Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

29 maja 2009 r.
17:41
Edytuj ten wpis

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

0 8 A A

Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ! - skarży się pani Elżbieta z Chełma

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Większość kobiet patrzy na seks jako jeden z aspektów miłości i intymności pomiędzy partnerami. Pozamałżeński seks postrzegają jako emocjonalne zagrożenie dla swojego stałego związku.

Oni widzą różnicę między seksem a miłością

Mężczyźni traktują seks inaczej niż kobiety. Dla nich często jest to sposób na nudę i dobra rozrywka. W przypadku okazjonalnej zdrady nie czują się winni. Nie traktują swoich pozbawionych miłości zachowań w stosunku do obcej kobiety jako zagrożenia dla stałego związku. Nakryci na zdradzie panowie tłumaczą się: "Ona nie jest ważna, Ciebie kocham”. Przygoda seksualna poza związkiem wiąże się dla nich z podnietą, nowością, dowartościowaniem się.

Żonaci zdradzają częściej

Znudzeni codziennością mężowie tracą poczucie swojej tożsamości, męskości. Są przekonani, że żony kochają ich i akceptują takimi, jacy są: zaniedbanych, gnuśnych, znudzonych. Łapią się na tym, żona bardziej przypomina im matkę niż obiekt pożądania. Zaczynają mieć przekonanie, że w związku nic ich już nie czeka, poza starością i rutyną. Wtedy pojawia się impuls, aby szukać sposobu udowodnienia sobie swojej wartości i atrakcyjności: "Przecież nie jestem jeszcze taki stary…”.

Ze wszystkich sposobów na zabicie nudy najskuteczniejszym okazuje się zazwyczaj romans. Zadbana, atrakcyjna kobieta wywołuje pełną mobilizację, pozwala odzyskać zgubione przez lata małżeństwa wartości. Oczekiwanie na nowe doznania staje się silną podnietą, chce się "żyć”.

Starsi są łatwiejsi do zdobycia

Nietrudno zatem zrozumieć, że największą pokusę romans stanowi dla starszych panów, którzy nie godzą się z wszelkimi oznakami starzenia. Jeżeli odniosą sukces podrywając znacznie od siebie młodszą kobietę, znów czują się młodzi i w świetnej formie. Dla takich chwil triumfu nad upływającym czasem są w stanie opróżnić do cna nawet chudy portfel.

Bogaci mają więcej okazji

Mężczyźni bogaci czerpią większe poczucie bezpieczeństwa z faktu posiadania pieniędzy niż z faktu posiadania żony. Zdrada w wypadku jej odkrycia wydaje się im mniej ryzykowna. Nie grozi utratą dorobku życia. Bogaci prowadzą styl życia sprzyjający zawieraniu nowych znajomości. Wiedzą, że kosztowne przyjemności i piękne kobiety są nie dla wybranych. Pokazują zatem światu na co ich stać.

Mężczyźni nie zdają sobie sprawy z tego, że to, co dla nich jest niewinnym romansem bez zobowiązań lub "chwileczką zapomnienia", dla kobiety jest zdradą, często nie do wybaczenia.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Enderek / 2 września 2014 o 21:20
0

Nigdy nie dajcie sobie wmówić, że chłop Was zdradził z Waszej winy! To nieprawda. Macie różne programy szpiegowskie, np. ninja logger, to wyśledźcie dlaczego gnoje zdradzają!

Avatar
zdradzony / 22 czerwca 2009 o 09:50
0
Nikt nie zastanawia się nad tym, że kobiety też postępują podobnie. byłem w związku z kobietą przez 4 lata. Przeżyliśmy dwa kryzysy. Za każdym razem to ona szukała atrakcji na boku a ja wybaczyłem. Za trzecim razem ona odeszła, by wszystko przemyśleć, bo ja nie zgodziłem się na ślub. Po paru dniach, kiedy powiedziałem TAK, ona była już z innym i na dodatek straszliwie zakochana. Jak to możliwe??? Ja dwa razy dałem jej szansę. Ona nie miała dla mnie litości. Kochałem ją ponad życie a okazało się, że ona mnie nie..... Mam nadzieję, ze gdyby moja kobieta przeczytała te artykuły z Dziennika Wschodniego, to może użyłaby głowy do myślenia... Ja trafiłem na to przypadkiem, (bo sobotnie wydanie jest chyba w jakimś mizernym nakładzie) i wiele rzeczy przemyślałem i sobie uświadomiłem. szkoda, że tak późno.


Czytam art. Pani Psycholog i zastanawiam się dlaczego są drukowane w sobotnim wydaniu i na dodatek w dziale "Rozrywka". Jeżeli pomogą choć jednej rodzinie, czy związkowi, to powinny pojawiać się w piątkowym (chyba o największym nakładzie) wydaniu złotymi literami na pierwszej stronie. czy ktoś wie jak można skontaktować się bezpośrednią z autorką???? czy można poprosić ja o pomoc w rozwiązywaniu problemów, o których Ona pisze? proszę, pomóżcie.

Zdradzony.
Nikt nie zastanawia się nad tym, że kobiety też postępują podobnie. byłem w związku z kobietą przez 4 lata. Przeżyliśmy dwa kryzysy. Za każdym razem to ona szukała atrakcji na boku a ja wybaczyłem. Za trzecim razem ona odeszła, by wszystko przemyśleć, bo ja nie zgodziłem się na ślub. Po paru dniach, kiedy powiedziałem TAK, ona była już z innym i na dodatek straszliwie zakochana. Jak to możliwe??? Ja dwa razy dałem jej szansę. Ona nie miała dla mnie litości. Kochałem ją ponad życie a okazało się, że ona mnie nie..... Mam nadzieję, ze gdyby m... rozwiń
Avatar
Czytelnik / 30 maja 2009 o 17:38
0
BRYK napisał:
"ZA MŁODU BRYK BRYK
NA STAROŚĆ PRYK." J. Sztaudynger

"Na stare lata na młode lata" - J. Sztaudynger
Avatar
BRYK / 30 maja 2009 o 17:23
0
"ZA MŁODU BRYK BRYK
NA STAROŚĆ PRYK." J. Sztaudynger
Avatar
Gość / 30 maja 2009 o 17:10
0
wydrukować i na drzewach wieszać wkońcu w krótkich słowach ujęta największa prawda !!! to się lepiej nadaje na artykuł niż właśnie artykuł obecn
Avatar
Met / 30 maja 2009 o 16:17
0
baba napisał:
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seksu, dbania wzajemnie o te właśnie potrzeby? Te słowa kieruję nie tylko do kobiet. Faceci w małżeństwie też często zapominają o potrzebach erotycznych żon, łatwiej im na krótko oczarować obcą kobietę, aby ją zdobyć. Na dłuższy dystans są zbyt leniwi? A panie naiwnie myślą, że jak urodzą dzieci, będą harować w domu, to wystarczy do bycia idealną żoną. To naiwne myślenie. Krótkowzroczne. Myślę, że lepiej nie umyć naczyń, a zadbać o siebie i w seksownej bieliźnie przywitać ukochanego wieczorem w sypialni. Będzie się wściekał, że w kuchni brud? Niech umyje. Albo nie zwraca na to uwagi. Ale czy z tego powodu znajdzie sobie inną kobietę do łóżka? Wątpię A może znajdzie sobie inną do mycia naczyń? Wątpię, jest zbyt leniwy, aby zmieniać na trwałe swoje życie


Trafiłaś w dziesiątkę! Ujęłaś to świetnie - widać znasz facetów. Jeśli jestem zaspokojony to nie szukam wrażeń poza małżeństwem. I nie zauważam nie umytych naczyń bo wiem, że zaraz będzie ekscytujący, pozbawiony monotonii sex z małżonką.
kscytujący, pozbawiony monotonii sex z małżonką. rozwiń
Avatar
Czytelnik / 30 maja 2009 o 14:55
0
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Jeżeli taki tekst pojawia się w gazecie dziennikwschodni.pl » ROZRYWKA?
Avatar
baba / 30 maja 2009 o 13:32
0
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seksu, dbania wzajemnie o te właśnie potrzeby? Te słowa kieruję nie tylko do kobiet. Faceci w małżeństwie też często zapominają o potrzebach erotycznych żon, łatwiej im na krótko oczarować obcą kobietę, aby ją zdobyć. Na dłuższy dystans są zbyt leniwi? A panie naiwnie myślą, że jak urodzą dzieci, będą harować w domu, to wystarczy do bycia idealną żoną. To naiwne myślenie. Krótkowzroczne. Myślę, że lepiej nie umyć naczyń, a zadbać o siebie i w seksownej bieliźnie przywitać ukochanego wieczorem w sypialni. Będzie się wściekał, że w kuchni brud? Niech umyje. Albo nie zwraca na to uwagi. Ale czy z tego powodu znajdzie sobie inną kobietę do łóżka? Wątpię A może znajdzie sobie inną do mycia naczyń? Wątpię, jest zbyt leniwy, aby zmieniać na trwałe swoje życie
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seks... rozwiń
Avatar
Enderek / 2 września 2014 o 21:20
0

Nigdy nie dajcie sobie wmówić, że chłop Was zdradził z Waszej winy! To nieprawda. Macie różne programy szpiegowskie, np. ninja logger, to wyśledźcie dlaczego gnoje zdradzają!

Avatar
zdradzony / 22 czerwca 2009 o 09:50
0
Nikt nie zastanawia się nad tym, że kobiety też postępują podobnie. byłem w związku z kobietą przez 4 lata. Przeżyliśmy dwa kryzysy. Za każdym razem to ona szukała atrakcji na boku a ja wybaczyłem. Za trzecim razem ona odeszła, by wszystko przemyśleć, bo ja nie zgodziłem się na ślub. Po paru dniach, kiedy powiedziałem TAK, ona była już z innym i na dodatek straszliwie zakochana. Jak to możliwe??? Ja dwa razy dałem jej szansę. Ona nie miała dla mnie litości. Kochałem ją ponad życie a okazało się, że ona mnie nie..... Mam nadzieję, ze gdyby moja kobieta przeczytała te artykuły z Dziennika Wschodniego, to może użyłaby głowy do myślenia... Ja trafiłem na to przypadkiem, (bo sobotnie wydanie jest chyba w jakimś mizernym nakładzie) i wiele rzeczy przemyślałem i sobie uświadomiłem. szkoda, że tak późno.


Czytam art. Pani Psycholog i zastanawiam się dlaczego są drukowane w sobotnim wydaniu i na dodatek w dziale "Rozrywka". Jeżeli pomogą choć jednej rodzinie, czy związkowi, to powinny pojawiać się w piątkowym (chyba o największym nakładzie) wydaniu złotymi literami na pierwszej stronie. czy ktoś wie jak można skontaktować się bezpośrednią z autorką???? czy można poprosić ja o pomoc w rozwiązywaniu problemów, o których Ona pisze? proszę, pomóżcie.

Zdradzony.
Nikt nie zastanawia się nad tym, że kobiety też postępują podobnie. byłem w związku z kobietą przez 4 lata. Przeżyliśmy dwa kryzysy. Za każdym razem to ona szukała atrakcji na boku a ja wybaczyłem. Za trzecim razem ona odeszła, by wszystko przemyśleć, bo ja nie zgodziłem się na ślub. Po paru dniach, kiedy powiedziałem TAK, ona była już z innym i na dodatek straszliwie zakochana. Jak to możliwe??? Ja dwa razy dałem jej szansę. Ona nie miała dla mnie litości. Kochałem ją ponad życie a okazało się, że ona mnie nie..... Mam nadzieję, ze gdyby m... rozwiń
Avatar
Czytelnik / 30 maja 2009 o 17:38
0
BRYK napisał:
"ZA MŁODU BRYK BRYK
NA STAROŚĆ PRYK." J. Sztaudynger

"Na stare lata na młode lata" - J. Sztaudynger
Avatar
BRYK / 30 maja 2009 o 17:23
0
"ZA MŁODU BRYK BRYK
NA STAROŚĆ PRYK." J. Sztaudynger
Avatar
Gość / 30 maja 2009 o 17:10
0
wydrukować i na drzewach wieszać wkońcu w krótkich słowach ujęta największa prawda !!! to się lepiej nadaje na artykuł niż właśnie artykuł obecn
Avatar
Met / 30 maja 2009 o 16:17
0
baba napisał:
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seksu, dbania wzajemnie o te właśnie potrzeby? Te słowa kieruję nie tylko do kobiet. Faceci w małżeństwie też często zapominają o potrzebach erotycznych żon, łatwiej im na krótko oczarować obcą kobietę, aby ją zdobyć. Na dłuższy dystans są zbyt leniwi? A panie naiwnie myślą, że jak urodzą dzieci, będą harować w domu, to wystarczy do bycia idealną żoną. To naiwne myślenie. Krótkowzroczne. Myślę, że lepiej nie umyć naczyń, a zadbać o siebie i w seksownej bieliźnie przywitać ukochanego wieczorem w sypialni. Będzie się wściekał, że w kuchni brud? Niech umyje. Albo nie zwraca na to uwagi. Ale czy z tego powodu znajdzie sobie inną kobietę do łóżka? Wątpię A może znajdzie sobie inną do mycia naczyń? Wątpię, jest zbyt leniwy, aby zmieniać na trwałe swoje życie


Trafiłaś w dziesiątkę! Ujęłaś to świetnie - widać znasz facetów. Jeśli jestem zaspokojony to nie szukam wrażeń poza małżeństwem. I nie zauważam nie umytych naczyń bo wiem, że zaraz będzie ekscytujący, pozbawiony monotonii sex z małżonką.
kscytujący, pozbawiony monotonii sex z małżonką. rozwiń
Avatar
Czytelnik / 30 maja 2009 o 14:55
0
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Jeżeli taki tekst pojawia się w gazecie dziennikwschodni.pl » ROZRYWKA?
Avatar
baba / 30 maja 2009 o 13:32
0
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seksu, dbania wzajemnie o te właśnie potrzeby? Te słowa kieruję nie tylko do kobiet. Faceci w małżeństwie też często zapominają o potrzebach erotycznych żon, łatwiej im na krótko oczarować obcą kobietę, aby ją zdobyć. Na dłuższy dystans są zbyt leniwi? A panie naiwnie myślą, że jak urodzą dzieci, będą harować w domu, to wystarczy do bycia idealną żoną. To naiwne myślenie. Krótkowzroczne. Myślę, że lepiej nie umyć naczyń, a zadbać o siebie i w seksownej bieliźnie przywitać ukochanego wieczorem w sypialni. Będzie się wściekał, że w kuchni brud? Niech umyje. Albo nie zwraca na to uwagi. Ale czy z tego powodu znajdzie sobie inną kobietę do łóżka? Wątpię A może znajdzie sobie inną do mycia naczyń? Wątpię, jest zbyt leniwy, aby zmieniać na trwałe swoje życie
"Byłam idealną żoną: sprzątałam, gotowałam, zajmowałam się dziećmi, jego schorowaną matką, gośćmi. Pomogłam jak mogłam w jego karierze zawodowej, a w zamian co dostałam? ZDRADĘ!"
To ciekawe podejście do roli żony. Skoro są to cechy idealnej żony, to ona nie została zdradzona, bo jej mąż nie prosił innej kobiety o pranie, gotowanie, rodzenie dzieci. Jeśli nie ma więzi erotycznej i emocjonalnej między partnerami-małżonkami, to jest to tylko układ małżeński, nie miłość. Jak można żyć w małżeństwie bez seksu? Bez dobrego seks... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 0

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 41

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 8

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!