Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

9 lutego 2012 r.
7:18
Edytuj ten wpis

Pożar na budowie lotniska w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (pab)
1 11 A A

W nocy wybuchł pożar na terenie budowy lotniska w Świdniku. W akcji gaśniczej wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Pali się na lotnisku w Świdniku - poinformował nas w nocy Czytelnik przysyłając e-maila na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl. Ogień dostrzegł dzięki kamerom umieszczonym na stronie internetowej Portu Lotniczego Lublin.

Strażacy potwierdzają wybuch pożaru. Zgłoszenie dostali w środę po godz. 23. - Ogień pojawił się w jednym z kontenerów na terenie budowy lotniska - informuje st. kpt Paweł Belniak, rzecznik straży pożarnej w Świdniku.
Na miejsce pojechały trzy zastępy straży pożarnej. Istniało zagrożenie, że zapali się również drugi kontener stojący obok. Strażakom w porę udało się jednak ugasić płomienie. Akcja nie była prosta, gdyż z budynku musieli wynosić m.in. znajdujący się tam sprzęt do spawania.

Na szczęście nikt nie ucierpiał, gdyż w pomieszczeniach nie było ludzi.

Po ponadgodzinnej akcji zagrożenie zostało zażegnane. Według strażaków w kontenerze znajdował się grzejnik, który właśnie mógł być przyczyną wybuchu pożaru.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
veni vidi / 10 lutego 2012 o 22:21
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]

myślę, że to sobuń nierub do roboty z jeksoniem się zapalił....
Avatar
ktosik / 9 lutego 2012 o 18:38
0
[quote name='ktosik srosik' timestamp='1328803065' post='594558']
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
[/quote]


Masz nerwicę natręctw i o tym nie wiesz.
Avatar
ktosik srosik / 9 lutego 2012 o 16:57
0
[quote name='ktosik' timestamp='1328791196' post='594469']
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
[/quote]
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
[quote name='ktosik' timestamp='1328791196' post='594469']
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
[/quote]
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i ł... rozwiń
Avatar
ANDRZEJ / 9 lutego 2012 o 14:28
0
strażacy to mają fantazję tam nie było żadnego sprzętu do spawania .wam się chyba styki styki przegrzały jak w tej instalacji
Avatar
henryk / 9 lutego 2012 o 14:15
0
Serdeczne podziękowanie za informacje internauty który powiadomił właściwe organy brawo wiecej takich ludzi
Avatar
ktosik / 9 lutego 2012 o 13:39
0
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 9 lutego 2012 o 11:44
0
Koniecznie trzeba POwyłączać grzejniki. W tak niskich temperaturach organizmy robotników bardziej się zahartują i nie będzie im straszne pracować nawet do 87 roku życia - a co dopiero do 67.
Ja oczywiście ironizuję ale wcale się nie zdziwię jak ci z LEWIATANA użyją takich argumentów zupełnie na serio.
Mechanizm tego pożaru był pewnie taki sam jak w wielu innych tego typu przypadkach.....zziębnięci i przemoczeni pracownicy wrócili do przepełnionego barakowozu ,ogrzewanego starym,rozklekotanym grzejnikiem . Zdjęli z siebie przemoczone ubrnia i aby na drugi dzień nie ubierać na siebie niedosuszonych ,wieszali je jak najbliżej źródła wątpliwgo ciepła - No i stało się, Nie dość że spłonął barakowóz to na dodatek Wacek z Jaśkiem będą sobie musieli z tych 1500 zł/mc nowe ciuchy kupić.
Teraz powiem jak wyglądało zaplecze z którego korzystałem u niemieckiego pracodawcy. ;
W kampie ,kontenery były poustawiane piętrowo - na dole były ubikacje,prysznic,szatnia,pralnia i suszarnia oraz obszerne pomieszczenie do spożywania posiłku. Na piętrze były wyłącznie szatnie z szafkami na ubrania wyjściowe.
Po pracy ubrnia bardziej zabrudzone wkładaliśmy do siatek które pracownik gospodarczy prał
i rozwieszał w suszarni ,my natomiast po prysznicu przyodziewaliśmy czyste ubrania zmianowe i w nich udawaliśmy się do szatni gdzie przebieraliśmy się w ubrania wyjściowe.Nigdy się nie zdarzyło abym przez blisko dwa lata wyszedł do pracy w brudnym albo niedosuszonym ubraniu. W czasie mrozu -5*C mieliśmy co 2 godz. 15-to minutowe przerwy. Plus tego opłacony dojazd na miejsce budowy.W razie wypadku darmowe leki i drmową opiekę lekarską.
Co chcę przez to powiedzieć posrane LEWIATANY ....otóż tak zadbany pracownik może pracować
do 67 roku życia - a nie w warunkach które wy stwarzacie gdzie robotnik jest gorzej traktowany niż krowa u mojego ojca.
Koniecznie trzeba POwyłączać grzejniki. W tak niskich temperaturach organizmy robotników bardziej się zahartują i nie będzie im straszne pracować nawet do 87 roku życia - a co dopiero do 67.
Ja oczywiście ironizuję ale wcale się nie zdziwię jak ci z LEWIATANA użyją takich argumentów zupełnie na serio.
Mechanizm tego pożaru był pewnie taki sam jak w wielu innych tego typu przypadkach.....zziębnięci i przemoczeni pracownicy wrócili do przepełnionego barakowozu ,ogrzewanego starym,rozklekotanym grzejnikiem . Zdjęli z siebie przemo... rozwiń
Avatar
batory / 9 lutego 2012 o 10:34
0
[quote name='Stefan' timestamp='1328777779' post='594355']
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[/quote]

masz rację, kozak każdy kto w grupie, a kto sam ten w du***
[quote name='Stefan' timestamp='1328777779' post='594355']
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[/quote]

masz rację, kozak każdy kto w grupie, a kto sam ten ... rozwiń
Avatar
Stefan / 9 lutego 2012 o 09:56
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak o... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2012 o 09:38
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]

Lepiej w nocy przed kamera niz z butelka piwa pod klatką z 'gangsterka' w dresach
Avatar
veni vidi / 10 lutego 2012 o 22:21
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]

myślę, że to sobuń nierub do roboty z jeksoniem się zapalił....
Avatar
ktosik / 9 lutego 2012 o 18:38
0
[quote name='ktosik srosik' timestamp='1328803065' post='594558']
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
[/quote]


Masz nerwicę natręctw i o tym nie wiesz.
Avatar
ktosik srosik / 9 lutego 2012 o 16:57
0
[quote name='ktosik' timestamp='1328791196' post='594469']
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
[/quote]
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i łopatka piasku
[quote name='ktosik' timestamp='1328791196' post='594469']
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
[/quote]
Jak jesteś taki oblatany to startuj na komendanta straży pożarnej, taki talent się nie może zmarnować a może i nagrody dostaniesz za wprowadzenie oszczędności bo będziesz w takie miejsca wsyłał jednego strażaka z pistoletem na wodę i ł... rozwiń
Avatar
ANDRZEJ / 9 lutego 2012 o 14:28
0
strażacy to mają fantazję tam nie było żadnego sprzętu do spawania .wam się chyba styki styki przegrzały jak w tej instalacji
Avatar
henryk / 9 lutego 2012 o 14:15
0
Serdeczne podziękowanie za informacje internauty który powiadomił właściwe organy brawo wiecej takich ludzi
Avatar
ktosik / 9 lutego 2012 o 13:39
0
Trzy zastępy straży pożarnej do gaszenia jednego kontenera, i do tego podobno to trudna akcja, bo wynosili sprzęt do spawania. Czy ja zwariowałam? To ile zastępów straży wysyłają gdy płonie mieszkanie?
Avatar
Jan Trzeźwomyślący / 9 lutego 2012 o 11:44
0
Koniecznie trzeba POwyłączać grzejniki. W tak niskich temperaturach organizmy robotników bardziej się zahartują i nie będzie im straszne pracować nawet do 87 roku życia - a co dopiero do 67.
Ja oczywiście ironizuję ale wcale się nie zdziwię jak ci z LEWIATANA użyją takich argumentów zupełnie na serio.
Mechanizm tego pożaru był pewnie taki sam jak w wielu innych tego typu przypadkach.....zziębnięci i przemoczeni pracownicy wrócili do przepełnionego barakowozu ,ogrzewanego starym,rozklekotanym grzejnikiem . Zdjęli z siebie przemoczone ubrnia i aby na drugi dzień nie ubierać na siebie niedosuszonych ,wieszali je jak najbliżej źródła wątpliwgo ciepła - No i stało się, Nie dość że spłonął barakowóz to na dodatek Wacek z Jaśkiem będą sobie musieli z tych 1500 zł/mc nowe ciuchy kupić.
Teraz powiem jak wyglądało zaplecze z którego korzystałem u niemieckiego pracodawcy. ;
W kampie ,kontenery były poustawiane piętrowo - na dole były ubikacje,prysznic,szatnia,pralnia i suszarnia oraz obszerne pomieszczenie do spożywania posiłku. Na piętrze były wyłącznie szatnie z szafkami na ubrania wyjściowe.
Po pracy ubrnia bardziej zabrudzone wkładaliśmy do siatek które pracownik gospodarczy prał
i rozwieszał w suszarni ,my natomiast po prysznicu przyodziewaliśmy czyste ubrania zmianowe i w nich udawaliśmy się do szatni gdzie przebieraliśmy się w ubrania wyjściowe.Nigdy się nie zdarzyło abym przez blisko dwa lata wyszedł do pracy w brudnym albo niedosuszonym ubraniu. W czasie mrozu -5*C mieliśmy co 2 godz. 15-to minutowe przerwy. Plus tego opłacony dojazd na miejsce budowy.W razie wypadku darmowe leki i drmową opiekę lekarską.
Co chcę przez to powiedzieć posrane LEWIATANY ....otóż tak zadbany pracownik może pracować
do 67 roku życia - a nie w warunkach które wy stwarzacie gdzie robotnik jest gorzej traktowany niż krowa u mojego ojca.
Koniecznie trzeba POwyłączać grzejniki. W tak niskich temperaturach organizmy robotników bardziej się zahartują i nie będzie im straszne pracować nawet do 87 roku życia - a co dopiero do 67.
Ja oczywiście ironizuję ale wcale się nie zdziwię jak ci z LEWIATANA użyją takich argumentów zupełnie na serio.
Mechanizm tego pożaru był pewnie taki sam jak w wielu innych tego typu przypadkach.....zziębnięci i przemoczeni pracownicy wrócili do przepełnionego barakowozu ,ogrzewanego starym,rozklekotanym grzejnikiem . Zdjęli z siebie przemo... rozwiń
Avatar
batory / 9 lutego 2012 o 10:34
0
[quote name='Stefan' timestamp='1328777779' post='594355']
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[/quote]

masz rację, kozak każdy kto w grupie, a kto sam ten w du***
[quote name='Stefan' timestamp='1328777779' post='594355']
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[/quote]

masz rację, kozak każdy kto w grupie, a kto sam ten ... rozwiń
Avatar
Stefan / 9 lutego 2012 o 09:56
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak on tak mogl.
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]
a co ci bezmózgu przeszkadza spoleczniak przed kamera? To ze chce zyc w normalnym kraju bez obawy ze wyjdze wieczorem na dwor i dostanie od takiego glaba jak ty bo bedziesz stal z 10 takimi samymi glabami? Bo sam to bys schylil leb nos w chodnik wsadzil i uciekl do domku czym predzej i jeszcze sie poskarzyl mamusi i tatusiowi ze ktos sie na ciebie spojrzal i jak o... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2012 o 09:38
0
[quote name='paweło' timestamp='1328775612' post='594334']
Dobrze że społeczniak siedział przed kamerą bo straty były by większe
[/quote]

Lepiej w nocy przed kamera niz z butelka piwa pod klatką z 'gangsterka' w dresach
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 5 3

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 92 2

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 15 11

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 18 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 13

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 46 48

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 27 6

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!