Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

8 lipca 2020 r.
13:57

Andrzeja Dudę w Białej Podlaskiej powitali zwolennicy i przeciwnicy. "Potrzebujemy polityki, której celem jest wzmacnianie roli rodziny"

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
120 27 A A

Politykę opartą na rozwoju rodziny obiecywał w Białej Podlaskiej prezydent Andrzej Duda. Ale na plac Wolności przyszli też jego przeciwnicy m.in. z transparentami „Ułaskawił pedofila”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Potrzebujemy polityki, której celem jest wzmacnianie roli rodziny. Tak będzie wyglądał rozwój przez kolejne lata – podkreślał w środę prezydent. Tłumaczył też, że do tej pory skupiał się na budowie bezpieczeństwa militarnego i energetycznego państwa. – To też bezpieczeństwo codzienne, bo przywracamy komisariaty tam, gdzie wcześniej je zlikwidowano. Doposażamy Straż Pożarną, również ochotniczą – przypomniał Andrzej Duda. Ale w jego ocenie, dzięki programom typu „500+” czy „Dobry Start” doceniona została rodzina. – W przyszłości to będzie m.in. czternasta emerytura dla seniorów – zapowiedział. W ocenie prezydenta Polska ma szansę zapewnić obywatelom poziom życia taki jak na Zachodzie. – Pod naszą flagą jest miejsce dla każdego, niezależnie od tego, jakie ma poglądy – zaznaczył Duda.

Zdaniem głowy państwa, w przyszłym roku polska gospodarka wróci na normalne tory po kryzysie z powodu pandemii koronawirusa. – W Białej Podlaskiej osłoniliśmy również miejsca pracy. Trafiły tutaj 93 mln zł dla 570 firm, które zatrudniają 4,5 tys. pracowników. To wszystko w ramach tarczy antykryzysowej – mówił.

Poza tym, prezydent widzi pewien pozytywny aspekt pandemii. – To, co okazało się dobre, to z całą pewnością praca zdalna. Sprawdziła się regulacja, którą wprowadziliśmy na początku pandemii. Dzięki temu wielu ludzi mogło pracować w domu – zauważył Duda. Przedstawił już propozycję rządowi, aby praca zdalna znalazła swoje miejsce w systemie prawnym. – Tak, aby została wpisana do Kodeksu Pracy – dodał. W ocenie głowy państwa to ograniczy biurokrację i pozwoli, na przykład, pracować osobie z kontuzją czy kobiecie w ciąży. Pod warunkiem zgody pracodawcy.

Oprócz mieszkańców, na spotkaniu z prezydentem pokazało się wielu lokalnych samorządowców i parlamentarzystów. Za największe zaskoczenie można uznać obecność starosty bialskiego Mariusza Filipiuka, który jest członkiem PSL. Na placu Wolności zgromadzili się również przeciwnicy Andrzeja Duda, m.in. z transparentami „Mamy dość” oraz „Ułaskawił pedofila” . Byli wśród nich m.in. działacze bialskiego KOD-u. – Chcemy wiedzieć, co kierowało prezydentem przy ułaskawieniu. Dlaczego w tym kraju nie wszyscy są równi wobec prawa – powiedziała nam jedna z uczestniczek kontrmanifestacji.

W pierwszej turze Andrzej Duda zdobył w Białej Podlaskiej 46,85 proc. poparcia, a jego kontrkandydat 24,93 proc. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafał Trzaskowski miał przyjechać do miasta nad Krzną przed pierwszą turą wyborów, ale podtopienia w Warszawie pokrzyżowały te plany.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
drwstrzas / 8 lipca 2020 r. o 20:40
+17
Mam niezłą polewkę jak czytam propagandowe wymiociny TECZOWEGO_ZSL. Tacy jak on są niereformowalni, parszywe partyjne trolle opłacane z pieniędzy podatników. TECZOWY pewnie już ma upatrzoną jakąś posadkę w spółce skarbu państwa, dlatego w podniecie dodaje komentarz za komentarzem pod wszystkimi artykułami. Kaczyński sika takiemu na twarz a ten głupkowato się uśmiechając wmawia sobie, że to deszcz pada. I po chwili namysłu rzuca "wina Tuska i lewaków".
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 16:49
+16
Niemiecki samochód na niemieckich numerach  wozi reklamy Rafała po Szczecinie ...  obcy kapitał macza palce w wyborach? To AXEL S. i jego targowickie miernoty już nie wystarczają na froncie w walce z Polakami ?
Jaki ty jesteś biedny. Pewnie taniej wyszło wypożyczyć samochód w Niemczech, ale płacił za to sztab wyborczy (bo inaczej być nie może), a więc nie niemiecki kapitał, tylko polski, w tym podatnicy. A co o Targowicy, to już ci pisałem parę razy - Niemców tam nie było, za to Polaków sporo i kleru katolickiego całkiem mnóstwo.
Jaki ty jesteś biedny. Pewnie taniej wyszło wypożyczyć samochód w Niemczech, ale płacił za to sztab wyborczy (bo inaczej być nie może), a więc nie niemiecki kapitał, tylko polski, w tym podatnicy. A co o Targowicy, to już ci pisałem parę razy - Niemców tam nie było, za to Polaków sporo i kleru katolickiego całkiem mnóstwo. rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 18:21
+15
Chamy od Trzaskowskiego nadal opłacani godnie, skoro chce się tym świrommz wuwu zelami jeździć za prezydentem. Jakie ograniczone mają ci ludzie mózgi, by nadal twierdzić, że Duda uniewinnił pedofila. Przypomnę... Duda pomógł osobom pokrzywdzonym przez pedofila. Łapiecie różnicę? Pomóc pedofilowi, a pomóc jego ofiarom? Prosiły prezydenta, a ten nie bał się, by im pomóc pomimo Wielu Mord Zdradzieckim. Tutaj wszystkie chamy twierdzace, że Duda wspiera przestepcow w pelni zaslugują na to określenie. Tylko Mordy Zdradzieckie powielają niemiecko-trzaskowskie kłamstwa
Widzę, że już naprawdę pełno w gaciach macie, skoro posuwacie się do ataków na kontrmanifestantów, do wyzywania od chamów itp.
Widzę, że już naprawdę pełno w gaciach macie, skoro posuwacie się do ataków na kontrmanifestantów, do wyzywania od chamów itp. rozwiń
Avatar
taios / 8 lipca 2020 r. o 14:04
+15
Na szczęście Biała Podlaska nie jest pisowska. Prezydent cały czas powtarza te same farmazony, mówi o rzeczach, które zgodnie z prawem nie mogą się wydarzyć. Mówi o sprawa, do których nie ma kompetencji. Jaka praca zdalna? Ile osób pracuje w Białej zdalnie? W Białej praktycznie nie ma biur, tylko głównie pracownicy fizyczni. To oni pracują zdalnie? W Łukowie mówi na temat budowania dróg. A co ma do tego prezydent? O mi wiadomo, to nic. Bo tym zajmuje się rząd.
Avatar
Billymar / 8 lipca 2020 r. o 16:06
+10
Duda uniewinnił pedofila.
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 08:27
+8
Oczywiście, że chamy pierwsi się oburzą na fakt bycia nimi. Piszecie o obronie Pedofila, chociaż bardzo dobrze wiecie jakie były prseslanki tego działania. Ofiary zgłosiły prośbę. Prezydent po konsultacjach przystał na tę prośbę. I co tutaj ćhcecie wyczarować? Że Prezydent nie ulaskawiał morderców, bo byli skarbnikami partyjnymi? Czy mieli czym sypnąć? Każdy cham będzie cieszył się z zakłócania spotkań wyborczych. Nie macie faktycznego poparcia to trąbicie na wu wu zelachch. Dobrze wiecie jak to działa. Myslicie, że związkowcy nie mogliby przyjsć z syrenami na wiec wyborczy Trzaskowskiego? Nawet spuszczony z łańcucha Nitras, by zwiewał z podkulonym ogonem. Bo osoba, ktora nie szanuje imunitetu drugiej osoby, nie zasluguje na to, by samej z tego prawa korzystać. Jednym słowem przeraża was liczba osob popierajaca obecnego prezydenta, to świŕujecie od tego. Gdybym chciał zrobić rozróbę, to poszedłbym na wiec Trzaskowskiego z transparentem: "Trzaskowski broni pedofila". I czy bym sklamał? A jakie ma podejście do sprawy Polanskiego? Ciekawe, czy ktokolwiek w DW był zaskoczony, że zaatakowałby mnie rotwailer Budki? No, cóż ja chamem nie jestem i nie poszę o pedofilolubnym i innym zboczencolubnym Trzaskowskim. Bo mam klasę i nie nazwę go tak ;)
I jeszcze jedno, Filipku o małym rozumku. Gdzie jest Fundusz Sprawiedliwości, który powstał z myślą o zapewnieniu pomocy właśnie takim kobietom? A, zapomniałem - pan Ziobro ze współpracownikami przekazał 50 baniek byłem egzorcyście salcesonowemu, bo przecież on na pewno pomoże...
I jeszcze jedno, Filipku o małym rozumku. Gdzie jest Fundusz Sprawiedliwości, który powstał z myślą o zapewnieniu pomocy właśnie takim kobietom? A, zapomniałem - pan Ziobro ze współpracownikami przekazał 50 baniek byłem egzorcyście salcesonowemu, bo przecież on na pewno pomoże... rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 22:06
+8
Widziałem dziś fajnego mema. Treść była mniej więcej taka: w dużej mierze wyborcy PiS są ludźmi inteligentnymi bezobjawowo. Jak czytam takich fillipów75, TECZOWYCH_ZSL i jeszcze paru innych tutaj, to muszę przyznać temu stwierdzeniu rację :-)
Avatar
Zgredek Edek / 8 lipca 2020 r. o 15:02
+7
A było to tak. W pewnym państwie nad Wisłą pewnego dnia, za światłych rządów PiS, powstal fundusz pomocy ofiarom przestępstw w rodzinie. Miedzy innymi seksualnych. Jednak pieniądze z tego funduszu dziwnym przypadkiem, zamiast trafić do ofiar - trafiają do jakiegoś egzorcysty co wypędza duchy salcesonem. "Człowiek" ten nigdy nie zajmował się pomocą dla ofiar i pewnie nigdy się nie zajmie. Mimo to - lekką rączką otrzymał mln zł. Tymczasem w innej rodzinie zabrakło na chleb, bo przykładny (w/g pisowskich standardów) ojciec i mąż poszedł siedzieć - znęcał się nad rodziną i wykorzystywał seksualnie nieletnią córkę. W sumie kat i pedofil. (Przykładna rodzina według prezydenta). Jako ze rodzina nie dostała ani grosza z w/w funduszu bo zajumał go egzorcysta (kolega Zera -Ziobry) zmuszona była napisać do prezydenta o ułaskawienie kata i pedofila, bo jest jedyną szansą na jakiekolwiek papu. I tak oto kat i pedofil wychodzi z pierdla dzięki prezydentowi Dudzie i wraca do domu do swoich stęsknionych ofiar. A Anżejek przyjechał pie....ć bez sensu o roli rodziny....
A było to tak. W pewnym państwie nad Wisłą pewnego dnia, za światłych rządów PiS, powstal fundusz pomocy ofiarom przestępstw w rodzinie. Miedzy innymi seksualnych. Jednak pieniądze z tego funduszu dziwnym przypadkiem, zamiast trafić do ofiar - trafiają do jakiegoś egzorcysty co wypędza duchy salcesonem. "Człowiek" ten nigdy nie zajmował się pomocą dla ofiar i pewnie nigdy się nie zajmie. Mimo to - lekką rączką otrzymał mln zł. Tymczasem w innej rodzinie zabrakło na chleb, bo przykładny (w/g pisowskich standardów) ojciec i mąż... rozwiń
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:26
+5
Niemiecki samochód na niemieckich numerach  wozi reklamy Rafała po Szczecinie ...  dlaczego obcy kapitał macza palce w wyborach? To AXEL S. i jego targowickie miernoty już nie wystarczają na froncie w walce z Polakami ? KONSTYTUCJA ! DEMOKRACJA!
Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
KonradSS / 8 lipca 2020 r. o 20:04
+5
Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska
 Pierwszą turę wygrał właśnie dzięki głosom rolników, emerytów i rencistów oraz bezrobotnych. W tych grupach miał największe poparcie
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 08:27
+8
Oczywiście, że chamy pierwsi się oburzą na fakt bycia nimi. Piszecie o obronie Pedofila, chociaż bardzo dobrze wiecie jakie były prseslanki tego działania. Ofiary zgłosiły prośbę. Prezydent po konsultacjach przystał na tę prośbę. I co tutaj ćhcecie wyczarować? Że Prezydent nie ulaskawiał morderców, bo byli skarbnikami partyjnymi? Czy mieli czym sypnąć? Każdy cham będzie cieszył się z zakłócania spotkań wyborczych. Nie macie faktycznego poparcia to trąbicie na wu wu zelachch. Dobrze wiecie jak to działa. Myslicie, że związkowcy nie mogliby przyjsć z syrenami na wiec wyborczy Trzaskowskiego? Nawet spuszczony z łańcucha Nitras, by zwiewał z podkulonym ogonem. Bo osoba, ktora nie szanuje imunitetu drugiej osoby, nie zasluguje na to, by samej z tego prawa korzystać. Jednym słowem przeraża was liczba osob popierajaca obecnego prezydenta, to świŕujecie od tego. Gdybym chciał zrobić rozróbę, to poszedłbym na wiec Trzaskowskiego z transparentem: "Trzaskowski broni pedofila". I czy bym sklamał? A jakie ma podejście do sprawy Polanskiego? Ciekawe, czy ktokolwiek w DW był zaskoczony, że zaatakowałby mnie rotwailer Budki? No, cóż ja chamem nie jestem i nie poszę o pedofilolubnym i innym zboczencolubnym Trzaskowskim. Bo mam klasę i nie nazwę go tak ;)
I jeszcze jedno, Filipku o małym rozumku. Gdzie jest Fundusz Sprawiedliwości, który powstał z myślą o zapewnieniu pomocy właśnie takim kobietom? A, zapomniałem - pan Ziobro ze współpracownikami przekazał 50 baniek byłem egzorcyście salcesonowemu, bo przecież on na pewno pomoże...
I jeszcze jedno, Filipku o małym rozumku. Gdzie jest Fundusz Sprawiedliwości, który powstał z myślą o zapewnieniu pomocy właśnie takim kobietom? A, zapomniałem - pan Ziobro ze współpracownikami przekazał 50 baniek byłem egzorcyście salcesonowemu, bo przecież on na pewno pomoże... rozwiń
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:26
+5
Niemiecki samochód na niemieckich numerach  wozi reklamy Rafała po Szczecinie ...  dlaczego obcy kapitał macza palce w wyborach? To AXEL S. i jego targowickie miernoty już nie wystarczają na froncie w walce z Polakami ? KONSTYTUCJA ! DEMOKRACJA!
Co to ma wspólnego z tematem artykułu?
Avatar
___K___ / 9 lipca 2020 r. o 07:25
+2
Oczywiście, że chamy pierwsi się oburzą na fakt bycia nimi. Piszecie o obronie Pedofila, chociaż bardzo dobrze wiecie jakie były prseslanki tego działania. Ofiary zgłosiły prośbę. Prezydent po konsultacjach przystał na tę prośbę. I co tutaj ćhcecie wyczarować? Że Prezydent nie ulaskawiał morderców, bo byli skarbnikami partyjnymi? Czy mieli czym sypnąć? Każdy cham będzie cieszył się z zakłócania spotkań wyborczych. Nie macie faktycznego poparcia to trąbicie na wu wu zelachch. Dobrze wiecie jak to działa. Myslicie, że związkowcy nie mogliby przyjsć z syrenami na wiec wyborczy Trzaskowskiego? Nawet spuszczony z łańcucha Nitras, by zwiewał z podkulonym ogonem. Bo osoba, ktora nie szanuje imunitetu drugiej osoby, nie zasluguje na to, by samej z tego prawa korzystać. Jednym słowem przeraża was liczba osob popierajaca obecnego prezydenta, to świŕujecie od tego. Gdybym chciał zrobić rozróbę, to poszedłbym na wiec Trzaskowskiego z transparentem: "Trzaskowski broni pedofila". I czy bym sklamał? A jakie ma podejście do sprawy Polanskiego? Ciekawe, czy ktokolwiek w DW był zaskoczony, że zaatakowałby mnie rotwailer Budki? No, cóż ja chamem nie jestem i nie poszę o pedofilolubnym i innym zboczencolubnym Trzaskowskim. Bo mam klasę i nie nazwę go tak ;)
Filipku o małym rozumku - bronisz przregranej sprawy. Choćbyś nie wiem, jak stał na rzęsach, to nie zmienisz faktu, że typ był skazany za gwałt i za czyny pedofilskie. I choćby go sam papież prosił, prezydent powinien się naprawdę mocno zastanowić nad ułaskawieniem. Zrobił to i nie ma tu znaczenia fakt, że podobno prosiły go o to ofiary.
Filipku o małym rozumku - bronisz przregranej sprawy. Choćbyś nie wiem, jak stał na rzęsach, to nie zmienisz faktu, że typ był skazany za gwałt i za czyny pedofilskie. I choćby go sam papież prosił, prezydent powinien się naprawdę mocno zastanowić nad ułaskawieniem. Zrobił to i nie ma tu znaczenia fakt, że podobno prosiły go o to ofiary. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 9 lipca 2020 r. o 00:30
+3
TECZOWY ĆWOKU - choćbyś się po kostki zapluł z wściekłości, na śmierć zaminusował - ja i tak mam więcej czasu....I mnie Marszałek nie wyje... na zbity pysk, bo ja do roboty nie zaśpię....
Avatar
TECZOWY_ZSL / 9 lipca 2020 r. o 00:27
-4
Paolo Grimoldi (Lega) o polskich wyborach: podzielam zaniepokojenie prezydenta Dudy, jeśli chodzi o niemieckie zaangażowanie dla kandydata lewicy. Ostatnie spotkanie Duda - Trump tak zdenerwowało Niemców, którzy chcieliby mieć z Polski swoją kolonię?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 9 lipca 2020 r. o 00:15
-1
Niemiecki samochód na niemieckich numerach  wozi reklamy Rafała po Szczecinie ...  dlaczego obcy kapitał macza palce w wyborach? To AXEL S. i jego targowickie miernoty już nie wystarczają na froncie w walce z Polakami ? KONSTYTUCJA ! DEMOKRACJA!
Avatar
Zgredek Edek / 8 lipca 2020 r. o 23:33
+2
kilofem i młotem pisowską hołotę!!! A TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
kilofem i młotem pisowską hołotę!!! A TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu ... rozwiń
Avatar
___K___ / 8 lipca 2020 r. o 22:06
+8
Widziałem dziś fajnego mema. Treść była mniej więcej taka: w dużej mierze wyborcy PiS są ludźmi inteligentnymi bezobjawowo. Jak czytam takich fillipów75, TECZOWYCH_ZSL i jeszcze paru innych tutaj, to muszę przyznać temu stwierdzeniu rację :-)
Avatar
fillip75 / 8 lipca 2020 r. o 21:22
-12
Oczywiście, że chamy pierwsi się oburzą na fakt bycia nimi. Piszecie o obronie Pedofila, chociaż bardzo dobrze wiecie jakie były prseslanki tego działania. Ofiary zgłosiły prośbę. Prezydent po konsultacjach przystał na tę prośbę. I co tutaj ćhcecie wyczarować? Że Prezydent nie ulaskawiał morderców, bo byli skarbnikami partyjnymi? Czy mieli czym sypnąć? Każdy cham będzie cieszył się z zakłócania spotkań wyborczych. Nie macie faktycznego poparcia to trąbicie na wu wu zelachch. Dobrze wiecie jak to działa. Myslicie, że związkowcy nie mogliby przyjsć z syrenami na wiec wyborczy Trzaskowskiego? Nawet spuszczony z łańcucha Nitras, by zwiewał z podkulonym ogonem. Bo osoba, ktora nie szanuje imunitetu drugiej osoby, nie zasluguje na to, by samej z tego prawa korzystać. Jednym słowem przeraża was liczba osob popierajaca obecnego prezydenta, to świŕujecie od tego. Gdybym chciał zrobić rozróbę, to poszedłbym na wiec Trzaskowskiego z transparentem: "Trzaskowski broni pedofila". I czy bym sklamał? A jakie ma podejście do sprawy Polanskiego? Ciekawe, czy ktokolwiek w DW był zaskoczony, że zaatakowałby mnie rotwailer Budki? No, cóż ja chamem nie jestem i nie poszę o pedofilolubnym i innym zboczencolubnym Trzaskowskim. Bo mam klasę i nie nazwę go tak ;)
Oczywiście, że chamy pierwsi się oburzą na fakt bycia nimi. Piszecie o obronie Pedofila, chociaż bardzo dobrze wiecie jakie były prseslanki tego działania. Ofiary zgłosiły prośbę. Prezydent po konsultacjach przystał na tę prośbę. I co tutaj ćhcecie wyczarować? Że Prezydent nie ulaskawiał morderców, bo byli skarbnikami partyjnymi? Czy mieli czym sypnąć? Każdy cham będzie cieszył się z zakłócania spotkań wyborczych. Nie macie faktycznego poparcia to trąbicie na wu wu zelachch. Dobrze wiecie jak to działa. Myslicie, że związkowcy nie mogliby pr... rozwiń
Avatar
drwstrzas / 8 lipca 2020 r. o 20:40
+17
Mam niezłą polewkę jak czytam propagandowe wymiociny TECZOWEGO_ZSL. Tacy jak on są niereformowalni, parszywe partyjne trolle opłacane z pieniędzy podatników. TECZOWY pewnie już ma upatrzoną jakąś posadkę w spółce skarbu państwa, dlatego w podniecie dodaje komentarz za komentarzem pod wszystkimi artykułami. Kaczyński sika takiemu na twarz a ten głupkowato się uśmiechając wmawia sobie, że to deszcz pada. I po chwili namysłu rzuca "wina Tuska i lewaków".
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opole Lubelskie. Skoda dachowała, przebiła betonowe ogrodzenie i uderzyła w dom
galeria

Opole Lubelskie. Skoda dachowała, przebiła betonowe ogrodzenie i uderzyła w dom

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca Skody Fabii, która rozbiła się na jednym z domów w Niezdowie koło Opola Lubelskiego.

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Afera. Zakupem respiratorów od E&K z Lublina zajmuje się warszawska prokuratura

Niegospodarności w Ministerstwie Zdrowia dotyczy śledztwo, które prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Chodzi m.in. o zakup respiratorów za 200 mln zł od lubelskiej firmy E&K

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków
galeria

Radny Lublina chce nowego miejsca dla węży, waranów i pająków

O znalezienie nowej siedziby przytuliska dla egzotycznych zwierząt apeluje do Ratusza miejski radny Marcin Nowak (klub prezydenta Żuka).

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Anna Paniszewa: „Wojsko weszło do Brześcia już dwa tygodnie temu"

Rozmowa z Anną Paniszewą, założycielką Polskiej Harcerskiej Szkoły Społecznej im. R. Traugutta w Brześciu

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena
14 sierpnia 2020, 9:30

Spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w Teatrotece Andersena

Od 14 do 16 sierpnia na Facebooku Teatru Andersena będzie można obejrzeć online archiwalny spektakl "Kto rozśmieszy pechowego nosorożca" w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

Koronawirus. Jeszcze we wtorek 16, a w środę już 18 ognisk w Lubelskiem. Powiat puławski i chełmski

39 nowych zakażeń, dwa nowe ogniska i kolejny zgon. W środę padł kolejny dobowy rekord w statystykach dotyczących koronawirusa w województwie lubelskim.

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Krótkie spodenki, sportowa czapeczka. Marszałek Stawiarski razem z pątnikami [zobacz]

Jarosław Stawiarski dołączył do lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Rzadko można zobaczyć marszałka województwa w krótkich spodenkach.

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

X Memoriał Zdzisława Niedzieli już w piątek i sobotę w Lublinie

W piątek i sobotę koszykarzy Startu Lublin będzie można zobaczyć w akcji przy okazji X Memoriału Zdzisława Niedzieli. W zawodach oprócz czerwono-czarnych wezmą udział: Legia Warszawa, HydroTruck Radom oraz MKS Dąbrowa Górnicza. Wszystkie mecze odbędą się w hali Globus.

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Lubelskie. Daewoo rozbite na drzewie i dachowanie peugeota. Dwa poważne wypadki

Poszkodowaną w wypadku koło Świdnika kobietę do szpitala musiał zabrać śmigłowiec. W okolicach Fajsławic kierowca próbował ominąć sarnę.

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Biała Podlaska. Oblał forda benzyną i chciał podpalić. Właściciel auta nie ma pojęcia o co chodzi

Mieszkaniec gminy Drelów oblał benzyną furgonetkę i miał zamiar ją podpalić. Właściciel samochodu zapewnia, że wcześniej żadnego konfliktu z niedoszłym podpalaczem nie miał.

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Świdnik. To się nazywa szczęście. Pijany usnął na torach, a drezyna przejechała nad nim

Mężczyzna przechodząc przez tory przewrócił się i usnął. Drezyna nawet go nie drasnęła.

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Radzyń Podlaski. Policjanci wynieśli z pożaru mężczyznę. Jego pijani koledzy zapewniali, że w domu nikogo nie ma

Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko sami podtruli się tlenkiem węgla.