Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 czerwca 2009 r.
14:50
Edytuj ten wpis

Co się stało z 20-letnim Damianem? Jasnowidz: On nie żyje

0 12 A A

Za morderstwem stoi dwóch mężczyzn i kobieta. Ciało przysypali kamieniami. Taki czarny scenariusz przedstawił najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. - Nie ma zwłok, nie ma zbrodni - przekonują policjanci, którzy cały czas poszukują 20-latka z podzamojskiego Wysokiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Żadnego telefonu, żadnego listu, nic... - kręci głową Waldemar Kucharski, ojciec zaginionego Damiana.

Chłopak nie wrócił z ogniska, na które wybrał się ze znajomymi. - Zostawił w domu wszystkie dokumenty - mówi Henryka Kostrubiec, ciotka 20-latka.

Miał plany. - Zamierzał wyremontować swój pokój, z Irlandii przywiózł laptopa i białą, skórzaną kurtkę na motor, robił prawo jazdy, a w lipcu miał znowu pojechać do Irlandii - opowiada ojciec.

Wieczorem 4 kwietnia młodzież imprezowała przy ognisku w Sitańcu. W międzyczasie Damian wrócił jeszcze do domu po pieniądze. Co się z nim dalej działo?

Wiadomo, że o godz. 22.49 odebrał sms-a, a później prawdopodobnie rozładowała się bateria w jego telefonie komórkowym.

- Uczestnicy ogniska twierdzą, że przed północą oddalił się w nieznanym kierunku - informuje Joanna Kopeć, rzecznik zamojskiej policji.

Do domu jednak nie dotarł. Na drugi dzień - po wcześniejszym rozpytaniu kolegów, sprawdzeniu szpitali i izby wytrzeźwień - rodzina powiadomiła policję.

Przeczesano łąki, zarośla i opuszczone posesje w okolicach Sitańca, Wysokiego i Chyżej, ale bez rezultatu. Gdy pies policyjny zgubił trop przy Łabuńce, do akcji włączyli się strażacy. Dwa razy spenetrowali koryto rzeki, ale na zwłoki nie natrafiono.

Nie pomogły poszukiwania prowadzone przez wyposażony w kamerę termowizyjną śmigłowiec.

Co się stało z Damianem? - Nie można wykluczyć utonięcia, zabójstwa czy uprowadzenia, ale również świadomego zerwania kontaktu z rodziną - mówi Kopeć.

Jedna z dziewczyn miała dzień po zaginięciu przekazać informację, że chłopak został pobity. Pojawił się wątek czerwonego samochodu. Policja zapewnia, że przesłuchania świadków nie wniosły nic nowego do sprawy.

W międzyczasie odnalazła się czapka Damiana. Przyniósł ją kolega z sąsiedniej wioski zapewniając, że przy ognisku zamienili się okryciami głowy. Wróżka, do której zwrócili się po pomoc trzy dni po zaginięciu najbliżsi, powiedziała, że chłopak ma poważnie obity prawy bok. Mówiła o zazdrości.

Jasnowidz z Człuchowa, który później dotarł do Wysokiego, nie miał wątpliwości: Damian został zamordowany przez dwóch mężczyzn i kobietę, a zwłok należy szukać pod kamieniami.

Wskazał hałdy przy LHS w Bortatyczach, ale policyjny pies do wyszukiwania zwłok niczego nie wywąchał.

Rysopis zaginionego

Damian Kucharski ma około 180 cm wzrostu. W chwili zaginięcia miał krótkie ciemne włosy, twarz okrągłą, niebieskie oczy. Ubrany był w granatową bluzę polarową, granatowe spodnie dresowe oraz buty sportowe. Jeżeli ktoś ma informacje na temat zaginionego, powinien skontaktować się z zamojską policją, tel. (084) 627 09 47 lub 997.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
m**** / 3 lipca 2009 o 06:58
0
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.
[/quote]


Powiem Ci tak... te info dostała dziewczyna od kolegi, który dostał te informacje jeszcze od kogos innego... Nie wiem co oni chcieli tym zdziałać ale po prostu puścili głupią plote... Najlepsze jest to ze poprzez jeszcze jedna dziewczyne ta informacja doszła do mnie... Ale najlepsze na koniec... W końcu wyszło tak że ta pierwsza dziewczyna powiedziała, że ode mnie usłyszała tą plotkę chociaż było na odwrót. Policja czepiała się dlaczego tak powiedziałam, tłumaczyłam, że to nie ja tylko tamta... W końcu zamiast to wyjaśnić to oleli sprawe bo nawet z tą pierwszą dziewczyną nie rozmawiali.
Tak samo jest z tym samochodem... jena osoba mówiła ze go widziała ale nie wiem co dalej bo z tego co mi wiadomo to policja nie poszła tym śladem.
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a... rozwiń
Avatar
~marta~ / 26 czerwca 2009 o 22:01
0
Szacunek dla Pana Jackowskiego za pomoc!A policja? Skoro zeznania swiadkow sie nie zgadzaja , niech przesluchuja ich az w koncu dojda do prawdy , a nie siedza na tylkach i graja w pasjansa. Zaginal czlowiek!!Zrobcie cos.
Avatar
ola / 26 czerwca 2009 o 00:51
0
"nie ma zwłok, nie ma zbrodni" - podobnie mówili 2 tygodnie po zaginięciu Marka, a Damiana nie ma już prawie 3 miesiące; tamten znalazł się po miesiącu, wróżka mówiła coś o zaroślach, ale przecież zarośli, krzaków i kamieni na całym globie pod dostatkiem.
Avatar
FED / 25 czerwca 2009 o 10:19
0
XXI wiek... , ciemnota !!? Tak to prawda mieszkamy w ciemnogrodzie. Dlatego mamy w kraju to co mamy.
Przykro mi z powodu śmierci Damiana.
Szacunek dla pana Jackowskiego za to co robi i jak to robi, no i dla ..... Jadzi, która ma 100% racji.
Avatar
kinol / 23 czerwca 2009 o 23:47
0
Wiara czyni cuda napisał:
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to niedowierzanie.

A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to n... rozwiń
Avatar
Wiara czyni cuda / 23 czerwca 2009 o 22:05
0
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani l... rozwiń
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 16:53
0
ja ich po prostu usprawiedliwiam... nie wiem co jest gorsze czy takie odebranie nadziei czy oczekiwanie na cud przez nie wiadomo ile...
Avatar
~realista~ / 23 czerwca 2009 o 11:06
0
Obrońcy czarnej magii -zauważcie, że ten naciągacz odebrał rodzinie nadzieję, oczywiście o ile oni tez wierzą szalbierzom.
Ale i tak Włosi bardziej się dali naciągnąć sławnej wróżce. Szare komórki powinny poznać polszczyznę.
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 09:59
0
no ale też się kokosie i inny gościu nie dziwcie że szukają pomocy wszędzie. nie wiem jak wyglądają wasze rodziny ale przypuśćmy że macie kochającą żonę/ męża , dziecko, matkę/ ojca- kogokolwiek i on nagle ginie i nie ma go pół roku? to co? siedzielibyście z założonymi rękoma? ja choćbym miała spod ziemi wyciągnąć tą osobę to szukałabym jej na wszystkie sposoby. serca nie macie?
zastanówcie się co piszecie:| i czy przypadkiem kogoś nie obrazicie. żeby się kiedys nie okazało że największą ciemnotą są tacy jak wy.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 09:21
0
Jadzia nie gadaj glupot. Zal mi ludzi ktorzy wierza w takie brednie.
To ze ktos uzywa wiecej "szarych komorek" nie sprawi ze bedzie chodzil po wodzie, co najwyzej bedzie szybciej czytal
Avatar
m**** / 3 lipca 2009 o 06:58
0
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.
[/quote]


Powiem Ci tak... te info dostała dziewczyna od kolegi, który dostał te informacje jeszcze od kogos innego... Nie wiem co oni chcieli tym zdziałać ale po prostu puścili głupią plote... Najlepsze jest to ze poprzez jeszcze jedna dziewczyne ta informacja doszła do mnie... Ale najlepsze na koniec... W końcu wyszło tak że ta pierwsza dziewczyna powiedziała, że ode mnie usłyszała tą plotkę chociaż było na odwrót. Policja czepiała się dlaczego tak powiedziałam, tłumaczyłam, że to nie ja tylko tamta... W końcu zamiast to wyjaśnić to oleli sprawe bo nawet z tą pierwszą dziewczyną nie rozmawiali.
Tak samo jest z tym samochodem... jena osoba mówiła ze go widziała ale nie wiem co dalej bo z tego co mi wiadomo to policja nie poszła tym śladem.
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a... rozwiń
Avatar
~marta~ / 26 czerwca 2009 o 22:01
0
Szacunek dla Pana Jackowskiego za pomoc!A policja? Skoro zeznania swiadkow sie nie zgadzaja , niech przesluchuja ich az w koncu dojda do prawdy , a nie siedza na tylkach i graja w pasjansa. Zaginal czlowiek!!Zrobcie cos.
Avatar
ola / 26 czerwca 2009 o 00:51
0
"nie ma zwłok, nie ma zbrodni" - podobnie mówili 2 tygodnie po zaginięciu Marka, a Damiana nie ma już prawie 3 miesiące; tamten znalazł się po miesiącu, wróżka mówiła coś o zaroślach, ale przecież zarośli, krzaków i kamieni na całym globie pod dostatkiem.
Avatar
FED / 25 czerwca 2009 o 10:19
0
XXI wiek... , ciemnota !!? Tak to prawda mieszkamy w ciemnogrodzie. Dlatego mamy w kraju to co mamy.
Przykro mi z powodu śmierci Damiana.
Szacunek dla pana Jackowskiego za to co robi i jak to robi, no i dla ..... Jadzi, która ma 100% racji.
Avatar
kinol / 23 czerwca 2009 o 23:47
0
Wiara czyni cuda napisał:
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to niedowierzanie.

A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał??
Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.

Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę.
Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to n... rozwiń
Avatar
Wiara czyni cuda / 23 czerwca 2009 o 22:05
0
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani l... rozwiń
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 16:53
0
ja ich po prostu usprawiedliwiam... nie wiem co jest gorsze czy takie odebranie nadziei czy oczekiwanie na cud przez nie wiadomo ile...
Avatar
~realista~ / 23 czerwca 2009 o 11:06
0
Obrońcy czarnej magii -zauważcie, że ten naciągacz odebrał rodzinie nadzieję, oczywiście o ile oni tez wierzą szalbierzom.
Ale i tak Włosi bardziej się dali naciągnąć sławnej wróżce. Szare komórki powinny poznać polszczyznę.
Avatar
qwerty / 23 czerwca 2009 o 09:59
0
no ale też się kokosie i inny gościu nie dziwcie że szukają pomocy wszędzie. nie wiem jak wyglądają wasze rodziny ale przypuśćmy że macie kochającą żonę/ męża , dziecko, matkę/ ojca- kogokolwiek i on nagle ginie i nie ma go pół roku? to co? siedzielibyście z założonymi rękoma? ja choćbym miała spod ziemi wyciągnąć tą osobę to szukałabym jej na wszystkie sposoby. serca nie macie?
zastanówcie się co piszecie:| i czy przypadkiem kogoś nie obrazicie. żeby się kiedys nie okazało że największą ciemnotą są tacy jak wy.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 09:21
0
Jadzia nie gadaj glupot. Zal mi ludzi ktorzy wierza w takie brednie.
To ze ktos uzywa wiecej "szarych komorek" nie sprawi ze bedzie chodzil po wodzie, co najwyzej bedzie szybciej czytal
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 2

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 10 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 5 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 6

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 5

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 134 7

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 27

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!