Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

2 listopada 2017 r.
14:52

Kuchenne Rewolucje znowu w Lublinie. Jak zmieniła się włoska pizzeria? [oglądaj odcinek]

Autor: Zdjęcie autora pab
0 36 A A

Już wiadomo jak wypadły „Kuchenne rewolucje” TVN w lubelskiej pizzerii.

Aktualizacja artykułu: 3 listopada 2017 r. 9:57
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

OBEJRZYJ CAŁY ODCINEK

Tym razem Magda Gessler odwiedziła Pizzerię Vicenti znajdującą się przy ul. Chopina w Lublinie.

„Grzegorz 15 lat spędził we Włoszech. Kiedy wrócił do Polski, otworzył własny zakład produkujący sery, w tym słynną włoską mozzarellę. Zachęcony sukcesem wytwórni, zapragnął otworzyć własną restaurację. Gdy znalazł odpowiednie miejsce, wybór był prosty – otworzył prawdziwie włoską pizzerię, gdzie kawałki sprzedaje się na wagę. Według Grzegorza jest to popularna praktyka we Włoszech, a szczególnie w Rzymie” – czytamy w opisie odcinka.

Dlaczego właściciel pizzerii poprosił o pomoc Magdy Gessler? Okazało się, że pomysł pana Grzegorza w Lublinie nie bardzo wypalił. Prowadzenie restauracji zaczęło zajmować za dużo czasu, a pan Grzegorz na głowie miał wytwórnię serów. Menedżerem lokalu została jego siostra, a szkolenia miał zrobić włoski kucharz.

„Mimo tych wszystkich starań jego restauracja ma się coraz gorzej. Finansowo przynosi straty, a i z personelem są ciągłe problemy i konflikty, których niedoświadczona Patrycja nie potrafi rozwiązać” – czytamy na stronie Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Vicenti / Ser-o!-mania

Po zakończeniu Kuchennych Rewolucji Pizzeria Vicente zniknęła z kulinarnej mapy Lublina, bo po wakacyjnej wizycie Magdy Gessler restauracja zmieniła nazwę na Ser-o!-mania. Zmienił się także wystrój lokalu:

Odcinek 9 (sezon 16) Kuchennych Rewolucji z Pizzerią Vicente / Ser-o!-mania można było zobaczyć w czwartek o godz. 21.30 w TVN.

Źródło: Materiały TVN / x-news

>>> To nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w naszym regionie. Inne odcinki:

Kuchenne Rewolucje w Hrubieszowie. Gessler zrobiła demolkę w "Magistracie"

Kuchenne Rewolucje w Lublinie: Magda Gessler odmieniła Orient Express

Kuchenne Rewolucje: Czarcia Łapa na widelcu Magdy Gessler

Kuchenne Rewolucje: Jesz Burger skrytykowany przez Magdę Gessler

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jagienka / 2 listopada 2017 r. o 16:18
+1
undefined napisał:
W Lublinie te medialne rewolucje chyba się średnio udają..., w Czarciej zamalowali piękne freski na ścianach, na Kościuszki czort wie co się stało, a JeszBurgera to w żadnej czeluści internetów nie można już znaleźć... a chciałbym sobie przypomnieć, bo była to ostra jazda bez sosu. Później już nie oglądałem, bo mimo całej rubieżnej lubości do Pani Magister Magdaleny,  jakoś mam wrażenie, że Polska to jest za mały rynek jak na jej format, a Lubelskie to wręcz inna planeta i inny mikrokosmos, niż globalna Polska z której Pani Magda się wywodzi. No, ale cytując klasyczkę literatury: "Bo to jest Magda!", wiesz, miałem wrażenie, że te rewolucje jakoś nie dochodza do  młodszych owładniętych prostymi ideami fixe pokroju Tasty. A co do średnio-starszych, to brand działa w kilku największych polskich milionowych miastach. To w Polsce B, jest trochę chyba szczególnie, a w samym Lublinie wzorcem nie jest masowy hipsteryzm, a raczej klasyczny renesansowy "Akademicyzm". Włóczka, wełna, do it yourself. A to troche inna....Kuchnia, i inne ...Histore...
 Jestem magistrem filologii i niejedno już w życiu widziałam i czytałam, ale powyższy tekst sprawił, że zastanawiam się, czy rzeczywiście dobrze znam język ojczysty. Nie zrozumiałam nic z powyższej wypowiedzi. Zdania niby są, ale sensu i składni ta wypowiedź nie posiada. Wniosek: Czytelniku, zanim cokolwiek napiszesz, pomyśl!
 Jestem magistrem filologii i niejedno już w życiu widziałam i czytałam, ale powyższy tekst sprawił, że zastanawiam się, czy rzeczywiście dobrze znam język ojczysty. Nie zrozumiałam nic z powyższej wypowiedzi. Zdania niby są, ale sensu i składni ta wypowiedź nie posiada. Wniosek: Czytelniku, zanim cokolwiek napiszesz, pomyśl! rozwiń
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 r. o 15:06
0
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 22:06
0
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 r. o 19:54
0
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 r. o 15:40
0
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 15:33
0
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 r. o 14:23
0
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 13:13
0
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 12:22
0
Tyle pizzerii u nas się otwiera, że tej nie znałem a w samym centrum jest. Szkoda że Wenecja nie spróbowała pomocy Zmory Sanepidu i się zlikwidowała. To była jedna z nielicznych już starych i znanych pizzerii, ale kolejne zmiany właścicieli i spadki jakości zniszczyły lokal.
Avatar
UNIX / 3 listopada 2017 r. o 12:01
0
jagienka napisał:
undefined napisał:
W Lublinie te medialne rewolucje chyba się średnio udają..., w Czarciej zamalowali piękne freski na ścianach, na Kościuszki czort wie co się stało, a JeszBurgera to w żadnej czeluści internetów nie można już znaleźć... a chciałbym sobie przypomnieć, bo była to ostra jazda bez sosu. Później już nie oglądałem, bo mimo całej rubieżnej lubości do Pani Magister Magdaleny,  jakoś mam wrażenie, że Polska to jest za mały rynek jak na jej format, a Lubelskie to wręcz inna planeta i inny mikrokosmos, niż globalna Polska z której Pani Magda się wywodzi. No, ale cytując klasyczkę literatury: "Bo to jest Magda!", wiesz, miałem wrażenie, że te rewolucje jakoś nie dochodza do  młodszych owładniętych prostymi ideami fixe pokroju Tasty. A co do średnio-starszych, to brand działa w kilku największych polskich milionowych miastach. To w Polsce B, jest trochę chyba szczególnie, a w samym Lublinie wzorcem nie jest masowy hipsteryzm, a raczej klasyczny renesansowy "Akademicyzm". Włóczka, wełna, do it yourself. A to troche inna....Kuchnia, i inne ...Histore...
Jestem magistrem filologii i niejedno już w życiu widziałam i czytałam, ale powyższy tekst sprawił, że zastanawiam się, czy rzeczywiście dobrze znam język ojczysty. Nie zrozumiałam nic z powyższej wypowiedzi. Zdania niby są, ale sensu i składni ta wypowiedź nie posiada. Wniosek: Czytelniku, zanim cokolwiek napiszesz, pomyśl!
 Tak. ty też, Szopenhałerze. Słowo Czytelnik, średnio mnie definiuje. Medialne rewolucje średnio się udają, moje doświadczenia z efektami były negatywne. Wymieniłem kazusy lokalizacji.restauracji na których bazowałem Wytłumaczyłem, że bardzo mi szkoda, że nie można już JeszBurgera oglądac na VOD Chciałem sobie obejrzeć S02E01 bo była tam ostra jazda. Pomimo, że perwersyjnie ubóstwiam format Pani Magdy to nie oglądałem kolejnych sezonów. Polska to za mały rynek na jej format, oznacza, że cenię ją bardziej niż od Odry do Bugu, i wyrażam między wierszami obawę o to, że popadnie kobietka w rutynę, albo zafiksuje się na jakimś średnim koncepcie niczym ciąg Fibonacciego Następnie forsuję koncept dualizmu rozwoju kulturalno gospodarczego dzisiejszej Polski, propagując dwudzielność na A oraz B, i podkreślając, że ta strona "Lubelska" jest mikrokosmosem, który dopiero sie globalizuje w przeciwieństwie do największych miast Polski Zachodniej, które sa już globalne i mają wyraxny podział klasowy.  Klasyczką literatury w tym przypadku jest Dorota Masłowska. Młodzi owładnięci sa kulinariami pochodzacymi z Sieci Globalnej Internet a niesionymi łączami z profili typu "Tasty" czy "Snapchat", ma byc szybko, sprawnie, jakosciowo i ładnie. Hipsterzy sa oznaką najglobalniejszych miast, rozprzestrzeniają się jak bakterie na pożywce, nie służą ani sztuce, ani muzyce. Więcej konsumują kawy, niż wystaw muzealnych, i są gdupą docelową która najszybciej przetestuje miejsca efektów "Rewolucji" Kilka największych milionowych miast w Polsce, jest to wskazówka, że populacja na stronie w Wikipedii i w encyklopedii, to nie jest prawdziwa populacja mieszkańców miast, przybysze zyją latami, choć się nie meldują, jeśli myślisz, że Kraków, Wrocław, Łódź czy Trójmiasto nie przekroczyły miliona, to jesteś w błędzie. W takich miastach rynek kulinarny jest ...automatycznie szerszy. Polska B, czyli ta Druga POŁOWA Polski, nie leci ślepo w stronę burgera za 50 złotych, ceny są rozsądne, często wyważone, powiedzmy uczciwe dla obydwu stron. Renesansowy Akademizm, oznacza, ze popularne jest domowe przygotowanie żywności. A Mensa studencka, to coś co wzorcami zachodnimi przezyje renesans. Jednego miesiąca nastawiasz fermentor z piwem, kolejnego oddajesz sweter z włóczki, i tak na przemian. Inna kuchnia, inne historie, to było nawiązanie do filmu "Kuchenne Historie", który w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni. Mozna skończys filologię, mozna skończyć studia, ale nauczyc się odczytywac metafory bazowane na kontekście kuturowym nie jest jakoś wybitnie trudno. Sztuką jest nie kończyć studiów. A Pani magdzie Gessler, zyczę, jeśli założy kiedyś Akademię Kulinarną, to zeby założyła ją w ładnym miescie akademickim. Bo co do wydostania sie formatu poza granice tego głupiejącego kraju, może być trudno. Licencje.
 Tak. ty też, Szopenhałerze. Słowo Czytelnik, średnio mnie definiuje. Medialne rewolucje średnio się udają, moje doświadczenia z efektami były negatywne. Wymieniłem kazusy lokalizacji.restauracji na których bazowałem Wytłumaczyłem, że bardzo mi szkoda, że nie można już JeszBurgera oglądac na VOD Chciałem sobie obejrzeć S02E01 bo była tam ostra jazda. Pomimo, że perwersyjnie ubóstwiam format Pani Magdy to nie oglądałem kolejnych sezonów. Polska to za mały rynek na jej format, oznacza, że cenię ją bardziej niż od Odry do... rozwiń
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 r. o 15:06
0
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 22:06
0
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 r. o 19:54
0
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 18:12
-1
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu" Sprawkach. Ta kobieta ma pojęcie o biznesie jak Rysiu Petru. To że jest syf w polskich barach to norma. A do restauracji raz wpuszczono tę kobietę. Zgadnijcie jak ją nazwała? Złoty Kartofel?!!! Mści się, czy jak? Teraz chodzi po knajpach, gdzie 5 stolików na maxa upchnie. Ot, restauracyje na miarę Gesslerowej.
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu&... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 16:34
-1
Gdyby to kudłate coś postawić w sklepie ze słodyczami to dzieci cukierków napewno by nie zjadły.
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 r. o 15:40
0
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 15:33
0
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 r. o 14:23
0
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 13:13
0
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 r. o 12:43
-1
Kto tego kudłatego mopa zaprosił do Lublina ?
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjent po przeszczepie płuc doczekał się testu na koronawirusa
Po naszym artykule

Pacjent po przeszczepie płuc doczekał się testu na koronawirusa

Pacjent po przeszczepie płuc, który miał kontakt z zakażoną koronawirusem rodziną z powiatu lubelskiego, wreszcie został zbadany pod kątem koronawirusa. Po naszej publikacji we wczorajszym wydaniu Dziennika Wschodniego jeszcze przed południem miał pobrany wymaz.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]

Udane rozpoczęcie sezonu w Tauron I Lidze siatkarzy LUK Politechniki i Polskiego Cukru Avii. Lublinianie pokonali u siebie Mickiewicza Kluczbork 3:0. Taki sam wynik w Jaworznie osiągnęli świdniczanie, którzy pewnie ograli tamtejszy MCKiS.

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Pechowa porażka drużyny Władimira Geworkjana. W 87 minucie Podlasie wyrównało stan meczu ze Stalą Stalowa Wola na 2:2. Niestety, gospodarze zdążyli strzelić jeszcze zwycięskiego gola.

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Na budowie drogi ekspresowej S19, na ok. 5-kilometrowym odcinku DK 19 między Zemborzycami Tereszyńskimi a Strzeszkowicami Dużymi, w poniedziałek wykonawca wprowadził tymczasową organizację ruchu.

Okna do domu w stylu industrialnym

Okna do domu w stylu industrialnym

Styl industrialny charakteryzuje wykorzystanie surowych materiałów oraz kolorystyki opartej na przemysłowych akcentach. Jest to też styl bazujący na otwartej przestrzeni i ściśle ze sobą połączonych elementach aranżacyjnych. Podpowiadamy, jak dobrać okno do wnętrza w stylu industrialnym.

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Na ul. Chopina zamiast miejsc parkingowych na chodniku mają się pojawić krzewy i drzewa. To jedna ze zmian szykowanych przez Urząd Miasta, który ogłosił przetarg na nową zieleń, w tym obiecywany od dawna żywopłot mający ukrócić dzikie parkowanie na skraju pl. Kaczyńskiego. Gdzie jeszcze pojawią się nowe liście?

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe
25 września 2020, 18:00

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe

W ramach programu "Kultura w sieci" Dzielnicowe Domy Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) i Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zaproszą w najbliższych dniach na wiele ciekawych atrakcji zarówno online, jak i stacjonarnie.

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Dzięki unijnemu projektowi puławski MDK jeszcze w tym roku otrzyma szereg nowych urządzeń audio-wideo, m.in. aparat fotograficzny, kamerę, oświetlenie i nagłośnienie studyjne. Całe zadanie będzie kosztowało ponad 40 tys. zł.

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Nie stygły akumulatory taksówkach elektrycznych, które we wtorek bezpłatnie woziły mieszkańców Lubartowa. Był to jeden z akordów „Tygodnia zrównoważonego transportu”, który trwał od 16 do 22 września. W mieście zostały jeszcze elektryczne skutery i hulajnogi. Będzie można z nich korzystać do 15 października.

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 37-latka z Włodawy, którego od wczoraj szukali włodawscy policjanci wspomagani przez inne służby.

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania
26 września 2020, 10:00

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania

W sobotę, przez sześć godzin w Zamościu będzie można rozmawiać z osobami, które chcą walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. Postanowiły opowiedzieć o swoich problemach i życiu. Każda z nich to członek jakiejś mniejszości lub osoba borykająca się z ograniczeniami.

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Pojawiają się kolejne odwołania od decyzji komisji oceniającej projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2021. Przypomnijmy: komisja zdyskwalifikowała – co jest równoznaczne z niedopuszczeniem do głosowania – niemal co drugi pomysł. Termin składania odwołań upływa w czwartek.

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Wielkich problemów z awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu lubelskim nie mieli piłkarze Łukasza Mierzejewskiego. Avia Świdnik wygrała w środę z Lublinianką 3:0

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Nie takiego wyniku spodziewali się w środę kibice Orląt Spomlek. Piłkarze Artura Bożyka w zaległym meczu trzeciej kolejki przegrali u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska aż... 1:6.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!