Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 grudnia 2013 r.
21:38
Edytuj ten wpis

Wypadek w m. Łopatki. Nie żyją dwie osoby

0 27 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

W piątek po zmroku w miejscowości Łopatki (gmina Wąwolnica) doszło do wypadku. Zginęły dwie osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło na drodze powiatowej nr 830 około godziny 18.15.

- Kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą ciężarówką - informuje asp. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Dwie osoby podróżujące toyotą zginęły na miejscu: 28-letni kierowca oraz 24-letni pasażer z gminy Wąwolnica.Trzecia pasażerka samochodu osobowego, 26-latka z Lublina, w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Kierujący scanią próbował uniknąć zderzenia częściowo zjeżdżając na pobocze. 42-latek kierujący ciężarówką był trzeźwy, wraz z nim podróżowała żona i dziecko. Nikt z tego pojazdu nie został ranny.

Trwa policyjne śledztwo, które wyjaśni dokładne przyczyny wypadku.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wazne / 28 stycznia 2014 o 12:54
0

Rodzinę i bliskich proszę o kontakt askrzypek12@gmail.com

Avatar
obserwator / 3 stycznia 2014 o 14:56
0

Jak zakręt nie jest niebezpieczny,to dlaczego są tam wypadki? :wacko:

Avatar
Gość / 2 stycznia 2014 o 09:54
0

Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne!
Doradca Piotr.

Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 22:37
0

jesteście żałośni gówno wiecie o miejscu wypadku i o ofiarach a zakręt nie jest az tak nie biezpieczny

juz byl tam wypadek rok temu. naszczescie nikomu zbytnio nic sie nie stalo, wiec nie wiem czy taki bezpieczny ;p

Avatar
ja12 / 1 stycznia 2014 o 22:34
0

Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...

140 i naped na przod :P Toyota Celica.

Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 14:39
0

Teraz to nie ma co rozdrapywać ran.Młodzi...nie ich pora jeszcze była...pozostał żal smutek...Mogli żyć,mogli cieszyć się młodością...Mam jedno pytanie......................czy napewno Bóg istnieje?Jeżeli tak.....To dlaczego zabiera nam to co naicenniesze???Pozostawia ból każe nam cierpieć???DLACZEGO?????????????????????????????????????????????

Avatar
katrin / 30 grudnia 2013 o 19:21
0
Wszyscy jacy mądrzy uszanujcie rodzine u ich ból każdy wie jak było był i widział i teraz mądre w dupie byliście gowno widzieliście więc skończcie temat uszanujcie rodzinę znam ich i wiem jak bardzo cierpią i oby nikomu z was nic takiego się nie przytrafiło spoczywajcie w spokoju panowie (*)
Avatar
ODSZKODOWANIA / 30 grudnia 2013 o 17:15
0

konsultacje z odszkodowań powypadkowych w pracy w rolnictwie w szkole zapraszam 506-949-326

Avatar
piter / 30 grudnia 2013 o 08:52
0

jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.

Skąd możesz wiedzieć jak szybko jechali? I nie, nie musiałby tak skończyć, gdyby nie wpadł w poślizg.

Avatar
ss / 30 grudnia 2013 o 00:15
0

ludzie nie wiecie co piszecie fakt ze młodzi jadą szybko ale i tiry za....p bo są wielkie moim zdaniem wina jest jak i kierwcy tojoty tak i wina tira

Avatar
wazne / 28 stycznia 2014 o 12:54
0

Rodzinę i bliskich proszę o kontakt askrzypek12@gmail.com

Avatar
obserwator / 3 stycznia 2014 o 14:56
0

Jak zakręt nie jest niebezpieczny,to dlaczego są tam wypadki? :wacko:

Avatar
Gość / 2 stycznia 2014 o 09:54
0

Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne!
Doradca Piotr.

Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 22:37
0

jesteście żałośni gówno wiecie o miejscu wypadku i o ofiarach a zakręt nie jest az tak nie biezpieczny

juz byl tam wypadek rok temu. naszczescie nikomu zbytnio nic sie nie stalo, wiec nie wiem czy taki bezpieczny ;p

Avatar
ja12 / 1 stycznia 2014 o 22:34
0

Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...

140 i naped na przod :P Toyota Celica.

Avatar
Gość / 1 stycznia 2014 o 14:39
0

Teraz to nie ma co rozdrapywać ran.Młodzi...nie ich pora jeszcze była...pozostał żal smutek...Mogli żyć,mogli cieszyć się młodością...Mam jedno pytanie......................czy napewno Bóg istnieje?Jeżeli tak.....To dlaczego zabiera nam to co naicenniesze???Pozostawia ból każe nam cierpieć???DLACZEGO?????????????????????????????????????????????

Avatar
katrin / 30 grudnia 2013 o 19:21
0
Wszyscy jacy mądrzy uszanujcie rodzine u ich ból każdy wie jak było był i widział i teraz mądre w dupie byliście gowno widzieliście więc skończcie temat uszanujcie rodzinę znam ich i wiem jak bardzo cierpią i oby nikomu z was nic takiego się nie przytrafiło spoczywajcie w spokoju panowie (*)
Avatar
ODSZKODOWANIA / 30 grudnia 2013 o 17:15
0

konsultacje z odszkodowań powypadkowych w pracy w rolnictwie w szkole zapraszam 506-949-326

Avatar
piter / 30 grudnia 2013 o 08:52
0

jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.

Skąd możesz wiedzieć jak szybko jechali? I nie, nie musiałby tak skończyć, gdyby nie wpadł w poślizg.

Avatar
ss / 30 grudnia 2013 o 00:15
0

ludzie nie wiecie co piszecie fakt ze młodzi jadą szybko ale i tiry za....p bo są wielkie moim zdaniem wina jest jak i kierwcy tojoty tak i wina tira

Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Problemy pracowników lubelskiego Ursusa. Napisali alarmujący list do naszej redakcji
Alarm 24

Problemy pracowników lubelskiego Ursusa. Napisali alarmujący list do naszej redakcji 1 0

– Od dwóch miesięcy nieregularnie otrzymujemy część pensji – alarmuje jeden z pracowników Ursus Lublin. To, że pensje płacone są ratami – ze względu na zajęcia komornicze – potwierdza doradca restrukturyzacyjny wyznaczony przez sąd. Tymczasem rzecznik spółki przekonuje, że to nieprawda.

Znany amerykański operator filmowy zatrzymany w Polsce
film

Znany amerykański operator filmowy zatrzymany w Polsce 0 0

Znany amerykański operator filmowy Matthew L. został zatrzymany przez policję w Bydgoszczy. Operator miał pobić jednego z ratowników medycznych. Do awantury doszło w poniedziałek nad ranem w jednym z bydgoskich hoteli.

Targi ślubne w Białej Podlaskiej. Można wygrać oprawę wesela
18 listopada 2018, 11:00

Targi ślubne w Białej Podlaskiej. Można wygrać oprawę wesela 0 0

Można wybrać suknię ślubną, zamówić zaproszenia na ślub a nawet wygrać oprawę wesela. Wszystko podczas targów ślubnych w niedzielę w Białej Podlaskiej.

Specjalny pokaz monodramu "Ja, Maria" w Teatrze Andersena
23 listopada 2018, 18:00

Specjalny pokaz monodramu "Ja, Maria" w Teatrze Andersena 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 18 w Teatrze Andersena zaprezentowany zostanie monodram Ja, Maria.

Grillowane śmieci przy placu zabaw w Lublinie
Alarm 24

Grillowane śmieci przy placu zabaw w Lublinie 1 2

Sezon na grillowanie wprawdzie już się skończył, ale niektórym nie przeszkadza to… palić śmieci. Do takiej sytuacji miało dojść na osiedlu im. Zygmunta Krasińskiego. Administracja twierdzi, że palenie śmieci było, ale tylko papierów.

Polska - Czechy. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie
film

Polska - Czechy. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie 0 0

Reprezentacja Polski kończy zgrupowanie w Gdańsku, gdzie dzisiaj zmierzy się towarzysko z Czechami. Początek meczu zaplanowano na godz. 18. Transmisję ze spotkania przeprowadzą stacje: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Zawody będzie można zobaczyć także w internecie na stronie: sport.tvp.pl

Piotr Arnoldes, "Podróż". Wystawa fotografii w Pracowni Otwartej LuCreate
16 listopada 2018, 20:00

Piotr Arnoldes, "Podróż". Wystawa fotografii w Pracowni Otwartej LuCreate 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pracownia Otwarta LuCreate (Krakowskie Przedmieście 53) zaprasza na wernisaż wystawy prac Piotra Arnoldesa, który odbędzie się 16 listopada o godz. 20.

Puławy: Zbiórka dla Polaków na Białorusi i Ukrainie

Puławy: Zbiórka dla Polaków na Białorusi i Ukrainie 2 0

Konserwy, makaron, cukier, mąkę, kakao, słodycze oraz inne produkty spożywcze o długim okresie przydatności do spożycia można przynosić do Pałacu Czartoryskich w Puławach. Trwa zbiórka dla Polaków mieszkających na Białorusi i Ukrainie.

Rodzice do nauczycieli: Nie odpytujcie dzieci, gdy są zmęczone lub smutne

Rodzice do nauczycieli: Nie odpytujcie dzieci, gdy są zmęczone lub smutne 110 14

Dom to nie filia szkoły – pod taką nazwą ruszyła akcja zachęcająca nauczycieli, by nie zadawali prac domowych lub robili to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią nie ustępują. Zamierzają blokować drogę

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią nie ustępują. Zamierzają blokować drogę 0 6

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią w Lublinie nie rezygnują z zaplanowanej na piątek blokady ul. Betonowej. Skarżą się, że uliczka jest rozjeżdżana przez ciężarówki, których kierowcy nie powinni tu wjeżdżać. Na miejsce wysłano drogówkę, ale zdaniem protestujących mieszkańców, nie rozwiązało to problemu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 15.11.2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 15.11.2018 0 0

Kazimierskie Zaduszki Artystyczne
17 listopada 2018, 15:00

Kazimierskie Zaduszki Artystyczne 0 0

W sobotę, 17 listopada o godz. 15 w Starej Plebanii w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie poświęcone Andrzejowi Siemińskiemu.

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł 18 15

W piątek dobiega końca piąta kadencja sejmiku województwa lubelskiego. Sprawdziliśmy, dla których radnych była ona najbardziej opłacalna

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 4 11

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 10 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!