Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

11 października 2011 r.
12:24
Edytuj ten wpis

Posłanka Joanna Mucha wzięła rozwód

Autor: Zdjęcie autora Fakt łm
0 55 A A
Joanna Mucha rozwódką - podaje Fakt (Fakt)
Joanna Mucha rozwódką - podaje Fakt (Fakt)

Jedna z najładniejszych posłanek w polskim parlamencie Joanna Mucha z Lublina wzięła rozwód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Fakt" podaje, że Mucha wzięła rozwód z Andrzejem Czerniawskim tuż przed kampanią wyborczą. Sąd rodzinny w Lublinie potwierdził, że ostatnia rozprawa rozwodowa odbyła się w lipcu.

Amatorzy Muchy nie mają jednak na co liczyć - pisze gazeta, bo posłanka ma innego wybranka. Od dwóch lat jej partnerem jest ekonomista Janusz Jankowiak.

Posłanka ma z Czerniawskim dwóch synów. Ostatnio sprzedała mieszkanie w Lublinie i kupiła w Warszawie. Czy teraz weźmie ślub z Jankowiakiem?

Zobacz też: Joanna Mucha i jej partyjni koledzy świętowali swój wyborczy sukces

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kaziuk / 17 listopada 2011 o 13:57
0
ostatnie dni mlodosci, zaczyna sie starośc, babsztyl wpadł w panikę, zatracił poczucie wszelkich wartosci - a co z KULem ? będą tam akceptowac rozwódke a wcześniej kogos, kto zył w wiarołomstwie ?
Avatar
krzys / 16 listopada 2011 o 20:09
0
kolejny sejmowy kur....on
Avatar
Tata / 5 listopada 2011 o 10:01
0
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies.
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies. rozwiń
Avatar
miro / 4 listopada 2011 o 20:06
0
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
Avatar
marios / 14 października 2011 o 10:57
0
Dramat da jej dzieci, smutne...
Avatar
Kaśka / 13 października 2011 o 08:29
0
Ciekawe, że nagle wszyscy zapomnieli co Mucha miała na plakatach w poprzednich wyborach... sklerotykom przypomnę: "Joanna Mucha - matka, żona, polityk", czy coś w tym guście. No cóż - szkoda, że wyborcy o tym zapomnieli oddając na tę panią głosy. Smutne to i oczywiście szkoda jej dzieci:(.
Avatar
podkarpatczyk / 13 października 2011 o 07:51
0
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce wsrod polakow. Toz to corka Lucyfera ktora glosic bedzie idee antykoscielne i antyklerykalne. O przepraszam Ojciec Rydzyk skrzetnie omija temat kleru ktory jest dla niego TABU !! Kazdy atak na ksiezy (kler) to wedlug niego atak na kosciol Bozy i na samego Boga !!
Jak by mogl to by oglosil ze Jego i ten, tego, tam, no jak mu tam bylo, Boga to szoste przykazanie nie dotyczy. On to robi z milosci dla blizniego. Jak blizni nie ma srodka ktory popycha go do grzechu i nie pozada tej mamony to latwiej wstapi w bramy niebieskie i dostapi zbawienia. Wiec nalezy wziasc od blizniego ile sie da i dac mu obietnice zbawienia.
A ta przekleta baba z PO ktora jest poslanka to winna byc w piekle i obracac sie na roznie geotermicznym do ktorego sie Rydzyk dokopal w Toruniu. Ze tez Rydzyk nie boi sie ze zaraza z piekla dostanie sie do Radyja i TV ([size="3"]T[/size]owarzysz[size="3"]R[/size]ydzyk[size="4"]Wam[/size]). Ciekawa ma psychike. Taki jakis natchniony w tym swoim poslannictwie. Wnet by papiezy i caly episkopat pouczal jak ma byc a kosciele. Wszysko wie najlepiej.
[size="4"][color="#0000FF"]To czarownica !![/color][/size]
Przeciez slyszelismy juz takie slowa z jego ust !!
Jakos mu Jarus tego nie wypomina. Juz sie dogadali jak zyd z ksiedzem na odpuscie !!
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 14:39
0
Ten Jankowiak (jej nowy "chłopak" z którym kupiła mieszkanko na spółę) mógłby być jej ojcem (jest od niej starszy aż o 19 lat). To musi być z jej strony wieeeelka miłość.

Pewnie jej synowie jak będą wpadali do mamusi do Warszawki na weekendy będą mówili do niego "dziadku".
Avatar
antypisdzior / 12 października 2011 o 12:53
0
"głosowałem na Muchę" no tutaj się zgadzam z Twoim postem i zastrzeżeniami i oddaję honor.

antypisdzior
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 12:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dostała nadpobudliwosci warszwskiej i wsio.
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dost... rozwiń
Avatar
kaziuk / 17 listopada 2011 o 13:57
0
ostatnie dni mlodosci, zaczyna sie starośc, babsztyl wpadł w panikę, zatracił poczucie wszelkich wartosci - a co z KULem ? będą tam akceptowac rozwódke a wcześniej kogos, kto zył w wiarołomstwie ?
Avatar
krzys / 16 listopada 2011 o 20:09
0
kolejny sejmowy kur....on
Avatar
Tata / 5 listopada 2011 o 10:01
0
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies.
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies. rozwiń
Avatar
miro / 4 listopada 2011 o 20:06
0
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
Avatar
marios / 14 października 2011 o 10:57
0
Dramat da jej dzieci, smutne...
Avatar
Kaśka / 13 października 2011 o 08:29
0
Ciekawe, że nagle wszyscy zapomnieli co Mucha miała na plakatach w poprzednich wyborach... sklerotykom przypomnę: "Joanna Mucha - matka, żona, polityk", czy coś w tym guście. No cóż - szkoda, że wyborcy o tym zapomnieli oddając na tę panią głosy. Smutne to i oczywiście szkoda jej dzieci:(.
Avatar
podkarpatczyk / 13 października 2011 o 07:51
0
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce wsrod polakow. Toz to corka Lucyfera ktora glosic bedzie idee antykoscielne i antyklerykalne. O przepraszam Ojciec Rydzyk skrzetnie omija temat kleru ktory jest dla niego TABU !! Kazdy atak na ksiezy (kler) to wedlug niego atak na kosciol Bozy i na samego Boga !!
Jak by mogl to by oglosil ze Jego i ten, tego, tam, no jak mu tam bylo, Boga to szoste przykazanie nie dotyczy. On to robi z milosci dla blizniego. Jak blizni nie ma srodka ktory popycha go do grzechu i nie pozada tej mamony to latwiej wstapi w bramy niebieskie i dostapi zbawienia. Wiec nalezy wziasc od blizniego ile sie da i dac mu obietnice zbawienia.
A ta przekleta baba z PO ktora jest poslanka to winna byc w piekle i obracac sie na roznie geotermicznym do ktorego sie Rydzyk dokopal w Toruniu. Ze tez Rydzyk nie boi sie ze zaraza z piekla dostanie sie do Radyja i TV ([size="3"]T[/size]owarzysz[size="3"]R[/size]ydzyk[size="4"]Wam[/size]). Ciekawa ma psychike. Taki jakis natchniony w tym swoim poslannictwie. Wnet by papiezy i caly episkopat pouczal jak ma byc a kosciele. Wszysko wie najlepiej.
[size="4"][color="#0000FF"]To czarownica !![/color][/size]
Przeciez slyszelismy juz takie slowa z jego ust !!
Jakos mu Jarus tego nie wypomina. Juz sie dogadali jak zyd z ksiedzem na odpuscie !!
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 14:39
0
Ten Jankowiak (jej nowy "chłopak" z którym kupiła mieszkanko na spółę) mógłby być jej ojcem (jest od niej starszy aż o 19 lat). To musi być z jej strony wieeeelka miłość.

Pewnie jej synowie jak będą wpadali do mamusi do Warszawki na weekendy będą mówili do niego "dziadku".
Avatar
antypisdzior / 12 października 2011 o 12:53
0
"głosowałem na Muchę" no tutaj się zgadzam z Twoim postem i zastrzeżeniami i oddaję honor.

antypisdzior
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 12:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dostała nadpobudliwosci warszwskiej i wsio.
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dost... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 listopada 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 listopada 2019 r. 0 0

Puławy: Stokrotka już otwarta, wkrótce nowy Lidl

Puławy: Stokrotka już otwarta, wkrótce nowy Lidl 21 8

Koniec roku przynosi mieszkańcom Puław wzrost liczby supermarketów. W minionym tygodniu otwarto nową Stokrotkę na osiedlu Włostowice. A już w najbliższym otwarcie planuje natomiast Lidl przy ul. Wróblewskiego.

Lubelskie szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów. Na leczenie? W przyszłym roku

Lubelskie szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów. Na leczenie? W przyszłym roku 11 10

Szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów i zapisują ich dopiero na przyszły rok. Niektóre przesuwają nawet wcześniej wyznaczone terminy.

Początek dużych zmian urbanistycznych w starej części Kraśnika

Początek dużych zmian urbanistycznych w starej części Kraśnika 0 4

Firma z Szastarki „DACH-MUR” przebuduje zespół budynków przy ul. Kościuszki. Burmistrz miasta Wojciech Wilk podpisał już umowę z wykonawcą. – To początek dużych zmian urbanistycznych w starej części miasta – zapowiadają władze.

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie
galeria

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie 0 0

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie. Pierwszym spektaklem jaki zobaczymy jest premiera organizatorów wydarzenia.

Start Lublin – PGE Spójnia Stargard 82:73. Triumf heroizmu [zdjęcia]
galeria

Start Lublin – PGE Spójnia Stargard 82:73. Triumf heroizmu [zdjęcia] 0 4

MKS Start Lublin z piątym zwycięstwem w tym sezonie. „Czerwono-czarni” wygrali, chociaż przez większość spotkania musieli radzić sobie w siedmiu

Chińczycy kupili działkę w Lubartowie. Zbudują fabrykę, zatrudnią 150 osób

Chińczycy kupili działkę w Lubartowie. Zbudują fabrykę, zatrudnią 150 osób 135 14

Inwestycja za 50 milionów złotych i do 150 nowych miejsc pracy – Chińczycy wybudują w Lubartowie fabrykę. Za nim mają przyjść kolejni inwestorzy z Azji.

Koncert "Ta nasza młodość" w Puławach
13 listopada 2019, 18:00

Koncert "Ta nasza młodość" w Puławach 0 1

W środę, 13 listopada o godz. 18 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się koncert "Ta nasza młodość" w wykonaniu Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii.

Biegi Niepodległości w Puławach. Patriotyczne bieganie już od 30 lat [zdjęcia]
galeria

Biegi Niepodległości w Puławach. Patriotyczne bieganie już od 30 lat [zdjęcia] 0 2

Od najmłodszych po seniorów - puławskie Biegi Niepodległości co roku przyciągają miłośników aktywności z całego województwa. W poniedziałek 11 listopada impreza odbyła się już po raz trzydziesty. Od początku organizuje ją Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Narodowe Święto Niepodległości. Biało-czerwona iluminacja na CSK [zdjęcia]
galeria

Narodowe Święto Niepodległości. Biało-czerwona iluminacja na CSK [zdjęcia] 366 4

Specjalna biało-czerwona iluminacja zdobi dziś wieczorem front Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Dyrektor lubelskiego szpitala planuje wyjście z sieci i likwidację dwóch oddziałów. Bo przynoszą straty

Dyrektor lubelskiego szpitala planuje wyjście z sieci i likwidację dwóch oddziałów. Bo przynoszą straty 30 24

Plan likwidacji dwóch oddziałów i dwóch poradni w ramach programu naprawczego będzie miał wpływ na poziom bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Lublina i jego okolic – pracownicy Szpitala Neuropsychiatrycznego. Dyrektor zapewnia, że nie ma takiego zagrożenia.

Niepodległa do hymnu! Mieszkańcy Puław śpiewali Mazurka Dąbrowskiego [wideo]
galeria
film

Niepodległa do hymnu! Mieszkańcy Puław śpiewali Mazurka Dąbrowskiego [wideo] 18 5

Mimo niesprzyjającej aury, o godzinie 12 na placu Chopina w Puławach zgromadziło się dzisiaj kilkudziesięciu mieszkańców, by wspólnie z orkiestrą, wykonać Mazurka Dąbrowskiego. To część obchodów Święta Niepodległości.

Święto Niepodległości w Białej Podlaskiej [zdjęcia]
galeria

Święto Niepodległości w Białej Podlaskiej [zdjęcia] 6 5

Miejskie uroczystości Święta Niepodległości w Białej Podlaskiej odbyły się na placu Wolności.

Zmarł Norbert Wojciechowski. Walczył o wolną Polskę, odszedł w dniu jej Święta

Zmarł Norbert Wojciechowski. Walczył o wolną Polskę, odszedł w dniu jej Święta 235 7

W poniedziałek zmarł Norbert Wojciechowski. Człowiek wybitnie zasłużony dla lubelskiej kultury, działacz opozycji demokratycznej w czasach PRL, czynnie zaangażowany w tworzenie struktur „Solidarności” oraz w działania polityczne i samorządowe w wolnej Polsce. Miał 80 lat.

Polesie - Orion 1:1, wyniki lubelskiej klasy okręgowej [zdjęcia]