Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

2 listopada 2017 r.
14:52

Kuchenne Rewolucje znowu w Lublinie. Jak zmieniła się włoska pizzeria? [oglądaj odcinek]

Autor: Zdjęcie autora pab
0 36 A A

Już wiadomo jak wypadły „Kuchenne rewolucje” TVN w lubelskiej pizzerii.

Aktualizacja artykułu: 3 listopada 2017 r. 9:57
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

OBEJRZYJ CAŁY ODCINEK

Tym razem Magda Gessler odwiedziła Pizzerię Vicenti znajdującą się przy ul. Chopina w Lublinie.

„Grzegorz 15 lat spędził we Włoszech. Kiedy wrócił do Polski, otworzył własny zakład produkujący sery, w tym słynną włoską mozzarellę. Zachęcony sukcesem wytwórni, zapragnął otworzyć własną restaurację. Gdy znalazł odpowiednie miejsce, wybór był prosty – otworzył prawdziwie włoską pizzerię, gdzie kawałki sprzedaje się na wagę. Według Grzegorza jest to popularna praktyka we Włoszech, a szczególnie w Rzymie” – czytamy w opisie odcinka.

Dlaczego właściciel pizzerii poprosił o pomoc Magdy Gessler? Okazało się, że pomysł pana Grzegorza w Lublinie nie bardzo wypalił. Prowadzenie restauracji zaczęło zajmować za dużo czasu, a pan Grzegorz na głowie miał wytwórnię serów. Menedżerem lokalu została jego siostra, a szkolenia miał zrobić włoski kucharz.

„Mimo tych wszystkich starań jego restauracja ma się coraz gorzej. Finansowo przynosi straty, a i z personelem są ciągłe problemy i konflikty, których niedoświadczona Patrycja nie potrafi rozwiązać” – czytamy na stronie Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Vicenti / Ser-o!-mania

Po zakończeniu Kuchennych Rewolucji Pizzeria Vicente zniknęła z kulinarnej mapy Lublina, bo po wakacyjnej wizycie Magdy Gessler restauracja zmieniła nazwę na Ser-o!-mania. Zmienił się także wystrój lokalu:

Odcinek 9 (sezon 16) Kuchennych Rewolucji z Pizzerią Vicente / Ser-o!-mania można było zobaczyć w czwartek o godz. 21.30 w TVN.

Źródło: Materiały TVN / x-news

>>> To nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w naszym regionie. Inne odcinki:

Kuchenne Rewolucje w Hrubieszowie. Gessler zrobiła demolkę w "Magistracie"

Kuchenne Rewolucje w Lublinie: Magda Gessler odmieniła Orient Express

Kuchenne Rewolucje: Czarcia Łapa na widelcu Magdy Gessler

Kuchenne Rewolucje: Jesz Burger skrytykowany przez Magdę Gessler

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 o 15:06
0
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:06
0
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 o 19:54
0
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:12
0
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu" Sprawkach. Ta kobieta ma pojęcie o biznesie jak Rysiu Petru. To że jest syf w polskich barach to norma. A do restauracji raz wpuszczono tę kobietę. Zgadnijcie jak ją nazwała? Złoty Kartofel?!!! Mści się, czy jak? Teraz chodzi po knajpach, gdzie 5 stolików na maxa upchnie. Ot, restauracyje na miarę Gesslerowej.
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu&... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:34
0
Gdyby to kudłate coś postawić w sklepie ze słodyczami to dzieci cukierków napewno by nie zjadły.
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 o 15:40
0
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:33
0
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 o 14:23
0
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:13
0
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:43
0
Kto tego kudłatego mopa zaprosił do Lublina ?
Avatar
kokoloko / 4 listopada 2017 o 15:06
0
Z całym szacunkiem dla Magdy Gessler, bo jej nie lubię, ale tutaj miała 100% rację, Ser-o!-mania nie ma szans na istnienie. Właściciel który nie ma czasu, siostra studentka-menadżerka bez pojęcia o biznesie, pracująca za free, kucharze na umowie zleceniu. I płacz że nie ma ludzi do pracy. Sorry ale ten Pan niech skoncentruje się na produkcji serów a nie na restauracji. I nie mam zielonego pojecia po co Gesslerową zapraszam, jakby obejrzał kilka odcinków wcześniej to wiedziałby że przejedzie się po nim jak po mokrej kobyle...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:06
0
Dziennika nie stać na własne materiały? Musi kopiować z TVN czy tam kupować ? Tragedia
Avatar
jamko / 3 listopada 2017 o 19:54
0
durny jestes, co ma pis do tego? poza tym mam wrazenie, ze jedna osoba siedzi i najezdza na geslerowa, pewnie ktos z nieudanych rewolucji
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:12
0
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu" Sprawkach. Ta kobieta ma pojęcie o biznesie jak Rysiu Petru. To że jest syf w polskich barach to norma. A do restauracji raz wpuszczono tę kobietę. Zgadnijcie jak ją nazwała? Złoty Kartofel?!!! Mści się, czy jak? Teraz chodzi po knajpach, gdzie 5 stolików na maxa upchnie. Ot, restauracyje na miarę Gesslerowej.
Czy ta kobieta kiedykolwiek przeprowadziła "Rewolucję" czytaj Demolkę bez zmiany nazwy lokalu? W Chełmie zniszczyła Gęsią Szyję i Relax. Szkoda. Bo teraz jedzenie tam jest niesmaczne i po zawyżonych cenach. Tragedia. No i jej te pomysły. Ostatnio świruje z ziemniakami. Tak załatwiła pizzerię w Łodzi. Czytając komentarze mieszkańvów pizza im smakowała to walnęła im w menu kartofla z parownika dla świń za... bagatela 24złote?! Łapiecie? W Chełmie można za 36zł zjeść ćwiartkę wysuszonej gęsi z mega porcją majeranku w Gęsich "tfu&... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:34
0
Gdyby to kudłate coś postawić w sklepie ze słodyczami to dzieci cukierków napewno by nie zjadły.
Avatar
jo-jo / 3 listopada 2017 o 15:40
0
Obejrzałem, żygnąłem, no ale cóż - to poziom celebrytów TVN, ONET i z przykrością stwierdzić Dziennika....
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 15:33
0
ktoś kiedyś powiedział "...a teraz Szanowni Państwo koniec z ciekawymi programami, czas na telewizję dla motłochu..." i taką mamy, a na niej korzystają Ci, którzy nie myślą sami. Co poradzić należało ogłupić społeczeństwo i udało się poniekąd...
Avatar
x / 3 listopada 2017 o 14:23
0
UNIX napisał:
jagienka napisał:
undefined napisał:
w sposób wyjątkowy wprowadza naukowca, oraz badania i wyprowadza je również, w kuchni i od kuchni.
UNIX napisał:
i nader wszystko: nad kuchnią
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 13:13
0
Jaki kartofel taki gust.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 12:43
0
Kto tego kudłatego mopa zaprosił do Lublina ?
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!