Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

12 lutego 2009 r.
19:12
Edytuj ten wpis

Samochody parkują w piaskownicy

0 9 A A

Mieszkańcy ulic Głowackiego i Kościuszki skarżą się, że właściciele samochodów zostawiają je na placach zabaw. - To niebezpieczne - narzekają. Z kolei kierowcy bronią się, że w okolicy brakuje parkingów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na całej długości ul. Głowackiego w Świdniku obowiązuje zakaz ruchu. Ale kierowcy mieszkający przy tej ulicy oraz przy Kościuszki nic sobie z tego nie robią. Nie tylko łamią przepisy jeżdżąc ulicą, ale też parkują swoje auta na placach zabaw i na chodnikach.

- Nie podoba mi się, że samochody wszystko rozjeżdżają na osiedlu. Dla ich właścicieli nic się nie liczy, byle tylko mogli zaparkować najbliżej swojego bloku, a najlepiej pod oknem - mówi Zygmunt Zieliński, mieszkaniec bloku przy ul. Głowackiego. - Tak nie powinno być, że auta stoją na placu zabaw, tuż obok piaskownicy i zjeżdżalni.

Zdaniem pana Zygmunta, problem nie wynika tylko ze złej woli zmotoryzowanych. - Bo miasto powinno zapewnić kierowcom miejsca parkingowe. I wtedy nie byłoby kłopotu.

- Po południu do naszego bloku trudno dojść. Na całej ulicy nie powinien stać ani jeden samochód. A stoi ich mnóstwo. Ale kierowcy na nasze uwagi są głusi - narzeka pani Agnieszka.

Również place zabaw przy ul. Kościuszki są zastawione przez parkujące auta. - Przy samej piaskownicy stoją trzy samochody. Teraz jest zima, ale w lecie jest to samo. Jak mogę pozwolić bawić się dzieciom tuż obok aut? Przecież to niebezpieczne! - rozkłada ręce pani Monika, mama 3-letniej Julki i 4-letniego Kuby.

Sprawa zaniepokoiła też miejskich radnych. - Część mieszkańców tych bloków za nic ma zakaz wjazdu i parkują wzdłuż całej ul. Głowackiego - podnosi Janusz Królik, przewodniczący Rady Miasta Świdnik. - Właściciele aut nie tylko łamią prawo, ale też zanieczyszczają powietrze.

I zwrócił się do władz z prośbą o interwencję. - Może służby miejskie zwróciłyby na to uwagę - apeluje przewodniczący Królik.

Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika.

To z kolei zaniepokoiło kierowców. Tłumaczą, że gdzieś muszą zostawiać swoje samochody. Proszą, by zamiast wymierzania kar władze zajęły się budowaniem nowych parkingów.

- Od razu widać, że nie wszystkie samochody zmieszczą się na okolicznym parkingu. Często nie mamy wyjścia, jak zaparkować w zakazanym miejscu. W tej okolicy potrzebne są jakieś długofalowe rozwiązania - uważa pan Wiesław, jeden z kierowców.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
beti / 19 czerwca 2011 o 22:25
0
na zielonej trawce siedzą i piją piwo, a z piaskownic korzystają kotki ,każdego trafia szlag jak nie ma samochodu ,i dlatego jest problem ,ja mam ojca w pdeszłym wieku ,jeżdzimy często do lekarza ,mam też schorowaną teściowa ,współczuję tym zawistnym ludziom nigdy nie będzie ich stać na żaden samochód a biorą udział w dyskusji,paranoja ,to tylko podziały midzy biednymi leniwymi i kreatywnymi ,,,
Avatar
Gość / 18 lutego 2009 o 08:50
0
W zime owszem kierowcy tam parkują ale w lecie już nie więc nie piszcie głupot
Avatar
~Piotr~ / 18 lutego 2009 o 08:49
0
"Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika"

Oczywiście tylko tak władze naszego miasta potrafią się zająć tą sprawą, czyli polecieć jak najszybciej do straży miejskiej i się poskarżyć, żeby oni przyjechali i powlepiali nam mandaty. Ja mieszkam w tym bloku i czasami też staje przy bloku ale tylko wtedy gdy nie ma miejsca na żadnym z parkingów znajdujących się w okolicach ul. Kościuszki. I jakoś nie zauważyłem żeby komuś to aż tak bardzo przeszkadzało. Co najwyżej starym piernikom którzy nigdy nie mieli samochodów i tyle mają do roboty żeby komuś truć głowę!!! Siedzą po całych dniach w mieszkaniach i nie mają nic do roboty. Dlatego wszystko im przeszkadza.
"Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika"

Oczywiście tylko tak władze naszego miasta potrafią się zająć tą sprawą, czyli polecieć jak najszybciej do straży miejskiej i się poskarżyć, żeby oni przyjechali i powlepiali nam mandaty. Ja mieszkam w tym bloku i czasami też staje przy bloku ale tylko wtedy gdy nie ma miejsca na żadnym z parkingów znajdujących się w okolicach ul. Kościuszki. I jako... rozwiń
Avatar
none / 16 lutego 2009 o 09:27
0
Ale temat jaka sesacja. zapewne informacje do redakcji dostarczył jakis zramolały dziad który mieszka w tym bloku. Kolega mieszka w tym bloku i nieraz mam potrzebe zaparkowania tam niestety na parkingu oddalonym o parenascie metrów od bloku wszystkie miejsca zawsze sa zajęte. a miejsce w kturym jest plac zabaw phii o ile mozna to tak nazwac powinien byc utwożony własnie parking gdyż jest to idealne miejsce do tego, a jezeli chcodzi o plac zabaw to kolejny z prawdziwego zdarzenia znajduje się raptem 70 m od bloku tzw drewniaki w terenie obrosnientym drzewami gdzie znajduje sie pełno obiektów rekreacyjnych dla dzieci i są również ławeczki na kturych mogą spocząć rodzice ale nikt tego nie bierze pod uwage. Wszysczy tylko czytają narzekania geriatrycznej społeczności tego bloku. a pan radny mowi o zanieczyszczniu srodowiska ..jaja szczeze powiem najlepiej parkujmy poza miastem moze zmniejszymy emisje co2 w miescie. i takie niekompetentne osoby mają wpływ na ważne decyzje dotyczoce naszej miejscowości. A do redaktorów... chyba juz nie macie o czym pisac naprwade....
Ale temat jaka sesacja. zapewne informacje do redakcji dostarczył jakis zramolały dziad który mieszka w tym bloku. Kolega mieszka w tym bloku i nieraz mam potrzebe zaparkowania tam niestety na parkingu oddalonym o parenascie metrów od bloku wszystkie miejsca zawsze sa zajęte. a miejsce w kturym jest plac zabaw phii o ile mozna to tak nazwac powinien byc utwożony własnie parking gdyż jest to idealne miejsce do tego, a jezeli chcodzi o plac zabaw to kolejny z prawdziwego zdarzenia znajduje się raptem 70 m od bloku tzw drewniaki w terenie obros... rozwiń
Avatar
gościunio / 13 lutego 2009 o 17:15
0
Parkują na placu zabaw... to ma być plac zabaw, gdzie stoją metalowe rurki i piaskownica a podłoże wylane betonem- całkiem (nie)bezpiecznie., a opodal kilka metrów dalej duży ładny drewniany i bezpieczny plac zabaw. Kierowcy nie chcą aby ich karać za złe parkowanie. pewnie, że nie ale może w końcu kilkunastu kierowców zwróciło by się (napisali pismo) do Spółdzielni mieszkaniowej (zarządca terenu ADM nr 2) aby zlikwidować te niebezpieczne place zabaw, wyznaczyć miejsca postojowe i zamiast zakazu ruchu zrobić strefę zamieszkania. Wtedy to by ułatwiło sprawę były by miejsca parkingowe i piesi czuli by się bezpieczniej i kierowcy wieżdżali by nie łamiąc przepisów.
pozdro
Parkują na placu zabaw... to ma być plac zabaw, gdzie stoją metalowe rurki i piaskownica a podłoże wylane betonem- całkiem (nie)bezpiecznie., a opodal kilka metrów dalej duży ładny drewniany i bezpieczny plac zabaw. Kierowcy nie chcą aby ich karać za złe parkowanie. pewnie, że nie ale może w końcu kilkunastu kierowców zwróciło by się (napisali pismo) do Spółdzielni mieszkaniowej (zarządca terenu ADM nr 2) aby zlikwidować te niebezpieczne place zabaw, wyznaczyć miejsca postojowe i zamiast zakazu ruchu zrobić strefę zamieszkania. Wtedy to by u... rozwiń
Avatar
LSW / 13 lutego 2009 o 13:00
0
No to spied*** za Odre
Avatar
ewwa / 13 lutego 2009 o 11:00
0
J. napisał:
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".


masz calkowita racje, popieram!
Avatar
J. / 13 lutego 2009 o 10:24
0
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".
Avatar
olo / 12 lutego 2009 o 20:42
0
"Janusz Królik, przewodniczący Rady Miasta Świdnik. - Właściciele aut nie tylko łamią prawo, ale też zanieczyszczają powietrze" - zanieczyszczają - pewnie jego samochód odświeża powietrze !!! gosciu sie z choinki urwał czy co :]
Avatar
beti / 19 czerwca 2011 o 22:25
0
na zielonej trawce siedzą i piją piwo, a z piaskownic korzystają kotki ,każdego trafia szlag jak nie ma samochodu ,i dlatego jest problem ,ja mam ojca w pdeszłym wieku ,jeżdzimy często do lekarza ,mam też schorowaną teściowa ,współczuję tym zawistnym ludziom nigdy nie będzie ich stać na żaden samochód a biorą udział w dyskusji,paranoja ,to tylko podziały midzy biednymi leniwymi i kreatywnymi ,,,
Avatar
Gość / 18 lutego 2009 o 08:50
0
W zime owszem kierowcy tam parkują ale w lecie już nie więc nie piszcie głupot
Avatar
~Piotr~ / 18 lutego 2009 o 08:49
0
"Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika"

Oczywiście tylko tak władze naszego miasta potrafią się zająć tą sprawą, czyli polecieć jak najszybciej do straży miejskiej i się poskarżyć, żeby oni przyjechali i powlepiali nam mandaty. Ja mieszkam w tym bloku i czasami też staje przy bloku ale tylko wtedy gdy nie ma miejsca na żadnym z parkingów znajdujących się w okolicach ul. Kościuszki. I jakoś nie zauważyłem żeby komuś to aż tak bardzo przeszkadzało. Co najwyżej starym piernikom którzy nigdy nie mieli samochodów i tyle mają do roboty żeby komuś truć głowę!!! Siedzą po całych dniach w mieszkaniach i nie mają nic do roboty. Dlatego wszystko im przeszkadza.
"Władze zapowiedziały, że sprawą się zajmą. - Zwrócimy uwagę na sytuację i przekażemy ten sygnał do Straży Miejskiej - zapewnia Andrzej Radek, zastępca burmistrza Świdnika"

Oczywiście tylko tak władze naszego miasta potrafią się zająć tą sprawą, czyli polecieć jak najszybciej do straży miejskiej i się poskarżyć, żeby oni przyjechali i powlepiali nam mandaty. Ja mieszkam w tym bloku i czasami też staje przy bloku ale tylko wtedy gdy nie ma miejsca na żadnym z parkingów znajdujących się w okolicach ul. Kościuszki. I jako... rozwiń
Avatar
none / 16 lutego 2009 o 09:27
0
Ale temat jaka sesacja. zapewne informacje do redakcji dostarczył jakis zramolały dziad który mieszka w tym bloku. Kolega mieszka w tym bloku i nieraz mam potrzebe zaparkowania tam niestety na parkingu oddalonym o parenascie metrów od bloku wszystkie miejsca zawsze sa zajęte. a miejsce w kturym jest plac zabaw phii o ile mozna to tak nazwac powinien byc utwożony własnie parking gdyż jest to idealne miejsce do tego, a jezeli chcodzi o plac zabaw to kolejny z prawdziwego zdarzenia znajduje się raptem 70 m od bloku tzw drewniaki w terenie obrosnientym drzewami gdzie znajduje sie pełno obiektów rekreacyjnych dla dzieci i są również ławeczki na kturych mogą spocząć rodzice ale nikt tego nie bierze pod uwage. Wszysczy tylko czytają narzekania geriatrycznej społeczności tego bloku. a pan radny mowi o zanieczyszczniu srodowiska ..jaja szczeze powiem najlepiej parkujmy poza miastem moze zmniejszymy emisje co2 w miescie. i takie niekompetentne osoby mają wpływ na ważne decyzje dotyczoce naszej miejscowości. A do redaktorów... chyba juz nie macie o czym pisac naprwade....
Ale temat jaka sesacja. zapewne informacje do redakcji dostarczył jakis zramolały dziad który mieszka w tym bloku. Kolega mieszka w tym bloku i nieraz mam potrzebe zaparkowania tam niestety na parkingu oddalonym o parenascie metrów od bloku wszystkie miejsca zawsze sa zajęte. a miejsce w kturym jest plac zabaw phii o ile mozna to tak nazwac powinien byc utwożony własnie parking gdyż jest to idealne miejsce do tego, a jezeli chcodzi o plac zabaw to kolejny z prawdziwego zdarzenia znajduje się raptem 70 m od bloku tzw drewniaki w terenie obros... rozwiń
Avatar
gościunio / 13 lutego 2009 o 17:15
0
Parkują na placu zabaw... to ma być plac zabaw, gdzie stoją metalowe rurki i piaskownica a podłoże wylane betonem- całkiem (nie)bezpiecznie., a opodal kilka metrów dalej duży ładny drewniany i bezpieczny plac zabaw. Kierowcy nie chcą aby ich karać za złe parkowanie. pewnie, że nie ale może w końcu kilkunastu kierowców zwróciło by się (napisali pismo) do Spółdzielni mieszkaniowej (zarządca terenu ADM nr 2) aby zlikwidować te niebezpieczne place zabaw, wyznaczyć miejsca postojowe i zamiast zakazu ruchu zrobić strefę zamieszkania. Wtedy to by ułatwiło sprawę były by miejsca parkingowe i piesi czuli by się bezpieczniej i kierowcy wieżdżali by nie łamiąc przepisów.
pozdro
Parkują na placu zabaw... to ma być plac zabaw, gdzie stoją metalowe rurki i piaskownica a podłoże wylane betonem- całkiem (nie)bezpiecznie., a opodal kilka metrów dalej duży ładny drewniany i bezpieczny plac zabaw. Kierowcy nie chcą aby ich karać za złe parkowanie. pewnie, że nie ale może w końcu kilkunastu kierowców zwróciło by się (napisali pismo) do Spółdzielni mieszkaniowej (zarządca terenu ADM nr 2) aby zlikwidować te niebezpieczne place zabaw, wyznaczyć miejsca postojowe i zamiast zakazu ruchu zrobić strefę zamieszkania. Wtedy to by u... rozwiń
Avatar
LSW / 13 lutego 2009 o 13:00
0
No to spied*** za Odre
Avatar
ewwa / 13 lutego 2009 o 11:00
0
J. napisał:
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".


masz calkowita racje, popieram!
Avatar
J. / 13 lutego 2009 o 10:24
0
Chłoporobotnicze osiedle , chłoporobotniczy samochód i chłoporobotnicze zwyczaje - co tutaj się dziwić ? A jak pojadą za Odrę to pierwsze spostrzeżenie " jak tu ładnie ".
Avatar
olo / 12 lutego 2009 o 20:42
0
"Janusz Królik, przewodniczący Rady Miasta Świdnik. - Właściciele aut nie tylko łamią prawo, ale też zanieczyszczają powietrze" - zanieczyszczają - pewnie jego samochód odświeża powietrze !!! gosciu sie z choinki urwał czy co :]
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 2

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 3 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 10 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!