Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

27 grudnia 2012 r.
17:11
Edytuj ten wpis

Airbus A 320 na lotnisku Lublin (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mk
85 34 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Na przylot Airbusa A 320 z Londynu czekała duża grupa osób. Nie wszyscy przyjechali po bliskich. Spora część to miłośnicy awiacji i nowego lotniska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zmc / 29 grudnia 2012 o 21:18
0
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: [url="http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html"]http://moje-ankiety....pond-33835.html[/url]
Dzięki
Avatar
lsw / 29 grudnia 2012 o 17:00
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote] Nie podiecaj się synku! Gdybyś nie był głąbem-nieukiem to byś znalazl informacje,że droga startowa jestna terenie gminy Wólka pow lubelski ale port i jego infrastruktóra to gmina Ś. Jak do tej chwili nikt nie mówi o zmianach administracyjych. Przyjmując twój prymitywny sposób myślenia to burmistrz Ś. może pobierać opłaty od dojazdu do luelskiego airportu.
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
gość / 28 grudnia 2012 o 15:20
0
[quote name='taki tam' timestamp='1356680122' post='713937']
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
[/quote]
Polska B jest the Best??? Ty chyba śpisz a jak sie obudzisz to zastaniesz Polskę "D" już nawet nie "C"
Avatar
djadja smerf / 28 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]

[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]...i do Grabniaka, i do Świerszczowa!
Avatar
Buzz / 28 grudnia 2012 o 10:55
0
[quote name='Jan Niezbędny' timestamp='1356676785' post='713926']
śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[/quote]

"LBN"?? Heeehehee.
Janek, pewnie męczysz się w tej Polsce, co?
Avatar
ja / 28 grudnia 2012 o 09:31
0
A brzozy rosną
Avatar
taki tam / 28 grudnia 2012 o 08:35
0
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
Avatar
Jan Niezbędny / 28 grudnia 2012 o 07:39
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]

śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
wieśniak / 28 grudnia 2012 o 07:32
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]
Widać, że chłopcze masz jakiś mały problem, tylko pytanie czy ten między nogami, czy ogólny że jesteś LBN ????
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
papa smurf / 28 grudnia 2012 o 03:12
0
[quote name='Lukasz' timestamp='1356653083' post='713891']
Dokąd chcielibyście latać z Lublina?
Zagłosujcie i roześlijcie proszę ten link do swoich znajomych, wyniki opublikujemy 31 marca 2013.
[url="http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=5279&sid=3ywgmz37qyj3jc95279&new=True"]http://kwiksurveys.c...c95279&new=True[/url]
[/quote]

na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
Avatar
zmc / 29 grudnia 2012 o 21:18
0
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: [url="http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html"]http://moje-ankiety....pond-33835.html[/url]
Dzięki
Avatar
lsw / 29 grudnia 2012 o 17:00
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote] Nie podiecaj się synku! Gdybyś nie był głąbem-nieukiem to byś znalazl informacje,że droga startowa jestna terenie gminy Wólka pow lubelski ale port i jego infrastruktóra to gmina Ś. Jak do tej chwili nikt nie mówi o zmianach administracyjych. Przyjmując twój prymitywny sposób myślenia to burmistrz Ś. może pobierać opłaty od dojazdu do luelskiego airportu.
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
gość / 28 grudnia 2012 o 15:20
0
[quote name='taki tam' timestamp='1356680122' post='713937']
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
[/quote]
Polska B jest the Best??? Ty chyba śpisz a jak sie obudzisz to zastaniesz Polskę "D" już nawet nie "C"
Avatar
djadja smerf / 28 grudnia 2012 o 11:30
0
[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]

[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]...i do Grabniaka, i do Świerszczowa!
Avatar
Buzz / 28 grudnia 2012 o 10:55
0
[quote name='Jan Niezbędny' timestamp='1356676785' post='713926']
śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[/quote]

"LBN"?? Heeehehee.
Janek, pewnie męczysz się w tej Polsce, co?
Avatar
ja / 28 grudnia 2012 o 09:31
0
A brzozy rosną
Avatar
taki tam / 28 grudnia 2012 o 08:35
0
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
Avatar
Jan Niezbędny / 28 grudnia 2012 o 07:39
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]

śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
wieśniak / 28 grudnia 2012 o 07:32
0
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]
Widać, że chłopcze masz jakiś mały problem, tylko pytanie czy ten między nogami, czy ogólny że jesteś LBN ????
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
papa smurf / 28 grudnia 2012 o 03:12
0
[quote name='Lukasz' timestamp='1356653083' post='713891']
Dokąd chcielibyście latać z Lublina?
Zagłosujcie i roześlijcie proszę ten link do swoich znajomych, wyniki opublikujemy 31 marca 2013.
[url="http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=5279&sid=3ywgmz37qyj3jc95279&new=True"]http://kwiksurveys.c...c95279&new=True[/url]
[/quote]

na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego 1 1

Komisarz wyborczy w Zamościu uznał, że niezgodne z prawem jest prezentowanie na bilbordach Andrzeja Wnuka raz jako kandydata na prezydenta, a raz jako osoby popierającej kandydata do Rady Miasta.

Irena Vrancić (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale

Irena Vrancić (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale 0 0

Rozmową z Ireną Vrancic, koszykarką Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest wiarygodne? Sprawa wraca do sądu

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest wiarygodne? Sprawa wraca do sądu 5 7

Sprawa dotycząca stosowania przez drogówkę wideorejestratorów PolCam wróci na wokandę. W pierwszym procesie sąd uznał, że pomiary wykonane tym sprzętem są niewiarygodne i uniewinnił zatrzymanego przez policję kierowcę. Uniewinnienie było przedwczesne – oceniła wczoraj sędzia Anna Samulak z Sądu Okręgowego w Lublinie. – Jak można było to zrobić, skoro obwiniony sam przyznał zatrzymującym policjantom, że przekroczył prędkość.

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 7 12

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 1

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 17

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 51 24

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 2

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Awantura i przepychanki na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 36 81

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 6

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!