Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

13 lipca 2020 r.
8:11

Wyniki wyborów prezydenckich. Kto wygrał wybory? PKW podała wyniki z 99,97 proc. obwodów

Autor: Zdjęcie autora pab
723 41 A A
Andrzej Duda w Zamościu
Andrzej Duda w Zamościu (fot. Kazimierz Chmiel)

PKW podała cząstkowe, nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Andrzej Duda 10 413 094 głosów, 51,21 proc.

Rafał Trzaskowski 9 921 219 głosów, 48,79 proc.

Informacja PKW na podstawie wyników z 99,97 proc. obwodów.

Sonda: Jak oceniasz wyniki wyborów prezydenckich?

Liczba głosów: 8575
61.73%
Źle
30.81%
Dobrze
7.46%
Wszystko mi jedno

Andrzej Duda w Zamościu

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LBN / 13 lipca 2020 r. o 09:15
+16
Jedyne co zostaje Trzaskowskiemu to polecieć do Komisji Europejskiej ze skargą na Polskę. Może uda mu się jakieś kary wynegocjować.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 09:30
+14
Młodzi wyborcy, beneficjenci 500+, 300+, zwolnienia z podatku poparli w duzym % Pana Trzaskowskiego? A kto ich uczy w szkołach i na uczelniach? PIS MUSI WYCIAGNAC WNIOSKI...
Ta, księży więcej do szkół wyślij... Dobrze, że młodzi ludzie wiedzą, skąd się bierze kasa na te wszystkie "plusy". Oni sobie doskonale zdają sprawę z tego, że to oni będą to wszystko spłacać.
Nikt ich nie zmusza do bycia MEEGA HIPOKRYTAMI -  czytaj,  brania kasy z socjali i glosowaniu przeciwko tworcom tych programów ...
Wielu z nich intensywnie pracuje na te pieniądze. To oni je finansują, dlaczego więc mieliby nie korzystać? Ty rozumujesz (?) inaczej - my mamy zapieprzać w pocie czoła na finansowanie tych plusów, ale kasę z tego mają brać ci, którym pracować się nie chce? Walcie się z takimi pomysłami!
Ponad 50 MILIARDÓW rocznie luki vat.... 8 lat rządów P0 - ZSL...  na plusy wystarczy, nie musisz się pr,emeczac z propagandą:)
Jak zwykle kłamiesz. Luka VAT-owska w latach 2007-2015 wynosiła średnio coś koło 29,8 miliarda złotych rocznie. A najlepsze jest to, że w latach rządów PiSu wynosi średnio coś koło 29,3 miliarda złotych rocznie. Jest na niemal takim samym poziomie!!! Ale w PiSowskich mediach tego nie mówią...
O 50% zmniejszono lukę VAT przez ost. 5 lat - podają  na stronach KPRM podaja.  Kiedy __K___ przestanie propagować wymyślone brednie??
To są fakty, a na stronach rządowych, jak i w zależnych od PiSu mediach, nie ma nic więcej poza propagandą sukcesu. Która z faktami nie ma nic wspólnego!
... zwycięstwo jest najlepszą zemstą nad łgarstwami i fakepropagandą lewactwa:)
... zwycięstwo jest najlepszą zemstą nad łgarstwami i fakepropagandą lewactwa:) rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 08:59
+13
Gdzie jest troll  sok z buraka zgredek edek ...? Czeka na przekaz dnia w SMS  P0 ?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 14:43
+11
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
Chłoptasiu - wskaż chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną przez PiS. I żeby PiS zapewnił tej inwestycji finansowanie. Od razu wykluczam drogę do domu pani Szydło, bo tu trudno mówić o istotności inwestycji. No - wykaż się. Dla ułatwienia - możesz zapytać na Nowogrodzkiej
Jako, że wg Rostowskiego "piniendzy nie ma" to realizowane są Baltic Pipe - Zerwanie niekorzystej umowy z gazpromem -Przekop Mierzei Wiślanej  -Wojska NATO w Polsce -Rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu, via carpatia, wzmoznienie ORLEN i LOT, .... itp itd
Robisz idiotę z siebie, czy próbujesz robić z nas? Prosiłem o "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną". Rozumiesz słowo pisane? Wojska NATO (a de facto amerykańskie) to żadna inwestycja - nie rozumiesz pojęcia inwestycji. Zerwanie umowy, to też nie inwestycja. Przekop Mierzei, to mrzonka, która nie zwróci się w przewidywalnym czasie. Rozbudowa Gazoportu ma sens, ale tylko w kwesti dywersyfikacji dostaw, bo póki co amerykański gaż jest o ok. 60% droższy od rosyjskiego. Wzmocnienie Orlen u LOT? Nie rozśmieszaj mnie! Porównaj sobie wartość giełdową Orlenu dziś z tą sprzed pięciu lat. A LOT ledwo dyszy i w dodatku miał nietrafione inwestycje w inne linie lotnicze. Sny o potędze, a nie potęga! Podsumowując: nie wskazałeś nic, co mogłoby uchodzić za "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną".
 ...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim
 ...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim rozwiń
Avatar
Jendrzej / 13 lipca 2020 r. o 08:48
+11
Matko tyle soku przelanego i nic z tego. Tylko buraków żal.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 14 lipca 2020 r. o 10:41
+6
  ___K___       - jak masz ochotę, to wytłumacz temu skończonemu durniowi jakim jest            TECZOWY idiota           , że kosmiczne brednie pisze. Choćby tu:      
  Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę  
      Bzdura jedzie na bzdurze i bzdurą pogania. Jaki pierwszy? Polska jest w NATO od 1999 roku! A pierwsi od zdrajcy byli: Patalong (odwołany zresztą przez Macierewicza, buhahaha), Polko, Bieniek i wielu innych. Co sprzedał? Jakie plany?          Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce          , a nie rosyjskich uderzeń atomowych!!!! Rosyjską doktrynę wojenną i plany wojenne ZSRR - CIA już dawno miała rozpracowane w detalach!!!! A co Reagan szykował w odpowiedzi?           Zaporę atomową na linii wyznaczonej przez Wisłę!!!        Więc kto tu chciał urządzić nam pustynię?Jak zwykle, co typowe dla pisich tłuków - chlapnie coś bez sensu, " bez żadnego trybu". Ale tak to już jest, jak takie pisomatołki biorą się za pisanie nowej wersji historii. W wersji dla mocno potłuczonych...
 zgredek - aż mi cię szkoda... "Doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera prof. Zbigniew Brzeziński nazwał Kuklińskiego pierwszym polskim oficerem w NATO."
 zgredek - aż mi cię szkoda... "Doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera prof. Zbigniew Brzeziński nazwał Kuklińskiego pierwszym polskim oficerem w NATO." rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 14:53
+6
Zgredek biedek coś coś o gonieniu bolszewików wspominał  ????     Panu 3askowskiemu gratuluję wysokiego zwycięstwa wyborczego w ...Moskwie (71,7% głosów) i w Petersburgu (74,6%)
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 08:55
+6
Młodzi wyborcy, beneficjenci 500+, 300+, zwolnienia z podatku poparli w duzym % Pana Trzaskowskiego? A kto ich uczy w szkołach i na uczelniach? PIS MUSI WYCIAGNAC WNIOSKI...
Ta, księży więcej do szkół wyślij... Dobrze, że młodzi ludzie wiedzą, skąd się bierze kasa na te wszystkie "plusy". Oni sobie doskonale zdają sprawę z tego, że to oni będą to wszystko spłacać.
Nikt ich nie zmusza do bycia MEEGA HIPOKRYTAMI -  czytaj,  brania kasy z socjali i glosowaniu przeciwko tworcom tych programów ...
Wielu z nich intensywnie pracuje na te pieniądze. To oni je finansują, dlaczego więc mieliby nie korzystać? Ty rozumujesz (?) inaczej - my mamy zapieprzać w pocie czoła na finansowanie tych plusów, ale kasę z tego mają brać ci, którym pracować się nie chce? Walcie się z takimi pomysłami!
 Ponad 50 MILIARDÓW rocznie luki vat.... 8 lat rządów P0 - ZSL...  na plusy wystarczy, nie musisz się pr,emeczac z propagandą:)
 Ponad 50 MILIARDÓW rocznie luki vat.... 8 lat rządów P0 - ZSL...  na plusy wystarczy, nie musisz się pr,emeczac z propagandą:) rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 14:00
+4
Jedyne, co PiS doprowadził do perfekcji, to gra na emocjach słabo wykształconych i z trudem myślących obywateli, z których każdy ma taki sam głos, co do wagi. Wzbudzając strach, złe emocje, wciskając takim ludziom kłamstwa bądź odpowiednio spreparowane fakty wygryają wybory. Nie wiem, czy na twoim, TECZOWY_ZSL, miejscu cieszyłbym się, że służysz takiej sprawie. Kiedyś może przejrzysz na oczy, ale będzie już za późno. My, nasze dzieci, wnuki, a może i prawnuki będziemy spłacać tą rozrzutność rządu PiSowskiego. W tym wszystkim jest jednak jeden plus. Że PiS wciąż ma pełnię władzy i jak to wszystkie pierd*lnie, to już nikomu innemu nie wcisną kitu, że to wina Tuska. Chociaż nie - propagandziści wciąz obarczają Platformę za winy PiSu. Dwa miliardsy rocznie na TVPiS nie idzie na marne... Tylko Polska cierpi.
Przecież GRAD zbudował Polakom ektrownię atomową, Pawlak wynegocjował od Putina najtańszy gaz,  a tuSSek stworzył zieloną wyspę.... o co się lewaku martwisz ?
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
 Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
 Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!! rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 12:58
+4
Jedyne, co PiS doprowadził do perfekcji, to gra na emocjach słabo wykształconych i z trudem myślących obywateli, z których każdy ma taki sam głos, co do wagi. Wzbudzając strach, złe emocje, wciskając takim ludziom kłamstwa bądź odpowiednio spreparowane fakty wygryają wybory. Nie wiem, czy na twoim, TECZOWY_ZSL, miejscu cieszyłbym się, że służysz takiej sprawie. Kiedyś może przejrzysz na oczy, ale będzie już za późno. My, nasze dzieci, wnuki, a może i prawnuki będziemy spłacać tą rozrzutność rządu PiSowskiego. W tym wszystkim jest jednak jeden plus. Że PiS wciąż ma pełnię władzy i jak to wszystkie pierd*lnie, to już nikomu innemu nie wcisną kitu, że to wina Tuska. Chociaż nie - propagandziści wciąz obarczają Platformę za winy PiSu. Dwa miliardsy rocznie na TVPiS nie idzie na marne... Tylko Polska cierpi.
 Przecież GRAD zbudował Polakom ektrownię atomową, Pawlak wynegocjował od Putina najtańszy gaz,  a tuSSek stworzył zieloną wyspę.... o co się lewaku martwisz ?
 Przecież GRAD zbudował Polakom ektrownię atomową, Pawlak wynegocjował od Putina najtańszy gaz,  a tuSSek stworzył zieloną wyspę.... o co się lewaku martwisz ? rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 14 lipca 2020 r. o 14:06
-1
zgredek - aż mi cię szkoda
A mnie nie szkoda, zwłaszcza ciężkich idiotów, nadętych, ale pustych buców. Czego to ludzie nie mówią... Że nikt ich nie przekona, że białe jest białe na przykład...Albo o słynnej Elenie Ciao Cześku (Ceausesscu): "naukowiec światowej sławy" - a ona ledwo 4 klasy podstawówki skończyła. Czy o Stalinie: Ojciec Narodu, Wielki Nauczyciel, Obrońca Pokoju....Tylko ja wolę o faktach pisać, a nie co kto chlapnął i jaki osobisty cel w tym miał... Szable do boju, trole do gnoju!
Avatar
___K___ / 14 lipca 2020 r. o 12:54
-3
  ___K___       - jak masz ochotę, to wytłumacz temu skończonemu durniowi jakim jest           TECZOWY idiota           , że kosmiczne brednie pisze. Choćby tu:      
  Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę  
     Bzdura jedzie na bzdurze i bzdurą pogania. Jaki pierwszy? Polska jest w NATO od 1999 roku! A pierwsi od zdrajcy byli: Patalong (odwołany zresztą przez Macierewicza, buhahaha), Polko, Bieniek i wielu innych. Co sprzedał? Jakie plany?         Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce          , a nie rosyjskich uderzeń atomowych!!!! Rosyjską doktrynę wojenną i plany wojenne ZSRR - CIA już dawno miała rozpracowane w detalach!!!! A co Reagan szykował w odpowiedzi?           Zaporę atomową na linii wyznaczonej przez Wisłę!!!       Więc kto tu chciał urządzić nam pustynię?Jak zwykle, co typowe dla pisich tłuków - chlapnie coś bez sensu, " bez żadnego trybu". Ale tak to już jest, jak takie pisomatołki biorą się za pisanie nowej wersji historii. W wersji dla mocno potłuczonych...
zgredek - aż mi cię szkoda... "Doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera prof. Zbigniew Brzeziński nazwał Kuklińskiego pierwszym polskim oficerem w NATO."
No i co z tego? Nazwał, to nazwał, ale to nie był żołnierz NATO, a dla wielu, w tym dla mnie, który z wojskiem miałem co nieco wspólnego - Kukliński był zdrajcą.
No i co z tego? Nazwał, to nazwał, ale to nie był żołnierz NATO, a dla wielu, w tym dla mnie, który z wojskiem miałem co nieco wspólnego - Kukliński był zdrajcą. rozwiń
Avatar
Komentator / 14 lipca 2020 r. o 11:25
+3
Jedyne, co PiS doprowadził do perfekcji, to gra na emocjach słabo wykształconych i z trudem myślących obywateli, z których każdy ma taki sam głos, co do wagi. Wzbudzając strach, złe emocje, wciskając takim ludziom kłamstwa bądź odpowiednio spreparowane fakty wygryają wybory. Nie wiem, czy na twoim, TECZOWY_ZSL, miejscu cieszyłbym się, że służysz takiej sprawie. Kiedyś może przejrzysz na oczy, ale będzie już za późno. My, nasze dzieci, wnuki, a może i prawnuki będziemy spłacać tą rozrzutność rządu PiSowskiego. W tym wszystkim jest jednak jeden plus. Że PiS wciąż ma pełnię władzy i jak to wszystkie pierd*lnie, to już nikomu innemu nie wcisną kitu, że to wina Tuska. Chociaż nie - propagandziści wciąz obarczają Platformę za winy PiSu. Dwa miliardsy rocznie na TVPiS nie idzie na marne... Tylko Polska cierpi.
Przecież GRAD zbudował Polakom ektrownię atomową, Pawlak wynegocjował od Putina najtańszy gaz,  a tuSSek stworzył zieloną wyspę.... o co się lewaku martwisz ?
 Gaz: "W 2011 r. dodatkowy koszt gazu z kontraktu jamalskiego, wynikający ze zmiany tej umowy przez rząd PiS w 2006 r. to 1 miliard zł - mówił w Sejmie wiceminister skarbu Mikołaj Budzanowski. Cały dodatkowy koszt do końca kontraktu w 2022 r. wyniesie 18 mld zł." NEGOCJATOR: Minister Jasiński (PiS), który "nie miał czasu" przeczytać umowy którą negocjował i podpisał. Zielona wyspa Tuska: skumulowany przyrost PKB Polski w latach kryzysu (2008-2011) +15,8% - średnia UE w tym samym czasie -0,5%. EA: wina niezaprzeczalna WSZYSTKICH rządów: i PO i PiS - więc nie matacz - to samo robią teraz pisiory. A nawet więcej, bo dołożyli jeszcze przekop mierzei oraz CPK (notabene może zapytasz ile zarabia Horała w NIEISTNIEJĄCYM CPK?). Mogę Ci tak odpowiadać kontrargumentami na każdy przytoczony przez ciebie "argument". OFE vs. OFE, AMBER vs GETBACK, "zegarek Nowaka" vs. "stodoła" minstra rolnictwa, itp. itd.
 Gaz: "W 2011 r. dodatkowy koszt gazu z kontraktu jamalskiego, wynikający ze zmiany tej umowy przez rząd PiS w 2006 r. to 1 miliard zł - mówił w Sejmie wiceminister skarbu Mikołaj Budzanowski. Cały dodatkowy koszt do końca kontraktu w 2022 r. wyniesie 18 mld zł." NEGOCJATOR: Minister Jasiński (PiS), który "nie miał czasu" przeczytać umowy którą negocjował i podpisał. Zielona wyspa Tuska: skumulowany przyrost PKB Polski w latach kryzysu (2008-2011) +15,8% - średnia UE w tym samym czasie -0,5%. EA: wina nie... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 14 lipca 2020 r. o 10:41
+6
  ___K___       - jak masz ochotę, to wytłumacz temu skończonemu durniowi jakim jest            TECZOWY idiota           , że kosmiczne brednie pisze. Choćby tu:      
  Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę  
      Bzdura jedzie na bzdurze i bzdurą pogania. Jaki pierwszy? Polska jest w NATO od 1999 roku! A pierwsi od zdrajcy byli: Patalong (odwołany zresztą przez Macierewicza, buhahaha), Polko, Bieniek i wielu innych. Co sprzedał? Jakie plany?          Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce          , a nie rosyjskich uderzeń atomowych!!!! Rosyjską doktrynę wojenną i plany wojenne ZSRR - CIA już dawno miała rozpracowane w detalach!!!! A co Reagan szykował w odpowiedzi?           Zaporę atomową na linii wyznaczonej przez Wisłę!!!        Więc kto tu chciał urządzić nam pustynię?Jak zwykle, co typowe dla pisich tłuków - chlapnie coś bez sensu, " bez żadnego trybu". Ale tak to już jest, jak takie pisomatołki biorą się za pisanie nowej wersji historii. W wersji dla mocno potłuczonych...
 zgredek - aż mi cię szkoda... "Doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera prof. Zbigniew Brzeziński nazwał Kuklińskiego pierwszym polskim oficerem w NATO."
 zgredek - aż mi cię szkoda... "Doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera prof. Zbigniew Brzeziński nazwał Kuklińskiego pierwszym polskim oficerem w NATO." rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 14 lipca 2020 r. o 08:04
-2
___K___  - jak masz ochotę, to wytłumacz temu skończonemu durniowi jakim jest        TECZOWY idiota      , że kosmiczne brednie pisze. Choćby tu:    
Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę
    Bzdura jedzie na bzdurze i bzdurą pogania. Jaki pierwszy? Polska jest w NATO od 1999 roku! A pierwsi od zdrajcy byli: Patalong (odwołany zresztą przez Macierewicza, buhahaha), Polko, Bieniek i wielu innych. Co sprzedał? Jakie plany?      Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce     , a nie rosyjskich uderzeń atomowych!!!! Rosyjską doktrynę wojenną i plany wojenne ZSRR - CIA już dawno miała rozpracowane w detalach!!!! A co Reagan szykował w odpowiedzi?      Zaporę atomową na linii wyznaczonej przez Wisłę!!!    Więc kto tu chciał urządzić nam pustynię?Jak zwykle, co typowe dla pisich tłuków - chlapnie coś bez sensu, " bez żadnego trybu". Ale tak to już jest, jak takie pisomatołki biorą się za pisanie nowej wersji historii. W wersji dla mocno potłuczonych...
    Bzdura jedzie na bzdurze i bzdurą pogania. Jaki pierwszy? Polska jest w NATO od 1999 roku! A pierwsi od zdrajcy byli: Patalong (odwołany zresztą przez Macierewicza, buhahaha), Polko, Bieniek i wielu innych. Co sprzedał? Jakie plany?      Wprowadzenia stanu wojennego w Polsce     , a nie rosyjskich uderzeń atomowych!!!! Rosyjską doktrynę wojenną i plany wojenne ZSRR - CIA już dawno miała rozpracowane w detalach!!!! A co Reagan szykował w odpowiedzi?      Zaporę atomową na linii wyz... rozwiń
Avatar
tadek68 / 13 lipca 2020 r. o 22:23
0
Składam protest, pytania były tendencyjne i nieuczciwy regulamin. Brak wersji kart z opcją wyboru ,,Na Siebie" Żondam uniewarznienia z pszyczyn formalnych. Wiencej nie pujde, szkoda czasu i papieruf. Te kartki od Sasina były ładniejsze, a to jakieś.....dla mnie obżydliwstfo. Kto to takie umyślał, żeby krzyżyk samemu rysować jak dziecko w zakreślankach. Kolejna kwestia, dla czego nie ma na tych komisjach smutnego głośnika jak w ZTM ,,Zostań w domu!" A kolejka dla seniorów powinna być z windą prosto do urny. Jak mnie wybierzecie to obiecuję, na miejscu do wyboru badanie tomografem, wariografem i rezonansem i każdym innym aparatem w pakiecie. A każdy kto pszyjdzie na wybory jajko pisanka plus lub opłatek i szczepionka gratis. I na miejscu można będzie zęby podleczyć, wyrwać, nowe wstawić zamiast talonu na koronawakacje. Dla młodych na piętrze darmowe pokoiki relaksu na godzinki, a dla całkiem starych talon pogrzebowy z ofertą darmowej konselacji i pakiet mszy raz w miesiącu przez 3 lata. A dla dla gminy o najlepszej frenkwencji 3 miesiące promocji na wszystkie towary w sklepach, prąd, gaz i woda - za darmo. Wasza gmina dostanie tekturowy czek bez pokrycia na 3 miliardy na inwestycje i opłaty bakszyszowe. Jak nie ma co budować, bo wszytko jest pieniądze można rozdać wszystkie, po uważaniu. Jak mnie nie wybierzecie to jesteście łajzy i już nic wam nie obiecam. Jak ktoś nie chce opłatka, a pisankę ma to może być zamiennie pół litra spirytusu, wino lub inny napój, ale to po głosowaniu- na zapleczu. Przed każdym lokalem powinna być darmowa kaszanka z pieca lub inne buraki dla tych z Ltegiepe. Listę życzeń można zgłaszać ale nie później niż 2 dni przed wyborami. Potem tylko telefonicznie. Wybory powinny być obowiązkowe co roku od 31.01 aż do 6-ciu Kr9óólico, początek na sali balowej wraz z konsumpcją i rozrywką, by uniknąć dyrnych kwestii ,,gdzie i z kim idziesz na Sylwestra" Sale balowe i bufet można wybudiwać za kasę od wszystkich podatków vat. Ile kupujesz tyle balujesz. A na koniec losowanie auta, nówka igła nie śmigana, może być wóz strażacki. Lepiej mieć swój zamiast oczka z wodą to dzieciaki się pobawią i po co strażaków wołać, dojadą-nie dojadą? To zaledwie zarys mojego programu. A skąd pieniądze, a skąd żond ma?? A no z nikond, nie ma a rozdaje.. I nie będzie tak że Bank Ci da pieniądze, coś dodrukuje..sam sobie wydrukujesz tylko tyle ile potrzeba, po co więcej, zapchasz szafy jak Sasin Pocztę makulaturą?
Składam protest, pytania były tendencyjne i nieuczciwy regulamin. Brak wersji kart z opcją wyboru ,,Na Siebie" Żondam uniewarznienia z pszyczyn formalnych. Wiencej nie pujde, szkoda czasu i papieruf. Te kartki od Sasina były ładniejsze, a to jakieś.....dla mnie obżydliwstfo. Kto to takie umyślał, żeby krzyżyk samemu rysować jak dziecko w zakreślankach. Kolejna kwestia, dla czego nie ma na tych komisjach smutnego głośnika jak w ZTM ,,Zostań w domu!" A kolejka dla seniorów powinna być z windą prosto do urny. Jak mnie wybierzecie to o... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 lipca 2020 r. o 15:23
+3
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
Chłoptasiu - wskaż chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną przez PiS. I żeby PiS zapewnił tej inwestycji finansowanie. Od razu wykluczam drogę do domu pani Szydło, bo tu trudno mówić o istotności inwestycji. No - wykaż się. Dla ułatwienia - możesz zapytać na Nowogrodzkiej
Jako, że wg Rostowskiego "piniendzy nie ma" to realizowane są Baltic Pipe - Zerwanie niekorzystej umowy z gazpromem -Przekop Mierzei Wiślanej  -Wojska NATO w Polsce -Rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu, via carpatia, wzmoznienie ORLEN i LOT, .... itp itd
Robisz idiotę z siebie, czy próbujesz robić z nas? Prosiłem o "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną". Rozumiesz słowo pisane? Wojska NATO (a de facto amerykańskie) to żadna inwestycja - nie rozumiesz pojęcia inwestycji. Zerwanie umowy, to też nie inwestycja. Przekop Mierzei, to mrzonka, która nie zwróci się w przewidywalnym czasie. Rozbudowa Gazoportu ma sens, ale tylko w kwesti dywersyfikacji dostaw, bo póki co amerykański gaż jest o ok. 60% droższy od rosyjskiego. Wzmocnienie Orlen u LOT? Nie rozśmieszaj mnie! Porównaj sobie wartość giełdową Orlenu dziś z tą sprzed pięciu lat. A LOT ledwo dyszy i w dodatku miał nietrafione inwestycje w inne linie lotnicze. Sny o potędze, a nie potęga! Podsumowując: nie wskazałeś nic, co mogłoby uchodzić za "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną".
...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim
Wiesz, co oznaczają amerykańskie wojska w Polsce, że w nasze tereny zostanie wymierzona cała masa rosyjskich rakiet. Mam w d*pie takie bezpieczeństwo. Ale ty żyj złudzeniami... W dodatku Stany płaciły Niemcom miliardy dolarów za prawo stacjonowania tam ich wojsk, a w naszym przypadku to my będziemy płacić Stanom. Debili nie sieją - mnoża się sami.
 Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę - uczciwie napisz na jakich dwóch liniach Polska zotałaby  na setki lat pustynią?
 Pierwszy żołnierz Polski w NATO - Kukliński przekazał Amerykonaom plany uderzeń nuklearnych ZSRR na Polskę - uczciwie napisz na jakich dwóch liniach Polska zotałaby  na setki lat pustynią? rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 15:10
-5
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
Chłoptasiu - wskaż chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną przez PiS. I żeby PiS zapewnił tej inwestycji finansowanie. Od razu wykluczam drogę do domu pani Szydło, bo tu trudno mówić o istotności inwestycji. No - wykaż się. Dla ułatwienia - możesz zapytać na Nowogrodzkiej
Jako, że wg Rostowskiego "piniendzy nie ma" to realizowane są Baltic Pipe - Zerwanie niekorzystej umowy z gazpromem -Przekop Mierzei Wiślanej  -Wojska NATO w Polsce -Rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu, via carpatia, wzmoznienie ORLEN i LOT, .... itp itd
Robisz idiotę z siebie, czy próbujesz robić z nas? Prosiłem o "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną". Rozumiesz słowo pisane? Wojska NATO (a de facto amerykańskie) to żadna inwestycja - nie rozumiesz pojęcia inwestycji. Zerwanie umowy, to też nie inwestycja. Przekop Mierzei, to mrzonka, która nie zwróci się w przewidywalnym czasie. Rozbudowa Gazoportu ma sens, ale tylko w kwesti dywersyfikacji dostaw, bo póki co amerykański gaż jest o ok. 60% droższy od rosyjskiego. Wzmocnienie Orlen u LOT? Nie rozśmieszaj mnie! Porównaj sobie wartość giełdową Orlenu dziś z tą sprzed pięciu lat. A LOT ledwo dyszy i w dodatku miał nietrafione inwestycje w inne linie lotnicze. Sny o potędze, a nie potęga! Podsumowując: nie wskazałeś nic, co mogłoby uchodzić za "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną".
...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim
A chcesz pogadać o bezpieczeństwie? Proszę bardzo! Gdzie są śmigłowce, zwłaszcza te z polskich fabryk? Gdzie fregaty? Gdzie inwestycje w armię, bo chyba WOTem PiS nas bronić nie zamierza.
A chcesz pogadać o bezpieczeństwie? Proszę bardzo! Gdzie są śmigłowce, zwłaszcza te z polskich fabryk? Gdzie fregaty? Gdzie inwestycje w armię, bo chyba WOTem PiS nas bronić nie zamierza. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 15:02
-5
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
Chłoptasiu - wskaż chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną przez PiS. I żeby PiS zapewnił tej inwestycji finansowanie. Od razu wykluczam drogę do domu pani Szydło, bo tu trudno mówić o istotności inwestycji. No - wykaż się. Dla ułatwienia - możesz zapytać na Nowogrodzkiej
Jako, że wg Rostowskiego "piniendzy nie ma" to realizowane są Baltic Pipe - Zerwanie niekorzystej umowy z gazpromem -Przekop Mierzei Wiślanej  -Wojska NATO w Polsce -Rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu, via carpatia, wzmoznienie ORLEN i LOT, .... itp itd
Robisz idiotę z siebie, czy próbujesz robić z nas? Prosiłem o "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną". Rozumiesz słowo pisane? Wojska NATO (a de facto amerykańskie) to żadna inwestycja - nie rozumiesz pojęcia inwestycji. Zerwanie umowy, to też nie inwestycja. Przekop Mierzei, to mrzonka, która nie zwróci się w przewidywalnym czasie. Rozbudowa Gazoportu ma sens, ale tylko w kwesti dywersyfikacji dostaw, bo póki co amerykański gaż jest o ok. 60% droższy od rosyjskiego. Wzmocnienie Orlen u LOT? Nie rozśmieszaj mnie! Porównaj sobie wartość giełdową Orlenu dziś z tą sprzed pięciu lat. A LOT ledwo dyszy i w dodatku miał nietrafione inwestycje w inne linie lotnicze. Sny o potędze, a nie potęga! Podsumowując: nie wskazałeś nic, co mogłoby uchodzić za "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną".
...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim
Nie wskażesz, chłoptasiu, żadnej inwestycji z prostej przyczyny - bo PiS nie ma kasy. Albo się pieniądze rozdaje gawiedzi, albo się je inwestuje. To pierwsze działanie jest populistyczne i zapewnia krótkotwały poklask nierozgarniętej części społeczeństwa, to drugie jest myśleniem perspektywicznym i dbaniem o przyszłość kraju. Jest jeszcze trzecia droga - zadłużać się bez pamięci, co PiS czyni, ale tylko po to, by rozdawać kasę i markować inwestycje.
Nie wskażesz, chłoptasiu, żadnej inwestycji z prostej przyczyny - bo PiS nie ma kasy. Albo się pieniądze rozdaje gawiedzi, albo się je inwestuje. To pierwsze działanie jest populistyczne i zapewnia krótkotwały poklask nierozgarniętej części społeczeństwa, to drugie jest myśleniem perspektywicznym i dbaniem o przyszłość kraju. Jest jeszcze trzecia droga - zadłużać się bez pamięci, co PiS czyni, ale tylko po to, by rozdawać kasę i markować inwestycje. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 lipca 2020 r. o 14:59
-4
Do czego to napisałeś? Ot tak, żeby znowu napluć? Pisałem ci już wielokrotnie, że kontrakt na gaz negocjował i podpisał minister z rządu Jarosława Kaczyńskiego, a to rząd PO/PSL rozpoczął starania o negocjację cen zawartych za PiSu. Na to są dokumenty i żadną propagandą tego nie zmienisz.
Platformerska elektrownia atomowa GRAD śmiga aż miło... a propos Panie Waldku strażaku, to  "negocjował" on i podpisał kontrakt gazowy w 2010r. dzięki temu płacimy najdrożej za gaz w UE w ilości której nie przetwarzaliśmy (bez prawa odsprzedaży) do końca 2023r. Nawet UNIA wtrąciła się w "negocjacje" - ponieważ były one skrajnie niekorzystne dla Polski w pierwszej wersji !!!!
Chłoptasiu - wskaż chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną przez PiS. I żeby PiS zapewnił tej inwestycji finansowanie. Od razu wykluczam drogę do domu pani Szydło, bo tu trudno mówić o istotności inwestycji. No - wykaż się. Dla ułatwienia - możesz zapytać na Nowogrodzkiej
Jako, że wg Rostowskiego "piniendzy nie ma" to realizowane są Baltic Pipe - Zerwanie niekorzystej umowy z gazpromem -Przekop Mierzei Wiślanej  -Wojska NATO w Polsce -Rozbudowa Gazoportu w Świnoujściu, via carpatia, wzmoznienie ORLEN i LOT, .... itp itd
Robisz idiotę z siebie, czy próbujesz robić z nas? Prosiłem o "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną". Rozumiesz słowo pisane? Wojska NATO (a de facto amerykańskie) to żadna inwestycja - nie rozumiesz pojęcia inwestycji. Zerwanie umowy, to też nie inwestycja. Przekop Mierzei, to mrzonka, która nie zwróci się w przewidywalnym czasie. Rozbudowa Gazoportu ma sens, ale tylko w kwesti dywersyfikacji dostaw, bo póki co amerykański gaż jest o ok. 60% droższy od rosyjskiego. Wzmocnienie Orlen u LOT? Nie rozśmieszaj mnie! Porównaj sobie wartość giełdową Orlenu dziś z tą sprzed pięciu lat. A LOT ledwo dyszy i w dodatku miał nietrafione inwestycje w inne linie lotnicze. Sny o potędze, a nie potęga! Podsumowując: nie wskazałeś nic, co mogłoby uchodzić za "chociaż jedną istotną inwestycję zaplanowaną, przeprowadzoną i ukończoną".
...wojska NATO (amerykańskie) - to największa inwestycja - w bezpieczeństwo obywateli, bez tego o poważniejszych inwestycjach kraj może zapomnieć.... a wiadomo co Putin umieścił w Okręgu KAliningardzkim
Wiesz, co oznaczają amerykańskie wojska w Polsce, że w nasze tereny zostanie wymierzona cała masa rosyjskich rakiet. Mam w d*pie takie bezpieczeństwo. Ale ty żyj złudzeniami... W dodatku Stany płaciły Niemcom miliardy dolarów za prawo stacjonowania tam ich wojsk, a w naszym przypadku to my będziemy płacić Stanom. Debili nie sieją - mnoża się sami.
Wiesz, co oznaczają amerykańskie wojska w Polsce, że w nasze tereny zostanie wymierzona cała masa rosyjskich rakiet. Mam w d*pie takie bezpieczeństwo. Ale ty żyj złudzeniami... W dodatku Stany płaciły Niemcom miliardy dolarów za prawo stacjonowania tam ich wojsk, a w naszym przypadku to my będziemy płacić Stanom. Debili nie sieją - mnoża się sami. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 sierpnia 2020 r.

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!
galeria

Nowe osiedle w Świdniku z najlepszymi układami mieszkań. Sprawdź!

Doświetlone wnętrza, ustawne pomieszczenia, przestronne salony – tak można opisać mieszkania na Osiedlu 4 Pory Roku w Świdniku. Są to lokale idealne do zamieszkania dla rodziny czy singla, a także doskonałe pod inwestycję.

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

INFORMACJA PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Toksyczne odpady koło Lublina. Koszt likwidacji tej bomby to nawet 250 tys. złotych

Już dziewięć miesięcy na terenie byłej kopalni piachu w Osówce zalegają niebezpieczne chemikalia. O tykającej ekologicznej bombie byłoby cicho, gdyby tematu nagłośnili młodzi ludzie z pobliskiej Dąbrówki.

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Kazimierski Park czekają zmiany. Sprawdzą co tam mieszka i rośnie

Specjaliści z Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska oraz naukowcy z UMCS wezmą pod lupę Kazimierski Park Krajobrazowy. Zinwentaryzują faunę i florę, wypracują sposoby ochrony dzikiej przyrody i pochylą się nad korektą granic parku.

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz TVP3 Lublin wyjmuje ze śmietnika odpady, żeby zrobić materiał o brudnym placu Lecha Kaczyńskiego [wideo]

Dziennikarz lubelskiej telewizji sięga do ulicznego kosza, wyjmuje z niego śmieci i rozrzuca je wokół pojemnika, a powstały w ten sposób bałagan filmuje stojący obok kamerzysta. Później na antenie pojawia się materiał o zaśmieconym placu. Taką „pracę” dziennikarzy zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]
galeria

Czyja prababcia chodziła boso po Nałęczowie? [stare zdjęcia]

„Kolonja letnia Wydziału Opieki Społecznej Magistratu m. Lublina” głosi napis nad głowami bosych dzieciaków, które wypoczywały w Nałęczowie. To jedna z najstarszych fotografii przechowywanych w archiwum Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Autorem zdjęć jest urodzony 2 sierpnia 1890 roku Zbigniew Czarkowski, który przekazał je w formie darowizny. Jak informuje Dariusz Kopciowski, wojewódzki konserwator zabytków, szklane negatywy zostały zeskanowane przy współpracy z Politechniką Lubelską. Fotografie wykonane w końcu I wojny światowej i początkach II RP przedstawiają między innymi sceny z codziennego życia ludzi związanych z Nałęczowem i kuracjuszy.

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Lubelskie. Nowa metoda oszustów? Na strażnika granicznego

Nasza Czytelniczka podejrzewa, że złodzieje zaczęli działać nowa metodą - na strażnika granicznego. Jej tato rano miał podejrzaną wizytę dwóch mężczyzn podających się za strażników.

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie
16 sierpnia 2020, 11:00

"Kot w butach" Teatru Muzycznego w Skansenie

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 11 Teatr Muzyczny zaprosi wyjątkowo do Muzeum Wsi Lubelskiej na plenerowy pokaz spektaklu "Kot w butach".

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

Wielu chętnych do budowy sali gimnastycznej dla „Staszica"

W środę otwarte zostały oferty firm rywalizujących o miejskie zlecenie na budowę hali sportowej i boisk przy I LO im. Stanisława Staszica. Chętnych nie brakuje i nie powinno zabraknąć również pieniędzy, bo tylko jedna spółka nie zmieściła się w budżecie, więc Ratusz może wydać znacznie mniej niż się spodziewał.

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

Kurów. „Wróg Polski” zniknął. Wójt wymienił kostkę brukową

- Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, który więcej się nie powtórzy - mówi Arkadiusz Małecki, wójt Kurowa. Polecił wymienić kostkę brukową przed domem, na której ktoś napisał „wróg Polski”. To była kara za wywieszenie plakatu Rafała Trzaskowskiego.

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”
Covid-19
galeria

Koronawirus. Biała Podlaska „żółtą” strefą. „Nie ma zaskoczenia. Spodziewaliśmy się”

Właścicielka znanej w Białej Podlaskiej mówi, że można się było spodziewać tego, że miasto w końcu zostanie uznane za „żółte”. Szef innego lokalu dodaje, że jeśli ograniczenia potrwają dłużej niż dwa tygodnie, to będzie musiał zamknąć interes. - Ludzie przestaną wychodzić na miasto. Przestraszą się – komentuje.

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

Mecz faworytów na początek chełmskiej okręgówki: Brat-Cukrownik kontra Granica

W rozpoczynającym się w weekend nowym sezonie o miejsca w czołówce walczyć będą zespoły z Siennicy Nadolnej i Dorohuska. Czarnym koniem może być Ogniwo Wierzbicy lub Agros Suchawa

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu
galeria

Wypadek na trasie Lublin - Warszawa. Zablokowany jeden pas ruchu

W okolicy miejscowości Bogucin doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów. Na drodze ekspresowej numer 12 zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę Lublina.

Puławy. W szkołach chcą nauczyć przedsiębiorczości

Puławy. W szkołach chcą nauczyć przedsiębiorczości

Szkoła może uczyć nie tylko rozumienia wierszy i dat ważnych bitew, ale także podstaw ekonomii, oceny ryzyka, czy umiejętności potrzebnych do rozwijania przedsiębiorczości. Zajęcia tego rodzaju dla uczniów puławskich szkół zamówił Ratusz.

ALARM24