Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

26 sierpnia 2009 r.
20:06
Edytuj ten wpis

Prezesi Portu Lotniczego dostali nagrody, chociaż do lotniska w Świdniku daleko

0 35 A A

Akcjonariusze Portu Lotniczego Lublin przyznali wczoraj nagrody zarządowi spółki. Prezesowi dali 45 tysięcy złotych, a jego zastępcy 33 tysiące. To publiczne pieniądze z budżetu na budowę lotniska w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zgromadzenie akcjonariuszy jednomyślnie poparło wnioski rady nadzorczej o przyznanie nagród rocznych za 2008 rok prezesowi i wiceprezesowi spółki. Przyznano je w granicach określonych przez przepisy – tyle oficjalnie przekazał nam Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

W spółce nie dowiedzieliśmy się, ile pieniędzy dostali nagrodzeni prezesi. Tajemnicę zdradził nam dopiero wicemarszałek województwa Jacek Sobczak, który jest równocześnie przewodniczącym Rady Nadzorczej PLL. A to właśnie rada wnioskowała o nagrody: 45,6 tys. zł dla prezesa Grzegorza Muszyńskiego i 33,5 tys. zł dla wiceprezesa Dariusza Krzowskiego. Akcjonariuszeportu jednomyślnie zaakceptowali tę propozycję.

– Te nagrody zdecydowanie się im należały – nie ma wątpliwości wicemarszałek Jacek Sobczak. – Zarząd wykonał w 2008 roku nadludzką pracę. To, że nie ma lotniska, to żaden argument. Trzeba nagradzać ludzi za bieżące wysiłki, a nie za końcowy efekt.

– Dostali tyle, ile zwykły człowiek nie zarobi w rok! – denerwuje się Marian Kowalewski, mieszkaniec Świdnika. – I to za co? Za to, co należy do ich obowiązków i za co już dostali pieniądze. Dla mnie to marnotrawstwo. W majestacie prawa.

Więcej na temat lubelskiego biznesu

Prezes Muszyński nie ukrywa, że nagroda go cieszy. Choć nie ze względów finansowych. – To nie są dla mnie duże pieniądze. Jak odejdzie podatek, to niewiele zostanie – mówi Grzegorz Muszyński, prezes PLL. I podkreśla, że w porcie nie pracuje dla pieniędzy: Bardziej chodzi o uznanie mojej pracy.

Jacek Sobczak nie widzi nic złego w tym, że nagrody otrzyma zarząd spółki, która nie przynosi zysków. Nie ma znaczenia także to, że pieniądze pochodzą z budżetu spółki na budowę lotniska. Ani że zarząd portu za swoją pracę otrzymuje co miesiąc wynagrodzenie.

– Prezes Muszyński zarabia miesięcznie 15 tys. zł – przyznaje Sobczak. I upiera się:  Ale oprócz tego należy mu się nagroda. Tak samo, jak trzynastki dostają szefowie spółek komunalnych czy samorządowych.

Tyle że lotnisko – mimo przyspieszenia prac związanych z inwestycją – to dziś tylko gotowy projekt. Spółka nie ma jeszcze pozwolenia na budowę, czeka na decyzję środowiskową. Do wykupienia zostało jeszcze 10 nieruchomości – to będą najtrudniejsze transakcje, być może nie obejdzie się bez wywłaszczeń. Trzeba też wyciąć las, z którym koliduje pas startowy.

– Dużo za nami, ale przed nami znacznie więcej. W dodatku to, co najtrudniejsze – powiedziała nam osoba z otoczenia PLL.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
beduin / 26 listopada 2009 o 13:08
0
Gość napisał:
no ! i w taki sposób rozchodzi się cała kasa, którą głupi naród daje

Tak dla ścisłości naród nie jest głupi co widać choćby tu po komentarzach no jest jakiś procent skłonnych swoim guru wierzyć ale ci muszą mieć jakieś ochłapy z pańskiego stołu ,zaś po drugie to ta władza jak i inne wcześniejsze nie pytają nie konsultują oni po prostu biorą uważając że to się im należy zgodnie z prawem a że komuś się to nie podoba a co np. takiego pana Sobczaka to obchodzi wcześniej jego Tato nauczył go jak ma postępować z halastrą z tzw.plebsem zapytajcie go gdzie Tato pracował ! więc ci co wiedzą nie powinni się dziwić że tak postępuje a nie inaczej stara szkoła w las nie idzie !.Choć mógłbym napisać -a nie mówiłem -ale to dopiero początek dokonań tego pana jak i jego paru kolegów wspomnicie to z czasem .Chyba że przy wyborach wątpiący się opamiętają czego im życzę !!!!!

Tak dla ścisłości naród nie jest głupi co widać choćby tu po komentarzach no jest jakiś procent skłonnych swoim guru wierzyć ale ci muszą mieć jakieś ochłapy z pańskiego stołu ,zaś po drugie to ta władza jak i inne wcześniejsze nie pytają nie konsultują oni po prostu biorą uważając że to się im należy zgodnie z prawem a że komuś się to nie podoba a co np. takiego pana Sobczaka to obchodzi wcześniej jego Tato nauczył go jak ma postępować z halastrą z tzw.plebsem zapytajcie go gdzie Tato pracował ! więc ci co wiedzą n... rozwiń
Avatar
pasażer / 9 października 2009 o 22:19
0
Tak to są typowe pasożyty
Avatar
Gość / 15 września 2009 o 18:35
0
Podziwiam spryt życiowy tych panów,co miesiąc fajna pensja,nagroda chociaż nic nie zrobili,trzeba w życiu kombinować
Avatar
mag / 28 sierpnia 2009 o 14:10
0
JEDNI ZŁODZIEJE OBDAROWALI DRUGICH. TYLKO PATRZECĆ JAK CI DRUDZY OBDARUJĄ TYCH PIERWSZYCH.
ZASTANAWIAM SIĘ, DLACZEGO TAKICH ZŁODZIEI NIE TĘPI SIĘ JAK ROBACTWA?? KTO GŁOSOWAŁ NA TEGO NIEUDACZNIKA CO DAJE NIE SWOJE?? CHCESZ DAĆ, TO DAJ ZE SWOJEJ PENSII.
JEDEN GADA DUŻO BEZ SENSU JAK NAJĘTY, A DRUGI Z TRUDEM - NIE POTRAFI ZBUDOWAĆ SENSOWNEGO ZDANIA - OT FLIP I FLAP.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2009 o 22:59
0
Irasiad napisał:
Na litość Bośką. To wynika z kontraktów! Nie tabloidyzujmy rzeczywistości. By powstało lotnisko pracują nad tym ci ludzie jakiś czas...


no ! i w taki sposób rozchodzi się cała kasa, którą głupi naród daje
Avatar
jon / 27 sierpnia 2009 o 22:58
0
jak pan Muszyński mówi , że to niewiele zostanie - niech przekaże na sieroty.
podobno nie pracuje na tym stanowisku dla pieniędzy. rozumiem , że ma dodatkowe źródło dochodów
Avatar
marek / 27 sierpnia 2009 o 21:04
0
Skoro za zwyczajną pracę oprócz wynagrodzenia dostali takie nagrody, chociaż na razie jest makieta lotniska, to ile wyniesie nagroda w przypadku wybudowania lotniska? Aby otrzymać miesięczną pensję p.Muszyńskiego niektórzy muszą ciężko pracować miesiącami i to naprawdę pracować, a nie robić zamęt wokól siebie. A tu okazuje się, że pensja to zbyt mało za zwykłą pracę. Trzeba przyznać jeszcze nagrodę. Szkoda, że nie ma dotacji z UE na nagrody, bo wówczas może p.Muszyński byłby jej wysokością usatysfakcjonowany. Szkoda, że w tym kraju nie ma odważnego, który zapoznałby się z wydatkami spółki. Zawsze najłatwiej wydaje się to, na co się samemu nie zarobiło.
Skoro za zwyczajną pracę oprócz wynagrodzenia dostali takie nagrody, chociaż na razie jest makieta lotniska, to ile wyniesie nagroda w przypadku wybudowania lotniska? Aby otrzymać miesięczną pensję p.Muszyńskiego niektórzy muszą ciężko pracować miesiącami i to naprawdę pracować, a nie robić zamęt wokól siebie. A tu okazuje się, że pensja to zbyt mało za zwykłą pracę. Trzeba przyznać jeszcze nagrodę. Szkoda, że nie ma dotacji z UE na nagrody, bo wówczas może p.Muszyński byłby jej wysokością usatysfakcjonowany. Szkoda, że w tym kraju nie ma od... rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2009 o 19:58
0
az sie scyzoryk w kieszeni otwiera.darmozjady przez tyle lat nic nie robili tylko pierdzieli w stolek .raptem 1 rok cos tam zrobili i nagroda a co z ludzmi co caly czas wykonuja ponad ludzka prace
Avatar
Maurycy / 27 sierpnia 2009 o 15:16
0
Podoba mi sie stwierdzenie, ze z 45 tysiecy po odjeciu podatku "niewiele zostanie". Tak jakby z tych 45 mialo sie zeobic 12 tysiecy. A jesli to podatek od wzbogacenia, to zdaje sie wynosi tylko 10%. A jesli to podatek dochodowy to ile tego bedzie - 20, 30%? Tak czy inaczej zostanie pokazna sumka. juz wole zeby taki facet przyznal sie uczciwie w stylu: "Kazdy lubi dostawac pieniadze z nieba, jak najbardziej przydadza mi sie w moim domowym budzecie", a nie udawanie, ze robia dla satysfakcji.
Avatar
wodzo / 27 sierpnia 2009 o 11:59
0
Jeśli prezes Muszyński twierdzi tu cyctan "To nie są dla mnie duże pieniądze" do dla przyzwoitości i dobrego smaku powinien ich nie przjąć lub przekazać na cele charytatywne, wówczas byłby dobrze postrzegany. A tak!! same komentrze mówią za siebie bo okazało się po co tak naprawdę tam jest i nie dla chęci pracy tak jak to nazywa ale własnie dla kasyyyyy............

pozdrawiam wszsytkie szuje z PLL Lublin
Avatar
beduin / 26 listopada 2009 o 13:08
0
Gość napisał:
no ! i w taki sposób rozchodzi się cała kasa, którą głupi naród daje

Tak dla ścisłości naród nie jest głupi co widać choćby tu po komentarzach no jest jakiś procent skłonnych swoim guru wierzyć ale ci muszą mieć jakieś ochłapy z pańskiego stołu ,zaś po drugie to ta władza jak i inne wcześniejsze nie pytają nie konsultują oni po prostu biorą uważając że to się im należy zgodnie z prawem a że komuś się to nie podoba a co np. takiego pana Sobczaka to obchodzi wcześniej jego Tato nauczył go jak ma postępować z halastrą z tzw.plebsem zapytajcie go gdzie Tato pracował ! więc ci co wiedzą nie powinni się dziwić że tak postępuje a nie inaczej stara szkoła w las nie idzie !.Choć mógłbym napisać -a nie mówiłem -ale to dopiero początek dokonań tego pana jak i jego paru kolegów wspomnicie to z czasem .Chyba że przy wyborach wątpiący się opamiętają czego im życzę !!!!!

Tak dla ścisłości naród nie jest głupi co widać choćby tu po komentarzach no jest jakiś procent skłonnych swoim guru wierzyć ale ci muszą mieć jakieś ochłapy z pańskiego stołu ,zaś po drugie to ta władza jak i inne wcześniejsze nie pytają nie konsultują oni po prostu biorą uważając że to się im należy zgodnie z prawem a że komuś się to nie podoba a co np. takiego pana Sobczaka to obchodzi wcześniej jego Tato nauczył go jak ma postępować z halastrą z tzw.plebsem zapytajcie go gdzie Tato pracował ! więc ci co wiedzą n... rozwiń
Avatar
pasażer / 9 października 2009 o 22:19
0
Tak to są typowe pasożyty
Avatar
Gość / 15 września 2009 o 18:35
0
Podziwiam spryt życiowy tych panów,co miesiąc fajna pensja,nagroda chociaż nic nie zrobili,trzeba w życiu kombinować
Avatar
mag / 28 sierpnia 2009 o 14:10
0
JEDNI ZŁODZIEJE OBDAROWALI DRUGICH. TYLKO PATRZECĆ JAK CI DRUDZY OBDARUJĄ TYCH PIERWSZYCH.
ZASTANAWIAM SIĘ, DLACZEGO TAKICH ZŁODZIEI NIE TĘPI SIĘ JAK ROBACTWA?? KTO GŁOSOWAŁ NA TEGO NIEUDACZNIKA CO DAJE NIE SWOJE?? CHCESZ DAĆ, TO DAJ ZE SWOJEJ PENSII.
JEDEN GADA DUŻO BEZ SENSU JAK NAJĘTY, A DRUGI Z TRUDEM - NIE POTRAFI ZBUDOWAĆ SENSOWNEGO ZDANIA - OT FLIP I FLAP.
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2009 o 22:59
0
Irasiad napisał:
Na litość Bośką. To wynika z kontraktów! Nie tabloidyzujmy rzeczywistości. By powstało lotnisko pracują nad tym ci ludzie jakiś czas...


no ! i w taki sposób rozchodzi się cała kasa, którą głupi naród daje
Avatar
jon / 27 sierpnia 2009 o 22:58
0
jak pan Muszyński mówi , że to niewiele zostanie - niech przekaże na sieroty.
podobno nie pracuje na tym stanowisku dla pieniędzy. rozumiem , że ma dodatkowe źródło dochodów
Avatar
marek / 27 sierpnia 2009 o 21:04
0
Skoro za zwyczajną pracę oprócz wynagrodzenia dostali takie nagrody, chociaż na razie jest makieta lotniska, to ile wyniesie nagroda w przypadku wybudowania lotniska? Aby otrzymać miesięczną pensję p.Muszyńskiego niektórzy muszą ciężko pracować miesiącami i to naprawdę pracować, a nie robić zamęt wokól siebie. A tu okazuje się, że pensja to zbyt mało za zwykłą pracę. Trzeba przyznać jeszcze nagrodę. Szkoda, że nie ma dotacji z UE na nagrody, bo wówczas może p.Muszyński byłby jej wysokością usatysfakcjonowany. Szkoda, że w tym kraju nie ma odważnego, który zapoznałby się z wydatkami spółki. Zawsze najłatwiej wydaje się to, na co się samemu nie zarobiło.
Skoro za zwyczajną pracę oprócz wynagrodzenia dostali takie nagrody, chociaż na razie jest makieta lotniska, to ile wyniesie nagroda w przypadku wybudowania lotniska? Aby otrzymać miesięczną pensję p.Muszyńskiego niektórzy muszą ciężko pracować miesiącami i to naprawdę pracować, a nie robić zamęt wokól siebie. A tu okazuje się, że pensja to zbyt mało za zwykłą pracę. Trzeba przyznać jeszcze nagrodę. Szkoda, że nie ma dotacji z UE na nagrody, bo wówczas może p.Muszyński byłby jej wysokością usatysfakcjonowany. Szkoda, że w tym kraju nie ma od... rozwiń
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2009 o 19:58
0
az sie scyzoryk w kieszeni otwiera.darmozjady przez tyle lat nic nie robili tylko pierdzieli w stolek .raptem 1 rok cos tam zrobili i nagroda a co z ludzmi co caly czas wykonuja ponad ludzka prace
Avatar
Maurycy / 27 sierpnia 2009 o 15:16
0
Podoba mi sie stwierdzenie, ze z 45 tysiecy po odjeciu podatku "niewiele zostanie". Tak jakby z tych 45 mialo sie zeobic 12 tysiecy. A jesli to podatek od wzbogacenia, to zdaje sie wynosi tylko 10%. A jesli to podatek dochodowy to ile tego bedzie - 20, 30%? Tak czy inaczej zostanie pokazna sumka. juz wole zeby taki facet przyznal sie uczciwie w stylu: "Kazdy lubi dostawac pieniadze z nieba, jak najbardziej przydadza mi sie w moim domowym budzecie", a nie udawanie, ze robia dla satysfakcji.
Avatar
wodzo / 27 sierpnia 2009 o 11:59
0
Jeśli prezes Muszyński twierdzi tu cyctan "To nie są dla mnie duże pieniądze" do dla przyzwoitości i dobrego smaku powinien ich nie przjąć lub przekazać na cele charytatywne, wówczas byłby dobrze postrzegany. A tak!! same komentrze mówią za siebie bo okazało się po co tak naprawdę tam jest i nie dla chęci pracy tak jak to nazywa ale własnie dla kasyyyyy............

pozdrawiam wszsytkie szuje z PLL Lublin
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 1 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 9 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 27 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 36 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!