Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2009 r.
8:07
Edytuj ten wpis

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 14 A A

Ponad 1000 osób zagłosowało już w naszej internetowej sondzie na znak graficzny Portu Lotniczego Lublin. Głosowanie trwa od środy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wczoraj prowadził projekt firmy Fama z Warszawy. Na drugim miejscu znalazło się logo Krzysztofa Rychtera z Warszawy. Na razie naszym Czytelnikom najmniej przypadła do gustu propozycja agencji No Hau z Krakowa. A prawie jednej trzeciej głosujących nie podoba się żaden z trzech projektów.

– Gdybym musiał wybierać spośród tych trzech propozycji, wybrałabym logo z bocianem – mówi Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa lubelskiego. – To prosty, ciekawy znak graficzny, a poza tym kojarzy się z ekoprzestrzenią Lubelszczyzny.

A co Wy myślicie o projektach? Głosujcie na naszej stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl/swidnik lub za pośrednictwem kuponu.

Głosowanie potrwa do połowy grudnia. Ostateczny wybór zaopiniuje Zbigniew Chmielewski z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zwycięska firma jeszcze w tym roku otrzyma zlecenie na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej portu lotniczego.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubesław / 8 grudnia 2009 o 05:55
0
LUDZIE nie głosujcie na BOGA na tego BOCIANA, bo od razu kojarzy się z wiochą. Lotniskiem na wsi.... zresztą, śmieszne to logo - DOSŁOWNIE. BOCIAN..... też wymyślił.... Potem będą gadać, że do Lublina to tylko Bociany dolatują....

Ja głosowałem na 1 (logo FAMA). Ma klsaę.
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 18:06
0
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potraf... rozwiń
Avatar
Pilot / 7 grudnia 2009 o 14:13
0
... cholera przecież projekt "sosinska_pl" jest znacznie lepszy co za bezgustowcy zasiadali w komisji która wybierała projekt pod dalsze konsultacje. No chyba że ma to być nawiązanie do wsi jaką jest Lublin. .... a to przepraszam
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 13:40
0
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 12:34
0
Szanowni "Włodarze" mego miasta zajmijcie się rzeczową robotą a nie jakimś "g....m" Biała szybciej wybuduje (zaadoptuje) to lotnisko i nie ma potrzeby aby lotnisko było co 100km. tyle jest w stanie kazdy dojechać tylko droga musi być dobra. Zajmijcie się więc budową drogi szybkigo ruch w kierunku na Białą.
Avatar
Qatia / 7 grudnia 2009 o 12:02
0
Powiem szczerze, ze właśnie na tego rodzaju propozycje liczyłam... Proste, wyraziste, czytelne i nowoczesne. Podoba mi sie zwłaszcza drugi logotyp.
Szkoda, że zostały odrzucone na rzecz projektów, z ktorych żaden moim zdaniem nie jest ciekawy i odpowiedni....
Avatar
Sosinska_pl / 7 grudnia 2009 o 11:14
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Nasze propozycje przedstawione komisji PLL:
[url="http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html"]http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html[/url]

[url="http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lotnisko_Lublin_2.html"]http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lot...o_Lublin_2.html[/url]
Avatar
scrap / 7 grudnia 2009 o 10:56
0
SDE4444 napisał:
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty rozwiń
Avatar
SDE4444 / 7 grudnia 2009 o 10:28
0
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYC... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 10:10
0
Pewnie przyjmie się logo z boćkiem. Nie dość że dużo ich u nas, to dodatkowo jestem prawie pewny, że przez dłuuugi czas nic nie będzie lądować i startować oprócz własnie bocianów...
Avatar
lubesław / 8 grudnia 2009 o 05:55
0
LUDZIE nie głosujcie na BOGA na tego BOCIANA, bo od razu kojarzy się z wiochą. Lotniskiem na wsi.... zresztą, śmieszne to logo - DOSŁOWNIE. BOCIAN..... też wymyślił.... Potem będą gadać, że do Lublina to tylko Bociany dolatują....

Ja głosowałem na 1 (logo FAMA). Ma klsaę.
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 18:06
0
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Jako grafik uważam że projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potraf... rozwiń
Avatar
Pilot / 7 grudnia 2009 o 14:13
0
... cholera przecież projekt "sosinska_pl" jest znacznie lepszy co za bezgustowcy zasiadali w komisji która wybierała projekt pod dalsze konsultacje. No chyba że ma to być nawiązanie do wsi jaką jest Lublin. .... a to przepraszam
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 13:40
0
kulawy bocian wygrywa ---do kulawego lotniska pasuje jak ulał!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 12:34
0
Szanowni "Włodarze" mego miasta zajmijcie się rzeczową robotą a nie jakimś "g....m" Biała szybciej wybuduje (zaadoptuje) to lotnisko i nie ma potrzeby aby lotnisko było co 100km. tyle jest w stanie kazdy dojechać tylko droga musi być dobra. Zajmijcie się więc budową drogi szybkigo ruch w kierunku na Białą.
Avatar
Qatia / 7 grudnia 2009 o 12:02
0
Powiem szczerze, ze właśnie na tego rodzaju propozycje liczyłam... Proste, wyraziste, czytelne i nowoczesne. Podoba mi sie zwłaszcza drugi logotyp.
Szkoda, że zostały odrzucone na rzecz projektów, z ktorych żaden moim zdaniem nie jest ciekawy i odpowiedni....
Avatar
Sosinska_pl / 7 grudnia 2009 o 11:14
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Nasze propozycje przedstawione komisji PLL:
[url="http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html"]http://www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html[/url]

[url="http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lotnisko_Lublin_2.html"]http://www.digart.pl/zoom/4694210/Logo_Lot...o_Lublin_2.html[/url]
Avatar
scrap / 7 grudnia 2009 o 10:56
0
SDE4444 napisał:
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty


Matołem to ty jesteś i to pierwszorzędnym....Do lotniska w Wawie jest dobry dojazd? Stuknij się w czoło...
Lotnisko w Świdniku to świetny pomysł i powinno się zrobić wszystko, żeby powstało! Zrozum matole że taka inwestycja to wiele miejsc pracy,
promocja dla biednego regionu... I naucz się pisać posty rozwiń
Avatar
SDE4444 / 7 grudnia 2009 o 10:28
0
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYCH" DECYDENTÓW W MIEŚCIE LUBLIN I WOJEWÓDZTWIE W OKRESEI 20 LAT DEMOKRACJI I KAPITALZIMU, TO KPINA I SZKODA GADAĆ!!!!DOPROWADZONO NASZ REGION DO KATASTROFY: EKONOMICZNEJ, KULTUROWEJ, INWESTYCYJNEJ!!!
DLA MNIE PROJEKT LOTNISKO LUBLIN W SWIDNIKU TO KPINA!!!DROGI W LUBELSKIEM NAJGORSZE W UE!!,DOJAZD DO TAKICH OŚRODKÓW JAK RZESZÓW(LOTNISKO) I WARSZAWA (LOTNISKO )JEST POZNIŻEJ WSZELKICH STANDARTÓW I KRYTYKI, A NASZE MATOŁY, MOWA O LOKALNEJ WŁĄDZY FORSUJA BUDOWĘ LOTNISKA??...PRZECIEŻ TO ŚMIERDZI MEGA PRZEKRĘTEM!!!PAN MARSZAŁEK CHCE CHYBA NIEŹLE Z KOLEGAMI OBŁOWIĆ SIĘ NA KASIE NA TZW. LOTNISKO LUBLIN S.A. W METROPOLI ŚWIDNIK,CHA,CHA!!!??NIESTETY WSZYSTKO CO ROBIONE BYŁO PRZEZ NASZYCH "WSPANIAŁYC... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 10:10
0
Pewnie przyjmie się logo z boćkiem. Nie dość że dużo ich u nas, to dodatkowo jestem prawie pewny, że przez dłuuugi czas nic nie będzie lądować i startować oprócz własnie bocianów...
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta 0 0

Pomysły na wykorzystanie nowych technologii w życiu miasta przedstawiał we wtorek poseł Jakub Kulesza, kandydat na prezydenta Lublina z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 1

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 3 0

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 2 6

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 5 19

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór
galeria

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór 0 2

Wiosną 2019 r. ma się zmienić wygląd dowodu osobistego> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pokazało jego wzór.

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód
galeria

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód 10 1

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 17 między miejscowościami Andrzejówka i Bukowa (pow. biłgorajski).

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie
galeria

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie 4 3

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie.

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted
30 września 2018, 19:00

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 30 września o godz. 19 w Just Crafted (ul. Cicha 2) odbędzie się pokaz krótkich form improwizowanych w wykonaniu Teatru Bezczelny.

Praca w Lublinie. Szukają osób mówiących w nietypowych językach

Praca w Lublinie. Szukają osób mówiących w nietypowych językach 13 5

Powstaje wielojęzyczne centrum obsługi klienta Voice Contact Center. Poszukiwani są pracownicy znający języki obce m.in. czeski i węgierski.

Tomasz Wójtowicz: Żeby nie było gorzej
galeria

Tomasz Wójtowicz: Żeby nie było gorzej 0 0

Rozmowa z Tomaszem Wójtowiczem, legendą światowej siatkówki, która świętowała jubileusz 65-lecia

Ratownicy medyczni jednak nie wyjdą na ulice. Co wywalczyli?

Ratownicy medyczni jednak nie wyjdą na ulice. Co wywalczyli? 111 9

Wczorajsze rozmowy ratowników z ministrem zdrowia trwały prawie cztery godziny. Były burzliwe, ale zakończyły się porozumieniem.

"Zimna wojna" polskim kandydatem do Oscara
film

"Zimna wojna" polskim kandydatem do Oscara 0 0

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego - zdecydowała polska komisja oscarowa pod przewodnictwem Jana A. P. Kaczmarka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!