Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

24 lutego 2015 r.
18:12
Edytuj ten wpis

Wóz strażacki dachował. Trzech strażaków rannych

Autor: Zdjęcie autora pab
0 21 A A

Do wypadku doszło ok. godz. 14.20 na ul. Krępieckiej w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Duży wóz strażacki marki scania jechał na sygnale ze Świdnika w kierunku Krępca do pożaru traw. - Chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem zjechał na pobocze. Pojazd przewrócił się i dachował - relacjonuje asp. Magdalena Szczepanowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Do szpitala zostało przewiezionych trzech rannych strażaków. - Są potłuczeni, jeden ma dodatkowo urazy głowy - mówi asp. Tomasz Stachyra, rzecznik Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
strazak psp / 26 lutego 2019 r. o 22:21
0
Zdaylo sie chlopakom i tyle kazdy z nas mogl w cos wjechac... Cytat:"Chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem zjechał na pobocze. "... Jaki byly by wasze GŁUPIE komentarze gdyby wjechal np w seicento na czolowe gdzie jechalaby kobieta z 2 dzieci!!!!!! Jalo pojazd uprzywilejowany ma pierwszenstwo ale wina byla by jego...skoro my jako strazacy tacy zli to poproscie Polskie wladze o roziazanie PSP i sami sobie radzcie.!
Avatar
kol / 27 lutego 2015 r. o 15:27
0

Za stan tej drogi powinno się pociągnąć do odpowiedzialności karnej tych co powinni tę drogę już dawno wyremontować i są odpowiedzialni za jej stan.Ta droga to jak poligon,samochody można uszkodzić no i może dojść do niebezpiecznego wypadku jak ten opisany.To tylko dziękować,że nikt nie zginął.

Avatar
rafal / 25 lutego 2015 r. o 19:25
0
Jedyny madry komentarz w calej tej dyskusji to ten gdzie ktos napisal o tym ze samochod strazacki z woda to nie zabawka i byle kierowca nie jest w stanie prowadzic takiego auta. druga sprawa jest fakt w jakim stanie jest ta droga na tym calym Krepcu. Na niej ledwo sie dwie osobowki mijaja a co dopiero woz bojowy na bombach jadacy do pozaru. Jeszcze kierowcy nie wiedzacy jak sie zachowac kiedy widza taki pojazd. Pozdrowionka i wracajcie do zdrowia.
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 r. o 16:12
0

wracajcie do zdrowia RYCERZE FLORIANA

Avatar
OO / 25 lutego 2015 r. o 11:23
0

I milion złociszy szlag trafił. A trawa sama zgasła?

Avatar
pawlak / 25 lutego 2015 r. o 10:15
0

Nachlani byli ?

Avatar
k2 / 25 lutego 2015 r. o 09:27
0

Hamburg to stan umysłu

Twojego ?

Avatar
LSW rulez / 25 lutego 2015 r. o 08:54
0

Hamburg to stan umysłu

Avatar
Poranna rosa / 25 lutego 2015 r. o 02:35
0

Człowiek jest tylko człowiekiem

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 r. o 23:56
0

firej czemu to ma slużyć? kierowca zrobil co mógl- prowadzenie

20 tonowego wozu z wodą to nie samochodzik osobowy dzięki

opatrzności że nikt nie zginąl wracajcie do zdrowia chłopaki!!!

Avatar
strazak psp / 26 lutego 2019 r. o 22:21
0
Zdaylo sie chlopakom i tyle kazdy z nas mogl w cos wjechac... Cytat:"Chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem zjechał na pobocze. "... Jaki byly by wasze GŁUPIE komentarze gdyby wjechal np w seicento na czolowe gdzie jechalaby kobieta z 2 dzieci!!!!!! Jalo pojazd uprzywilejowany ma pierwszenstwo ale wina byla by jego...skoro my jako strazacy tacy zli to poproscie Polskie wladze o roziazanie PSP i sami sobie radzcie.!
Avatar
kol / 27 lutego 2015 r. o 15:27
0

Za stan tej drogi powinno się pociągnąć do odpowiedzialności karnej tych co powinni tę drogę już dawno wyremontować i są odpowiedzialni za jej stan.Ta droga to jak poligon,samochody można uszkodzić no i może dojść do niebezpiecznego wypadku jak ten opisany.To tylko dziękować,że nikt nie zginął.

Avatar
rafal / 25 lutego 2015 r. o 19:25
0
Jedyny madry komentarz w calej tej dyskusji to ten gdzie ktos napisal o tym ze samochod strazacki z woda to nie zabawka i byle kierowca nie jest w stanie prowadzic takiego auta. druga sprawa jest fakt w jakim stanie jest ta droga na tym calym Krepcu. Na niej ledwo sie dwie osobowki mijaja a co dopiero woz bojowy na bombach jadacy do pozaru. Jeszcze kierowcy nie wiedzacy jak sie zachowac kiedy widza taki pojazd. Pozdrowionka i wracajcie do zdrowia.
Avatar
Gość / 25 lutego 2015 r. o 16:12
0

wracajcie do zdrowia RYCERZE FLORIANA

Avatar
OO / 25 lutego 2015 r. o 11:23
0

I milion złociszy szlag trafił. A trawa sama zgasła?

Avatar
pawlak / 25 lutego 2015 r. o 10:15
0

Nachlani byli ?

Avatar
k2 / 25 lutego 2015 r. o 09:27
0

Hamburg to stan umysłu

Twojego ?

Avatar
LSW rulez / 25 lutego 2015 r. o 08:54
0

Hamburg to stan umysłu

Avatar
Poranna rosa / 25 lutego 2015 r. o 02:35
0

Człowiek jest tylko człowiekiem

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 r. o 23:56
0

firej czemu to ma slużyć? kierowca zrobil co mógl- prowadzenie

20 tonowego wozu z wodą to nie samochodzik osobowy dzięki

opatrzności że nikt nie zginąl wracajcie do zdrowia chłopaki!!!

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!