Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2009 r.
8:07
Edytuj ten wpis

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 14 A A

Ponad 1000 osób zagłosowało już w naszej internetowej sondzie na znak graficzny Portu Lotniczego Lublin. Głosowanie trwa od środy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wczoraj prowadził projekt firmy Fama z Warszawy. Na drugim miejscu znalazło się logo Krzysztofa Rychtera z Warszawy. Na razie naszym Czytelnikom najmniej przypadła do gustu propozycja agencji No Hau z Krakowa. A prawie jednej trzeciej głosujących nie podoba się żaden z trzech projektów.

– Gdybym musiał wybierać spośród tych trzech propozycji, wybrałabym logo z bocianem – mówi Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa lubelskiego. – To prosty, ciekawy znak graficzny, a poza tym kojarzy się z ekoprzestrzenią Lubelszczyzny.

A co Wy myślicie o projektach? Głosujcie na naszej stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl/swidnik lub za pośrednictwem kuponu.

Głosowanie potrwa do połowy grudnia. Ostateczny wybór zaopiniuje Zbigniew Chmielewski z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zwycięska firma jeszcze w tym roku otrzyma zlecenie na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej portu lotniczego.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubesław / 8 grudnia 2009 o 05:55
0
LUDZIE nie głosujcie na BOGA na tego BOCIANA, bo od razu kojarzy się z wiochą. Lotniskiem na wsi.... zresztą, śmieszne to logo - DOSŁOWNIE. BOCIAN..... też wymyślił.... Potem będą gadać, że do Lublina to tylko Bociany dolatują....

Ja głosowałem na 1 (logo FAMA). Ma klsaę.
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 18:06
0
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potraf... rozwiń
Avatar
Pilot / 7 grudnia 2009 o 14:13
0
... cholera przecież projekt "sosinska_pl" jest znacznie lepszy co za bezgustowcy zasiadali w komisji która wybierała projekt pod dalsze konsultacje. No chyba że ma to być nawiązanie do wsi jaką jest Lublin. .... a to przepraszam
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 13:40
0
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 12:34
0
Szanowni "Włodarze" mego miasta zajmijcie się rzeczową robotą a nie jakimś "g....m" Biała szybciej wybuduje (zaadoptuje) to lotnisko i nie ma potrzeby aby lotnisko było co 100km. tyle jest w stanie kazdy dojechać tylko droga musi być dobra. Zajmijcie się więc budową drogi szybkigo ruch w kierunku na Białą.
Avatar
Qatia / 7 grudnia 2009 o 12:02
0
Powiem szczerze, ze właśnie na tego rodzaju propozycje liczyłam... Proste, wyraziste, czytelne i nowoczesne. Podoba mi sie zwłaszcza drugi logotyp.
Szkoda, że zostały odrzucone na rzecz projektów, z ktorych żaden moim zdaniem nie jest ciekawy i odpowiedni....
Avatar
Sosinska_pl / 7 grudnia 2009 o 11:14
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Nasze propozycje przedstawione komisji PLL:
[url="http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html"]http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html[/url]

[url="http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lotnisko_Lublin_2.html"]http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lot...o_Lublin_2.html[/url]
Avatar
scrap / 7 grudnia 2009 o 10:56
0
SDE4444 napisał:
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty rozwiń
Avatar
SDE4444 / 7 grudnia 2009 o 10:28
0
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYC... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 10:10
0
Pewnie przyjmie się logo z boćkiem. Nie dość że dużo ich u nas, to dodatkowo jestem prawie pewny, że przez dłuuugi czas nic nie będzie lądować i startować oprócz własnie bocianów...
Avatar
lubesław / 8 grudnia 2009 o 05:55
0
LUDZIE nie głosujcie na BOGA na tego BOCIANA, bo od razu kojarzy się z wiochą. Lotniskiem na wsi.... zresztą, śmieszne to logo - DOSŁOWNIE. BOCIAN..... też wymyślił.... Potem będą gadać, że do Lublina to tylko Bociany dolatują....

Ja głosowałem na 1 (logo FAMA). Ma klsaę.
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 18:06
0
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potraf... rozwiń
Avatar
Pilot / 7 grudnia 2009 o 14:13
0
... cholera przecież projekt "sosinska_pl" jest znacznie lepszy co za bezgustowcy zasiadali w komisji która wybierała projekt pod dalsze konsultacje. No chyba że ma to być nawiązanie do wsi jaką jest Lublin. .... a to przepraszam
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 13:40
0
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 12:34
0
Szanowni "Włodarze" mego miasta zajmijcie się rzeczową robotą a nie jakimś "g....m" Biała szybciej wybuduje (zaadoptuje) to lotnisko i nie ma potrzeby aby lotnisko było co 100km. tyle jest w stanie kazdy dojechać tylko droga musi być dobra. Zajmijcie się więc budową drogi szybkigo ruch w kierunku na Białą.
Avatar
Qatia / 7 grudnia 2009 o 12:02
0
Powiem szczerze, ze właśnie na tego rodzaju propozycje liczyłam... Proste, wyraziste, czytelne i nowoczesne. Podoba mi sie zwłaszcza drugi logotyp.
Szkoda, że zostały odrzucone na rzecz projektów, z ktorych żaden moim zdaniem nie jest ciekawy i odpowiedni....
Avatar
Sosinska_pl / 7 grudnia 2009 o 11:14
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Nasze propozycje przedstawione komisji PLL:
[url="http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html"]http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html[/url]

[url="http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lotnisko_Lublin_2.html"]http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lot...o_Lublin_2.html[/url]
Avatar
scrap / 7 grudnia 2009 o 10:56
0
SDE4444 napisał:
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty rozwiń
Avatar
SDE4444 / 7 grudnia 2009 o 10:28
0
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYC... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 10:10
0
Pewnie przyjmie się logo z boćkiem. Nie dość że dużo ich u nas, to dodatkowo jestem prawie pewny, że przez dłuuugi czas nic nie będzie lądować i startować oprócz własnie bocianów...
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej 0 0

Odwołane zostały zaplanowane na ten tydzień protesty mające polegać na blokadzie ul. Ciepłej, którą przebiega objazd dla samochodów omijających zamknięty odcinek ul. Krochmalnej.

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera 0 1

Huragan Międzyrzec Podlaski spędzi zimową przerwę w rozgrywkach w fotelu lidera. W rundzie rewanżowej zespół poprowadzi nowy trener Damian Panek

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi
Magazyn

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi 1 1

Gotowy jest plan przygotowania miasta na zmiany klimatyczne wiążące się z dłuższymi falami upałów, wichurami oraz ulewami i powodziami miejskimi. Za najbardziej zagrożone tereny uznano centrum oraz Czuby, Wieniawę i część Czechowa Południowego.

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki 9 2

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 20-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki.

7 pytań, które pomaga zbudować markę

7 pytań, które pomaga zbudować markę 0 0

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu 18 11

Wojewoda lubelski wróci na ławę oskarżonych. Przemysław Czarnek mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program]
22 listopada 2018, 17:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program] 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie zorganizowany zostanie Festiwal Kultury Ukraińskiej Ukraina w Centrum Lublina. W tym roku Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zaprasza w dniach 22-25 listopada.

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy 0

Rozmowa z Jackiem Garbaczewskim, dyrektorem SKENDE.

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem 13 8

Zataczającą się z wózkiem kobietę, zauważył w centrum Lublina przechodzień i poinformował o tym policjantów.

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany 46 7

Piątkowo-sobotnia noc zaowocowała kolejnymi kontrolami kierowców wykonujących przewozy za pośrednictwem aplikacji Taxify. Jedno z aut odjechało na lawecie.

Pasja, jaką jest wędkarstwo

Pasja, jaką jest wędkarstwo 0 0

Wędkowanie nie powinno nikogo dziwić, jeśli znajdzie stałe miejsce wśród zainteresowań współczesnych facetów. Niemniej jednak, w obecnych czasach wiele kobiet, odkrywa w nim swoją naturę. Pasjonaci to naprawdę pełne życia i zawziętości osoby, które poświęcić dla wędkarstwa są w stanie wiele. Co kieruje hobbystami, że pomimo niesprzyjających warunków i licznych obowiązków, znajdują czas na wodne przygody i łowiska?

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena 0 4

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 23:30 w miejscowości Bogdanka.

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji 1 11

W tym tygodniu dojdzie do zaprzysiężenia wybranych w ostatnich wyborach radnych nowej kadencji oraz wójtów, burmistrzów i prezydenta. Pierwsze uroczyste sesje w gminach powiatu puławskiego odbędą się w Kurowie, Janowcu i Kazimierzu Dolnym. Jako ostatni zaprzysiężenie złoży nowy samorząd w Baranowie.

Kombucha - dlaczego warto ją pić?

Kombucha - dlaczego warto ją pić? 0 0

Kombucha, inaczej grzyb herbaciany. Na jego bazie przygotowuje się napój z kombuchy. Jego właściwości lecznicze są od wieków wykorzystywane w medycynie naturalnej. Napój z kombuchy jest polecany na prawie wszystkie schorzenia, jako eliksir życia i uniwersalny środek leczniczy.