Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

2 grudnia 2011 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Burmistrz Piask zatrzymany do wyjaśnienia, jego żona nie żyje

Autor: Zdjęcie autora er
0 57 A A

Policja zatrzymała do wyjaśnienia burmistrza Piask. Jego żona zmarła wczoraj po południu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pogotowie zostało wezwane do mieszkania burmistrza wczoraj po południu. Stwierdziło zgon kobiety. Jak się dowiedzieliśmy żona burmistrza od dawna chorowała.

Na miejsce została wezwana policja. Męża zmarłej nie można było przesłuchać. Jak informuje policja był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Źle się poczuł i trafił do szpitala.

Prokuratura i policja nie informują o szczegółach sprawy.

- Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 16 grudnia 2011 r. o 22:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]
GOŚCIU JAK MYŚLISZ CO TERAZ NAPISZE GAZETA PIASECKA NA TEN TEMAT?
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 r. o 20:54
0
pieprzyc tych krzyczaczy kozakow zza komputera!!!P. Tereso, zapamietam Pania na zawsze, bo nikomu nie zrobila Pani krzywdy.
Avatar
sąsiad / 9 grudnia 2011 r. o 20:46
0
fu.k te wszystkie hieny. zajmijcie sie k..wa soba. kazdego czeka sad ostateczny. zrobil ci k..wa krzywde? zamknijcie pyski ormowce pisamki!!!
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 17:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]

Kir na burmistrza!!!!!! For school villager!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 17:28
0
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[/quote]

A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań ... rozwiń
Avatar
kir / 6 grudnia 2011 r. o 16:45
0
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
kasia / 6 grudnia 2011 r. o 14:24
0
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmietany zainwestowała???Wylej swe żale chociaż na forum i dowartościuj swoje piaseckie ,prymitywne ego ale dalej będziesz cepem i zdechniesz cepem, uszanuj gnido śmierć i nie szargaj dobrego imienia innych....
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmiet... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 13:28
0
[quote name='Pinczer' timestamp='1323033156' post='566033']
Współczuć to należy tym których on skrzywdzili,a nie ich dzieciom!!! One są tak dobrze ustawione, ze starczy im na całe życie, tego co ich mamusia i tatuś nagromadzili, odbierajac " jeszcze za PRL-owskiego prawa" innym !
[/quote]

Zazdrościsz????
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną Polskę,demokratyczne wybory -każdy może zostać burmistrzem,sekretarzem itd.....Co wykształcenia zabrakło???? Sądząc po treści i stylu na pewno...Uszanuj prostaku śmierć i tragedię dzieci a jak masz tyle do powiedzenia -jest wolność słowa stań pod gminą ,pokarz twarz i krzycz czego i komu zazdrościsz!!!!!Właśnie takie kanalie cichociemne żyją w tych waszych Piaskach....jak dobrze że nie muszę oglądać twojej zawistnej ,prymitywnej gęby...Z wyrazami szczerego współczucia całej rodzinie Państwa Siczków-były mieszkaniec Piask
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną ... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 5 grudnia 2011 r. o 20:04
0
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]

Jakie fakty,jeśli już to poprzyj dowodami ,,Super obywatelu" dorwała się hołota do i internetu bo targ już ci nie wystarcza .Nigdy nie usuniesz słomy z tych brudnych Piaseckich buciorów nawet jak jednym palcem gryzmolisz te pomyje.Pochyl się nad zmarłą osobą ,,piasecki pieniaczu''.Jak dobrze że od dawna nie muszę patrzeć na wasze gęby.....
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 grudnia 2011 r. o 22:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]
GOŚCIU JAK MYŚLISZ CO TERAZ NAPISZE GAZETA PIASECKA NA TEN TEMAT?
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2011 r. o 20:54
0
pieprzyc tych krzyczaczy kozakow zza komputera!!!P. Tereso, zapamietam Pania na zawsze, bo nikomu nie zrobila Pani krzywdy.
Avatar
sąsiad / 9 grudnia 2011 r. o 20:46
0
fu.k te wszystkie hieny. zajmijcie sie k..wa soba. kazdego czeka sad ostateczny. zrobil ci k..wa krzywde? zamknijcie pyski ormowce pisamki!!!
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 17:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/quote]

Kir na burmistrza!!!!!! For school villager!!!
[quote name='Gość' timestamp='1323188930' post='566730']
A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[/qu... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 17:28
0
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[/quote]

A ty zastanów się 10 razy przed napisaniem kolejnych bzdur!!! Zawiść, zawiść po stokroć zawiść, a może panie ,,idealny'' coś o głodnych piaseckich dzieciach??? Pozdrowienia z Lądka którego piasecka gnido nigdy nie zobaczysz...co niektórzy wolą oglądać zmywak niż twoją gębę....najszczersze kondolencje dla całej rodziny Państwa Siczków ,Pani Siczkowa ma wreszcie spokój -nie ogląda takich kanalii!!!!!
-
[quote name='kir' timestamp='1323186313' post='566710']
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań ... rozwiń
Avatar
kir / 6 grudnia 2011 r. o 16:45
0
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]
czytaj tekst ze zrozumienim,moralnie odpowiedzialni sa wszyscy pozostali poplecznicy burmistrza nie tylko panowie z um, tragedia spowodowana chorobą siczka wisiała już od dawna,tylko pytanie bylo takie ;kiedy,gdzie i komu krzywdę wyrządzi i jeszcze jedno nie strasz bo się z...sz.Burmistrz .radny ,poseł itd.musi się liczy z tym ,że jako osoba publiczna musi odpowiadac w szczególny sposób za swoje czyny.i jak i tego londyńczyk nie rozuniesz to lepiej zostań w londynie na zmywaku
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Avatar
kasia / 6 grudnia 2011 r. o 14:24
0
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmietany zainwestowała???Wylej swe żale chociaż na forum i dowartościuj swoje piaseckie ,prymitywne ego ale dalej będziesz cepem i zdechniesz cepem, uszanuj gnido śmierć i nie szargaj dobrego imienia innych....
[quote name='gabi' timestamp='1322853111' post='565456']
a skad Ty to wszystko wiesz??? mocne slowa,po nazwiskach to pojechales!!! nie ma co!!!wszyscy znani ale to widocznie Pan tez na jakims stanowisku ze takimi info.dysponujesz
[/quote]

Ale ,,dowalił'' jakiś prostaczyna piasecki!!!Trzeba błysnąć że wreszcie ,,interneta'' podłączyli,mamy wolny kraj jeśli tak żal ci d... ściska-kandyduj-co cepie zabrakło wykształconka ,mamusia za mało śmiet... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 13:28
0
[quote name='Pinczer' timestamp='1323033156' post='566033']
Współczuć to należy tym których on skrzywdzili,a nie ich dzieciom!!! One są tak dobrze ustawione, ze starczy im na całe życie, tego co ich mamusia i tatuś nagromadzili, odbierajac " jeszcze za PRL-owskiego prawa" innym !
[/quote]

Zazdrościsz????
Avatar
londyńczyk / 6 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną Polskę,demokratyczne wybory -każdy może zostać burmistrzem,sekretarzem itd.....Co wykształcenia zabrakło???? Sądząc po treści i stylu na pewno...Uszanuj prostaku śmierć i tragedię dzieci a jak masz tyle do powiedzenia -jest wolność słowa stań pod gminą ,pokarz twarz i krzycz czego i komu zazdrościsz!!!!!Właśnie takie kanalie cichociemne żyją w tych waszych Piaskach....jak dobrze że nie muszę oglądać twojej zawistnej ,prymitywnej gęby...Z wyrazami szczerego współczucia całej rodzinie Państwa Siczków-były mieszkaniec Piask
[quote name='ktoś' timestamp='1323106958' post='566345']
Że niby co napisał? O coś kogoś oskarżył? Jakie to niby te służby go pociągną? Chyba loda mu pociągną. Nazwiska wszystkim w Piaskach znane. Fakty z życia "wyższych" sfer też. Picie wódki też. Gdzie jest kłamstwo? Obywatelu!!!!!!
[/quote]

Cóż za elokwencja i błyskotliwość!!!Język literacki!!!!Dorwałeś się prymitywie do internetu i wyżywasz się chociaż na klawiaturze,mamy wolną ... rozwiń
Avatar
londyńczyk / 5 grudnia 2011 r. o 20:04
0
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER NIEPOKALANY PIASECKI OBYWATELU!!!! i tak właśnie piasecka hołota dorwała się do internetu!!! Uszanujcie śmierć człowieka ,przestańcie ziać zawiścią!!!
,
[/quote]

Jakie fakty,jeśli już to poprzyj dowodami ,,Super obywatelu" dorwała się hołota do i internetu bo targ już ci nie wystarcza .Nigdy nie usuniesz słomy z tych brudnych Piaseckich buciorów nawet jak jednym palcem gryzmolisz te pomyje.Pochyl się nad zmarłą osobą ,,piasecki pieniaczu''.Jak dobrze że od dawna nie muszę patrzeć na wasze gęby.....
[quote name='londyńczyk' timestamp='1323106249' post='566334']
Jeśli już wypisujesz takie ,,fakty'' i operujesz nazwiskami to mam nadzieję że odpowiednie służby pociągną cię do odpowiedzialności, bo jak chyba wiesz każdy komputer ma swoje IP i bardzo łatwo dotrzeć do autora tych wypociń!!!Panie,,uprzejmie donoszę'', rozejrzyj się dobrze wokół siebie ile głodnych dzieci w tych twoich Piaskach , draństw wśród twoich sąsiadów tak GŁODNYCH DZIECI!!!!!!! SUPER ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 57

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kierowca wjechał w ogrodzenie budowy. Uszkodzone rusztowania
AKTUALIZACJA

Lublin: Kierowca wjechał w ogrodzenie budowy. Uszkodzone rusztowania

Zablokowany jest odcinek ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie, od ul. Chmielnej do al. Solidarności – ostrzega policja. Doszło do uszkodzenia rusztowania na budowie.

Szpital tymczasowy prawie gotowy. Na początek 50 łóżek dla pacjentów
ZDJĘCIA
galeria

Szpital tymczasowy prawie gotowy. Na początek 50 łóżek dla pacjentów

Najpóźniej 10 grudnia szpital tymczasowy w Targach Lublin będzie mógł przyjąć pierwszych pacjentów. Na początek będzie tam dostępnych 50 łóżek

Straciła szansę na pracę przez dyrektorkę szkoły? Radni z komisji przyznali skarżącej rację

Straciła szansę na pracę przez dyrektorkę szkoły? Radni z komisji przyznali skarżącej rację

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Puławach wykazała się wyjątkową nieprzychylnością w stosunku do byłej nauczycielki. Mimo wielu próśb, nie wystawiła jej referencji, przez co skutecznie utrudniła podjęcie nowej pracy. Tak ustalili radni z Komisji Skarg i Wniosków, ale cała Rada Miasta na razie nie zajęła się sprawą.

Biała Podlaska: Park znowu rozkopany. Co się zmieni?
ZDJĘCIA
galeria

Biała Podlaska: Park znowu rozkopany. Co się zmieni?

Trwają już prace przy rekonstrukcji kolejnych fortyfikacji w parku Radziwiłłowskim. Efekty zobaczymy w czerwcu przyszłego roku.

Tyson - Jones Jr. Gdzie oglądać walkę dawnych legend? Transmisja w TV

Tyson - Jones Jr. Gdzie oglądać walkę dawnych legend? Transmisja w TV

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się walka: Mike Tyson - Roy Jones Jr. Transmisję będzie można zobaczyć na antenie Polsatu Sport. A początek zaplanowano około godz. 3 polskiego czasu.

Terespol w końcu nie jest zalewowy. Samorząd walczył kilka lat o zmianę kuriozalnych mapek

Terespol w końcu nie jest zalewowy. Samorząd walczył kilka lat o zmianę kuriozalnych mapek

– W końcu wróciła normalność – tak o aktualizacji map zagrożenia powodziowego mówi Jacek Danieluk, burmistrz Terespola. Wcześniej znaczna część miasta została zakwalifikowana jako teren zalewowy. Zdaniem lokalnych władz, był to „bubel prawny, który utrudniał rozwój”.

Puławy: Ślubowanie przed laptopem. Rada miasta już w komplecie

Puławy: Ślubowanie przed laptopem. Rada miasta już w komplecie

Podczas ostatniej, czwartkowej sesji, do puławskiej rady miasta oficjalnie dołączył nowy radny - Kamil Zięcina. Z powodu pandemii, jego ślubowanie odbyło się zdalnie, za pośrednictwem internetu. To członek klubu "Niezależnych", gdzie zastąpił byłą już radną, Beatę Kozik.

Spektakl "Opera Kartoflana" online
28 listopada 2020, 0:00

Spektakl "Opera Kartoflana" online

Spektakl "Opera Kartoflana" w reżyserii Marii Pietruszy będzie można oglądać online od 28 listopada. To musical wykonany przez niepełnosprawnych aktorów w ramach warsztatów terapii zajęciowej.

Kolejny mecz Azotów Puławy odwołany!

Kolejny mecz Azotów Puławy odwołany!

Pech nie opuszcza polskich szczypiornistów, w tym zawodników Azotów Puławy. Ich sobotni mecz z Łomżą Vive Kielce został przełożony. Powód? Zakażenia koronawirusem w obozie rywali

Jak się leczy pacjentów z COVID-19? Osocze, remdesivir, amantadyna, tocilizumab
Magazyn

Jak się leczy pacjentów z COVID-19? Osocze, remdesivir, amantadyna, tocilizumab

Naukowcy cały czas szukają nowych możliwości leczenia pacjentów z Covid-19 z wykorzystaniem leków stosowanych wcześniej w innych chorobach.

"Żegnaj Błaszaku. Nie będę tęsknił". Dawny świdnicki urząd miasta zmieni właściciela

"Żegnaj Błaszaku. Nie będę tęsknił". Dawny świdnicki urząd miasta zmieni właściciela

Prób sprzedaży było kilka, w końcu się udało. Były świdnicki ratusz ma mieć nowego właściciela. Nabywca jest spoza Świdnika.

Górnik Łęczna - ŁKS Łódź 2:0. Główkują bez zarzutu
galeria

Górnik Łęczna - ŁKS Łódź 2:0. Główkują bez zarzutu

Górnik Łęczna wciąż niepokonany u siebie. Tym razem zespół trenera Kamila Kieresia pokonał na swoim stadionie ŁKS Łódź 2:0 po golach Tomasza Midzierskiego i Pawła Wojciechowskiego

Lublin: 47 razy w roku trzeba przewieźć zmarłych za miejskie pieniądze

Lublin: 47 razy w roku trzeba przewieźć zmarłych za miejskie pieniądze

Miasto poszukuje firmy, która zajmie się transportem zwłok ludzi zmarłych lub zabitych w miejscach publicznych.

Prawa pracownika w czasie pandemii. "Czy praca zdalna jest obowiązkowa?"
Pytania Czytelników Dziennika Wschodniego

Prawa pracownika w czasie pandemii. "Czy praca zdalna jest obowiązkowa?"

Czy praca zdalna jest obowiązkowa? Czy jeśli sklep, w którym pracuję jest zamknięty z powodu obostrzeń, dostanę wynagrodzenie? To tylko niektóre pytania, jakie zadali czytelnicy Dziennika Wschodniego. Na wszystkie odpowiadała podczas dyżuru telefonicznego ekspert z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie Małgorzata Krzemińska-Ochera.

Biała Samorządowa wyrzuciła wiceprezydenta? „Zerwał z nami kontakty”

Biała Samorządowa wyrzuciła wiceprezydenta? „Zerwał z nami kontakty”

Zastępca prezydenta Maciej Buczyński nie należy już do stowarzyszenia Biała Samorządowa. On sam przyznaje, że dowiedział się o tym z mediów. – Inaczej wyobrażaliśmy sobie współpracę z wiceprezydentem – tłumaczy z kolei Jan Jakubiec, szef klubu Białej Samorządowej w radzie miasta.