Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

28 marca 2012 r.
20:44
Edytuj ten wpis

Przekaż 1 proc: Potrzebuję każdej pomocy

20 13 A A
Nasze marzenia już nigdy się nie spełnią – mówi pani Monika. Na zdjęciu: z córką Natalią. (Marek Wie
Nasze marzenia już nigdy się nie spełnią – mówi pani Monika. Na zdjęciu: z córką Natalią. (Marek Wie

Monika Misiak ze Świdnika miała wszystko. Dom, kochającego męża, wspaniałą córeczkę. Miała też plany i marzenia. W styczniu jej świat się zawalił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mąż zmarł nagle, a ja zostałam sama z trójką małych dzieci. Dwoje to bliźniaki, które urodziły się tydzień przed śmiercią Krzysztofa. Widział je tylko na zdjęciach w telefonie – opowiada pani Monika.

Pani Monika mieszka na ostatnim piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Świdniku. Kawalerka ma niewiele ponad 20 mkw. To tylko mały pokoik z kuchnią. W budynku nie ma windy, a klatka schodowa jest wąska. – Wyjście z dziećmi na spacer to udręka. Chciałabym znaleźć większe mieszkanie na parterze – mówi kobieta.

Jej dramat zaczął się na początku grudnia ub. roku. – Mąż ciężko zachorował. Lekarze stwierdzili, że jego serce jest w bardzo kiepskim stanie i jedynym ratunkiem będzie przeszczep – opowiada pani Monika.

W szpitalu stwierdzono, że nie jest to pilna sprawa i mężczyzna może poczekać 4–5 lat. – Mąż zapisał się w kolejkę do przeszczepu i na święta wyszedł do domu. Po świętach zachorowała nasza córka, pojechaliśmy z nią do szpitala. Została na oddziale dziecięcym. A mąż, który nagle znowu źle się poczuł, trafił na kardiologię – relacjonuje kobieta.

Okazało się, że przeszczep nie może czekać. Sytuacja zrobiła się dramatyczna. Kobieta była w 30 tygodniu ciąży. Stres sprawił, że też wylądowała w szpitalu. Leżała na sali piętro wyżej niż mąż. 13 stycznia na świat przyszły bliźniaki: Maciuś i Kuba. W tym samym czasie lekarze walczyli już o życie Krzysztofa. nie udało się. 20 stycznia mężczyzna zmarł.

– Wszystko stało się tak nagle. Wcześniej nigdy nie chorował. Pracował, zajmował się córką, na nic się nie skarżył – mówi pani Monika.

Teraz pani Monika czeka na powrót drugiego synka ze szpitala, który w międzyczasie zachorował i już drugi miesiąc leży na intensywnej terapii. Rodzina funkcjonuje dzięki pomocy przyjaciół i ludzi dobrej woli.

– Potrzebujemy każdej pomocy. Wystarczy, że ktoś nam podaruje paczkę pieluch, przyniesie ubranka, mleko, herbatki. Do końca września jestem na urlopie macierzyńskim. Dostaję 1700 zł, do tego rentę po 300 zł na każde dziecko – mówi pani Monika.

Do pracy raczej nie wróci, bo nie będzie jej stać na opiekunkę. Gdyby mąż żył, byłoby zupełnie inaczej. – Mogłabym sobie pozwolić na zostanie z dziećmi w domu. Mąż chciał kupić i wyremontować mały domek. Niestety. Nasze marzenia już się nigdy nie spełnią – mówi łamiącym się głosem kobieta.

Jak możesz pomóc

Fundacja Fuga Mundi udostępniła specjalne konto do wpłat i 1 procenta z podatku. W rozliczeniu podatkowym należy wpisać numer KRS 0000106416, a w rubryce cel szczegółowy wpisać: Dla Kubusia i Maciusia. Można także przekazywać darowizny imienne na numer konta 94 1240 2382 1111 0010 4409 1986. Z dopiskiem: Darowizna dla Kubusia i Maciusia.

1 proc. z Dziennikiem Wschodnim

Jeśli znasz osoby, które potrzebują pieniędzy z 1 proc. podatku, napisz do nas na adres: redakcja@dziennikwschodni.pl. Nie zapomnij o zdjęciu i kontaktowym numerze telefonu.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
korzen / 22 kwietnia 2012 o 16:14
0
[quote name='toś 2' timestamp='1333011718' post='615731']
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
[/quote]
mam pytanie kolego do ciebie a czy za twoje alimenty ma ktos placic , bylo myslec przed , anie po
[quote name='toś 2' timestamp='1333011718' post='615731']
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?... rozwiń
Avatar
dorota / 13 kwietnia 2012 o 09:56
0
wiem jak sie Pani czuje,ktos kto tego nie przezył nie zrozumie..pozdrawiam
Avatar
mazus / 29 marca 2012 o 13:13
0
[quote name='Anna' timestamp='1333011465' post='615727']
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
[/quote]

Dary rzeczowe dla P. Moniki Misiak można przynosić do działu marketingu Dziennika Wschodniego, Lublin, ul. Staszica 20. Tel. 081-462-68-28.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 marca 2012 o 12:49
0
[quote name='to-ja' timestamp='1333016157' post='615752']
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
[/quote]

myślisz, że ona sama po tym wszystkim poszła do DW, do Kuriera Lubelskiego, do rmf fm i tam mówiła i się żaliła. media to rozdmuchały, pokazały. nie sądzę aby jej samej zależało teraz na takim rozgłosie. oczywiście że wielu ludzi przeżywa podobne tragedie ale czy to powód aby już nie pomagać tej jednej?
[quote name='to-ja' timestamp='1333016157' post='615752']
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
[/quote]

myślisz, że ona sama po tym wszystkim poszła do DW, do Kuriera Lubelskiego, do rmf fm i tam mówiła i się żaliła. media to rozdmuchały, pokazały. nie sądzę aby jej samej zależało teraz na takim ... rozwiń
Avatar
to-ja / 29 marca 2012 o 12:15
0
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 marca 2012 o 11:58
0
[quote name='ktoś' timestamp='1333005970' post='615690']
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
[/quote]

i dobrze. nie potrzeba zawistnych ludzi. ty wiesz że te pieniążki się skończą za pewien czas? Ty wiesz ile kosztuje 3 dzieci w tym 2 maluchów- ile kosztuje utrzymanie. zresztą ile by to nie kosztowało i ile by ta kobieta nie dostawała, straciła męża i to jest dramat. tyle nieszczęść w tak krótkim czasie a ty siedzisz w ciepłym grajdole i patrzysz tylko komu by tu dokopać i eksponujesz swoją zaściankowość! Ty masz źle to wszyscy w okół muszą mieć źle, to twoja filozofia i dewiza życiowa! zamiast równać wyżej, ciągniesz ludzi do swojego poziomu!
[quote name='ktoś' timestamp='1333005970' post='615690']
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
[/quote]

i dobrze. nie potrzeba zawistnych ludzi. ty wiesz że te pieniążki się skończą za pewien czas? Ty wiesz ile kosztuje 3 dzieci w tym 2 maluchów- ile kosztuje utrzymanie. zresztą ile by to nie kosztowało i ile by ta kobieta nie dostawała, straciła męża i to jest dramat. tyle nieszczęść w tak krótkim czasie a ty siedz... rozwiń
Avatar
magda / 29 marca 2012 o 11:38
0
Chciałabym przekazać ubranka dla dzieci, w jaki sposób mogę je przekazać?
Avatar
toś 2 / 29 marca 2012 o 11:01
0
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
Avatar
Anna / 29 marca 2012 o 10:57
0
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
Avatar
malinka / 29 marca 2012 o 10:36
0
Ja teraz pracuję i nawet tych 2600 brutto- nie mówiąc na rękę nie mam, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym sama z 3 małych dzieci zostać, bez pomocy i fizycznej i materialnej ze strony męża i jeszcze w cieżkiej tarumie po stracie... Poza tym, ktoś przytomnie zauważył, że po macierzyńskim skończy się zasiłek i zostanie 900 zł na cala rodzine i co wtedy?? SStraszna tragedia- bardzo tej kobiecie wspólczuję. ..
Avatar
korzen / 22 kwietnia 2012 o 16:14
0
[quote name='toś 2' timestamp='1333011718' post='615731']
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
[/quote]
mam pytanie kolego do ciebie a czy za twoje alimenty ma ktos placic , bylo myslec przed , anie po
[quote name='toś 2' timestamp='1333011718' post='615731']
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?... rozwiń
Avatar
dorota / 13 kwietnia 2012 o 09:56
0
wiem jak sie Pani czuje,ktos kto tego nie przezył nie zrozumie..pozdrawiam
Avatar
mazus / 29 marca 2012 o 13:13
0
[quote name='Anna' timestamp='1333011465' post='615727']
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
[/quote]

Dary rzeczowe dla P. Moniki Misiak można przynosić do działu marketingu Dziennika Wschodniego, Lublin, ul. Staszica 20. Tel. 081-462-68-28.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 marca 2012 o 12:49
0
[quote name='to-ja' timestamp='1333016157' post='615752']
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
[/quote]

myślisz, że ona sama po tym wszystkim poszła do DW, do Kuriera Lubelskiego, do rmf fm i tam mówiła i się żaliła. media to rozdmuchały, pokazały. nie sądzę aby jej samej zależało teraz na takim rozgłosie. oczywiście że wielu ludzi przeżywa podobne tragedie ale czy to powód aby już nie pomagać tej jednej?
[quote name='to-ja' timestamp='1333016157' post='615752']
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
[/quote]

myślisz, że ona sama po tym wszystkim poszła do DW, do Kuriera Lubelskiego, do rmf fm i tam mówiła i się żaliła. media to rozdmuchały, pokazały. nie sądzę aby jej samej zależało teraz na takim ... rozwiń
Avatar
to-ja / 29 marca 2012 o 12:15
0
fakt, kobieta przezyla duzo w krotkim czasie. Ale sa i inne osoby w podobnej lub nawet gorszej sytuacji, tylko wstydza sie lub nie wiedza jak poprosic o pomoc. Sami staraja sie uporac ze swoimi problemami, nie naglasniaja ich publicznie.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 marca 2012 o 11:58
0
[quote name='ktoś' timestamp='1333005970' post='615690']
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
[/quote]

i dobrze. nie potrzeba zawistnych ludzi. ty wiesz że te pieniążki się skończą za pewien czas? Ty wiesz ile kosztuje 3 dzieci w tym 2 maluchów- ile kosztuje utrzymanie. zresztą ile by to nie kosztowało i ile by ta kobieta nie dostawała, straciła męża i to jest dramat. tyle nieszczęść w tak krótkim czasie a ty siedzisz w ciepłym grajdole i patrzysz tylko komu by tu dokopać i eksponujesz swoją zaściankowość! Ty masz źle to wszyscy w okół muszą mieć źle, to twoja filozofia i dewiza życiowa! zamiast równać wyżej, ciągniesz ludzi do swojego poziomu!
[quote name='ktoś' timestamp='1333005970' post='615690']
1700 plus po 300 na dziecko to daje 2600zł. hmm to ja ciezko pracuje i nie mam tyle.wiec przepraszam ale nie pomoge.
[/quote]

i dobrze. nie potrzeba zawistnych ludzi. ty wiesz że te pieniążki się skończą za pewien czas? Ty wiesz ile kosztuje 3 dzieci w tym 2 maluchów- ile kosztuje utrzymanie. zresztą ile by to nie kosztowało i ile by ta kobieta nie dostawała, straciła męża i to jest dramat. tyle nieszczęść w tak krótkim czasie a ty siedz... rozwiń
Avatar
magda / 29 marca 2012 o 11:38
0
Chciałabym przekazać ubranka dla dzieci, w jaki sposób mogę je przekazać?
Avatar
toś 2 / 29 marca 2012 o 11:01
0
2600 jestem samotna matka, sam w lublinie w tym strasznym miescie, moje dzieci (ola lat 2 i kuba 4 miesiace)pracuje za minimalna krajowa, mieszkanie wynajmuje od dalekiej rodziny - ok 650 zł miesiecznie, troche mama mi pomaga co jakis czas opiekujac sie dziecmi ale taz parcuje (w inym miescie gdzie tez zyje)wiec tylko lub az weekendy bo tak to przedszkole dla oli i dobra sasiadka dla kuby.... mam alimenty 150na dziecko.. wiec ja sie pytam A MI KTO POMOZE?!
Avatar
Anna / 29 marca 2012 o 10:57
0
Jest podane konto na które można przkazać 1% podatku, a w jaki sposób można przekazać rzeczy tej pani. Z artykułu wnioskuję że bilźniaki mają 3 m-c a ile ma Natalka
Avatar
malinka / 29 marca 2012 o 10:36
0
Ja teraz pracuję i nawet tych 2600 brutto- nie mówiąc na rękę nie mam, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym sama z 3 małych dzieci zostać, bez pomocy i fizycznej i materialnej ze strony męża i jeszcze w cieżkiej tarumie po stracie... Poza tym, ktoś przytomnie zauważył, że po macierzyńskim skończy się zasiłek i zostanie 900 zł na cala rodzine i co wtedy?? SStraszna tragedia- bardzo tej kobiecie wspólczuję. ..
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 121 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!