Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ryki

1 marca 2017 r.
10:00

Wracał z zabawy, do domu nie dotarł. Ciało 17-latka znaleziono kilka kilometrów od wsi

401 59 A A

Mieszkańcy Leopoldowa są wstrząśnięci. Kilka kilometrów od ich wsi leżało ciało 17-letniego Mateusza. Znaleźli je koledzy chłopaka z Ochotniczej Straży Pożarnej. – Leżał na plecach, prosto, ze skrzyżowanymi rękami. Miał otwarte oczy i ubłocone ubranie – opowiada Marcin z miejscowego OSP.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To miała być zwyczajna sobotnia zabawa, na którą do Kłoczewa wybrała się grupa znajomych z Leopoldowa, w tym 17-letni Mateusz. Podobnie jak jego starszy brat, był ochotnikiem w miejscowej straży pożarnej. Na co dzień uczył w jednym z dęblińskich techników. Po lekcjach lubił odwiedzać siłownię, dbał o kondycję. Na zabawie w Kłoczewie bywał wielokrotnie.

– Często tam jeździliśmy, Mateusz nigdy się od nas nie odłączał. Zawsze był z nami do końca, do 3 w nocy – mówi Daniel, kolega. – Gdy już mieliśmy wracać, zadzwoniłem do niego. Dochodziło wpół do czwartej. Odebrał, miał spokojny głos. Powiedział, że już wraca, że dochodzi do Lasocina (wioska kilka kilometrów od jego domu - red.) Na tym nasza rozmowa się skończyła – opowiada nastolatek.

Gdzie jest Mateusz?

W niedzielę rano okazało się, że Mateusz nie wrócił do domu. Jego rodzice i bracia zaczęli wydzwaniać po znajomych, z nadzieją, że chłopak u kogoś nocuje. Niestety, nigdzie go nie było. Zadzwonili więc na policję. Jak relacjonują, początkowo funkcjonariusze z Ryk nie przyjęli zgłoszenia o zaginięciu, bo nie minęło jeszcze przepisowe 24 godziny od zniknięcia. Nikt nie miał jednak zamiaru czekać na pomoc tak długo.

– Włączyliśmy syrenę, zwołaliśmy chłopaków, założyliśmy strażackie mundury, podzieliliśmy się na grupy i rozpoczęliśmy poszukiwania. Przeszliśmy wiele kilometrów brodząc po kolana w błocie. Wcześniej objeździliśmy wszystkie miejscowe restauracje, przydrożne bary, pytaliśmy, ale nie było żadnego sygnału. Nikt go nie widział – opowiada Marcin z leopoldowskiego OSP. To jego grupa w poniedziałek po godz. 6 rano znalazła ciało Mateusza. Zwłoki leżały z dala od drogi, za zabudowaniami w Lasocinie. – Leżał na plecach, prosto, ze skrzyżowanymi rękami. Miał otwarte oczy i brudne, ubłocone ubranie. Nie pamiętam tego dobrze, ale ktoś mówił, że miał zaskakująco czyste buty – dodaje strażak.

Flaga z czarnym kirem

Mieszkańcy Leopoldowa nie wierzą w to, że policja zdoła rozwikłać tę sprawę. Ta historia nie daje im spokoju.

– On nie był pijany i był na tyle dobrej formie, że bez problemu pokonałby pieszo te 10, czy 12 kilometrów. Nie wiemy dlaczego wyszedł z tej zabawy sam, dlaczego nikomu o tym nie powiedział. To wszystko jest bardzo dziwne – mówią jego koledzy. Sami dotarli do nagrania wideo z Kłoczewa. Widać na nim jak Mateusz wychodzi z imprezy sam.

W Leopoldowie od niedzieli nikt nie mówi o niczym innym. Biało-czerwona flaga na miejscowym OSP została przyozdobiona czarnym kirem.

Policja: Poszukiwania rozpoczęliśmy natychmiast

Ciało chłopaka zostanie zbadane przez pracowników Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. Sekcja zwłok powinna odpowiedzieć na pytania o godzinę śmierci i przyczynę zgonu.

Rzecznik ryckiej policji zaprzecza słowom mieszkańców, że poszukiwania nie rozpoczęły się natychmiast. Dementuje też informacje, że jest procedura, która mówi o wszczęciu poszukiwań 24 godziny od zaginięcia. – Od razu po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęliśmy akcję poszukiwawczą – zapewnia kom. Jacek Wójcik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Na tym etapie śledztwa policjanci nie informują o szczegółach postępowania.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 10:37
+1
a ty zawsze wracalaś o 21 do domu ? myslisz,że jak będziesz kazała swoim dzieciom tak wracać to nic się nie stanie ? znałaś go? skąd możesz wiedzieć czy brał narkotyki czy jakieś inne dopalacze? ja go znałem i to bardzo dobrze od przedszkola.... i byłem przy nim jak go znaleźliśmy i jeszcze nikt nie wie co się dokładnie stało wiec skończ ***ić takie głupoty że rodzice się nim nie interesowali, chłopak chciał po prostu pobawić się w ostaki a co się dokładnie tam stało to nie dowie się nikt.....
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 21:07
0
W kloczewie zawsze byl syf na zabawach. ...szkoda slow. Byl i bedzie.
Avatar
a / 6 marca 2017 o 12:35
0
a ty co tutaj robisz ? 
Avatar
Gość / 5 marca 2017 o 20:22
0
Ludzie ogarnijcie się i swoje złote myśli zostawcie dla siebie
Avatar
i... / 5 marca 2017 o 19:50
0
anonim. napisał:
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy.
Idiotyczne tłumaczenie się i usprawiedliwianie niedojrzałego człowieka.
Idiotyczne tłumaczenie się i usprawiedliwianie niedojrzałego człowieka. rozwiń
Avatar
anonim. / 4 marca 2017 o 21:56
0
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy. 
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 4 marca 2017 o 06:07
0
Brawa dla wszystkich hejterow... Znacie taki cytat „Kto z was jest bez grzechu, niech  pierwszy rzuci w nią kamieniem”.. lżej Wam innym nawrzucacie??????!!!!!!! Dajcie spokój tej rodzinie  !!!!!!!
Avatar
logotyp / 3 marca 2017 o 10:16
0
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30.  Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomowanej pracowni budowlanej. A niestety wchodzę w rozmowę z ludźmi wieszającymi pranie na drewnianym płocie pod chałupą ze strzechy, którzy za każdym razem kiedy nie potrafią powiedzieć nic mądrego wyzywają od ... gimbusów .  Nie macie nic mądrego do powiedzenia - nie piszcie nic.
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30.  Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomow... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 22:24
0
Ogromna tragedia. Niech spoczywa w pokoju..
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 21:33
0
karzdy gada wielkie teorie a kto poszedl go szukac? policja kiedy sie zainteresowala ? zainteresowala sie jak go znalezli, kazdy gada a ruszyc *** w bloto juz nie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 21:07
0
W kloczewie zawsze byl syf na zabawach. ...szkoda slow. Byl i bedzie.
Avatar
a / 6 marca 2017 o 12:35
0
a ty co tutaj robisz ? 
Avatar
Gość / 5 marca 2017 o 20:22
0
Ludzie ogarnijcie się i swoje złote myśli zostawcie dla siebie
Avatar
i... / 5 marca 2017 o 19:50
0
anonim. napisał:
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy.
Idiotyczne tłumaczenie się i usprawiedliwianie niedojrzałego człowieka.
Idiotyczne tłumaczenie się i usprawiedliwianie niedojrzałego człowieka. rozwiń
Avatar
anonim. / 4 marca 2017 o 21:56
0
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy. 
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie... rozwiń
Avatar
Krzysiek / 4 marca 2017 o 06:07
0
Brawa dla wszystkich hejterow... Znacie taki cytat „Kto z was jest bez grzechu, niech  pierwszy rzuci w nią kamieniem”.. lżej Wam innym nawrzucacie??????!!!!!!! Dajcie spokój tej rodzinie  !!!!!!!
Avatar
inż. / 3 marca 2017 o 14:54
-1
logotyp napisał:
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30. Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomowanej pracowni budowlanej. A niestety wchodzę w rozmowę z ludźmi wieszającymi pranie na drewnianym płocie pod chałupą ze strzechy, którzy za każdym razem kiedy nie potrafią powiedzieć nic mądrego wyzywają od ... gimbusów . Nie macie nic mądrego do powiedzenia - nie piszcie nic.
ty i iżnier ha ha ha ha ha ha ha nawet się osmieszaj. Człowiek z wyższym wykształceniem umie się wysłowić, a ty jesteś zwykły burak, nawet nie umiesz się zwrócić do kobiety w wieku twojej matki. Do swojej matki też mówisz "kobieto" ? , a nie ty swoją matkę wyśmiewasz jak coś mówi do ciebie ha ha ha ha ha. Kobieto "inżynier" wygogluj sobie chociaż co znaczy słowo KAZIRODZTWO bo nawet tego nie wiesz, a siebie nazywasz "inżynierem" :D. Reszta to też tekst na poziomie podstawówka-gimnazjum i próba wywyższenia się, ciekawe z jakiej ty ziemianki piszesz swoje wypociny, co próbujesz tu zabłysnąć, że ktoś na płocie wiesza pranie. Zamilcz BURAKU !!! bo nie masz nic konstruktywnego do napisania, tylko wstyd przynosisz ludziom którzy są naprawdę wykształceni i mają tytuł inżyniera... Wracaj sobie o której chcesz z tych zabaw, pewnie śmiali się z ciebie w dzieciństwie i teraz wielką chojraczkę udajesz, że możesz sobie wracać o której chcesz :D wyrało się dziecko ze wsi i teraz próbuje pokazać jaka ona wolna jest. Bardzo zazdroszczę matce takiego syna który jest słowny i nie baluję całe noce. Ha ha ha ha ha ha rozbawiłaś mnie tym "kazirodztwem" :D ale jeszcze bardziej nazwaniem się "inżynier" ha ha ha ha ha ha bural zostanie burakiem nawet jak się nazwie "inżynierem"..... "D P.S. Zaimek "ty" celowo pisany z małej litery. :)
ty i iżnier ha ha ha ha ha ha ha nawet się osmieszaj. Człowiek z wyższym wykształceniem umie się wysłowić, a ty jesteś zwykły burak, nawet nie umiesz się zwrócić do kobiety w wieku twojej matki. Do swojej matki też mówisz "kobieto" ? , a nie ty swoją matkę wyśmiewasz jak coś mówi do ciebie ha ha ha ha ha. Kobieto "inżynier" wygogluj sobie chociaż co znaczy słowo KAZIRODZTWO bo nawet tego nie wiesz, a siebie nazywasz "inżynierem" :D. Reszta to też tekst na poziomie podstawówka-gimnazjum i próba wyw... rozwiń
Avatar
logotyp / 3 marca 2017 o 10:16
0
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30.  Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomowanej pracowni budowlanej. A niestety wchodzę w rozmowę z ludźmi wieszającymi pranie na drewnianym płocie pod chałupą ze strzechy, którzy za każdym razem kiedy nie potrafią powiedzieć nic mądrego wyzywają od ... gimbusów .  Nie macie nic mądrego do powiedzenia - nie piszcie nic.
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30.  Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomow... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 22:24
0
Ogromna tragedia. Niech spoczywa w pokoju..
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 21:33
0
karzdy gada wielkie teorie a kto poszedl go szukac? policja kiedy sie zainteresowala ? zainteresowala sie jak go znalezli, kazdy gada a ruszyc *** w bloto juz nie.
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 3 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 2

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 5

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 4 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 37 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 22 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!