Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tomaszów Lubelski

14 stycznia 2020 r.
8:36

Lubelskie: Rozpoczął się remont 60-letniego mostu

Autor: Zdjęcie autora pat
0 5 A A
Most przejdzie gruntowną przebudowę
Most przejdzie gruntowną przebudowę (fot. GDDKIA)

Rozpoczął się remont mostu w miejscowości Potoki (pow. tomaszowski) na dopływie rzeki Sołokija. Przebudowa ma kosztować ponad 2,6 mln. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Remont rozpoczął się 9 stycznia. Utrudnienia związane z pracami mają potrwać do 31 sierpnia, a zakończenie prac przewidziane jest na koniec września tego roku.

Most powstał w 1961 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat uległ on częściowej degradacji. Teraz przejdzie gruntowną przebudowę. W ramach inwestycji powstanie m.in. chodnik z kostki brukowej i odwodnienie do przydrożnych rowów.

Przez najbliższe pół roku na drodze krajowej nr 17 łączącej Lubyczę Królewską i Hrebenne wprowadzono ograniczenia prędkości do 50 km/h oraz zwężenie pasa ruchu na moście do 3 metrów na odcinku 150 metrów. Obowiązuje również ruch wahadłowy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 stycznia 2020 r. o 09:27
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
Avatar
Gość / 19 stycznia 2020 r. o 19:55
Co Wy chcecie tam zbudować za 2,6 mln. zł. ??? Most zwodzony ??? Ciekawe ilu POdzieli się 2 milionami bo 600tyś. będzie kosztował most ! Z drugiej strony to nowy most dla banderowców budujecie ???
Avatar
Hahaha / 14 stycznia 2020 r. o 10:45
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
 Niech ci prezes zalatwi. W końcu obiecał. Ale to dawno było
Avatar
hArab / 14 stycznia 2020 r. o 19:35
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
 KUP SOBIE hulajnogę elektryczną i nie marudź !  - będziesz mieć "komunikację" z miastem.
Avatar
Smiech / 14 stycznia 2020 r. o 17:16
Zasypac ten rów jaka to rzeka to bajoroszkoda pieniędzy na mostttt
Avatar
Gość / 19 stycznia 2020 r. o 19:55
Co Wy chcecie tam zbudować za 2,6 mln. zł. ??? Most zwodzony ??? Ciekawe ilu POdzieli się 2 milionami bo 600tyś. będzie kosztował most ! Z drugiej strony to nowy most dla banderowców budujecie ???
Avatar
hArab / 14 stycznia 2020 r. o 19:35
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
 KUP SOBIE hulajnogę elektryczną i nie marudź !  - będziesz mieć "komunikację" z miastem.
Avatar
Smiech / 14 stycznia 2020 r. o 17:16
Zasypac ten rów jaka to rzeka to bajoroszkoda pieniędzy na mostttt
Avatar
Hahaha / 14 stycznia 2020 r. o 10:45
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
 Niech ci prezes zalatwi. W końcu obiecał. Ale to dawno było
Avatar
Gość / 14 stycznia 2020 r. o 09:27
Komunikację publiczną w gminie załatwcie Panowie Wójtowie bo wstyd że się nie można do miasta normalnie dostać.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!