Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

13 lipca 2020 r.
12:30

95:5. W tej gminie w woj. lubelskim Duda zdeklasował Trzaskowskiego

Autor: Zdjęcie autora toma
90 13 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

W województwie lubelskim Andrzej Duda zwyciężył we wszystkich powiatach i w trzech z czterech miast na prawach powiatu. W niektórych gminach uzyskał ponad 90 proc. poparcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Niezmiennie bastionem Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie pozostaje powiat janowski. Tu urzędującego prezydenta w walce o reelekcję poparło 84,21 proc. wyborców. Najbardziej miażdżącą przewagę nad Rafałem Trzaskowskim Duda uzyskał w gminach: Godziszów (95,24 proc., przy poparciu dla Trzaskowskiego na poziomie 4,76 proc.), Chrzanów (94,36 proc.) i (Dzwola 92,51 proc.). Najniższy, choć wciąż imponujący wynik na terenie powiatu miał w Janowie Lubelskim (74,32 proc.).

77,44 proc. głosów na Andrzeja Dudę oddano w powiecie łukowskim. Tu na kandydata popieranego przez PiS najchętniej głosowali mieszkańcy gminy Trzebieszów, gdzie Duda zanotował wynik 88,72 proc. W trzech z siedmiu gminnych komisji wyborczych (Mikłusach, Szaniawach i Celinach) uzyskał ponad 90-procentowe poparcie.

Po ok. 75 proc. głosów obecny prezydent zdobywał w powiatach: biłgorajskim (75,15 proc.), zamojskim (75,09 proc.) i radzyńskim (74,95 proc.). Mniej niż 60 proc. wyborców głosowało na niego jedynie w dużych miastach regionu. Co ciekawe, w Białej Podlaskiej, gdzie rządzi prezydent z Platformy Obywatelskiej, Andrzej Duda miał lepszy wynik, niż w rządzonym przez prezydenta z PiS Chełmie (56,23 proc. do 53,29 proc.). W Zamościu zanotował 56,54 proc., a w Lublinie 48,76 proc.

Stolica województwa lubelskiego była jedynym punktem na mapie regionu, w którym wygrał Rafał Trzaskowski. Ale i tu trafiły się obwodowe komisje, w których kandydat PiS osiągnął miażdżącą przewagę. Wygrywał w większości lokali zamkniętych w szpitalach i domach pomocy społecznej, gdzie zdobywał nawet po 80-90 proc. poparcia. Jeśli chodzi o komisje „zwykłe”, najlepszy wynik zanotował w lokalu nr 125 przy ul. Turystycznej (72,59 proc.).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 13:23
+18
Po co pisać o terenach, gdzie 95% mieszkańców żyje jedynie dlatego, że dostaje jałmużnę od rządu (czyli z podatków innych Polaków) w formie różnych rent, emerytur, zasiłków, dodatków, dopłat, itp.? Przecież oni zawsze będą głosować na tego, kto im obieca więcej kasy za darmo. A do tego dochodzi jeszcze katolicki zabobon, który nie pozwala im trzeźwo myśleć. Oni nic nie wytwarzają, nie tworzą, po prostu trwają.
Nie znam tych okolic, ale mimo wszystko myślę, że coś tam wytwarzają. To gmina rolnicza, więc pewnie jakiś wkład w gospodarkę mają. Za to z katolickim zabobonem trudno się nie zgodzić. Taka jest cała Lubelszczyzna. Tu jak jest jakieś święto kościelne (czyli realnie pewnie co trzeci dzień, nie licząc niedziel), to co drugi nic nie robi w gospodarstwie! A ksiunc ma najwięcej do powiedzenia i straszy ogniem piekielnym. Tę samą zasadę stosuje PiS - straszy wszystkim, co dla tych ludzi obce i niezrozumiałe.
Nie znam tych okolic, ale mimo wszystko myślę, że coś tam wytwarzają. To gmina rolnicza, więc pewnie jakiś wkład w gospodarkę mają. Za to z katolickim zabobonem trudno się nie zgodzić. Taka jest cała Lubelszczyzna. Tu jak jest jakieś święto kościelne (czyli realnie pewnie co trzeci dzień, nie licząc niedziel), to co drugi nic nie robi w gospodarstwie! A ksiunc ma najwięcej do powiedzenia i straszy ogniem piekielnym. Tę samą zasadę stosuje PiS - straszy wszystkim, co dla tych ludzi obce i niezrozumiałe. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:17
+15
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:)
Dwa miliardy na TVPiS i przyległe media, Bóg jeden wie ile na hejtowanie w mediach społecznościowych, totalne wsparcie rządu, który nie zajmował się swoimi sprawami, tylko rozlazł sie po kraju i obiecywał gruszki na wierzbie (znowu z naszych podatków). I jeszcze to wyczarterowanie przez rząd samolotu od LOTu, żeby pan Duda mógł polecieć do Zielonej Góry i wrócić stamtąd olewając brak kontroli lotów. To i wiele innych działań niezgodnych z prawem, a co najmniej z przyzwoitością i tylko coś koło dwóch punktów procentowych więcej od kontrkandydata? Szkoda tylko, że koszt tego wszystkiego poniesiemy my, podatnicy...  Podsumowując - jak na takie środki i siły, to naprawdę cienki wynik pan Duda uzyskał...
Dwa miliardy na TVPiS i przyległe media, Bóg jeden wie ile na hejtowanie w mediach społecznościowych, totalne wsparcie rządu, który nie zajmował się swoimi sprawami, tylko rozlazł sie po kraju i obiecywał gruszki na wierzbie (znowu z naszych podatków). I jeszcze to wyczarterowanie przez rząd samolotu od LOTu, żeby pan Duda mógł polecieć do Zielonej Góry i wrócić stamtąd olewając brak kontroli lotów. To i wiele innych działań niezgodnych z prawem, a co najmniej z przyzwoitością i tylko coś koło dwóch punktów procentowych więcej... rozwiń
Avatar
Berretto / 13 lipca 2020 r. o 13:17
+12
Po co pisać o terenach, gdzie 95% mieszkańców żyje jedynie dlatego, że dostaje jałmużnę od rządu (czyli z podatków innych Polaków) w formie różnych rent, emerytur, zasiłków, dodatków, dopłat, itp.? Przecież oni zawsze będą głosować na tego, kto im obieca więcej kasy za darmo. A do tego dochodzi jeszcze katolicki zabobon, który nie pozwala im trzeźwo myśleć. Oni nic nie wytwarzają, nie tworzą, po prostu trwają.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 12:44
+8
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:18
+7
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
PiS i prawica? To komuniści idący pod ręke z klerem, który idzie tu tylko i wyłącznie dla ogromnych korzyści materialnych!!!
PiS i prawica? To komuniści idący pod ręke z klerem, który idzie tu tylko i wyłącznie dla ogromnych korzyści materialnych!!! rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 12:40
+7
cenzura ostra ... posty lecą w piach...  pluralizm wg najlepszych unijnych wzorców
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:24
+6
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
Ty wolisz. Polska przez to popada w ruinę. Zgodnie z obietnicą PiSu z kampanii wyborczej z 2015 roku.
Ty wolisz. Polska przez to popada w ruinę. Zgodnie z obietnicą PiSu z kampanii wyborczej z 2015 roku. rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 13:42
+2
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:)
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:) rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 13:35
+2
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
  wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
  wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 13:06
0
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:24
+6
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
Ty wolisz. Polska przez to popada w ruinę. Zgodnie z obietnicą PiSu z kampanii wyborczej z 2015 roku.
Ty wolisz. Polska przez to popada w ruinę. Zgodnie z obietnicą PiSu z kampanii wyborczej z 2015 roku. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:18
+7
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
PiS i prawica? To komuniści idący pod ręke z klerem, który idzie tu tylko i wyłącznie dla ogromnych korzyści materialnych!!!
PiS i prawica? To komuniści idący pod ręke z klerem, który idzie tu tylko i wyłącznie dla ogromnych korzyści materialnych!!! rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:17
+15
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:)
Dwa miliardy na TVPiS i przyległe media, Bóg jeden wie ile na hejtowanie w mediach społecznościowych, totalne wsparcie rządu, który nie zajmował się swoimi sprawami, tylko rozlazł sie po kraju i obiecywał gruszki na wierzbie (znowu z naszych podatków). I jeszcze to wyczarterowanie przez rząd samolotu od LOTu, żeby pan Duda mógł polecieć do Zielonej Góry i wrócić stamtąd olewając brak kontroli lotów. To i wiele innych działań niezgodnych z prawem, a co najmniej z przyzwoitością i tylko coś koło dwóch punktów procentowych więcej od kontrkandydata? Szkoda tylko, że koszt tego wszystkiego poniesiemy my, podatnicy...  Podsumowując - jak na takie środki i siły, to naprawdę cienki wynik pan Duda uzyskał...
Dwa miliardy na TVPiS i przyległe media, Bóg jeden wie ile na hejtowanie w mediach społecznościowych, totalne wsparcie rządu, który nie zajmował się swoimi sprawami, tylko rozlazł sie po kraju i obiecywał gruszki na wierzbie (znowu z naszych podatków). I jeszcze to wyczarterowanie przez rząd samolotu od LOTu, żeby pan Duda mógł polecieć do Zielonej Góry i wrócić stamtąd olewając brak kontroli lotów. To i wiele innych działań niezgodnych z prawem, a co najmniej z przyzwoitością i tylko coś koło dwóch punktów procentowych więcej... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 13:42
+2
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:)
so_K_ z buraka, Boniek, Nurowska, Kowalczyk, "gwiazdy" instagramu, Stuhry, Cieleckie, Ostaszewskie... Dziękujemy Bez was to by się Dudzie na 100% nie udało..:) rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 13:35
+2
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
  wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice
  wolę te wygrane :) ... 2014 samorządowe 2015 prezydenckie 2015 parlamentarne 2018 samorządowe 2019 europejskie 2019 parlamentarne 2020 prezydenckie To były 7. wybory wygrane przez prawice rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 13:23
+18
Po co pisać o terenach, gdzie 95% mieszkańców żyje jedynie dlatego, że dostaje jałmużnę od rządu (czyli z podatków innych Polaków) w formie różnych rent, emerytur, zasiłków, dodatków, dopłat, itp.? Przecież oni zawsze będą głosować na tego, kto im obieca więcej kasy za darmo. A do tego dochodzi jeszcze katolicki zabobon, który nie pozwala im trzeźwo myśleć. Oni nic nie wytwarzają, nie tworzą, po prostu trwają.
Nie znam tych okolic, ale mimo wszystko myślę, że coś tam wytwarzają. To gmina rolnicza, więc pewnie jakiś wkład w gospodarkę mają. Za to z katolickim zabobonem trudno się nie zgodzić. Taka jest cała Lubelszczyzna. Tu jak jest jakieś święto kościelne (czyli realnie pewnie co trzeci dzień, nie licząc niedziel), to co drugi nic nie robi w gospodarstwie! A ksiunc ma najwięcej do powiedzenia i straszy ogniem piekielnym. Tę samą zasadę stosuje PiS - straszy wszystkim, co dla tych ludzi obce i niezrozumiałe.
Nie znam tych okolic, ale mimo wszystko myślę, że coś tam wytwarzają. To gmina rolnicza, więc pewnie jakiś wkład w gospodarkę mają. Za to z katolickim zabobonem trudno się nie zgodzić. Taka jest cała Lubelszczyzna. Tu jak jest jakieś święto kościelne (czyli realnie pewnie co trzeci dzień, nie licząc niedziel), to co drugi nic nie robi w gospodarstwie! A ksiunc ma najwięcej do powiedzenia i straszy ogniem piekielnym. Tę samą zasadę stosuje PiS - straszy wszystkim, co dla tych ludzi obce i niezrozumiałe. rozwiń
Avatar
Berretto / 13 lipca 2020 r. o 13:17
+12
Po co pisać o terenach, gdzie 95% mieszkańców żyje jedynie dlatego, że dostaje jałmużnę od rządu (czyli z podatków innych Polaków) w formie różnych rent, emerytur, zasiłków, dodatków, dopłat, itp.? Przecież oni zawsze będą głosować na tego, kto im obieca więcej kasy za darmo. A do tego dochodzi jeszcze katolicki zabobon, który nie pozwala im trzeźwo myśleć. Oni nic nie wytwarzają, nie tworzą, po prostu trwają.
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 13:07
-1
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Przypomnij sobie, ile wyborów pod rząd przegrywało ugrupowanie pana Kaczyńskiego...
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 13:06
0
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Jak na razie, chłoptasiu, to mimo okresu powyborczego to PiSowscy aparatczycy wciąż dzielą Polaków, a o hejcie nic nie będę pisał, bo z twoich postów wylewa się on praktycznie za każdym razem.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 12:44
+8
Wspólnota, tolerancja, współpraca, stop hejtowi i agresji? A tak naprawdę tylko J***ć P**. A potem się dziwią, że przegrywają kolejne wybory.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena
14 sierpnia 2020, 9:30

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena

Od 14 do 16 sierpnia na Facebooku Teatru Andersena będzie można obejrzeć online archiwalny spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

39 nowych zakażeń, dwa nowe ogniska i kolejny zgon. W środę padł kolejny dobowy rekord w statystykach dotyczących koronawirusa w województwie lubelskim.

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Jarosław Stawiarski dołączył do lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Rzadko można zobaczyć marszałka województwa w krótkich spodenkach.

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

W piątek i sobotę koszykarzy Startu Lublin będzie można zobaczyć w akcji przy okazji X Memoriału Zdzisława Niedzieli. W zawodach oprócz czerwono-czarnych wezmą udział: Legia Warszawa, HydroTruck Radom oraz MKS Dąbrowa Górnicza. Wszystkie mecze odbędą się w hali Globus.

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Poszkodowaną w wypadku koło Świdnika kobietę do szpitala musiał zabrać śmigłowiec. W okolicach Fajsławic kierowca próbował ominąć sarnę.

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Mieszkaniec gminy Drelów oblał benzyną furgonetkę i miał zamiar ją podpalić. Właściciel samochodu zapewnia, że wcześniej żadnego konfliktu z niedoszłym podpalaczem nie miał.

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Mężczyzna przechodząc przez tory przewrócił się i usnął. Drezyna nawet go nie drasnęła.

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko sami podtruli się tlenkiem węgla.

Trzech pracowników UMCS zakażonych koronawirusem
covid-19

Trzech pracowników UMCS zakażonych koronawirusem

Trzy przypadki zakażenia koronawirusem stwierdzono wśród pracowników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

"Wdzięczni Bohaterom" - widowisko historyczne w Kurowie
15 sierpnia 2020, 17:00

"Wdzięczni Bohaterom" - widowisko historyczne w Kurowie

15 sierpnia o godz. 17 na Starym Rynku w Kurowie Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna zrealizuje plenerowe widowisko muzyczno-teatralne "Wdzięczni bohaterom 1920 roku".

Polityczne kuszenie posła Sachajki. Ponownie dostał propozycję objęcia stanowiska ministra rolnictwa

Polityczne kuszenie posła Sachajki. Ponownie dostał propozycję objęcia stanowiska ministra rolnictwa

Poseł z Zamościa ministrem rolnictwa? Według ogólnopolskich mediów, taką propozycję miał otrzymać związany z PSL-Kukiz’15 Jarosław Sachajko. On sam twierdzi, że w ten sposób PiS straszy swoich koalicjantów

Wyniki II rundy Pucharu Polski w okręgu Biała Podlaska

Wyniki II rundy Pucharu Polski w okręgu Biała Podlaska

Zespoły z oddziału Biała Podlaska Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały drugą rundę Pucharu Polski

Pizza Simulator: Najlepsza pizza w mieście (wideo)
film

Pizza Simulator: Najlepsza pizza w mieście (wideo)

Sposób na spełnienie marzeń pewnie sporej części ludzi: robić świetną pizzę i jeszcze na tym rewelacyjnie zarabiać. Trudne do zrobienia, ale da się. Przynajmniej w grze Pizza Simulator.

Zagadka nieruchomości dla studentów. Lokator czeka na decyzję. Właściciel na lokatora

Zagadka nieruchomości dla studentów. Lokator czeka na decyzję. Właściciel na lokatora

Gdy uczelnie zawiesiły zajęcia, studenci masowo rezygnowali z mieszkań. Wynajmujący robią, co mogą, by ich zatrzymać

Ministerstwo Zdrowia: Możliwe zmiany w powiatach z obostrzeniami. Analizujemy skalę zakażeń

Ministerstwo Zdrowia: Możliwe zmiany w powiatach z obostrzeniami. Analizujemy skalę zakażeń

- Analizujemy skalę zakażeń we wszystkich powiatach w Polsce. Do czwartkowego poranka poinformujemy o możliwych zmianach na liście powiatów, w których wprowadzone zostały obostrzenia - poinformował w środę rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!