Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wypadki

16 listopada 2015 r.
11:59

Nagranie z wypadku na al. Tysiąclecia. Pijany kierowca wjeżdża w pieszych (drastyczny film)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 155 A A
Wypadek na al. Tysiąclecia (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Wypadek na al. Tysiąclecia (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Do wypadku doszło ok. godz. 11.27 przejściu dla pieszych na al. Tysiąclecia, przy hali Nova. - Przechodziłem przez przejście i nagle poczułem tylko podmuch wiatru na plecach - relacjonuje świadek zdarzenia, który o mały włos nie został potrącony przez pijanego kierowcę.

Aktualizacja artykułu: 21 grudnia 2015 r. 14:00
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o wypadku dostaliśmy od Czytelnika.

– Kierujący audi a4 potrącił dwie osoby, które przechodziły przez przejście dla pieszych na zielonym świetle – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Okazało się, że kierowca audi z powiatu łukowskiego był pijany. 32-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dwie ranne kobiety w wieku 74 i 76 lat zostały zabrane do szpitala.

- Przechodziłem przez przejście i nagle poczułem tylko podmuch wiatru na plecach - relacjonuje świadek zdarzenia, który o mały włos nie został potrącony przez pijanego kierowcę. - Zobaczyłem odjeżdżający samochód i krzyknąłem do mężczyzn stojących pod halą Nova, żeby biegli w jego stronę. Sam też ruszyłem za nim. Kierowca zatrzymał się po przejechaniu kilkudziesięciu metrów i zaczął wysiadać. Zapytałem go, co zrobił. Odpowiedział, że nie zdążył zahamować. Miał pustkę w oczach. Jeden z mężczyzn złapał go i trzymał do przyjazdu policji - dodaje.

Al. Tysiąclecia w kierunku centrum miasta była zablokowana. Linie komunikacji miejskiej jeździły objazdami, ale teraz już kursują normalnie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 155

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 20:26
+1
Nie wiem dlaczego temu idiocie pasek na oczy naklejają na zdjęciu. Gębę pokazać publicznie i chrzanić prawo danych osobowych czy co tam m"mądrego" w tej sprawie wymyślono. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i w zależności od stanu poszkodowanych najbiedniej 15 lat więzienia lub więcej. Przestroga dla takich debili.
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 07:38
0
Dlaczego takim ludziom w Polsce cenzuruje sie twarze i dane osobiste?
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 21:38
0
Burak i jeszcze po mieście jeździ na bani
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 16:06
0

A co tu Kuwa ma marke samochodu do rzeczy takie debilne komentarze zachowajcie dla siebie niedorozwoje umyslowe. Wsiadl po pijaku do samochodu i w tym momencie jest marka samochodu nie istotna wazne jest aby poszkodowani przezyli a ten pijak zgnil w wiezieniu

po co zus obciazac, a pijak ma kase i dostanie najwyzej zawias

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 16:04
0

Heh.....wszyscy wyzywają szykanuja osadzaja przykro mi ze taka tragedia miała miejsce ale pomyślcie o rodzinie tego człowieka co oni czują jak wy tak piszecie pomyślcie gdyby to was spotkało albo wasze rodziny eh....popatrzmy na swoje życie a nie oceniamy innych...

idac twoimtropem, trollu, i rodzina tych szkaradnych slamazarnych staruch niech sie cieszy ze spadki podostaja wkrotce

Avatar
2562 / 18 listopada 2015 r. o 16:02
0

Do końca życia powinien płacić tym osobom, ktore potracił odszkodowanie.

urwa, czlowieku, te babcie , 76 i 87 lat, moze nawet jutra nie dozyja ("sluzba zdrowia:"w lublinie nie bedzie takich truchel ratowala!), wiec ani grosiczka zlamanego one nie ujrza, ani ich rodziny - tym bardziej! wiesz ilu takich szalencow wynajmuje dobrych adwokatow, i kary sa mniej niz symboliczne? no. to morda w kubel

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 15:57
0
stare te kobiety juz byly, ciekawe czy przezyja. pomodlmy sie o to zeby nie umieraly w meczarniach
Avatar
lateM / 18 listopada 2015 r. o 15:17
0

I wyobrazić sobie, że tacy ludzie potrafią zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem, nie to co teraz - prawko oblejesz za samo NAJECHANIE na podwójną ciągłą, wiem to z autopsji. Ten filmik sam w sobie jest przerażający. Jak można dopuścić się do takiego czynu? Módlmy się, żeby poszkodowane osoby przeżyły i wróciły do zdrowia. A człowiek, który do tego doprowadził, powinien iść do więzienia i wstydzić się swojej osoby.

Avatar
Alex / 18 listopada 2015 r. o 08:38
0

Opinia większości tłumoków jeżdżących samochodami: Nic się nie stało, to nie jego wina. Po co piesi wchodzą na przejście? Przecież Hrabia w samochodzie jedzie! Nie widać?


Nic dodać, nic ująć
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 02:33
0
Piesi wymuszają pierwszeństwo?? od kiedy?? Niestety ale to kierowcy obowiązkiem jest niestapianie pierwszeństwa pieszemu. Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2. i 3., korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem. 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
Piesi wymuszają pierwszeństwo?? od kiedy?? Niestety ale to kierowcy obowiązkiem jest niestapianie pierwszeństwa pieszemu. Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2. i 3., korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem. 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odleg... rozwiń
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 07:38
0
Dlaczego takim ludziom w Polsce cenzuruje sie twarze i dane osobiste?
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 21:38
0
Burak i jeszcze po mieście jeździ na bani
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 20:26
+1
Nie wiem dlaczego temu idiocie pasek na oczy naklejają na zdjęciu. Gębę pokazać publicznie i chrzanić prawo danych osobowych czy co tam m"mądrego" w tej sprawie wymyślono. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i w zależności od stanu poszkodowanych najbiedniej 15 lat więzienia lub więcej. Przestroga dla takich debili.
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 16:06
0

A co tu Kuwa ma marke samochodu do rzeczy takie debilne komentarze zachowajcie dla siebie niedorozwoje umyslowe. Wsiadl po pijaku do samochodu i w tym momencie jest marka samochodu nie istotna wazne jest aby poszkodowani przezyli a ten pijak zgnil w wiezieniu

po co zus obciazac, a pijak ma kase i dostanie najwyzej zawias

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 16:04
0

Heh.....wszyscy wyzywają szykanuja osadzaja przykro mi ze taka tragedia miała miejsce ale pomyślcie o rodzinie tego człowieka co oni czują jak wy tak piszecie pomyślcie gdyby to was spotkało albo wasze rodziny eh....popatrzmy na swoje życie a nie oceniamy innych...

idac twoimtropem, trollu, i rodzina tych szkaradnych slamazarnych staruch niech sie cieszy ze spadki podostaja wkrotce

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 16:03
-1

stare baby to ßwiete krowy nawet jak sie slimola na zielonym! 

Avatar
2562 / 18 listopada 2015 r. o 16:02
0

Do końca życia powinien płacić tym osobom, ktore potracił odszkodowanie.

urwa, czlowieku, te babcie , 76 i 87 lat, moze nawet jutra nie dozyja ("sluzba zdrowia:"w lublinie nie bedzie takich truchel ratowala!), wiec ani grosiczka zlamanego one nie ujrza, ani ich rodziny - tym bardziej! wiesz ilu takich szalencow wynajmuje dobrych adwokatow, i kary sa mniej niz symboliczne? no. to morda w kubel

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 15:57
0
stare te kobiety juz byly, ciekawe czy przezyja. pomodlmy sie o to zeby nie umieraly w meczarniach
Avatar
lateM / 18 listopada 2015 r. o 15:17
0

I wyobrazić sobie, że tacy ludzie potrafią zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem, nie to co teraz - prawko oblejesz za samo NAJECHANIE na podwójną ciągłą, wiem to z autopsji. Ten filmik sam w sobie jest przerażający. Jak można dopuścić się do takiego czynu? Módlmy się, żeby poszkodowane osoby przeżyły i wróciły do zdrowia. A człowiek, który do tego doprowadził, powinien iść do więzienia i wstydzić się swojej osoby.

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 r. o 09:57
-1
Cooo?! Jak piesi wymuszają pierszeństwo??? Czy piesi mają przed wejsciem na pasy znak UWAGA SAMOCHÓD, czy kierowcy mają najpierw ostrzegawczy, a póżniej znak symbolizujący przejście dla pieszych??? Co za idiotyzm bez logiki!!!
Zobacz wszystkie komentarze 155

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23 września 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23 września 2021 r.

Gryf Gmina Zamość – Tomasovia 3:2. Niespodziewany finalista Pucharu Polski

Gryf Gmina Zamość – Tomasovia 3:2. Niespodziewany finalista Pucharu Polski

W środę, w ramach Pucharu Polski rozegrano drugi półfinał w okręgu zamojskim. Czwartoligowy Gryf Gmina Zamość podejmował beniaminka III ligi Tomasovię. I niespodziewanie triumfowała pierwsza z ekip, która wygrała 3:2.

Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0. Przygoda z Pucharem Polski trwa!

Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0. Przygoda z Pucharem Polski trwa!

Czwarte zwycięstwo z rzędu i piąty kolejny mecz z czystym kontem. W środę Motor pokonał na Arenie Lublin pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 i awansował do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. A trzeba dodać, że zgodnie z zapowiedziami trener Marek Saganowski dał szansę gry zmiennikom

Lubelskie. Cztery szkoły w regionie działają tylko w trybie zdalnym

Lubelskie. Cztery szkoły w regionie działają tylko w trybie zdalnym

W 45 szkołach i 4 przedszkolach na Lubelszczyźnie wprowadzono tzw. zajęcia hybrydowe z powodu zakażeń koronawirusem. Dyrektorzy podkreślają, że chorują zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. W czterech placówkach lekcje odbywają się całkowicie w trybie zdalnym.

Przy Zana marzli w swoich mieszkaniach
Alarm 24

Przy Zana marzli w swoich mieszkaniach

Bez ciepłej wody i ogrzewania musieli sobie radzić mieszkańcy bloków koło ul. Zana. Utrudnienia trwały znacznie dłużej niż zapowiadano w komunikatach na budynkach.

Podwyżki mogą uziemić Port Lotniczy Lublin

Podwyżki mogą uziemić Port Lotniczy Lublin

Droższe bilety lotnicze i likwidacja wielu tras z regionalnych lotnisk – to możliwe skutki proponowanej przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej podwyżki opłat za obsługę lotów. Podniesieniu stawek sprzeciwia się m.in. Port Lotniczy Lublin.

Święto przedsiębiorczości. W czwartek z Dziennikiem Wschodnim dodatek Złota Setka

Święto przedsiębiorczości. W czwartek z Dziennikiem Wschodnim dodatek Złota Setka

W czwartek wraz z Dziennikiem Wschodnim oddajemy w ręce czytelników jubileuszowe, już 25. wydanie Złotej Setki, rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny.

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: Nasza klinika jest praktycznie wypełniona w całości
film

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: Nasza klinika jest praktycznie wypełniona w całości

W szpitalach przebywa 1179 chorych z COVID-19, w tym 124 pacjentów jest podłączonych do respiratorów – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

Jesienne atrakcje dla seniorów w Lublinie

Jesienne atrakcje dla seniorów w Lublinie

Pieczenie ziemniaków, porady dotyczące opieki nad psami i pogadanki o bezpieczeństwie. To niektóre z wydarzeń „Senioralnej Jesieni” organizowanej dla starszych mieszkańców przez samorząd Lublina.

Lublin. Sztukmistrz zabłyśnie jeszcze przed sylwestrem

Lublin. Sztukmistrz zabłyśnie jeszcze przed sylwestrem

Wisząca nad Starym Miastem rzeźba „Sztukmistrz” zostanie efektownie podświetlona, za co zapłacą władze miasta. Na powieszenie lamp zgodził się już wojewódzki konserwator zabytków.

Ostrzeżenie pogodowe IMGW dla Lubelskiego

Ostrzeżenie pogodowe IMGW dla Lubelskiego

Przez najbliższe dwie doby może silnie wiać. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe.

Policyjny pościg za BMW. W środku oprócz pijanego kierowcy także żona i trójka dzieci

Policyjny pościg za BMW. W środku oprócz pijanego kierowcy także żona i trójka dzieci

Miał dwa promile alkoholu w organizmie i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Nie przeszkodziło mu to wsiąść za kierownicę auta, którym wiózł swoją rodzinę. 44-latek został zatrzymany po policyjnym pościgu.

Fortuna Puchar Polski: Orlęta Spomlek – Lechia Zielona Góra 2:3, znowu nie utrzymali prowadzenia

Fortuna Puchar Polski: Orlęta Spomlek – Lechia Zielona Góra 2:3, znowu nie utrzymali prowadzenia

Sporo goli i emocji w Radzyniu Podlaskim. Niestety, tamtejsze Orlęta pożegnały się z Fortuna Pucharem Polski już w pierwszej rundzie. Lepsza od biało-zielonych okazała się Lechia Zielona Góra, która wygrała 3:2. Co ciekawe, to gospodarze dwa razy byli na prowadzeniu

Okradł dziewczynę grającą na ukulele w Bramie Krakowskiej

Okradł dziewczynę grającą na ukulele w Bramie Krakowskiej

41-latek okradł dziewczynę grającą przy Bramie Krakowskiej na ukulele. Zabrał jej z kapelusza 40 złotych i uciekł.

8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci
25 września 2021, 11:00

8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

W weekend w Centrum Kultury w Lublinie rozpoczną się pokazy w ramach 8. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Wydarzenie organizowane równolegle w 20 miastach w Polsce potrwa do 3 października.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!