Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

10 lipca 2020 r.
8:32

Andrzej Duda finiszuje z kampanią w Zamościu. Ostatnie przemówienie przed ciszą wyborczą

Autor: Zdjęcie autora sko
145 15 A A
(fot. Jacek Szydłowski)

O godzinie 22.30 w prezydent spotka się z mieszkańcami Zamościa. Na 1,5 godziny przed nastaniem ciszy wyborczej Andrzej Duda będzie w województwie lubelskim finiszował z kampanią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O tym, że prezydent będzie kończył swoją kampanię, w Zamościu było wiadomo od kilku dni. Teraz jednak wiemy już, że wiec wyborczy odbędzie się o godzinie 22.30 na Rynku Wielkim.

Będzie to ostanie przemówienie prezydenta, przed nastaniem ciszy wyborczej.

W pierwszej turze wyborów Andrzej Duda w Zamościu 48,05 procent głosów. Rafał Trzaskowski zdobył tam 27,48 procent głosów.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam_z_Lublina / 10 lipca 2020 r. o 09:24
+22
Tylko Rafał Trzaskowski może przełamać monopol totalnej władzy PiSu, w której niczym w PRLu rządzi całą Polską I sekretarz z Nowogrodzkiej. Bez tego przełamania PiS podporządkuje sobie resztę Polski, a co im się nie uda podporządkować zniszczy ! Już szykują się na niezależne media.
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 09:01
+20
Pomyłka w tytule. Ostatnie przemówienie w karierze... A za horyzontem - pustka....
Avatar
annabo03 / 10 lipca 2020 r. o 09:00
+13
Każdy Polak urodzony po 1960 roku ma zabrane z emerytury po 500-900 zł.miesiecznie. PISOWCY trikiem matematycznym przy wyliczeniu świadczenia podzielili kapitał przez 260 m-cy a nie jak dotychczas 200. Kłamcy i oszuści!!!!!
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 08:54
+13
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! I stara się uwieść nastoletnie siksy mdłymi opowiastkami z krainy mchu i paproci - powszechnie znanymi, buhahaha. Wyważanie otwartych drzwi, strzelanie z armat do much.... A może o Macierewiczu pogadamy, który jednym ruchem wydał wyrok śmierci na cały wywiad i kontrwywiad? I na śmigłowce dla armii, i nie tylko???? A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
A TECZOWA zaraza dalej dzielnie maszeruje do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła gimnastyka!!!! I stara się uwieść nastoletnie siksy mdłymi opowiastkami z krainy mchu i paproci - powszechnie znanymi, buhahaha. Wyważanie otwartych drzwi, strzelanie z armat do much.... A może o Macierewiczu pogadamy, który jednym ruchem wydał wyrok śmierci na cały wywiad i kontrwywiad? I na śmigłowce dla armii, i nie tylko???? A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie ... rozwiń
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 11:18
+7
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera Prawicę  - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Olanie tysięcy potrzebujących i przekazanie 50 milionów księdzu ,byłem egzorcyście salcesonowemu - o tak, to jest po chrześcijansku. Gdybyś nie wiedział - to PiS to zrobił! Nie wspominając o niemal 10 miliardach złotych przez pięć lat dla TVPiS i spółki na szczucie Polaków przeciwko Polakom.
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 09:06
+5
Tak, chcemy... I co mi zrobisz, jak mnie złapiesz? A długopis połamiemy, idiotów - nachalnych propagandzistów - pogonimy.I co nam zrobisz, pisi piesku?
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 13:43
+4
Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń
Avatar
pablo57 / 10 lipca 2020 r. o 23:23
-1
Najgorszy Prezydent w historii wolnej Polski. Marionetka małego dyktatorka. Wstyd. Kupieni za łapówki wyborcze, zmanipulowani przez reżimową TVPis. Wkrótce dogonimy Białoruś i Putina. Jak nas wywalą z Unii to ciemny lud zrozumie po kieszeni w jakim kierunku zmierzamy. Tylkowo dlaczego cierpieć musimy wszyscy .
Avatar
PiotrusPatriota / 10 lipca 2020 r. o 12:35
-2
OBECNIE nie widzę lepszego Kandydata na Prezydenta Polski, jak Pan Andrzej Duda. Szacunek. 
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 14:16
-3
Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń!
Avatar
pablo57 / 10 lipca 2020 r. o 23:23
-1
Najgorszy Prezydent w historii wolnej Polski. Marionetka małego dyktatorka. Wstyd. Kupieni za łapówki wyborcze, zmanipulowani przez reżimową TVPis. Wkrótce dogonimy Białoruś i Putina. Jak nas wywalą z Unii to ciemny lud zrozumie po kieszeni w jakim kierunku zmierzamy. Tylkowo dlaczego cierpieć musimy wszyscy .
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 14:16
-3
Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń!
Avatar
Ksawyer / 10 lipca 2020 r. o 14:02
-14
Tylko Rafał Trzaskowski może przełamać monopol  totalnej władzy PiSu, w której niczym w PRLu rządzi całą Polską I sekretarz z Nowogrodzkiej. Bez tego przełamania PiS podporządkuje sobie resztę Polski, a co im się nie uda podporządkować zniszczy ! Już szykują się na niezależne media.
 Od końca, Adamie nie dodałeś, że te "niezależne media są w 100% zależne od niemieckiego kapitału i światowego, lewactwa. 
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 13:43
+4
Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń
Avatar
PiotrusPatriota / 10 lipca 2020 r. o 12:35
-2
OBECNIE nie widzę lepszego Kandydata na Prezydenta Polski, jak Pan Andrzej Duda. Szacunek. 
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 lipca 2020 r. o 12:34
-14
DUDA wygrywa - zakłady bukmacherskie najbardziej wiarygodne ludzie stawiają swoją kasę i tylko to się liczy.
Avatar
Roman Wal / 10 lipca 2020 r. o 12:14
-17
ależ pederaści z LPG+ wyją. I tak ma być
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 11:18
+7
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera Prawicę  - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Olanie tysięcy potrzebujących i przekazanie 50 milionów księdzu ,byłem egzorcyście salcesonowemu - o tak, to jest po chrześcijansku. Gdybyś nie wiedział - to PiS to zrobił! Nie wspominając o niemal 10 miliardach złotych przez pięć lat dla TVPiS i spółki na szczucie Polaków przeciwko Polakom.
Avatar
Adam_z_Lublina / 10 lipca 2020 r. o 09:24
+22
Tylko Rafał Trzaskowski może przełamać monopol totalnej władzy PiSu, w której niczym w PRLu rządzi całą Polską I sekretarz z Nowogrodzkiej. Bez tego przełamania PiS podporządkuje sobie resztę Polski, a co im się nie uda podporządkować zniszczy ! Już szykują się na niezależne media.
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 09:06
+5
Tak, chcemy... I co mi zrobisz, jak mnie złapiesz? A długopis połamiemy, idiotów - nachalnych propagandzistów - pogonimy.I co nam zrobisz, pisi piesku?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Niegospodarności w Ministerstwie Zdrowia dotyczy śledztwo, które prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Chodzi m.in. o zakup respiratorów za 200 mln zł od lubelskiej firmy E&K

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków
galeria

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków

O znalezienie nowej siedziby przytuliska dla egzotycznych zwierząt apeluje do Ratusza miejski radny Marcin Nowak (klub prezydenta Żuka).

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Rozmowa z Anną Paniszewą, założycielką Polskiej Harcerskiej Szkoły Społecznej im. R. Traugutta w Brześciu

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena
14 sierpnia 2020, 9:30

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena

Od 14 do 16 sierpnia na Facebooku Teatru Andersena będzie można obejrzeć online archiwalny spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

39 nowych zakażeń, dwa nowe ogniska i kolejny zgon. W środę padł kolejny dobowy rekord w statystykach dotyczących koronawirusa w województwie lubelskim.

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Jarosław Stawiarski dołączył do lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Rzadko można zobaczyć marszałka województwa w krótkich spodenkach.

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

W piątek i sobotę koszykarzy Startu Lublin będzie można zobaczyć w akcji przy okazji X Memoriału Zdzisława Niedzieli. W zawodach oprócz czerwono-czarnych wezmą udział: Legia Warszawa, HydroTruck Radom oraz MKS Dąbrowa Górnicza. Wszystkie mecze odbędą się w hali Globus.

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Poszkodowaną w wypadku koło Świdnika kobietę do szpitala musiał zabrać śmigłowiec. W okolicach Fajsławic kierowca próbował ominąć sarnę.

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Mieszkaniec gminy Drelów oblał benzyną furgonetkę i miał zamiar ją podpalić. Właściciel samochodu zapewnia, że wcześniej żadnego konfliktu z niedoszłym podpalaczem nie miał.

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Mężczyzna przechodząc przez tory przewrócił się i usnął. Drezyna nawet go nie drasnęła.

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko sami podtruli się tlenkiem węgla.