Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 czerwca 2009 r.
14:50
Edytuj ten wpis

Co się stało z 20-letnim Damianem? Jasnowidz: On nie żyje

0 12 A A

Za morderstwem stoi dwóch mężczyzn i kobieta. Ciało przysypali kamieniami. Taki czarny scenariusz przedstawił najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. - Nie ma zwłok, nie ma zbrodni - przekonują policjanci, którzy cały czas poszukują 20-latka z podzamojskiego Wysokiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Żadnego telefonu, żadnego listu, nic... - kręci głową Waldemar Kucharski, ojciec zaginionego Damiana.

Chłopak nie wrócił z ogniska, na które wybrał się ze znajomymi. - Zostawił w domu wszystkie dokumenty - mówi Henryka Kostrubiec, ciotka 20-latka.

Miał plany. - Zamierzał wyremontować swój pokój, z Irlandii przywiózł laptopa i białą, skórzaną kurtkę na motor, robił prawo jazdy, a w lipcu miał znowu pojechać do Irlandii - opowiada ojciec.

Wieczorem 4 kwietnia młodzież imprezowała przy ognisku w Sitańcu. W międzyczasie Damian wrócił jeszcze do domu po pieniądze. Co się z nim dalej działo?

Wiadomo, że o godz. 22.49 odebrał sms-a, a później prawdopodobnie rozładowała się bateria w jego telefonie komórkowym.

- Uczestnicy ogniska twierdzą, że przed północą oddalił się w nieznanym kierunku - informuje Joanna Kopeć, rzecznik zamojskiej policji.

Do domu jednak nie dotarł. Na drugi dzień - po wcześniejszym rozpytaniu kolegów, sprawdzeniu szpitali i izby wytrzeźwień - rodzina powiadomiła policję.

Przeczesano łąki, zarośla i opuszczone posesje w okolicach Sitańca, Wysokiego i Chyżej, ale bez rezultatu. Gdy pies policyjny zgubił trop przy Łabuńce, do akcji włączyli się strażacy. Dwa razy spenetrowali koryto rzeki, ale na zwłoki nie natrafiono.

Nie pomogły poszukiwania prowadzone przez wyposażony w kamerę termowizyjną śmigłowiec.

Co się stało z Damianem? - Nie można wykluczyć utonięcia, zabójstwa czy uprowadzenia, ale również świadomego zerwania kontaktu z rodziną - mówi Kopeć.

Jedna z dziewczyn miała dzień po zaginięciu przekazać informację, że chłopak został pobity. Pojawił się wątek czerwonego samochodu. Policja zapewnia, że przesłuchania świadków nie wniosły nic nowego do sprawy.

W międzyczasie odnalazła się czapka Damiana. Przyniósł ją kolega z sąsiedniej wioski zapewniając, że przy ognisku zamienili się okryciami głowy. Wróżka, do której zwrócili się po pomoc trzy dni po zaginięciu najbliżsi, powiedziała, że chłopak ma poważnie obity prawy bok. Mówiła o zazdrości.

Jasnowidz z Człuchowa, który później dotarł do Wysokiego, nie miał wątpliwości: Damian został zamordowany przez dwóch mężczyzn i kobietę, a zwłok należy szukać pod kamieniami.

Wskazał hałdy przy LHS w Bortatyczach, ale policyjny pies do wyszukiwania zwłok niczego nie wywąchał.

Rysopis zaginionego

Damian Kucharski ma około 180 cm wzrostu. W chwili zaginięcia miał krótkie ciemne włosy, twarz okrągłą, niebieskie oczy. Ubrany był w granatową bluzę polarową, granatowe spodnie dresowe oraz buty sportowe. Jeżeli ktoś ma informacje na temat zaginionego, powinien skontaktować się z zamojską policją, tel. (084) 627 09 47 lub 997.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
m**** / 3 lipca 2009 o 06:58
0
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.
[/quote]


Powiem Ci tak... te info dostała dziewczyna od kolegi, który dostał te informacje jeszcze od kogos innego... Nie wiem co oni chcieli tym zdziałać ale po prostu puścili głupią plote... Najlepsze jest to ze poprzez jeszcze jedna dziewczyne ta informacja doszła do mnie... Ale najlepsze na koniec... W końcu wyszło tak że ta pierwsza dziewczyna powiedziała, że ode mnie usłyszała tą plotkę chociaż było na odwrót. Policja czepiała się dlaczego tak powiedziałam, tłumaczyłam, że to nie ja tylko tamta... W końcu zamiast to wyjaśnić to oleli sprawe bo nawet z tą pierwszą dziewczyną nie rozmawiali.
Tak samo jest z tym samochodem... jena osoba mówiła ze go widziała ale nie wiem co dalej bo z tego co mi wiadomo to policja nie poszła tym śladem.
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a... rozwiń
Avatar
~marta~ / 26 czerwca 2009 o 22:01
0
Szacunek dla Pana Jackowskiego za pomoc!A policja? Skoro zeznania swiadkow sie nie zgadzaja , niech przesluchuja ich az w koncu dojda do prawdy , a nie siedza na tylkach i graja w pasjansa. Zaginal czlowiek!!Zrobcie cos.
Avatar
ola / 26 czerwca 2009 o 00:51
0
"nie ma zwłok, nie ma zbrodni" - podobnie mówili 2 tygodnie po zaginięciu Marka, a Damiana nie ma już prawie 3 miesiące; tamten znalazł się po miesiącu, wróżka mówiła coś o zaroślach, ale przecież zarośli, krzaków i kamieni na całym globie pod dostatkiem.
Avatar
FED / 25 czerwca 2009 o 10:19
0
XXI wiek... , ciemnota !!? Tak to prawda mieszkamy w ciemnogrodzie. Dlatego mamy w kraju to co mamy.
Przykro mi z powodu śmierci Damiana.
Szacunek dla pana Jackowskiego za to co robi i jak to robi, no i dla ..... Jadzi, która ma 100% racji.
Avatar
kinol / 23 czerwca 2009 o 23:47
0
Wiara czyni cuda napisał:
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to niedowierzanie.

A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to n... rozwiń
Avatar
Wiara czyni cuda / 23 czerwca 2009 o 22:05
0
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani l... rozwiń
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 16:53
0
ja ich po prostu usprawiedliwiam... nie wiem co jest gorsze czy takie odebranie nadziei czy oczekiwanie na cud przez nie wiadomo ile...
Avatar
~realista~ / 23 czerwca 2009 o 11:06
0
Obrońcy czarnej magii -zauważcie, że ten naciągacz odebrał rodzinie nadzieję, oczywiście o ile oni tez wierzą szalbierzom.
Ale i tak Włosi bardziej się dali naciągnąć sławnej wróżce. Szare komórki powinny poznać polszczyznę.
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 09:59
0
no ale też się kokosie i inny gościu nie dziwcie że szukają pomocy wszędzie. nie wiem jak wyglądają wasze rodziny ale przypuśćmy że macie kochającą żonę/ męża , dziecko, matkę/ ojca- kogokolwiek i on nagle ginie i nie ma go pół roku? to co? siedzielibyście z założonymi rękoma? ja choćbym miała spod ziemi wyciągnąć tą osobę to szukałabym jej na wszystkie sposoby. serca nie macie?
zastanówcie się co piszecie:| i czy przypadkiem kogoś nie obrazicie. żeby się kiedys nie okazało że największą ciemnotą są tacy jak wy.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 09:21
0
Jadzia nie gadaj glupot. Zal mi ludzi ktorzy wierza w takie brednie.
To ze ktos uzywa wiecej "szarych komorek" nie sprawi ze bedzie chodzil po wodzie, co najwyzej bedzie szybciej czytal
Avatar
m**** / 3 lipca 2009 o 06:58
0
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.
[/quote]


Powiem Ci tak... te info dostała dziewczyna od kolegi, który dostał te informacje jeszcze od kogos innego... Nie wiem co oni chcieli tym zdziałać ale po prostu puścili głupią plote... Najlepsze jest to ze poprzez jeszcze jedna dziewczyne ta informacja doszła do mnie... Ale najlepsze na koniec... W końcu wyszło tak że ta pierwsza dziewczyna powiedziała, że ode mnie usłyszała tą plotkę chociaż było na odwrót. Policja czepiała się dlaczego tak powiedziałam, tłumaczyłam, że to nie ja tylko tamta... W końcu zamiast to wyjaśnić to oleli sprawe bo nawet z tą pierwszą dziewczyną nie rozmawiali.
Tak samo jest z tym samochodem... jena osoba mówiła ze go widziała ale nie wiem co dalej bo z tego co mi wiadomo to policja nie poszła tym śladem.
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a... rozwiń
Avatar
~marta~ / 26 czerwca 2009 o 22:01
0
Szacunek dla Pana Jackowskiego za pomoc!A policja? Skoro zeznania swiadkow sie nie zgadzaja , niech przesluchuja ich az w koncu dojda do prawdy , a nie siedza na tylkach i graja w pasjansa. Zaginal czlowiek!!Zrobcie cos.
Avatar
ola / 26 czerwca 2009 o 00:51
0
"nie ma zwłok, nie ma zbrodni" - podobnie mówili 2 tygodnie po zaginięciu Marka, a Damiana nie ma już prawie 3 miesiące; tamten znalazł się po miesiącu, wróżka mówiła coś o zaroślach, ale przecież zarośli, krzaków i kamieni na całym globie pod dostatkiem.
Avatar
FED / 25 czerwca 2009 o 10:19
0
XXI wiek... , ciemnota !!? Tak to prawda mieszkamy w ciemnogrodzie. Dlatego mamy w kraju to co mamy.
Przykro mi z powodu śmierci Damiana.
Szacunek dla pana Jackowskiego za to co robi i jak to robi, no i dla ..... Jadzi, która ma 100% racji.
Avatar
kinol / 23 czerwca 2009 o 23:47
0
Wiara czyni cuda napisał:
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to niedowierzanie.

A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to n... rozwiń
Avatar
Wiara czyni cuda / 23 czerwca 2009 o 22:05
0
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani l... rozwiń
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 16:53
0
ja ich po prostu usprawiedliwiam... nie wiem co jest gorsze czy takie odebranie nadziei czy oczekiwanie na cud przez nie wiadomo ile...
Avatar
~realista~ / 23 czerwca 2009 o 11:06
0
Obrońcy czarnej magii -zauważcie, że ten naciągacz odebrał rodzinie nadzieję, oczywiście o ile oni tez wierzą szalbierzom.
Ale i tak Włosi bardziej się dali naciągnąć sławnej wróżce. Szare komórki powinny poznać polszczyznę.
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 09:59
0
no ale też się kokosie i inny gościu nie dziwcie że szukają pomocy wszędzie. nie wiem jak wyglądają wasze rodziny ale przypuśćmy że macie kochającą żonę/ męża , dziecko, matkę/ ojca- kogokolwiek i on nagle ginie i nie ma go pół roku? to co? siedzielibyście z założonymi rękoma? ja choćbym miała spod ziemi wyciągnąć tą osobę to szukałabym jej na wszystkie sposoby. serca nie macie?
zastanówcie się co piszecie:| i czy przypadkiem kogoś nie obrazicie. żeby się kiedys nie okazało że największą ciemnotą są tacy jak wy.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 09:21
0
Jadzia nie gadaj glupot. Zal mi ludzi ktorzy wierza w takie brednie.
To ze ktos uzywa wiecej "szarych komorek" nie sprawi ze bedzie chodzil po wodzie, co najwyzej bedzie szybciej czytal
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 11

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 1

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 0 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 31 21

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 145 62

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 49 16

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 21 4

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 86 38

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 95 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 1 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!