi i ma.... pomoc.

Avatar
Muka / 11 lutego 2015 r. o 01:36

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że to pijane ścierwo przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

Avatar
Piotr / 10 lutego 2015 r. o 21:12

ciebie powinno sie lac za takie tytuły redaktorzyno

Avatar
Gość / 10 lutego 2015 r. o 15:52

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

W czasach mojej młodości było takie powiedzenie: rzuć kamieniem w Dęblinie a trafisz w kolejarza , wojskowego lub .......  .Minęło 40 lat i w Dęblinie dalej to samo ;))

Avatar
:d / 10 lutego 2015 r. o 13:36
Pod ścianę z takimi i rozstrzelać szkoda powietrza na takie gnidy
Avatar
mieszkaniec / 10 lutego 2015 r. o 12:26

Wieśniak z Ryk. Takie sprawy tylko w Rykach :D a ludzka głupota nie zna granic

A Ty pewnie PANI z miasta Dęblina???????? Nie wspomnę już o sprawach jakie dzieją się w Dęblinie bo wstyd!!!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!