Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

5 stycznia 2009 r.
13:43
Edytuj ten wpis

Rybczewice: koniec sporu o lekarzy

0 24 A A

Nie będzie wymiany lekarzy w Rybczewicach pod Piaskami. Po protestach mieszkańców wójt zrezygnował z usług specjalistów ze Szpitala Wojskowego i podpisał umowę z dotychczasowymi medykami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podpisałem umowę na świadczenie podstawowej opieki zdrowotnej z lekarzami z przychodni Starmed - poinformował dzisiaj Mirosław Kwiatosz, wójt gminy Rybczewice. Na taką decyzją czekało pod Urzędem Gminy ponad 100 osób.

-Jednocześnie rozwiązana została umowa ze szpitalem wojskowym, która zakładała takie same usługi - dodał wójt.

Od kilkudziesięciu lat mieszkańców gminy leczy 76-letni lekarz i młodsza lekarka. - Oni nas znają od podszewki - mówili nam mieszkańcy, którzy stanęli w obronie medyków z ośrodka zdrowia Stanmed. - Dlatego nie chcemy tu nowych lekarzy. Tak jest nam dobrze.

Jednak w październiku ubiegłego roku gmina podpisała umowę najmu ośrodka zdrowia z lekarzami ze szpitala wojskowego w Lublinie. Pod warunkiem, że wyremontują ośrodek tak, aby spełniał wymogi unijne. Umowa zaczęła obowiązywać 1 stycznia. Z końcem roku wygasła ona ze Starmedem.

W piątek mieszkańcy nie wpuścili jednak do ośrodka lekarzy z Lublina. Tymczasem Starmed zaproponował podpisanie umowy najmu na takich samych warunkach, jak szpital wojskowy. - Szkoda, że tak późno. Przecież mogli to zrobić już trzy miesiące temu - twierdzi wójt.

Do podpisania umowy ze Starmedem doszło dopiero dziś, ponieważ gmina najpierw musiała rozwiązać kontrakt zawarty ze szpitalem wojskowym. - Doszliśmy do porozumienia - mówi Kwiatosz. - Szpital zgodził się na to. A umowę ze Starmedem podpisaliśmy na rok, z możliwością przedłużenia.

W przychodni pracuje dwóch lekarzy. Anna Rycyk-Sadowska leczy w przychodni od dziesięciu lat. Ponad 40 lat pracuje w niej 77-letni lekarz Julian Krawczyk.





W piątek mieszkańcy nie wpuścili do gabinetów miejscowego ośrodka zdrowia lekarzy z Lublina. Woleli dotychczasowych specjalistów, którzy leczyli ich od wielu lat, a do tego zawsze byli do dyspozycji o każdej porze dnia.

- Dzisiaj doszło do porozumienia ze "starymi" lekarzami - mówi Mirosław Kwiatosz, wójt gminy. - Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia. Przychodnia będzie musiała wspólnie z gminą wyremontować budynek, tak aby spełniał wymogi unijne.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
franio / 17 marca 2009 o 21:31
0
~Ela~ napisał:
Wójt Gminy Rybczewice , to świnia oszukuje ludzie.
Co innego mówi a co innego robi. Mieszkańcy mieli racje, że chcieli go wywieżć na taczce.
Bardzo źle zrobili,że nie poszli na referendum. Ignoruje sobie ludzi, którzy idą do niego coś załatwić.




hmm czyzby ktos z krzykaczy bylby w gminie??? droga Elu powiem Ci tylko tyle ze gdybym ja byl wójtem tez bym cie nei zalatwił skoro śmiesz nazywac osobę publiczną świnią wójt ma również obowiązki i nie bedzie na kazde zawołanie... ciekawe czy Ty bys na jego miejscu byla idealna osoba... no a moze Ka... ilek? albo tata jego?? szkoda ze dzis nei bylem w rybczewicach...




hmm czyzby ktos z krzykaczy bylby w gminie??? droga Elu powiem Ci tylko tyle ze gdybym ja byl wójtem tez bym cie nei zalatwił skoro śmiesz nazywac osobę publiczną świnią wójt ma również obowiązki i nie bedzie na kazde zawołanie... ciekawe czy Ty bys na jego miejscu byla idealna osoba... no a moze Ka... ilek? albo tata jego?? szkoda ze dzis nei bylem w rybczewicach... rozwiń
Avatar
~Ela~ / 17 marca 2009 o 17:09
0
Wójt Gminy Rybczewice , to świnia oszukuje ludzie.
Co innego mówi a co innego robi. Mieszkańcy mieli racje, że chcieli go wywieżć na taczce.
Bardzo źle zrobili,że nie poszli na referendum. Ignoruje sobie ludzi, którzy idą do niego coś załatwić.
Avatar
luiza / 12 lutego 2009 o 10:49
0
OOO!!!
Koniec sporu.........kamień z serca.........
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 19:58
0
r napisał:
Dzięki ale mimo że mamy "swoich" lekarzy to jednak wielu ludzi leczy się w Gorzkowie lub Krzczonowie. Dlaczego? Chorzy ludzie denerwują się na poczekalni kiedy p. dr podczas dyżuru idzie z pieskiem na spacer.

A nasz lekarz rodzinny (wojskowy swoja drogą, ale to nieważne) wychodzi co 20 minut na papierosa. I to jest ok. Bo on musi zapalić! Ciemny naród. Wolabym, zeby nasz lekarz polatał z pieskiem, zgubiłby brzuch i byłby zdrowszy. Mój prywatny lekarz tez często wychodzi na papieroska.

A nasz lekarz rodzinny (wojskowy swoja drogą, ale to nieważne) wychodzi co 20 minut na papierosa. I to jest ok. Bo on musi zapalić! Ciemny naród. Wolabym, zeby nasz lekarz polatał z pieskiem, zgubiłby brzuch i byłby zdrowszy. Mój prywatny lekarz tez często wychodzi na papieroska. rozwiń
Avatar
zalamana / 2 lutego 2009 o 12:13
0
Krzysiek napisał:
Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!


jak mozna byc takim niesprawiedliwym?czy macie troche orientacji w tym co sie dzieje?uwazajac obecnego wojta za osobe bez wyksztalcenia przekupna i bez kompetencji to jak nazwiecie to co robil jego poprzednik?ale takie bzdury moga pisac ci ktorzy maja cos do stracenia .nauczyliscie sie zyc w balaganie bo wtedy nic nikomu nieda sie udowodnic.a teraz szukacie winnych za wszystkie niedociagniecia oczywiscie nie biorac siebie pod uwage
obecnego wojta za osobe bez wyksztalcenia przekupna i bez kompetencji to jak nazwiecie to co robil jego poprzednik?ale takie bzdury moga pisac ci ktorzy maja cos do stracenia .nauczyliscie sie zyc w balaganie bo wtedy nic nikomu nieda sie udowodnic.a teraz szukacie winnych za wszystkie niedociagniecia oczywiscie nie biorac siebie pod uwage rozwiń
Avatar
zainteresowana / 29 stycznia 2009 o 19:36
0
~gościo~ napisał:
Nie bojkotujemy!!!!!!! Zwalmy tego dupka!!!



Dupkiem to może Ty jesteś, jeśli jesteś na tyle inteligentny że obrażasz ludzi, na pewno o sto razy mądrzejszych od Ciebie,bo nie sądzę żebyś się znał na "prowadzeniu" gminy, pewnie tatuś kazał Ci tak mówić co .
Z tego co mi wiadomo niektórym "mądrym" ludziom przeszkadza fakt, iż nowy wójt chce gminę Rybczewice wyciągnąć z długów jakie pozostawili poprzedni wójtowie, którzy najpierw dzielili się wszystkim między sobą (mam na myśli poprzedniego wójta i pracowników gminy) a dopiero potem kasa szła tam gdzie powinna trafić oczywiście już pomniejszona o "pewne koszty", jeśli oczywiście coś z tego dzielenia zostało. Po drugie pracownicy gminy muszą pracować w pełnych godzinach jakie ich obowiązują a nie chodzić na spacerki do sklepu jak przysłowiowe święte krowy ). Przestańcie prać swoje prywatne brudy na publicznym forum bo jest to żenujące i żałosne, tu nie chodzi o to kto komu przeorał miedzę nawet o dwa palce , ale chodzi o człowieka który chce i na pewno wiele może zdziałać dla tej gminy, bo sam się tam wychował, więc nie sądzę żeby chciał dla mieszkańców jak najgorzej i nie chodzi mu o swój własny interes, bo poprzednio zajmował lepsze stanowisko i poświęcił je dla ratowania naszej gminy!!!!!!!! A jedyną przeszkodą są ludzie, którzy czerpali wiele korzyści za kadencji poprzedników (umarzanie podatków wielohektarowych gospodarstw, itp). A jeśli chodzi o ośrodek zdrowia zatrzymał się on na czasach komunistycznych (patrząc na jego wygląd i obsługę pacjęta), wątpię w to żeby 77-letni lekarz był lepszy niż młodszy specjalizujący się w kilku dziedzinach medycyny personel ze szpitala wojskowego. Moim zdaniem cały protest powstał z inicjatywy pielęgniarek, które obawiają się o swoje ciepłe posadki i dobre wypłaty za minimalne usługi które z łaską świadczą pacjętom.
Gorąco zachęcam do wstawienia się na referendum i głosowaniem za obecnym wójtem!!!



Dupkiem to może Ty jesteś, jeśli jesteś na tyle inteligentny że obrażasz ludzi, na pewno o sto razy mądrzejszych od Ciebie,bo nie sądzę żebyś się znał na "prowadzeniu" gminy, pewnie tatuś kazał Ci tak mówić co .
Z tego co mi wiadomo niektórym "mądrym" ludziom przeszkadza fakt, iż nowy wójt chce gminę Rybczewice wyciągnąć z długów jakie pozostawili poprzedni wójtowie, którzy najpierw dzielili się wszystkim między sobą (mam na myśli poprzedniego wójta i pracowników gminy) a dopiero p... rozwiń
Avatar
rover / 8 stycznia 2009 o 11:09
0
To,że pozornie zakończył się spór o ośrodek zdrowia wcale nie oznacza spokoju w gminie.Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w obu wątkach sprawy ,było tego przeszło 1000 i doszłam do wniosku,że tak zwolennicy jak i przeciwnicy wójta mało wiedzą o funkcjonowaniu urzędu.Nawet w sprawie samego ośrodka,lekarzy czy pielęgniarek krążą bzdury.Prawda jak zwykle leży pośrodku.WÓJT MA NA KONCIE TAK WPADKI JAK I ZASŁUGI wiadomo,pewne sprawy załatwia lepiej inne gorzej TAK SAMO LEKARZE CZASEM ,,BIORĄ,, CZASEM NIE.Problem nasz to niedoinformowanie społeczeństwa w sprawach ważnych,co się dzieje i dlaczego.Liczyłam,że FORUM POMOŻE, LUDZIE PODADZĄ SENSOWNE FAKTY A TU NIC TYLKO PLOTKI,POMÓWIENIA ,WYZWISKA. Wstyd mi za obie strony sporu.Życzę zdrowego rozsądku.
To,że pozornie zakończył się spór o ośrodek zdrowia wcale nie oznacza spokoju w gminie.Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w obu wątkach sprawy ,było tego przeszło 1000 i doszłam do wniosku,że tak zwolennicy jak i przeciwnicy wójta mało wiedzą o funkcjonowaniu urzędu.Nawet w sprawie samego ośrodka,lekarzy czy pielęgniarek krążą bzdury.Prawda jak zwykle leży pośrodku.WÓJT MA NA KONCIE TAK WPADKI JAK I ZASŁUGI wiadomo,pewne sprawy załatwia lepiej inne gorzej TAK SAMO LEKARZE CZASEM ,,BIORĄ,, CZASEM NIE.Problem nasz to niedoinformowanie społecze... rozwiń
Avatar
obserwator / 7 stycznia 2009 o 11:52
0
Decyzję o rozwiązaniu umowy ze szpitalem wojskowym podjęli radni nie wójt, bo to jest kompetencja rady. Krawczyk nie będzie już kierownikiem przychodni, a lekarze będą musieli współfinansować remonty budynku, a jak nie to żegnaj umowo!
Avatar
Krzysiek / 7 stycznia 2009 o 06:24
0
obserwator napisał:
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.


Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!


Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych w... rozwiń
Avatar
obserwator / 6 stycznia 2009 o 22:33
0
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyż... rozwiń
Avatar
franio / 17 marca 2009 o 21:31
0
~Ela~ napisał:
Wójt Gminy Rybczewice , to świnia oszukuje ludzie.
Co innego mówi a co innego robi. Mieszkańcy mieli racje, że chcieli go wywieżć na taczce.
Bardzo źle zrobili,że nie poszli na referendum. Ignoruje sobie ludzi, którzy idą do niego coś załatwić.




hmm czyzby ktos z krzykaczy bylby w gminie??? droga Elu powiem Ci tylko tyle ze gdybym ja byl wójtem tez bym cie nei zalatwił skoro śmiesz nazywac osobę publiczną świnią wójt ma również obowiązki i nie bedzie na kazde zawołanie... ciekawe czy Ty bys na jego miejscu byla idealna osoba... no a moze Ka... ilek? albo tata jego?? szkoda ze dzis nei bylem w rybczewicach...




hmm czyzby ktos z krzykaczy bylby w gminie??? droga Elu powiem Ci tylko tyle ze gdybym ja byl wójtem tez bym cie nei zalatwił skoro śmiesz nazywac osobę publiczną świnią wójt ma również obowiązki i nie bedzie na kazde zawołanie... ciekawe czy Ty bys na jego miejscu byla idealna osoba... no a moze Ka... ilek? albo tata jego?? szkoda ze dzis nei bylem w rybczewicach... rozwiń
Avatar
~Ela~ / 17 marca 2009 o 17:09
0
Wójt Gminy Rybczewice , to świnia oszukuje ludzie.
Co innego mówi a co innego robi. Mieszkańcy mieli racje, że chcieli go wywieżć na taczce.
Bardzo źle zrobili,że nie poszli na referendum. Ignoruje sobie ludzi, którzy idą do niego coś załatwić.
Avatar
luiza / 12 lutego 2009 o 10:49
0
OOO!!!
Koniec sporu.........kamień z serca.........
Avatar
Gość / 8 lutego 2009 o 19:58
0
r napisał:
Dzięki ale mimo że mamy "swoich" lekarzy to jednak wielu ludzi leczy się w Gorzkowie lub Krzczonowie. Dlaczego? Chorzy ludzie denerwują się na poczekalni kiedy p. dr podczas dyżuru idzie z pieskiem na spacer.

A nasz lekarz rodzinny (wojskowy swoja drogą, ale to nieważne) wychodzi co 20 minut na papierosa. I to jest ok. Bo on musi zapalić! Ciemny naród. Wolabym, zeby nasz lekarz polatał z pieskiem, zgubiłby brzuch i byłby zdrowszy. Mój prywatny lekarz tez często wychodzi na papieroska.

A nasz lekarz rodzinny (wojskowy swoja drogą, ale to nieważne) wychodzi co 20 minut na papierosa. I to jest ok. Bo on musi zapalić! Ciemny naród. Wolabym, zeby nasz lekarz polatał z pieskiem, zgubiłby brzuch i byłby zdrowszy. Mój prywatny lekarz tez często wychodzi na papieroska. rozwiń
Avatar
zalamana / 2 lutego 2009 o 12:13
0
Krzysiek napisał:
Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!


jak mozna byc takim niesprawiedliwym?czy macie troche orientacji w tym co sie dzieje?uwazajac obecnego wojta za osobe bez wyksztalcenia przekupna i bez kompetencji to jak nazwiecie to co robil jego poprzednik?ale takie bzdury moga pisac ci ktorzy maja cos do stracenia .nauczyliscie sie zyc w balaganie bo wtedy nic nikomu nieda sie udowodnic.a teraz szukacie winnych za wszystkie niedociagniecia oczywiscie nie biorac siebie pod uwage
obecnego wojta za osobe bez wyksztalcenia przekupna i bez kompetencji to jak nazwiecie to co robil jego poprzednik?ale takie bzdury moga pisac ci ktorzy maja cos do stracenia .nauczyliscie sie zyc w balaganie bo wtedy nic nikomu nieda sie udowodnic.a teraz szukacie winnych za wszystkie niedociagniecia oczywiscie nie biorac siebie pod uwage rozwiń
Avatar
zainteresowana / 29 stycznia 2009 o 19:36
0
~gościo~ napisał:
Nie bojkotujemy!!!!!!! Zwalmy tego dupka!!!



Dupkiem to może Ty jesteś, jeśli jesteś na tyle inteligentny że obrażasz ludzi, na pewno o sto razy mądrzejszych od Ciebie,bo nie sądzę żebyś się znał na "prowadzeniu" gminy, pewnie tatuś kazał Ci tak mówić co .
Z tego co mi wiadomo niektórym "mądrym" ludziom przeszkadza fakt, iż nowy wójt chce gminę Rybczewice wyciągnąć z długów jakie pozostawili poprzedni wójtowie, którzy najpierw dzielili się wszystkim między sobą (mam na myśli poprzedniego wójta i pracowników gminy) a dopiero potem kasa szła tam gdzie powinna trafić oczywiście już pomniejszona o "pewne koszty", jeśli oczywiście coś z tego dzielenia zostało. Po drugie pracownicy gminy muszą pracować w pełnych godzinach jakie ich obowiązują a nie chodzić na spacerki do sklepu jak przysłowiowe święte krowy ). Przestańcie prać swoje prywatne brudy na publicznym forum bo jest to żenujące i żałosne, tu nie chodzi o to kto komu przeorał miedzę nawet o dwa palce , ale chodzi o człowieka który chce i na pewno wiele może zdziałać dla tej gminy, bo sam się tam wychował, więc nie sądzę żeby chciał dla mieszkańców jak najgorzej i nie chodzi mu o swój własny interes, bo poprzednio zajmował lepsze stanowisko i poświęcił je dla ratowania naszej gminy!!!!!!!! A jedyną przeszkodą są ludzie, którzy czerpali wiele korzyści za kadencji poprzedników (umarzanie podatków wielohektarowych gospodarstw, itp). A jeśli chodzi o ośrodek zdrowia zatrzymał się on na czasach komunistycznych (patrząc na jego wygląd i obsługę pacjęta), wątpię w to żeby 77-letni lekarz był lepszy niż młodszy specjalizujący się w kilku dziedzinach medycyny personel ze szpitala wojskowego. Moim zdaniem cały protest powstał z inicjatywy pielęgniarek, które obawiają się o swoje ciepłe posadki i dobre wypłaty za minimalne usługi które z łaską świadczą pacjętom.
Gorąco zachęcam do wstawienia się na referendum i głosowaniem za obecnym wójtem!!!



Dupkiem to może Ty jesteś, jeśli jesteś na tyle inteligentny że obrażasz ludzi, na pewno o sto razy mądrzejszych od Ciebie,bo nie sądzę żebyś się znał na "prowadzeniu" gminy, pewnie tatuś kazał Ci tak mówić co .
Z tego co mi wiadomo niektórym "mądrym" ludziom przeszkadza fakt, iż nowy wójt chce gminę Rybczewice wyciągnąć z długów jakie pozostawili poprzedni wójtowie, którzy najpierw dzielili się wszystkim między sobą (mam na myśli poprzedniego wójta i pracowników gminy) a dopiero p... rozwiń
Avatar
rover / 8 stycznia 2009 o 11:09
0
To,że pozornie zakończył się spór o ośrodek zdrowia wcale nie oznacza spokoju w gminie.Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w obu wątkach sprawy ,było tego przeszło 1000 i doszłam do wniosku,że tak zwolennicy jak i przeciwnicy wójta mało wiedzą o funkcjonowaniu urzędu.Nawet w sprawie samego ośrodka,lekarzy czy pielęgniarek krążą bzdury.Prawda jak zwykle leży pośrodku.WÓJT MA NA KONCIE TAK WPADKI JAK I ZASŁUGI wiadomo,pewne sprawy załatwia lepiej inne gorzej TAK SAMO LEKARZE CZASEM ,,BIORĄ,, CZASEM NIE.Problem nasz to niedoinformowanie społeczeństwa w sprawach ważnych,co się dzieje i dlaczego.Liczyłam,że FORUM POMOŻE, LUDZIE PODADZĄ SENSOWNE FAKTY A TU NIC TYLKO PLOTKI,POMÓWIENIA ,WYZWISKA. Wstyd mi za obie strony sporu.Życzę zdrowego rozsądku.
To,że pozornie zakończył się spór o ośrodek zdrowia wcale nie oznacza spokoju w gminie.Przeczytałam wszystkie wypowiedzi w obu wątkach sprawy ,było tego przeszło 1000 i doszłam do wniosku,że tak zwolennicy jak i przeciwnicy wójta mało wiedzą o funkcjonowaniu urzędu.Nawet w sprawie samego ośrodka,lekarzy czy pielęgniarek krążą bzdury.Prawda jak zwykle leży pośrodku.WÓJT MA NA KONCIE TAK WPADKI JAK I ZASŁUGI wiadomo,pewne sprawy załatwia lepiej inne gorzej TAK SAMO LEKARZE CZASEM ,,BIORĄ,, CZASEM NIE.Problem nasz to niedoinformowanie społecze... rozwiń
Avatar
obserwator / 7 stycznia 2009 o 11:52
0
Decyzję o rozwiązaniu umowy ze szpitalem wojskowym podjęli radni nie wójt, bo to jest kompetencja rady. Krawczyk nie będzie już kierownikiem przychodni, a lekarze będą musieli współfinansować remonty budynku, a jak nie to żegnaj umowo!
Avatar
Krzysiek / 7 stycznia 2009 o 06:24
0
obserwator napisał:
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.


Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych wypowiedzi naprawdę mnie przeraża! ŻENADA!


Po pierwsze przykro mi was rozczarować - ale nie pisał to Wodzirej Lipa może wam trudno w to uwierzyć ale są jeszcze inne osoby, których denerwuje to co próbujecie zrobić z tą gminą i uczciwymi ludźmi...

a z tego co wiem to młody Lipa jest na stażu - za który wójt nie płaci! Jeżeli ktoś nie wie na czym polega staż absolwencki to zapraszam do literatury!

Czy Lipie umorzono podatek? nie wiem! jeżeli tak to powinno się zbadać z jakiego powodu!

Poziom waszych w... rozwiń
Avatar
obserwator / 6 stycznia 2009 o 22:33
0
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyższości, zakłamany , mściwy i pragnący władzy za wszelką cenę. UMIE TYLKO OBIECYWAĆ ZŁOTE GÓRY .Pora to zmienić.
Nareszcie ktoś odważny. Dosyć oszczerstw grupki przekupionych przez Kwiatosza bezrobotnych z parteru gminy. zapewne jak zwykle obiecał im przedłużenie umowy lub zatrudnienie w gminie??Wodzirejem jest synek radnego dupoliza Lipy który zapewne liczy że go wsadzi na urzednika ( hahaha takiego deb***a ?? )
Kwiatosz od dawna otacza sie osobami o podobnym do siebie poziomie intelektu . Po co ma przy nich wypaść jak niedouczony , a tak poziomy ich rozumku - wyrównują się. Większość mieszkańców gminy i tak wie że to człowiek z kompleksami wyż... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 77 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!