Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

6 grudnia 2011 r.
8:02
Edytuj ten wpis

Akardiusz Bratkowski doczekał się. Będzie europosłem

Autor: Zdjęcie autora jotem lew
0 11 A A
Arkadiusz Bratkowski (PSL) (Archiwum)
Arkadiusz Bratkowski (PSL) (Archiwum)

Arkadiusz Bratkowski – przewodniczący Sejmiku Województwa i działacz PSL z Zamojszczyzny – odbierze w czwartek w Warszawie zaświadczenie o wyborze na trzeciego europosła z naszego województwa i 51. z kraju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zostałem zaproszony do Państwowej Komisji Wyborczej na godz. 12 – potwierdza samorządowiec.

Na objęcie mandatu deputowanego Bratkowski czeka od kwietnia 2010 r. Dzięki Traktatowi z Lizbony Polska powinna mieć dodatkowego europosła i to właśnie z naszego regionu. Mandatu nie zdążył objąć Edward Wojtas, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Procedury trwały bardzo długo, bo traktat musiały ratyfikować wszystkie kraje UE. Obliczyliśmy, że przez ten czas Bratkowski mógł dostać przynajmniej 500 tys. zł uposażenia i diet.

– Wszystko wskazuje na to, że 12 grudnia złożę przysięgę w Parlamencie Europejskim – mówi.

Bratkowski musi zrezygnować z przewodniczenia Sejmikowi i z mandatu radnego. W piątek radni wojewódzcy wybiorą jego następcę. Zrzeczenie się mandatu przegłosują dopiero na kolejnym posiedzeniu. Bratkowskiego zastąpi Marian Jaworski, Lubelski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie i dawny radny wojewódzki.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xy / 9 grudnia 2011 o 19:54
0
Jego córkę-szlaufa walił ksiądz i sie skleszczyli.
Avatar
SheIs / 6 grudnia 2011 o 15:13
0
Ale szczęście się ,kiedyś kończy...;-)
Avatar
xyz / 6 grudnia 2011 o 15:10
0
Tak jakby trochę wstyd
Avatar
RafałP / 6 grudnia 2011 o 13:51
0
Wiwat europoseł AREK BRATKOWSKI. To jest najlepszy kandydat dla Polski.
Avatar
Daniel / 6 grudnia 2011 o 12:55
0
Panie Arkadiuszu serdecznie gratuluję faktu zbliżającego sie potwierdzenia wyboru na europosla. To bardzo dobrze, że nasz region ma dodatkowego eurodeputowanego.

P.S. Co do zdjęcia i prymitywnych z tym zwiazanych komentarzy - to prosze sie nie przejmować. Redakcja najprawdopodobniej celowo zamieszcza najgorsze zdjecie w przypadku osoby lub partii,którą próbuje zdyskredytowac w oczach lokalnej opinii spolecznej. .
Jak idac na socjotechniczne zabiegi redakcji dają się nabrać niektórzy czytelnicy, ale to tylko świadczy o redakcji DW i autorach tych prostackich komentarzy.
Panie Arkadiuszu serdecznie gratuluję faktu zbliżającego sie potwierdzenia wyboru na europosla. To bardzo dobrze, że nasz region ma dodatkowego eurodeputowanego.

P.S. Co do zdjęcia i prymitywnych z tym zwiazanych komentarzy - to prosze sie nie przejmować. Redakcja najprawdopodobniej celowo zamieszcza najgorsze zdjecie w przypadku osoby lub partii,którą próbuje zdyskredytowac w oczach lokalnej opinii spolecznej. .
Jak idac na socjotechniczne zabiegi redakcji dają się nabrać niektórzy czytelnicy, ale to tylko świadczy o... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 11:26
0
[quote name='mackoW33' timestamp='1323165724' post='566536']
ALE RYJ, TYPOWY WSIOK Z LUBELSKIEGO!!CIESZY MICHĘ,BO NOBILITACJA DLA TAKIEGO WIEŚNIAKA,AJKBY BY BOGA ZANOGI ZŁAPAŁ!DLA LUBELSZCZYZNY JAK ZWYKLE NIC!!WIEŚĆ NIESIE,ŻE ŻADNA DRUŻYNA NIE BĘDZIE U NAS REZYDOWAĆ W CZASIE EURO!!
[/quote]

Ten wieśniakowy ryj jest z Miączyna skąd świat się zaczyna,a nie z lubelszczyzny.
Avatar
mackoW33 / 6 grudnia 2011 o 11:02
0
ALE RYJ, TYPOWY WSIOK Z LUBELSKIEGO!!CIESZY MICHĘ,BO NOBILITACJA DLA TAKIEGO WIEŚNIAKA,AJKBY BY BOGA ZANOGI ZŁAPAŁ!DLA LUBELSZCZYZNY JAK ZWYKLE NIC!!WIEŚĆ NIESIE,ŻE ŻADNA DRUŻYNA NIE BĘDZIE U NAS REZYDOWAĆ W CZASIE EURO!!
Avatar
plati1985 / 6 grudnia 2011 o 09:59
0
fajnie schowali artykuł na głownej nie sposób go znaleźć
Avatar
duvalla / 6 grudnia 2011 o 09:54
0
Boże, jaki obciach... A swoją drogą niektórzy to mają szczęście - nic sobą nie reprezentować i cały czas być na fali. Jak to mówią: biednemu wiatr w oczy a bogatemu diabeł dzieci kołysze - i tak jest w przypadku z Bratkowskim. Ma po prostu szczęście i NIC poza tym.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 09:47
0
Diesel już po 6 złotych!

Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na droższych stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html

[size="4"]Rolnicy przy następnych wyborach podziękują zielonej kończynce!!!

Brawo PSL, brawo Panie Sawicki!!!
[/size]
Diesel już po 6 złotych!

Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na droższych stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html

[size="4"]Rolnicy przy następnych wyborach podz... rozwiń
Avatar
xy / 9 grudnia 2011 o 19:54
0
Jego córkę-szlaufa walił ksiądz i sie skleszczyli.
Avatar
SheIs / 6 grudnia 2011 o 15:13
0
Ale szczęście się ,kiedyś kończy...;-)
Avatar
xyz / 6 grudnia 2011 o 15:10
0
Tak jakby trochę wstyd
Avatar
RafałP / 6 grudnia 2011 o 13:51
0
Wiwat europoseł AREK BRATKOWSKI. To jest najlepszy kandydat dla Polski.
Avatar
Daniel / 6 grudnia 2011 o 12:55
0
Panie Arkadiuszu serdecznie gratuluję faktu zbliżającego sie potwierdzenia wyboru na europosla. To bardzo dobrze, że nasz region ma dodatkowego eurodeputowanego.

P.S. Co do zdjęcia i prymitywnych z tym zwiazanych komentarzy - to prosze sie nie przejmować. Redakcja najprawdopodobniej celowo zamieszcza najgorsze zdjecie w przypadku osoby lub partii,którą próbuje zdyskredytowac w oczach lokalnej opinii spolecznej. .
Jak idac na socjotechniczne zabiegi redakcji dają się nabrać niektórzy czytelnicy, ale to tylko świadczy o redakcji DW i autorach tych prostackich komentarzy.
Panie Arkadiuszu serdecznie gratuluję faktu zbliżającego sie potwierdzenia wyboru na europosla. To bardzo dobrze, że nasz region ma dodatkowego eurodeputowanego.

P.S. Co do zdjęcia i prymitywnych z tym zwiazanych komentarzy - to prosze sie nie przejmować. Redakcja najprawdopodobniej celowo zamieszcza najgorsze zdjecie w przypadku osoby lub partii,którą próbuje zdyskredytowac w oczach lokalnej opinii spolecznej. .
Jak idac na socjotechniczne zabiegi redakcji dają się nabrać niektórzy czytelnicy, ale to tylko świadczy o... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 11:26
0
[quote name='mackoW33' timestamp='1323165724' post='566536']
ALE RYJ, TYPOWY WSIOK Z LUBELSKIEGO!!CIESZY MICHĘ,BO NOBILITACJA DLA TAKIEGO WIEŚNIAKA,AJKBY BY BOGA ZANOGI ZŁAPAŁ!DLA LUBELSZCZYZNY JAK ZWYKLE NIC!!WIEŚĆ NIESIE,ŻE ŻADNA DRUŻYNA NIE BĘDZIE U NAS REZYDOWAĆ W CZASIE EURO!!
[/quote]

Ten wieśniakowy ryj jest z Miączyna skąd świat się zaczyna,a nie z lubelszczyzny.
Avatar
mackoW33 / 6 grudnia 2011 o 11:02
0
ALE RYJ, TYPOWY WSIOK Z LUBELSKIEGO!!CIESZY MICHĘ,BO NOBILITACJA DLA TAKIEGO WIEŚNIAKA,AJKBY BY BOGA ZANOGI ZŁAPAŁ!DLA LUBELSZCZYZNY JAK ZWYKLE NIC!!WIEŚĆ NIESIE,ŻE ŻADNA DRUŻYNA NIE BĘDZIE U NAS REZYDOWAĆ W CZASIE EURO!!
Avatar
plati1985 / 6 grudnia 2011 o 09:59
0
fajnie schowali artykuł na głownej nie sposób go znaleźć
Avatar
duvalla / 6 grudnia 2011 o 09:54
0
Boże, jaki obciach... A swoją drogą niektórzy to mają szczęście - nic sobą nie reprezentować i cały czas być na fali. Jak to mówią: biednemu wiatr w oczy a bogatemu diabeł dzieci kołysze - i tak jest w przypadku z Bratkowskim. Ma po prostu szczęście i NIC poza tym.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 09:47
0
Diesel już po 6 złotych!

Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na droższych stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html

[size="4"]Rolnicy przy następnych wyborach podziękują zielonej kończynce!!!

Brawo PSL, brawo Panie Sawicki!!!
[/size]
Diesel już po 6 złotych!

Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na droższych stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr.


http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html

[size="4"]Rolnicy przy następnych wyborach podz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 0 0

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 0

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0