Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 czerwca 2012 r.
13:31
Edytuj ten wpis

"Dziękujemy ci zas… fiskusie”: Nowe banery na salonie fiata w Zamościu

0 12 A A
Nowe banery na salonie fiata w Zamościu (Leszek Wójtowicz)
Nowe banery na salonie fiata w Zamościu (Leszek Wójtowicz)

Banery z mało eleganckimi hasłami znowu pojawiły się na budynku byłego dealera Fiata w Zamościu. Są lekko zmodyfikowane. Zamiast "Dziękujemy ci zas… Polsko” jest "Dziękujemy ci zas… fiskusie”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Zamknęliśmy bo wypierydolił (pisownia oryginalna) nas Urząd Skarbowy Warszawa Targówek na kwotę 1 900 000 zł. Dziękujemy ci zasrany fiskusie”.

Takie hasło zawisło dziś na budynku firmy Car Management przy ul. Lwowskiej w Zamościu. To samo, ale nieco dosadniej i po angielsku, napisane jest na drugim banerze, który znalazł się na ogrodzeniu.

To prawdopodobnie ukłon w stronę kibiców m.in. niemieckich, holenderskich czy portugalskich udających się przez Zamość na Ukrainę na mecze swoich drużyn podczas EURO 2012.

Przypomnijmy, że pod koniec maja na budynku Car Management przy ul. Lwowskiej w Zamościu pojawiły się transparenty z następującymi hasłami: "Wyp… nas Urząd Skarbowy W-wa Targówek na kwotę 1 900 000 zł. Dziękujemy ci zasr… Polsko” oraz "Pracę straciło 15 osób. Dziękujemy ci macocho Polsko”.

To była akcja właścicieli firmy Car Management, która była jednym z dealerów Fiata w Polsce. Chodziło o zwrócenie uwagi na to, że fiskus nie przekazał im prawie 2 mln zł tytułem zwrotu VAT za zakupioną za 8,5 mln zł nieruchomość w Zamościu. Po interwencji firmy Fiat Auto Poland, napisy znikły, a FAP zdecydowanie odciął się od działań dealera.

Rzecznik Bogusław Cieślar zaznaczył, że zawieszenie baneru było niezgodne z umową dealerską zawartą pomiędzy Car Management a Fiat Auto Poland i godziło w dobry wizerunek FAP.

"Po rozmowie z właścicielem salonu podejmiemy stosowne decyzje, nie wykluczając wypowiedzenia umowy dealerskiej ze skutkiem natychmiastowym” – napisano w specjalnym oświadcze-niu.
W ub. tygodniu FAP zerwał współpracę z Car Management.

Po pierwszej akcji właściciele Car Management przeprosili wszystkich, którzy mogli się poczuć obrażeni treścią napisów.

Podkreślali jednak, że to był jedyny sposób, by zwrócić uwagę na pracę urzędników, przez których z pracą w zamojskiej firmie musiało pożegnać się 15 osób. Dlaczego znowu zdecydowali się na podobny chwyt?

Dzisiaj ani Zbigniew Stonoga, ani Olaf Żelazny nie odbierali telefonów. Brama firmy zatrudniającej jeszcze ponad 30 osób była zamknięta.

Urząd Skarbowy Warszawa Targówek na temat zwrotu podatku nie chce rozmawiać, zasłaniając się tajemnica skarbową.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lelewdz / 30 marca 2013 o 10:28
0
co to znaczy machloje jeśłi ludzie działają zgodnie z literą prawa nie wiązać ze sprawiedliwością jeśli umie na tym zarobić to jest natychmiast przestępcą!!!! WY DURNIE. Kluska też machloje robił według was i dlatego dostał odszkodowanie. Jesteście zwykłymi urzędnikami ci co tak piszecie. Bo kiedy wam jest wygodnie okraść podatnika to mówicie że takie jest prawo ale kiedy podatnik ma prawo do czegoś to jest natychmiastowo przestępcą!!!! JEBAĆ WAS!!!!!
Avatar
Gość / 16 czerwca 2012 o 10:08
0
[quote name='marek' timestamp='1339518840' post='638484']
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorobku pana S. [url="http://www.nie.com.pl/art8178.htm"]http://www.nie.com.pl/art8178.htm[/url]

opłacane media nasmarują wszystko ale nie zawsze białe jest takie białe..
[/quote]
Ten link jest superciekawy. Toż to Zbysio z Ozimka! Ale zrobił karieręI I od małego próbuje wszystkich naciągać. Czyżby dopiero na Targówku się na nim poznali? Ludzie, brońcie publicznych ( swoich ) pieniędzy przed kimś takim!
[quote name='marek' timestamp='1339518840' post='638484']
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy d... rozwiń
Avatar
Jaś / 14 czerwca 2012 o 14:40
0
To ten sam Fiskus co oddał 51 milionów złotych Vatu chińczykom - mimo że ci nie zapłacili polskim firmom !!!!!!!!! tu wszystko pisze http://superwizjer.tvn.pl/informacje/covec-zarobil-na-autostradzie-51-mln,47667,1.html - tak nas ci złodzieje okradają i nik tam nie jest winny !!!!!!!!!!!
Avatar
Wiesław / 13 czerwca 2012 o 19:43
0
a czy Wy wiecie że to jest czyste złodziejstwo tego Pana, a zrobił szum bo mu się nie udało aż tyle ukrść. okradł tylko popzredniego właściciela i pracowników, urząd skarbowy nie dał się okraść
Avatar
marek / 12 czerwca 2012 o 18:34
0
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorobku pana S. http://www.nie.com.pl/art8178.htm

opłacane media nasmarują wszystko ale nie zawsze białe jest takie białe..
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorob... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 15:29
0
POlska umiera POwoli...
Avatar
Marcin / 12 czerwca 2012 o 15:10
0
Fiskus każdego zabije.. Ludzie z fiata mają odwagę, żeby coś takiego napisać. Oby więcej ludzi przeciwstawiło się fiskusowi- może się zastanowią wreszcie nad sobą.
Avatar
kopiko / 12 czerwca 2012 o 14:41
0
do ciemniaków - zarówno błąd w polskiej jak i angielskiej pisowni został zrobiony celowo celem uniemożliwienia przye.b.a.nia się odpowiednich organów.

dziwię się dlaczego tego baneru nie puszczono jeszcze w bbc...
Avatar
AntyPoPiS / 12 czerwca 2012 o 14:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1339503708' post='638426']
Ten błąd musi być, żeby banner mógł wisieć. Zainteresuj się prawem a nie słownikami.
[/quote]
Popieram i proponuje wysyłac e-maile poparcia dla banera i potępienie dla "zabujców" firmy na adres Urzędu Skarbowego na Targówku : us1437@mz.mofnet.gov.pl
Avatar
AntyPoPiS / 12 czerwca 2012 o 14:32
0
powinno się ten baner pokazać mediom światowym które przekazują info z Euro2012. Wtedy by im było głupio!
Avatar
lelewdz / 30 marca 2013 o 10:28
0
co to znaczy machloje jeśłi ludzie działają zgodnie z literą prawa nie wiązać ze sprawiedliwością jeśli umie na tym zarobić to jest natychmiast przestępcą!!!! WY DURNIE. Kluska też machloje robił według was i dlatego dostał odszkodowanie. Jesteście zwykłymi urzędnikami ci co tak piszecie. Bo kiedy wam jest wygodnie okraść podatnika to mówicie że takie jest prawo ale kiedy podatnik ma prawo do czegoś to jest natychmiastowo przestępcą!!!! JEBAĆ WAS!!!!!
Avatar
Gość / 16 czerwca 2012 o 10:08
0
[quote name='marek' timestamp='1339518840' post='638484']
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorobku pana S. [url="http://www.nie.com.pl/art8178.htm"]http://www.nie.com.pl/art8178.htm[/url]

opłacane media nasmarują wszystko ale nie zawsze białe jest takie białe..
[/quote]
Ten link jest superciekawy. Toż to Zbysio z Ozimka! Ale zrobił karieręI I od małego próbuje wszystkich naciągać. Czyżby dopiero na Targówku się na nim poznali? Ludzie, brońcie publicznych ( swoich ) pieniędzy przed kimś takim!
[quote name='marek' timestamp='1339518840' post='638484']
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy d... rozwiń
Avatar
Jaś / 14 czerwca 2012 o 14:40
0
To ten sam Fiskus co oddał 51 milionów złotych Vatu chińczykom - mimo że ci nie zapłacili polskim firmom !!!!!!!!! tu wszystko pisze http://superwizjer.tvn.pl/informacje/covec-zarobil-na-autostradzie-51-mln,47667,1.html - tak nas ci złodzieje okradają i nik tam nie jest winny !!!!!!!!!!!
Avatar
Wiesław / 13 czerwca 2012 o 19:43
0
a czy Wy wiecie że to jest czyste złodziejstwo tego Pana, a zrobił szum bo mu się nie udało aż tyle ukrść. okradł tylko popzredniego właściciela i pracowników, urząd skarbowy nie dał się okraść
Avatar
marek / 12 czerwca 2012 o 18:34
0
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorobku pana S. http://www.nie.com.pl/art8178.htm

opłacane media nasmarują wszystko ale nie zawsze białe jest takie białe..
tak to jest jak sie machloje robi, oby jak najdłużej tej kasy nie dostali.
"Zaczęło się od tego, że salon Autobial z Zamościa miał problemy finansowe. Wtedy wykupił go pan Zbigniew, przedsiębiorca z Warszawy, i sprzedał firmie Car Management, której udziałowcem jest wraz z panem Olafem. Oddzielnie sprzedany został budynek, w którym mieści się salon. Koszty tej transakcji wynosiły 8,5 miliona złotych, w tym 1,9 mln zł VAT. Teraz przedsiębiorcy domagają się zwrotu zapłaconego podatku."
i coś do poczytania o metodach dorob... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 15:29
0
POlska umiera POwoli...
Avatar
Marcin / 12 czerwca 2012 o 15:10
0
Fiskus każdego zabije.. Ludzie z fiata mają odwagę, żeby coś takiego napisać. Oby więcej ludzi przeciwstawiło się fiskusowi- może się zastanowią wreszcie nad sobą.
Avatar
kopiko / 12 czerwca 2012 o 14:41
0
do ciemniaków - zarówno błąd w polskiej jak i angielskiej pisowni został zrobiony celowo celem uniemożliwienia przye.b.a.nia się odpowiednich organów.

dziwię się dlaczego tego baneru nie puszczono jeszcze w bbc...
Avatar
AntyPoPiS / 12 czerwca 2012 o 14:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1339503708' post='638426']
Ten błąd musi być, żeby banner mógł wisieć. Zainteresuj się prawem a nie słownikami.
[/quote]
Popieram i proponuje wysyłac e-maile poparcia dla banera i potępienie dla "zabujców" firmy na adres Urzędu Skarbowego na Targówku : us1437@mz.mofnet.gov.pl
Avatar
AntyPoPiS / 12 czerwca 2012 o 14:32
0
powinno się ten baner pokazać mediom światowym które przekazują info z Euro2012. Wtedy by im było głupio!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 17 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 42 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 76 14

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 30 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 62 101

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!