Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

2 lutego 2009 r.
14:37
Edytuj ten wpis

Były urzędnik zgwałcił 2-letniego chłopca

Autor: Zdjęcie autora (LEW)
0 9 A A

Na 5 lat pozbawienia wolności skazał dziś Sąd Rejonowy w Hrubieszowie 51-latka z gminy Miączyn w powiecie zamojskim za molestowanie i gwałt na dwuletnim pasierbie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W kwietniu 2007 roku Daniel J. pił ze znajomymi alkohol. Później wyszedł na podwórko. Na zmuszaniu dwulatka do seksu oralnego przyłapała go matka chłopca. Policja zatrzymała sprawcę. W wydychanym powietrzu miał prawie dwa promile alkoholu. W toku śledztwa ustalono, że przez rok molestował dziecko.

Mężczyzna był urzędnikiem: w Urzędzie Gminy Miączyn zajmował się podatkami. Nie najgorzej wywiązywał się ze swoich obowiązków, ale w życiu prywatnym nie szło mu najlepiej. Żona, z którą ma pięcioro dzieci, coraz rzadziej przyjeżdżała z Włoch. Po rozwodzie mężczyzna poślubił młodą Ukrainkę, pannę z dzieckiem. I to właśnie pasierba wykorzystywał seksualnie.

Daniel J. trafił na kilka miesięcy do aresztu. Przed sądem nie przyznawał się do winy. Twierdził, że nie molestował dziecka, tylko załatwiał potrzebę fizjologiczną.
Ale sąd nie dał mu wiary, Daniel J. został natomiast uniewinniony od zarzutu znęcania fizycznego i psychicznego nad żoną. Wyrok nie jest prawomocny.

Mężczyzna został zwolniony z pracy. Druga żona z nim nie mieszka. Wyjechała na Ukrainę razem z pokrzywdzonym chłopcem oraz drugim synkiem, którego urodziła ze związku z byłym urzędnikiem.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
baba / 13 października 2009 o 09:01
0
baba napisał:
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O, nie! Ktoś się podszył pod moim nickiem. Baba to ja jestem, a mój sąsiad Moma to potwierdzi. Ale uważam, że wszystkich którzy naruszają godność drugiej osoby powinno się karać i capów też. Howgh!

O, nie! Ktoś się podszył pod moim nickiem. Baba to ja jestem, a mój sąsiad Moma to potwierdzi. Ale uważam, że wszystkich którzy naruszają godność drugiej osoby powinno się karać i capów też. Howgh! rozwiń
Avatar
baba / 13 października 2009 o 06:48
0
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:15
0
W sumie cala jakas dziwna.Facet przez rok molestowal dziecko wiec to dziecko mialo 1 rok gdy zaczol je molestowac.Czyz to mozliwe?Nie umie sobie wyobrazic tej calej sytuacji.
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:07
0
qnick napisał:
[size=7][size=6][color="#FF0000"]To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! [/color][/size][/size]I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!

A skad ty wiesz ,ze to byla prawda?Oskarzyc jest bardzo latwo ,udowodnic swoja niewinnosc czasami jest to wrecz niemozliwe.Zycie zna takie przypadki.
Jesli fatycznie tak bylo jak zeznala kobieta facet ten zasluguje na surowa kare,jednak jesli to nie jest prawda co wowczas?

A skad ty wiesz ,ze to byla prawda?Oskarzyc jest bardzo latwo ,udowodnic swoja niewinnosc czasami jest to wrecz niemozliwe.Zycie zna takie przypadki.
Jesli fatycznie tak bylo jak zeznala kobieta facet ten zasluguje na surowa kare,jednak jesli to nie jest prawda co wowczas? rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:04
0
"Nie wierz nigdy kobiecie,
dobra rade Ci dam
Nic gorszego na swiecie
nie przytrafia sie nam." z repertuaru Budki Suflera.
Nie wierze,nie wierze,nie wierze.Wiem jedno kazda podla kobieta moze w ten sposob zapudlowac faceta
Avatar
ilcia / 2 lutego 2009 o 17:57
0
czemu taka mała kara dla pedofila ?. Takiego faceta trzeba unieszkodliwić np. zrobić z niego eunucha.
Avatar
MD / 2 lutego 2009 o 16:13
0
ZGADZAM SIĘ Z MOIMI POPRZEDNIKAMI!
SKORO NASZE PRAWO CHRONI TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO CZAS WYKONAĆ SAMOSĄD!
Avatar
~magda~ / 2 lutego 2009 o 16:10
0
obciąć mu h...ja niech już nigdy nikogo nie skrzywdzi! Od roku molestował dziecko....A NIECH GO ZA KARĘ W PIERDLU GRZEJĄ DUPSKO OD RANA DO WIECZORA AŻ ZDECHNIE!
Avatar
qnick / 2 lutego 2009 o 15:41
0
[size=7][size=6][color="#FF0000"]To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! [/color][/size][/size]I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!
Avatar
baba / 13 października 2009 o 09:01
0
baba napisał:
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O, nie! Ktoś się podszył pod moim nickiem. Baba to ja jestem, a mój sąsiad Moma to potwierdzi. Ale uważam, że wszystkich którzy naruszają godność drugiej osoby powinno się karać i capów też. Howgh!

O, nie! Ktoś się podszył pod moim nickiem. Baba to ja jestem, a mój sąsiad Moma to potwierdzi. Ale uważam, że wszystkich którzy naruszają godność drugiej osoby powinno się karać i capów też. Howgh! rozwiń
Avatar
baba / 13 października 2009 o 06:48
0
kazdego zboczenca zwyrodnialca do paki na zawsze i wykastrowac kazdego kto tknal dzieci czy nieletnich , bez wyjatkow takich zboczencow nikt w swiecie nie potrcebuja ................................koniec z nimi raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:15
0
W sumie cala jakas dziwna.Facet przez rok molestowal dziecko wiec to dziecko mialo 1 rok gdy zaczol je molestowac.Czyz to mozliwe?Nie umie sobie wyobrazic tej calej sytuacji.
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:07
0
qnick napisał:
[size=7][size=6][color="#FF0000"]To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! [/color][/size][/size]I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!

A skad ty wiesz ,ze to byla prawda?Oskarzyc jest bardzo latwo ,udowodnic swoja niewinnosc czasami jest to wrecz niemozliwe.Zycie zna takie przypadki.
Jesli fatycznie tak bylo jak zeznala kobieta facet ten zasluguje na surowa kare,jednak jesli to nie jest prawda co wowczas?

A skad ty wiesz ,ze to byla prawda?Oskarzyc jest bardzo latwo ,udowodnic swoja niewinnosc czasami jest to wrecz niemozliwe.Zycie zna takie przypadki.
Jesli fatycznie tak bylo jak zeznala kobieta facet ten zasluguje na surowa kare,jednak jesli to nie jest prawda co wowczas? rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 18:04
0
"Nie wierz nigdy kobiecie,
dobra rade Ci dam
Nic gorszego na swiecie
nie przytrafia sie nam." z repertuaru Budki Suflera.
Nie wierze,nie wierze,nie wierze.Wiem jedno kazda podla kobieta moze w ten sposob zapudlowac faceta
Avatar
ilcia / 2 lutego 2009 o 17:57
0
czemu taka mała kara dla pedofila ?. Takiego faceta trzeba unieszkodliwić np. zrobić z niego eunucha.
Avatar
MD / 2 lutego 2009 o 16:13
0
ZGADZAM SIĘ Z MOIMI POPRZEDNIKAMI!
SKORO NASZE PRAWO CHRONI TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO CZAS WYKONAĆ SAMOSĄD!
Avatar
~magda~ / 2 lutego 2009 o 16:10
0
obciąć mu h...ja niech już nigdy nikogo nie skrzywdzi! Od roku molestował dziecko....A NIECH GO ZA KARĘ W PIERDLU GRZEJĄ DUPSKO OD RANA DO WIECZORA AŻ ZDECHNIE!
Avatar
qnick / 2 lutego 2009 o 15:41
0
[size=7][size=6][color="#FF0000"]To dziecko miało TYLKO DWA LATA !!! [/color][/size][/size]I to jest surowe polskie prawo dla pedofili. K....wa mać przecież za coś takiego to 50 lat powiniem dostać i kastracja mechaniczna (genitalia na pniak+ siekiera). A składowi sędziowskiemu gratuluję pobłażliwości bo przeciez to pewnie niska szkodliwość na tym DWULATKU !!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 449 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!