Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

21 grudnia 2018 r.
10:34

To on umieścił atrapy bomb przy S17. 47-latek doprowadzony do prokuratury [wideo]

0 13 A A

Policjanci doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Świdniku mężczyznę, który podkładał atrapy ładunków wybuchowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sześć podejrzanych paczek znaleźli we wtorek policjanci na płocie przy drodze między obwodnicą Lublina, a ul. Piasecką w Świdniku. Istniało podejrzenie, że mogą to być materiały wybuchowe. Na miejsce przyjechały wszystkie służby. Zdejmowanie i sprawdzanie pakunków trwało kilka godzin. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Jeszcze w czasie zdejmowania "ładunków" 47-latek ze Świdnika, który miał być autorem żartu sam zgłosił się na komisariat. Mężczyzna przyznał się, że to on zainstalował tuby z który wystawały diody i kable mogące przypominać ładunki wybuchowe.

47-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W sobotę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świdniku. Zastosowano wobec niego dozór.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Swidniczanin / 21 grudnia 2018 r. o 12:33
To ponoć były kamery solarigraficzne ale fakt jest taki, ze jesli zdawal sobie sprawe jak to wyglada, powinien zglosic ze zamierza umiescic to w strategicznym miejscu. Gdyby to bylo na plocie u mirka, nikt by pewnie nie zwrocil uwagi, a w dobie dzisiejszych alarmow, nic dziwnego ze wyszlo jak wyszlo.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 10:57
Przestańcie pisać o diodach i kablach, tam nic takiego nie było!!!
Avatar
Anka / 21 grudnia 2018 r. o 12:31
A czy przypadkiem chłop nie chciał tylko zdjęć zrobić? A głupi policjanci zrobili z tego aferę "bombową"?
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 11:13
Jak pisali o diodach i kablach, a na jego nie było nic takiego to co miał się zgłaszać.
Avatar
wiesia / 21 grudnia 2018 r. o 10:55
To nie były atrapy bomb!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie osądzajcie człowieka, który chciał mieć tylko zdjęcia niepowtarzalne ujęcia.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 14:20
Widzę,że łazi już po galerii.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 13:59
Jak widać, mamy dosyć swojch świrów i kłopotów z nimi- obcy nam nie są potrzebni.
Avatar
lsw / 29 grudnia 2018 r. o 08:48
on nie jest ze świdnika bo w świdniku taki idiota by się nie wychował
  NO nie przesadzaj, a zarząd powiatu to co ?
Avatar
xyz / 21 grudnia 2018 r. o 11:02
Śmierdząca sprawa raptem sie sam zgłosił ? A jak tydzien temu podłożył jedną to czego sie nie zgłosił ?
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 10:46
Jeszcze weselej byłoby, gdyby przyczepił do płotu lotniska :-D
Avatar
lsw / 29 grudnia 2018 r. o 08:48
on nie jest ze świdnika bo w świdniku taki idiota by się nie wychował
  NO nie przesadzaj, a zarząd powiatu to co ?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2018 r. o 06:49
on nie jest ze świdnika bo w świdniku taki idiota by się nie wychował
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 14:20
Widzę,że łazi już po galerii.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 13:59
Jak widać, mamy dosyć swojch świrów i kłopotów z nimi- obcy nam nie są potrzebni.
Avatar
Swidniczanin / 21 grudnia 2018 r. o 12:33
To ponoć były kamery solarigraficzne ale fakt jest taki, ze jesli zdawal sobie sprawe jak to wyglada, powinien zglosic ze zamierza umiescic to w strategicznym miejscu. Gdyby to bylo na plocie u mirka, nikt by pewnie nie zwrocil uwagi, a w dobie dzisiejszych alarmow, nic dziwnego ze wyszlo jak wyszlo.
Avatar
Anka / 21 grudnia 2018 r. o 12:31
A czy przypadkiem chłop nie chciał tylko zdjęć zrobić? A głupi policjanci zrobili z tego aferę "bombową"?
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 11:49
Dzielni policjanci bandziorów to się boją jak diabeł święconej wody A chorego psychicznie to skuli i we dwóch prowadzą.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 11:28
W SOBOTĘ został doprowadzony a wy juz wiecie co zostało zastosowane??? dobry ten DW
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 11:13
Jak pisali o diodach i kablach, a na jego nie było nic takiego to co miał się zgłaszać.
Avatar
xyz / 21 grudnia 2018 r. o 11:02
Śmierdząca sprawa raptem sie sam zgłosił ? A jak tydzien temu podłożył jedną to czego sie nie zgłosił ?
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Nie było kolejnej sensacji w starciu 1/8 finału katarskich mistrzostw świata. Reprezentacja Portugalii nie dała najmniejszych szans Szwajcarii ogrywają ją 5:1 i pewnie awansując do ćwierćfinału, gdzie jej rywalem dość niespodziewanie będzie Maroko

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"
8 grudnia 2022, 9:00

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"

– Nie znam lepszego sposobu na poczucie świątecznego klimatu z początkiem grudnia niż Mikołajki Folkowe w Chatce Żaka – podkreśla dyrektora instytucji, Izabela Pastuszko, i zaprasza na festiwal który wystartuje już 8 grudnia.

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

Wielkie kurniki stają się zmorą powiatu bialskiego. W nadbużańskiej gminie Kodeń planowane są aż trzy takie inwestycje, a największa z nich ma pomieścić milion kur. Mieszkańcy obawiają się, że straci na tym turystyka.

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Przygotowywali się do tego półtora miesiąca, a w ostatni piątek uczniowie Liceum Plastycznego im. Bernardo Morando w Zamościu pojechali do Warszawy i w Pałacu Prezydenckim wspólnie z Pierwszą Damą ubrali choinkę w wykonane przez siebie ozdoby.

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Senator Jacek Bury został przewodniczącym lokalnych struktur Polski 2050. Wiceprzewodniczącymi będą radna wojewódzka Ewa Jaszczuk i posłanka Joanna Mucha. Ta ostatnia funkcję w zarządzie regionu łączy z zasiadaniem w krajowych władzach ugrupowania, co nie jest zgodne z partyjnym statutem.

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Podają się za policjantów, pracowników banków, szwagrów. Mówią, żeby z nikim na ten temat nie rozmawiać i jak najszybciej przekazać pieniądze. Ofiarą oszustów padają już nie tylko seniorzy.

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

500 zł mandatu zapłacił mężczyzna, który wyrzucił swoje domowe śmieci na ulicę. Miał pecha, bo wśród odpadów strażnicy miejscy znaleźli jego dane.

Lublin już wystrojony na święta
Zdjęcia
galeria

Lublin już wystrojony na święta

Do 2 lutego w centrum Lublina ma działać świąteczna iluminacja, którą w całości włączono dzisiaj po godzinie 16 podczas spotkania przed Ratuszem.

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny