Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2014 r.
14:40
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w Trzeszkowicach. Policja szuka świadków

Autor: Zdjęcie autora aa KWP Lublin
0 16 A A

22-letni kierowca i 14-letni pasażer zostali ranni w wypadku drogowym, do którego doszło dziś w miejscowości Trzeszkowice w powiecie świdnickim. Kierujący mitsubishi stracił panowie nad autem i uderzył w przydrożny słup. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj, tuż po godz. 10 w Trzeszkowicach niedaleko Mełgwi. - Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 22-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi Galant na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem - informuje asp. Magdalena Szczepanowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. - Nagle zjechał na pobocze. Jego auto uderzyło w przydrożny słup energetyczny. Kierowcę i 14-letniego pasażera wyrzuciło z pojazdu. Ranni trafili do szpitala. Stan jednego z poszkodowanych jest ciężki. Kierowca mitsubishi był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku. O pomoc prosi też świadków zdarzenia. Należy dzwonić pod numer telefonu 997 lub 81 749 42 10. - Niewykluczone, że ich zeznania pomogą ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku - dodaje przedstawicielka świdnickich policjantów.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stenia / 7 stycznia 2015 r. o 08:24

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

To policja też umoczona ?

Avatar
Uncjusz / 6 stycznia 2015 r. o 23:35

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

Avatar
yolo / 13 grudnia 2014 r. o 20:33
Ten 14 latek nie przeżył ;(...
Tak przynajmniej słyszałem. A słup jak leżał tak leży. Nie ma komu go sprzątać
Avatar
Lubelak / 8 grudnia 2014 r. o 18:23

Jechał dozwolone 40km/h, ale drogę wybiegł mu zając. Nie chciał go potrącić, to wtedy słup rzucił się na niego. ZLIKWIDOWAĆ PRZYDROŻNE SŁUPY, DRZEWA, DOMY, ETC!! W promieniu 500m od jezdni zrównać wszystko z ziemią...

Avatar
Znajomy / 8 grudnia 2014 r. o 10:08

tydzień temu kupil?.. no i po co takie głupoty piszesz jak nie wiesz?... po prostu wypadek.

Avatar
mag15da / 8 grudnia 2014 r. o 08:56

Rodzinę poszkodowanych proszę o kontakt mag15da@wp.pl

Avatar
sąsiad / 8 grudnia 2014 r. o 08:35

Tydzień temu ,koleś kupił tą rakietę.Pewnikiem chciał sprawdzić ile dała fabryka.Młody to głupi.

Avatar
Mkwp / 7 grudnia 2014 r. o 22:37
Nie badzcie tacy pewni nie znajac histori zdarzenia bo moze rowniez was to spotkac najlepiej wymyslec wlasna wersje zdarzen i glupimi slowami ranic rodzine poszkodowanych. Zastanowcie sie czasami zanim napiszecie takie glupoty zalosni jestescie
Avatar
LadyMaghbet / 7 grudnia 2014 r. o 21:46
Odezwali się pseudomechanicy, którzy zobaczyli kawałek opony na amatorskim zdjęciu i znają cały przebieg drogi od punktu A do punktu B. Policja powinna zatrudnić was jako śledczych albo jasnowidzów,którzy ze zdjęcia czytają...żal mi was za waszą nieobiektywnosc i czerpanie radości z trollingu!!!
Avatar
i tyle / 7 grudnia 2014 r. o 21:06

Galant? Na 100 procent łyse opony i amortyzatory po tylu latach zapomniały juz co to tłumienie

Avatar
stenia / 7 stycznia 2015 r. o 08:24

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

To policja też umoczona ?

Avatar
Uncjusz / 6 stycznia 2015 r. o 23:35

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

Avatar
yolo / 13 grudnia 2014 r. o 20:33
Ten 14 latek nie przeżył ;(...
Tak przynajmniej słyszałem. A słup jak leżał tak leży. Nie ma komu go sprzątać
Avatar
Lubelak / 8 grudnia 2014 r. o 18:23

Jechał dozwolone 40km/h, ale drogę wybiegł mu zając. Nie chciał go potrącić, to wtedy słup rzucił się na niego. ZLIKWIDOWAĆ PRZYDROŻNE SŁUPY, DRZEWA, DOMY, ETC!! W promieniu 500m od jezdni zrównać wszystko z ziemią...

Avatar
Znajomy / 8 grudnia 2014 r. o 10:08

tydzień temu kupil?.. no i po co takie głupoty piszesz jak nie wiesz?... po prostu wypadek.

Avatar
mag15da / 8 grudnia 2014 r. o 08:56

Rodzinę poszkodowanych proszę o kontakt mag15da@wp.pl

Avatar
sąsiad / 8 grudnia 2014 r. o 08:35

Tydzień temu ,koleś kupił tą rakietę.Pewnikiem chciał sprawdzić ile dała fabryka.Młody to głupi.

Avatar
Mkwp / 7 grudnia 2014 r. o 22:37
Nie badzcie tacy pewni nie znajac histori zdarzenia bo moze rowniez was to spotkac najlepiej wymyslec wlasna wersje zdarzen i glupimi slowami ranic rodzine poszkodowanych. Zastanowcie sie czasami zanim napiszecie takie glupoty zalosni jestescie
Avatar
LadyMaghbet / 7 grudnia 2014 r. o 21:46
Odezwali się pseudomechanicy, którzy zobaczyli kawałek opony na amatorskim zdjęciu i znają cały przebieg drogi od punktu A do punktu B. Policja powinna zatrudnić was jako śledczych albo jasnowidzów,którzy ze zdjęcia czytają...żal mi was za waszą nieobiektywnosc i czerpanie radości z trollingu!!!
Avatar
i tyle / 7 grudnia 2014 r. o 21:06

Galant? Na 100 procent łyse opony i amortyzatory po tylu latach zapomniały juz co to tłumienie