Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

27 grudnia 2012 r.
17:11
Edytuj ten wpis

Airbus A 320 na lotnisku Lublin (zdjęcia)

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zmc / 29 grudnia 2012 r. o 21:18
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: [url="http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html"]http://moje-ankiety....pond-33835.html[/url]
Dzięki
Avatar
lsw / 29 grudnia 2012 r. o 17:00
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote] Nie podiecaj się synku! Gdybyś nie był głąbem-nieukiem to byś znalazl informacje,że droga startowa jestna terenie gminy Wólka pow lubelski ale port i jego infrastruktóra to gmina Ś. Jak do tej chwili nikt nie mówi o zmianach administracyjych. Przyjmując twój prymitywny sposób myślenia to burmistrz Ś. może pobierać opłaty od dojazdu do luelskiego airportu.
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
gość / 28 grudnia 2012 r. o 15:20
[quote name='taki tam' timestamp='1356680122' post='713937']
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
[/quote]
Polska B jest the Best??? Ty chyba śpisz a jak sie obudzisz to zastaniesz Polskę "D" już nawet nie "C"
Avatar
djadja smerf / 28 grudnia 2012 r. o 11:30
[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]

[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]...i do Grabniaka, i do Świerszczowa!
Avatar
Buzz / 28 grudnia 2012 r. o 10:55
[quote name='Jan Niezbędny' timestamp='1356676785' post='713926']
śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[/quote]

"LBN"?? Heeehehee.
Janek, pewnie męczysz się w tej Polsce, co?
Avatar
ja / 28 grudnia 2012 r. o 09:31
A brzozy rosną
Avatar
taki tam / 28 grudnia 2012 r. o 08:35
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
Avatar
Jan Niezbędny / 28 grudnia 2012 r. o 07:39
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]

śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
wieśniak / 28 grudnia 2012 r. o 07:32
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]
Widać, że chłopcze masz jakiś mały problem, tylko pytanie czy ten między nogami, czy ogólny że jesteś LBN ????
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
papa smurf / 28 grudnia 2012 r. o 03:12
[quote name='Lukasz' timestamp='1356653083' post='713891']
Dokąd chcielibyście latać z Lublina?
Zagłosujcie i roześlijcie proszę ten link do swoich znajomych, wyniki opublikujemy 31 marca 2013.
[url="http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=5279&sid=3ywgmz37qyj3jc95279&new=True"]http://kwiksurveys.c...c95279&new=True[/url]
[/quote]

na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
Avatar
zmc / 29 grudnia 2012 r. o 21:18
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: [url="http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html"]http://moje-ankiety....pond-33835.html[/url]
Dzięki
Avatar
lsw / 29 grudnia 2012 r. o 17:00
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote] Nie podiecaj się synku! Gdybyś nie był głąbem-nieukiem to byś znalazl informacje,że droga startowa jestna terenie gminy Wólka pow lubelski ale port i jego infrastruktóra to gmina Ś. Jak do tej chwili nikt nie mówi o zmianach administracyjych. Przyjmując twój prymitywny sposób myślenia to burmistrz Ś. może pobierać opłaty od dojazdu do luelskiego airportu.
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
gość / 28 grudnia 2012 r. o 15:20
[quote name='taki tam' timestamp='1356680122' post='713937']
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
[/quote]
Polska B jest the Best??? Ty chyba śpisz a jak sie obudzisz to zastaniesz Polskę "D" już nawet nie "C"
Avatar
djadja smerf / 28 grudnia 2012 r. o 11:30
[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]

[quote name='papa smurf' timestamp='1356660742' post='713907']
na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
[/quote]...i do Grabniaka, i do Świerszczowa!
Avatar
Buzz / 28 grudnia 2012 r. o 10:55
[quote name='Jan Niezbędny' timestamp='1356676785' post='713926']
śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[/quote]

"LBN"?? Heeehehee.
Janek, pewnie męczysz się w tej Polsce, co?
Avatar
ja / 28 grudnia 2012 r. o 09:31
A brzozy rosną
Avatar
taki tam / 28 grudnia 2012 r. o 08:35
Tak dobrze zauważyłeś. Miasta w Polsce A kończą się na zachód od Wisły, a na wschód od Wisły, czyli w tej lepszej Polsce B, rozwijają się i kwitną...bo Polska B jest the Best...
Avatar
Jan Niezbędny / 28 grudnia 2012 r. o 07:39
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]

śmiać się chce jak widzę takich napuszonych pawianów LBN, czy LSW - obaj jesteście wsiórami, polska B i nic to nie zmieni, czy lotnisko, czy śmieszny stadion....
Miast w Polsce jest kilka, ale kończą sie po tamtej stronie Wisły !!!!
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
wieśniak / 28 grudnia 2012 r. o 07:32
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
[/quote]
Widać, że chłopcze masz jakiś mały problem, tylko pytanie czy ten między nogami, czy ogólny że jesteś LBN ????
[quote name='LBN' timestamp='1356638222' post='713831']
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać si... rozwiń
Avatar
papa smurf / 28 grudnia 2012 r. o 03:12
[quote name='Lukasz' timestamp='1356653083' post='713891']
Dokąd chcielibyście latać z Lublina?
Zagłosujcie i roześlijcie proszę ten link do swoich znajomych, wyniki opublikujemy 31 marca 2013.
[url="http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?qid=5279&sid=3ywgmz37qyj3jc95279&new=True"]http://kwiksurveys.c...c95279&new=True[/url]
[/quote]

na Cyców, na Chylin i na Dęblin i na Trawniki
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny powrót z oglądania meczu. Kibic utopił się w rowie melioracyjnym

Tragiczny powrót z oglądania meczu. Kibic utopił się w rowie melioracyjnym

Obaj byli pijani. Ile alkoholu w organizmie miał 34-latek, który wracając z oglądania meczu ze znajomymi utopił się w rowie melioracyjnym w Zamościu, wykaże sekcja zwłok. Badanie jego 39-letniego kompana wykazało przeszło 2 promile.

Drogo?  To jasne jak słońce!
oszczędzanie

Drogo? To jasne jak słońce!

PRĄD Koszty energii rosną z roku na rok i nikt nie jest w stanie temu przeciwdziałać. Są jednak sposoby na to, żeby rachunek za prąd nie był aż tak bardzo bolesny. Co więcej rady na oszczędzanie nie są wcale trudne do zastosowania. Wystarczy zmienić tylko kilka naszych codziennych przyzwyczajeń

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Tragedia w jednej z miejscowości w gminie Drelów (powiat bialski).

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

KS Cisowianka Drzewce i Janowianka Janów Lubelski po rundzie jesiennej są na miejscach premiowanych awansem do IV ligi

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Depresja jest chorobą psychiczną, która dotyka dzieci, młodzież i dorosłych. Zaburzenie psychiczne znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, odbiera radość z życia. Niejednokrotnie prowadzi do prób samobójczych. Depresja wymaga leczenia.

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

Mieszkańcy osiedla Kochanowskiego w Chełmie zyskają dostęp do komunikacji miejskiej. Kursy kilku linii zostaną dostosowane do potrzeb uczniów. Od 1 grudnia Chełmskie Linie Autobusowe wprowadzą zmiany w rozkładach jazdy.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

W poniedziałek drugie swoje drugie mecze na mistrzostwach świata w Katarze rozegrają zespoły z grup G i H. Hitem dnia będzie wieczorne starcie Urugwaju z Portugalią

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur
4 grudnia 2022, 16:00

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur

Sceniczną komedię "Kochane pieniążki" będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Pokazy zaplanowano na 4 grudnia o godz. 16 i 19.

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć
Pierwsza strona
galeria

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć

Mieszkała z krowami i traktowała je bardziej jak towarzyszy, niż zwierzęta hodowlane. Ale krowy były w złym stanie, dlatego kobieta za znęcanie się nad nimi trafiła do więzienia. Teraz karmią je urzędnicy, a żaden gospodarz nie chce ich przygarnąć, bo nie można ich sprzedać do ubojni. Tymczasem robi się coraz zimniej, a w okolicy grasują wilki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Reprezentacja Niemiec wciąż pozostaje w grze o awans do fazy pucharowej. W niedzielny wieczór ekipa Hansiego Flicka zremisowała z Hiszpanią 1:1 ratując cenny punkt w końcówce spotkania

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Nie trzeba już jechać do PSZOK, który na dodatek jest otwarty tylko w konkretnych porach, ale przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu zużytego sprzętu można się pozbyć wrzucając go do specjalnych pojemników. Taka możliwość właśnie pojawiła się w Tomaszowie Lubelskim.

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Krzysztof Ż. radny miejski klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz urzędnik powiatowego starostwa przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, w tym zakaz opuszczania kraju.

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Na początku grudnia po raz pierwszy spotkają się członkowie nowego gremium Powiatowej Rady Seniorów. Tworzy ją osiemnaście osób z różnych środowisk. – Współcześni emeryci chcą wychodzić z domu, chcą działać – mówią przedstawiciele systematycznie powiększającej się grupy mieszkańców.

Puławy. Szef jednego z wydziałów odchodzi z urzędu miasta