Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

5 czerwca 2011 r.
20:50
Edytuj ten wpis

X Factor finał: Gienek Loska zwycięzcą

2 10 A A
X Factor wygrał Gienek Loska (X Factor)
X Factor wygrał Gienek Loska (X Factor)

Finał programu X Factor wygrał Gienek Loska. Oprócz niego o zwycięstwo walczyli Michał Szpak i Ada Szulc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gienek Loska wygrał program X Factor. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. Gienek Loska wygrał 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. O tym, kto wygrał, zdecydowali widzowie telewizji TVN w głosowaniu sms.

Drugi w głosowaniu widzów Michał Szpak również dostał nagrodę. Młody wokalista dostał zaproszenie od Piotra Metza do występu podczas Orange Warsaw Festival przed takimi gwiazdami jak Moby czy Skunk Anansie.

W finałowym odcinku Gienek Loska, Michał Szpak i Ada Szulc wystąpili w duetach z Alexandrą Burke, finalistką brytyjskiej edycji X Factor, Basią Trzetrzelewską oraz Maciejem Maleńczukiem.

X Factor - Gienek Loska był faworytem

Według bukmacherów z trójki finalistów największe szanse na wygraną miał Gienek Loska. Jak widać te przewidywania się potwierdziły.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 6 czerwca 2011 o 10:24
0
i bardzo dobrze ze wygaral,sama na niego glosowalam,znam go i wiem ze zasluzyl,owszem Michal spiewa zajebiscie..i tyle nic wiecej,zas Ada no coz fajnie spiewa nic poza tym
Avatar
system / 6 czerwca 2011 o 07:37
0
No cóż w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu. Normalny facet po przejściach i artysta. Ma swój styl i dobrze. Ada miała ładny głos i większą skalę, ale jeszcze musi się nauczyć dużo - pewnie byłaby artystką jednej płyty jakby Cygan jej napisał "jajecznicę 2" jak Ali Janosz. Szpak jest nieokreślony- nawet swojej seksualności nie potrafi określić, przebieranki przestają zaskakiwać dosyć szybko- Michał Wiśniewski to przerobił, a głosu Szpak nie ma zbyt dobrego, nie wiadomo jaką muzykę lubi - bo nic takiego w rocku nie pokazał. Raczej chyba jest stylem bliżej Scissor Sister niż klasyki polskiej sceny muzycznej lub rockowych zespołów. Same ciuchy nie wystarczą- jeśli osobowość to ciuchy i przebieranki, współczuję Majce- jeśli to ma być "jedna z osobowości show-biznesu". Jaki artysta taki show biznes. Dobrze, że Gienek wygrał.
No cóż w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu. Normalny facet po przejściach i artysta. Ma swój styl i dobrze. Ada miała ładny głos i większą skalę, ale jeszcze musi się nauczyć dużo - pewnie byłaby artystką jednej płyty jakby Cygan jej napisał "jajecznicę 2" jak Ali Janosz. Szpak jest nieokreślony- nawet swojej seksualności nie potrafi określić, przebieranki przestają zaskakiwać dosyć szybko- Michał Wiśniewski to przerobił, a głosu Szpak nie ma zbyt dobrego, nie wiadomo jaką muzykę lubi - bo nic takiego w rocku nie pokazał. R... rozwiń
Avatar
kikhfvg / 5 czerwca 2011 o 23:43
0
http://praca.nf.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Avatar
fan Gienka / 5 czerwca 2011 o 22:47
0
Nie można przekreślać człowieka i w ten sposób oceniać.Co do szansy to myślę,że wykoRZysta.
Avatar
Domi / 5 czerwca 2011 o 22:40
0
no ja bym polemizował co do tematu że nie dął się komercji. przecież startował do mam talent i nie chciał tam podpisac papierów że wrazie jak wygra czy coś to że będzie tam jakoś wykorzystywany i poddany jakby nie było w pewnym sensie komercji. a tu prosze nagle pojawia się w Xfactor przecież tu jest to samo. zabrakło mu kasy czy cos tylko takie stwierdzenia się nasuwają. gość może i ma głoś ale wygląda jak ćpun z wylanym na głowe wiaderkiem wody. imogę sie założyć że nie usłyszymy o nim za wiele szybko minie. nie wykożysta tej szansy...
Avatar
ja / 5 czerwca 2011 o 22:16
0
Polakom gratuluję dobrego smaku Alkoholik i transwestyta....
Adzie życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że zrobi największą karierę z nich wszystkich, bo ma mega talent.
Ze wszystkiego cieszę się, że nie wygrał szpak...
Avatar
beti / 5 czerwca 2011 o 22:09
0
ludzi nie można oceniać po ich przeszłości, trzeba patrzeć na to co robia teraz.A po za tym każdy z nas też nie jest idealny. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że przez cały program był sobą! nie uległ tej całej komercji, sodówka nie uderzyła mu do głowy (jak to widać po innych) nie interesuje go żaden lans. Strasznie mi się podobało, gdy zaraz po ogłoszeniu wyników, poszedł do muzyków i podał im rękę, nikt z innych by tego nie zrobił, jest w nim taka otwartość i prostota, on nawet nie prosił o głosy. Brawo Gienek!!!
Avatar
fan Gienka / 5 czerwca 2011 o 21:59
0
Brawo Gienek. Ma facet talent. Wyglądało mi to na niedosłuch.Kimkolwiek jest to dla mnie przede wszystkim utalentowanym człowiekiem.Cieszę się bardzo z jego zwycięstwa.
Avatar
gienio / 5 czerwca 2011 o 21:59
0
ten alkoholik wygral lal pojdzie w tango....
Avatar
kolo / 5 czerwca 2011 o 21:52
0
A ten pan co wygral to byl w stanie po spozyciu,???? na to wygladalo oczy metne wzrok w kosmos jakis gosc falszywy,,,nie wierze w jego postanowienia ze nie pije.byl jest i bedzie.AA.
Avatar
anka / 6 czerwca 2011 o 10:24
0
i bardzo dobrze ze wygaral,sama na niego glosowalam,znam go i wiem ze zasluzyl,owszem Michal spiewa zajebiscie..i tyle nic wiecej,zas Ada no coz fajnie spiewa nic poza tym
Avatar
system / 6 czerwca 2011 o 07:37
0
No cóż w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu. Normalny facet po przejściach i artysta. Ma swój styl i dobrze. Ada miała ładny głos i większą skalę, ale jeszcze musi się nauczyć dużo - pewnie byłaby artystką jednej płyty jakby Cygan jej napisał "jajecznicę 2" jak Ali Janosz. Szpak jest nieokreślony- nawet swojej seksualności nie potrafi określić, przebieranki przestają zaskakiwać dosyć szybko- Michał Wiśniewski to przerobił, a głosu Szpak nie ma zbyt dobrego, nie wiadomo jaką muzykę lubi - bo nic takiego w rocku nie pokazał. Raczej chyba jest stylem bliżej Scissor Sister niż klasyki polskiej sceny muzycznej lub rockowych zespołów. Same ciuchy nie wystarczą- jeśli osobowość to ciuchy i przebieranki, współczuję Majce- jeśli to ma być "jedna z osobowości show-biznesu". Jaki artysta taki show biznes. Dobrze, że Gienek wygrał.
No cóż w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu. Normalny facet po przejściach i artysta. Ma swój styl i dobrze. Ada miała ładny głos i większą skalę, ale jeszcze musi się nauczyć dużo - pewnie byłaby artystką jednej płyty jakby Cygan jej napisał "jajecznicę 2" jak Ali Janosz. Szpak jest nieokreślony- nawet swojej seksualności nie potrafi określić, przebieranki przestają zaskakiwać dosyć szybko- Michał Wiśniewski to przerobił, a głosu Szpak nie ma zbyt dobrego, nie wiadomo jaką muzykę lubi - bo nic takiego w rocku nie pokazał. R... rozwiń
Avatar
kikhfvg / 5 czerwca 2011 o 23:43
0
http://praca.nf.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Avatar
fan Gienka / 5 czerwca 2011 o 22:47
0
Nie można przekreślać człowieka i w ten sposób oceniać.Co do szansy to myślę,że wykoRZysta.
Avatar
Domi / 5 czerwca 2011 o 22:40
0
no ja bym polemizował co do tematu że nie dął się komercji. przecież startował do mam talent i nie chciał tam podpisac papierów że wrazie jak wygra czy coś to że będzie tam jakoś wykorzystywany i poddany jakby nie było w pewnym sensie komercji. a tu prosze nagle pojawia się w Xfactor przecież tu jest to samo. zabrakło mu kasy czy cos tylko takie stwierdzenia się nasuwają. gość może i ma głoś ale wygląda jak ćpun z wylanym na głowe wiaderkiem wody. imogę sie założyć że nie usłyszymy o nim za wiele szybko minie. nie wykożysta tej szansy...
Avatar
ja / 5 czerwca 2011 o 22:16
0
Polakom gratuluję dobrego smaku Alkoholik i transwestyta....
Adzie życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że zrobi największą karierę z nich wszystkich, bo ma mega talent.
Ze wszystkiego cieszę się, że nie wygrał szpak...
Avatar
beti / 5 czerwca 2011 o 22:09
0
ludzi nie można oceniać po ich przeszłości, trzeba patrzeć na to co robia teraz.A po za tym każdy z nas też nie jest idealny. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że przez cały program był sobą! nie uległ tej całej komercji, sodówka nie uderzyła mu do głowy (jak to widać po innych) nie interesuje go żaden lans. Strasznie mi się podobało, gdy zaraz po ogłoszeniu wyników, poszedł do muzyków i podał im rękę, nikt z innych by tego nie zrobił, jest w nim taka otwartość i prostota, on nawet nie prosił o głosy. Brawo Gienek!!!
Avatar
fan Gienka / 5 czerwca 2011 o 21:59
0
Brawo Gienek. Ma facet talent. Wyglądało mi to na niedosłuch.Kimkolwiek jest to dla mnie przede wszystkim utalentowanym człowiekiem.Cieszę się bardzo z jego zwycięstwa.
Avatar
gienio / 5 czerwca 2011 o 21:59
0
ten alkoholik wygral lal pojdzie w tango....
Avatar
kolo / 5 czerwca 2011 o 21:52
0
A ten pan co wygral to byl w stanie po spozyciu,???? na to wygladalo oczy metne wzrok w kosmos jakis gosc falszywy,,,nie wierze w jego postanowienia ze nie pije.byl jest i bedzie.AA.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 22 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 2

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 50 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!