Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 grudnia 2009 r.
10:06
Edytuj ten wpis

20-latek zamarzł wracając do domu

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 8 A A

W drugi dzień świąt wybrał się na zabawę taneczną, ale nie wrócił z niej do domu. Zamarznięte zwłoki 20-latka odnaleziono dzisiaj w nocy na polu w miejscowości Dębina w gminie Ulhówek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł w skutek wychłodzenia organizmu. Ma to jeszcze ostatecznie potwierdzić zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok.

Ciało 20-letniego mieszkańca Hubinka odnaleziono nocy z soboty na niedzielę na polu. Dzień wcześniej mężczyzna wybrał się na zabawę taneczną. Wyszedł z niej cały i zdrowy. Zamarzł w drodze powrotnej do domu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kokonik / 27 grudnia 2009 r. o 16:51
Głupie jest twierdzenie żeby nie chodzić na dyskoteki. Przecież po to są one organizowane. Przecież wszystko jest dla ludzi, również alkohol. Inną sprawą jest to aby znać umiar. Nie upijać się do nieprzytomności żeby nie mieć siły się podnieś i zasnąć na polu. A tak swoją drogą to co to za koledzy czy koleżanki, że nikt z nim nie poszedł odprowadzić go do domu.
Avatar
tomasho / 27 grudnia 2009 r. o 14:11
Prawda jest taka, że na imprezach się pije, pije i pije. Spotyka się wielu znajomych, wystarczy, że kilku powie "ze mną się nie napijesz?" i się idzie
Druga sprawa, że trzeba znać umiar, a nie pić do bólu. Nie wiem jak było w tym przypadku.
Komentarze o tym, żeby nie chodzić na dyskoteki, to nie będzie problemów, uważam za idiotyczne. Kiedyś, kiedyś było o wiele więcej zabaw i mam uwierzyć, że wtedy wszyscy kończyli na 1 piwku?
Prawda jest taka, że na imprezach się pije, pije i pije. Spotyka się wielu znajomych, wystarczy, że kilku powie "ze mną się nie napijesz?" i się idzie
Druga sprawa, że trzeba znać umiar, a nie pić do bólu. Nie wiem jak było w tym przypadku.
Komentarze o tym, żeby nie chodzić na dyskoteki, to nie będzie problemów, uważam za idiotyczne. Kiedyś, kiedyś było o wiele więcej zabaw i mam uwierzyć, że wtedy wszyscy kończyli na 1 piwku? rozwiń
Avatar
Ona.. / 27 grudnia 2009 r. o 13:01
Tak się składa że on był moim kolegą i nie czaję durnych docinek typu ,,mógł ubrać się cieplej''... Ludzie nie wierzę że Wy nie chodzicie czy nie chodziliście na zabawy... Na pewno nie raz też mieliście jakiś trudne sytuacje bójki itp itd tak jak to na zabawach.. Wszystko się może zdarzyć... Niestety tak się stało jak się stało widocznie tak być musiało....




I tak kiedyś wszyscy się spotkamy!!! [*] OdpoCZywaj w POkoju:(
Avatar
drops / 27 grudnia 2009 r. o 12:44
jaki z tego morał? ubieraj się cieplej;D. i nie chodź na zabawy taneczne.
Avatar
Roztoczanin / 27 grudnia 2009 r. o 12:00
To raczej dramat,ze tak młody człowiek zamarzł,niestety sezon zabaw sie zaczyna,bardzo wiele jest dramatow przez alkohol,wielu ginie lub zostaje kalekami do konca życia a dzieje sie to w drodze powrotnej do domu.nie ma na to tak naprawde rady,rodzice niewiele mogą gdy ktos ukonczył 18 lat.
Avatar
zmc / 27 grudnia 2009 r. o 11:48
w jakim barze to była zabawa taneczna i tam nie ma zadnego napisu! wszystkim sprzedaja wtedy maja najwiesze obroty a jak sie niema sil do domu dojsc tylko kładzie spac sie na polu sam sobie zrobil
Avatar
cdn / 27 grudnia 2009 r. o 11:30
Wódko ma, wódko ma.....
Avatar
kokonik / 27 grudnia 2009 r. o 11:27
W każdym barze jest napis "Osobom nietrzeźwym alkoholu nie podajemy". Tylko coś marnie z egzekwowaniem tego. Ja nie rozumiem dlaczego barmani widząc, że klient jest już w dupę pijany dalej leje i podaje alkohol. Powinni odpowiadać za takie tragedie jak ta tego 20 latka.
Avatar
kokonik / 27 grudnia 2009 r. o 16:51
Głupie jest twierdzenie żeby nie chodzić na dyskoteki. Przecież po to są one organizowane. Przecież wszystko jest dla ludzi, również alkohol. Inną sprawą jest to aby znać umiar. Nie upijać się do nieprzytomności żeby nie mieć siły się podnieś i zasnąć na polu. A tak swoją drogą to co to za koledzy czy koleżanki, że nikt z nim nie poszedł odprowadzić go do domu.
Avatar
tomasho / 27 grudnia 2009 r. o 14:11
Prawda jest taka, że na imprezach się pije, pije i pije. Spotyka się wielu znajomych, wystarczy, że kilku powie "ze mną się nie napijesz?" i się idzie
Druga sprawa, że trzeba znać umiar, a nie pić do bólu. Nie wiem jak było w tym przypadku.
Komentarze o tym, żeby nie chodzić na dyskoteki, to nie będzie problemów, uważam za idiotyczne. Kiedyś, kiedyś było o wiele więcej zabaw i mam uwierzyć, że wtedy wszyscy kończyli na 1 piwku?
Prawda jest taka, że na imprezach się pije, pije i pije. Spotyka się wielu znajomych, wystarczy, że kilku powie "ze mną się nie napijesz?" i się idzie
Druga sprawa, że trzeba znać umiar, a nie pić do bólu. Nie wiem jak było w tym przypadku.
Komentarze o tym, żeby nie chodzić na dyskoteki, to nie będzie problemów, uważam za idiotyczne. Kiedyś, kiedyś było o wiele więcej zabaw i mam uwierzyć, że wtedy wszyscy kończyli na 1 piwku? rozwiń
Avatar
Ona.. / 27 grudnia 2009 r. o 13:01
Tak się składa że on był moim kolegą i nie czaję durnych docinek typu ,,mógł ubrać się cieplej''... Ludzie nie wierzę że Wy nie chodzicie czy nie chodziliście na zabawy... Na pewno nie raz też mieliście jakiś trudne sytuacje bójki itp itd tak jak to na zabawach.. Wszystko się może zdarzyć... Niestety tak się stało jak się stało widocznie tak być musiało....




I tak kiedyś wszyscy się spotkamy!!! [*] OdpoCZywaj w POkoju:(
Avatar
drops / 27 grudnia 2009 r. o 12:44
jaki z tego morał? ubieraj się cieplej;D. i nie chodź na zabawy taneczne.
Avatar
Roztoczanin / 27 grudnia 2009 r. o 12:00
To raczej dramat,ze tak młody człowiek zamarzł,niestety sezon zabaw sie zaczyna,bardzo wiele jest dramatow przez alkohol,wielu ginie lub zostaje kalekami do konca życia a dzieje sie to w drodze powrotnej do domu.nie ma na to tak naprawde rady,rodzice niewiele mogą gdy ktos ukonczył 18 lat.
Avatar
zmc / 27 grudnia 2009 r. o 11:48
w jakim barze to była zabawa taneczna i tam nie ma zadnego napisu! wszystkim sprzedaja wtedy maja najwiesze obroty a jak sie niema sil do domu dojsc tylko kładzie spac sie na polu sam sobie zrobil
Avatar
cdn / 27 grudnia 2009 r. o 11:30
Wódko ma, wódko ma.....
Avatar
kokonik / 27 grudnia 2009 r. o 11:27
W każdym barze jest napis "Osobom nietrzeźwym alkoholu nie podajemy". Tylko coś marnie z egzekwowaniem tego. Ja nie rozumiem dlaczego barmani widząc, że klient jest już w dupę pijany dalej leje i podaje alkohol. Powinni odpowiadać za takie tragedie jak ta tego 20 latka.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Chodzi o wypowiedzi na antenie TVP Info i Radia Maryja. W środę rano minister edukacji i nauki opublikował przeprosiny.

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Bez wcześniejszych zapisów można przyjść na spotkanie z przewodniczącym i wiceprzewodniczącymi Rady Miasta Lublin. Ogłoszony został harmonogram ich dyżurów w pokoju 20 na II piętrze Ratusza.

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana
Aktualizacja
galeria

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana

Policja już wyznaczyła objazdy. Ciężarówka zderzyła się z autokarem

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Do listopada ma potrwać remont sali widowiskowej Bychawskiego Centrum Kultury. Dzięki trwającym w BCK pracom znacznie poprawi się akustyka i będzie możliwość organizowania w tym miejscu koncertów. Remont jest możliwy dzięki ministerialnemu dofinansowaniu.