Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

11 października 2011 r.
12:24
Edytuj ten wpis

Posłanka Joanna Mucha wzięła rozwód

Autor: Zdjęcie autora Fakt łm
15 55 A A
Joanna Mucha rozwódką - podaje Fakt (Fakt)
Joanna Mucha rozwódką - podaje Fakt (Fakt)

Jedna z najładniejszych posłanek w polskim parlamencie Joanna Mucha z Lublina wzięła rozwód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Fakt" podaje, że Mucha wzięła rozwód z Andrzejem Czerniawskim tuż przed kampanią wyborczą. Sąd rodzinny w Lublinie potwierdził, że ostatnia rozprawa rozwodowa odbyła się w lipcu.

Amatorzy Muchy nie mają jednak na co liczyć - pisze gazeta, bo posłanka ma innego wybranka. Od dwóch lat jej partnerem jest ekonomista Janusz Jankowiak.

Posłanka ma z Czerniawskim dwóch synów. Ostatnio sprzedała mieszkanie w Lublinie i kupiła w Warszawie. Czy teraz weźmie ślub z Jankowiakiem?

Zobacz też: Joanna Mucha i jej partyjni koledzy świętowali swój wyborczy sukces

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kaziuk / 17 listopada 2011 o 13:57
0
ostatnie dni mlodosci, zaczyna sie starośc, babsztyl wpadł w panikę, zatracił poczucie wszelkich wartosci - a co z KULem ? będą tam akceptowac rozwódke a wcześniej kogos, kto zył w wiarołomstwie ?
Avatar
krzys / 16 listopada 2011 o 20:09
0
kolejny sejmowy kur....on
Avatar
Tata / 5 listopada 2011 o 10:01
0
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies.
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies. rozwiń
Avatar
miro / 4 listopada 2011 o 20:06
0
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
Avatar
marios / 14 października 2011 o 10:57
0
Dramat da jej dzieci, smutne...
Avatar
Kaśka / 13 października 2011 o 08:29
0
Ciekawe, że nagle wszyscy zapomnieli co Mucha miała na plakatach w poprzednich wyborach... sklerotykom przypomnę: "Joanna Mucha - matka, żona, polityk", czy coś w tym guście. No cóż - szkoda, że wyborcy o tym zapomnieli oddając na tę panią głosy. Smutne to i oczywiście szkoda jej dzieci:(.
Avatar
podkarpatczyk / 13 października 2011 o 07:51
0
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce wsrod polakow. Toz to corka Lucyfera ktora glosic bedzie idee antykoscielne i antyklerykalne. O przepraszam Ojciec Rydzyk skrzetnie omija temat kleru ktory jest dla niego TABU !! Kazdy atak na ksiezy (kler) to wedlug niego atak na kosciol Bozy i na samego Boga !!
Jak by mogl to by oglosil ze Jego i ten, tego, tam, no jak mu tam bylo, Boga to szoste przykazanie nie dotyczy. On to robi z milosci dla blizniego. Jak blizni nie ma srodka ktory popycha go do grzechu i nie pozada tej mamony to latwiej wstapi w bramy niebieskie i dostapi zbawienia. Wiec nalezy wziasc od blizniego ile sie da i dac mu obietnice zbawienia.
A ta przekleta baba z PO ktora jest poslanka to winna byc w piekle i obracac sie na roznie geotermicznym do ktorego sie Rydzyk dokopal w Toruniu. Ze tez Rydzyk nie boi sie ze zaraza z piekla dostanie sie do Radyja i TV ([size="3"]T[/size]owarzysz[size="3"]R[/size]ydzyk[size="4"]Wam[/size]). Ciekawa ma psychike. Taki jakis natchniony w tym swoim poslannictwie. Wnet by papiezy i caly episkopat pouczal jak ma byc a kosciele. Wszysko wie najlepiej.
[size="4"][color="#0000FF"]To czarownica !![/color][/size]
Przeciez slyszelismy juz takie slowa z jego ust !!
Jakos mu Jarus tego nie wypomina. Juz sie dogadali jak zyd z ksiedzem na odpuscie !!
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 14:39
0
Ten Jankowiak (jej nowy "chłopak" z którym kupiła mieszkanko na spółę) mógłby być jej ojcem (jest od niej starszy aż o 19 lat). To musi być z jej strony wieeeelka miłość.

Pewnie jej synowie jak będą wpadali do mamusi do Warszawki na weekendy będą mówili do niego "dziadku".
Avatar
antypisdzior / 12 października 2011 o 12:53
0
"głosowałem na Muchę" no tutaj się zgadzam z Twoim postem i zastrzeżeniami i oddaję honor.

antypisdzior
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 12:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dostała nadpobudliwosci warszwskiej i wsio.
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dost... rozwiń
Avatar
kaziuk / 17 listopada 2011 o 13:57
0
ostatnie dni mlodosci, zaczyna sie starośc, babsztyl wpadł w panikę, zatracił poczucie wszelkich wartosci - a co z KULem ? będą tam akceptowac rozwódke a wcześniej kogos, kto zył w wiarołomstwie ?
Avatar
krzys / 16 listopada 2011 o 20:09
0
kolejny sejmowy kur....on
Avatar
Tata / 5 listopada 2011 o 10:01
0
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies.
[quote name='miro' timestamp='1320433570' post='554821']
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
[/quote]
A srał ją pies. rozwiń
Avatar
miro / 4 listopada 2011 o 20:06
0
a ja powiem fajna jest mieć taką szefową
Avatar
marios / 14 października 2011 o 10:57
0
Dramat da jej dzieci, smutne...
Avatar
Kaśka / 13 października 2011 o 08:29
0
Ciekawe, że nagle wszyscy zapomnieli co Mucha miała na plakatach w poprzednich wyborach... sklerotykom przypomnę: "Joanna Mucha - matka, żona, polityk", czy coś w tym guście. No cóż - szkoda, że wyborcy o tym zapomnieli oddając na tę panią głosy. Smutne to i oczywiście szkoda jej dzieci:(.
Avatar
podkarpatczyk / 13 października 2011 o 07:51
0
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce wsrod polakow. Toz to corka Lucyfera ktora glosic bedzie idee antykoscielne i antyklerykalne. O przepraszam Ojciec Rydzyk skrzetnie omija temat kleru ktory jest dla niego TABU !! Kazdy atak na ksiezy (kler) to wedlug niego atak na kosciol Bozy i na samego Boga !!
Jak by mogl to by oglosil ze Jego i ten, tego, tam, no jak mu tam bylo, Boga to szoste przykazanie nie dotyczy. On to robi z milosci dla blizniego. Jak blizni nie ma srodka ktory popycha go do grzechu i nie pozada tej mamony to latwiej wstapi w bramy niebieskie i dostapi zbawienia. Wiec nalezy wziasc od blizniego ile sie da i dac mu obietnice zbawienia.
A ta przekleta baba z PO ktora jest poslanka to winna byc w piekle i obracac sie na roznie geotermicznym do ktorego sie Rydzyk dokopal w Toruniu. Ze tez Rydzyk nie boi sie ze zaraza z piekla dostanie sie do Radyja i TV ([size="3"]T[/size]owarzysz[size="3"]R[/size]ydzyk[size="4"]Wam[/size]). Ciekawa ma psychike. Taki jakis natchniony w tym swoim poslannictwie. Wnet by papiezy i caly episkopat pouczal jak ma byc a kosciele. Wszysko wie najlepiej.
[size="4"][color="#0000FF"]To czarownica !![/color][/size]
Przeciez slyszelismy juz takie slowa z jego ust !!
Jakos mu Jarus tego nie wypomina. Juz sie dogadali jak zyd z ksiedzem na odpuscie !!
No to ma teraz ta poslanka przesrane na AMEN !!
[size="4"][color="#FF0000"]Nie dosc ze z PO to jeszcze rozwiedziona !![/color][/size]
W kosciele nie ma rozwodow. Kosciol wiec bedzie przeciwko niej jako ze nie zachowuje sie jak katoliczka.
U Jarusia tez ma w doleczku jako ze z PO "a to som wedlug niego ludzie bez zaufania i bez wartosci religijnych".
U Ojca Rydzyka to napewno bedzie szatanica ktora demoralizuje narod i szerzy piekelne moce... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 14:39
0
Ten Jankowiak (jej nowy "chłopak" z którym kupiła mieszkanko na spółę) mógłby być jej ojcem (jest od niej starszy aż o 19 lat). To musi być z jej strony wieeeelka miłość.

Pewnie jej synowie jak będą wpadali do mamusi do Warszawki na weekendy będą mówili do niego "dziadku".
Avatar
antypisdzior / 12 października 2011 o 12:53
0
"głosowałem na Muchę" no tutaj się zgadzam z Twoim postem i zastrzeżeniami i oddaję honor.

antypisdzior
Avatar
Gość / 12 października 2011 o 12:46
0
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dostała nadpobudliwosci warszwskiej i wsio.
[quote name='Gość' timestamp='1318348185' post='546268']
No i co z tego ze się rozwiodła - miała zyc nieszczęsliwa i chodzic 2 razy dziennie do koscioła ? CO WAS TO OBCHODZI - ZAJMIJCIE SIE SWOJĄ MORALNOSCIĄ , ZYCIEM ,RODZINĄ , KAPUCYNEM ,CYTRYNKĄ i zrobcie cos co pozwoli wam na usmiech a nie tylko radość z czyjegos nieszczscia katole !!!!
[/quote]
Andrzeju wreszcie odpoczniesz od tego toksycznego zwiazku. BRAWO! A to, ze była nieszczesliwa pierwszy raz słysze. Poprostu głowa dost... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 6 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!