Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

9 lipca 2020 r.
21:49

PiS walczy o głosy dla Andrzeja Dudy. Wiec pod pomnikiem Piłsudskiego w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora sko
0 6 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Politycy PiS, sympatycy tej partii wykorzystują ostatnie godziny kampanii, żeby pozyskać głosy dla Andrzeja Dudy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Politycy Zjednoczonej Prawicy zachęcają do głosowania na Andrzeja Dudę. Organizowane są wiece poparcia, spotkania z wyborcami i na każdym jest mowa o tym, aby  głosować na obecnego prezydenta. 

– Niezwykła mobilizacja ludzi, i to zarówno w dużych miastach, jak i w miasteczkach i na wsiach. Bardzo życzliwe przyjęcie na targowiskach, gdzie byliśmy na spotkaniach wyborczych. Ogromna mobilizacja w rodzinach, domach zwykłych ludzi. To napawa wielkim optymizmem - mówił na przykład w Puławach poseł Przemysław Czarnek.

W Lublinie także został zorganizowany wiec poparcia. Na plac Litewski, pod pomnik Józefa Piłsudskiego przyszło kilkadziesiąt osób, żeby zamanifestować fakt, że zagłosują na Andrzeja Dudę.

 

 

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
spajnola / 10 lipca 2020 r. o 06:50
+24
Tylko nie to... Nie wstydźmy się dłużej za rządzących - zmieńmy ich!
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 10 lipca 2020 r. o 07:10
+16
Poseł Czarnek - już pozwolili mu wyjść z ukrycia ?
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 18:38
+3
I co, TĘCZOWY_ZSL propagandysto. Pluć jedynie potrafisz, a fakty ignorujesz. Jakie to PiSowskie. Mam nadzieję, że najpierw odejdzie w niepamięć pan Duda, a potem reszta PiSu. Dość tych kłamstw, szczucia ludzi na siebie, szukania wrogów tam, gdzie ich nie ma i spychania Polski na margines Europy i świata.
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 08:56
+3
Kilofem i młotem pisowską hołotę!!! TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc, burok i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
Kilofem i młotem pisowską hołotę!!! TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc, burok i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena za... rozwiń
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 15:04
+1
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera PIS - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Wykorzystanie kasy z Funduszu Sprawiedliwości na partyjną imprezę jest za to cacy? Albo przekazanie środków (50.000.000 zł!!!) księdzu, byłemu egzercyście salcesonowemu? Idźcie się walić z tym swoim prawem i swoją sprawiedliwością, bo to bezprawie i niesprawidliwość! I włażenie klerowi w spasłe d*pska bez mydła!
Wykorzystanie kasy z Funduszu Sprawiedliwości na partyjną imprezę jest za to cacy? Albo przekazanie środków (50.000.000 zł!!!) księdzu, byłemu egzercyście salcesonowemu? Idźcie się walić z tym swoim prawem i swoją sprawiedliwością, bo to bezprawie i niesprawidliwość! I włażenie klerowi w spasłe d*pska bez mydła! rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 lipca 2020 r. o 08:54
-4
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera PIS - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 18:38
+3
I co, TĘCZOWY_ZSL propagandysto. Pluć jedynie potrafisz, a fakty ignorujesz. Jakie to PiSowskie. Mam nadzieję, że najpierw odejdzie w niepamięć pan Duda, a potem reszta PiSu. Dość tych kłamstw, szczucia ludzi na siebie, szukania wrogów tam, gdzie ich nie ma i spychania Polski na margines Europy i świata.
Avatar
___K___ / 10 lipca 2020 r. o 15:04
+1
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera PIS - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Wykorzystanie kasy z Funduszu Sprawiedliwości na partyjną imprezę jest za to cacy? Albo przekazanie środków (50.000.000 zł!!!) księdzu, byłemu egzercyście salcesonowemu? Idźcie się walić z tym swoim prawem i swoją sprawiedliwością, bo to bezprawie i niesprawidliwość! I włażenie klerowi w spasłe d*pska bez mydła!
Wykorzystanie kasy z Funduszu Sprawiedliwości na partyjną imprezę jest za to cacy? Albo przekazanie środków (50.000.000 zł!!!) księdzu, byłemu egzercyście salcesonowemu? Idźcie się walić z tym swoim prawem i swoją sprawiedliwością, bo to bezprawie i niesprawidliwość! I włażenie klerowi w spasłe d*pska bez mydła! rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 10 lipca 2020 r. o 08:56
+3
Kilofem i młotem pisowską hołotę!!! TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc, burok i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
Kilofem i młotem pisowską hołotę!!! TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc, burok i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena za... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 lipca 2020 r. o 08:54
-4
Wymówienie opieki kobiecie na wózku inwalidzkim - za to, że przyznała, że popiera PIS - przez fundację kierowaną przez radną z PO, to jeden z najbardziej nieludzkich motywów kampanii wyborczej. Do czego ci lewacy są jeszcze zdolni?
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 10 lipca 2020 r. o 07:10
+16
Poseł Czarnek - już pozwolili mu wyjść z ukrycia ?
Avatar
spajnola / 10 lipca 2020 r. o 06:50
+24
Tylko nie to... Nie wstydźmy się dłużej za rządzących - zmieńmy ich!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Teleporada lekarska zawiodła. Miał być liszaj, grzyb a to była borelioza

Teleporada lekarska zawiodła. Miał być liszaj, grzyb a to była borelioza

Najpierw lekarz zdiagnozował liszaj, potem grzyb, a następnie półpasiec – skarży się pacjentka jednej z lubelskich przychodni, która zachorowała na boreliozę. To nie jedyna ofiara systemu teleporad, które w czasie pandemii zastąpiły wizyty w lekarskich gabinetach.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!
galeria

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszkania na Osiedlu 4 Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję.

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Już dziewięć miesięcy na terenie byłej kopalni piachu w Osówce zalegają niebezpieczne chemikalia. O tykającej ekologicznej bombie byłoby cicho, gdyby tematu nagłośnili młodzi ludzie z pobliskiej Dąbrówki.

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Specjaliści z Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska oraz naukowcy z UMCS wezmą pod lupę Kazimierski Park Krajobrazowy. Zinwentaryzują faunę i florę, wypracują sposoby ochrony dzikiej przyrody i pochylą się nad korektą granic parku.

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz lubelskiej telewizji sięga do ulicznego kosza, wyjmuje z niego śmieci i rozrzuca je wokół pojemnika, a powstały w ten sposób bałagan filmuje stojący obok kamerzysta. Później na antenie pojawia się materiał o zaśmieconym placu. Taką „pracę” dziennikarzy zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]
galeria

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]

„Kolonja letnia Wydziału Opieki Społecznej Magistratu m. Lublina” głosi napis nad głowami bosych dzieciaków, które wypoczywały w Nałęczowie. To jedna z najstarszych fotografii przechowywanych w archiwum Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Autorem zdjęć jest urodzony 2 sierpnia 1890 roku Zbigniew Czarkowski, który przekazał je w formie darowizny. Jak informuje Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków, szklane negatywy zostały zeskanowane przy współpracy z Politechniką Lubelską. Fotografie wykonane w końcu I wojny światowej i początkach II RP przedstawiają między innymi sceny z codziennego życia ludzi związanych z Nałęczowem i kuracjuszy.

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Nasza Czytelniczka podejrzewa, że złodzieje zaczęli działać nowa metodą - na strażnika granicznego. Jej tato rano miał podejrzaną wizytę dwóch mężczyzn podających się za strażników.

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie
16 sierpnia 2020, 11:00

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 11 Teatr Muzyczny zaprosi wyjątkowo do Muzeum Wsi Lubelskiej na plenerowy pokaz spektaklu "Kot w butach".

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

W środę otwarte zostały oferty firm rywalizujących o miejskie zlecenie na budowę hali sportowej i boisk przy I LO im. Stanisława Staszica. Chętnych nie brakuje i nie powinno zabraknąć również pieniędzy, bo tylko jedna spółka nie zmieściła się w budżecie, więc Ratusz może wydać znacznie mniej niż się spodziewał.

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

- Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, który więcej się nie powtórzy - mówi Arkadiusz Małecki, wójt Kurowa. Polecił wymienić kostkę brukową przed domem, na której ktoś napisał „wróg Polski”. To była kara za wywieszenie plakatu Rafała Trzaskowskiego.

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”
Covid-19
galeria

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”

Właścicielka znanej w Białej Podlaskiej mówi, że można się było spodziewać tego, że miasto w końcu zostanie uznane za „żółte”. Szef innego lokalu dodaje, że jeśli ograniczenia potrwają dłużej niż dwa tygodnie, to będzie musiał zamknąć interes. - Ludzie przestaną wychodzić na miasto. Przestraszą się – komentuje.

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

W rozpoczynającym się w weekend nowym sezonie o miejsca w czołówce walczyć będą zespoły z Siennicy Nadolnej i Dorohuska. Czarnym koniem może być Ogniwo Wierzbicy lub Agros Suchawa

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu
galeria

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu

W okolicy miejscowości Bogucin doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów. Na drodze ekspresowej numer 12 zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę Lublina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!