Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

25 listopada 2009 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Egzaminatorzy nauki jazdy łapią kursantów w pułapkę przy ul. Pereca

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 35 A A

Ulica Pereca na zamojskiej Starówce, to ulubione miejsce egzaminatorów zamojskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Bywa tak, że każdego dnia "oblewają” tam nawet po kilka osób. W jaki sposób?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Egzaminowani dostają polecenie wjazdu w odcinek ulicy Pereca, za parkingiem (m.in. przy hotelu "Renesans”). A tam stoi zakaz wjazdu.

– To nie jest w porządku – denerwuje się pracowniczka jednego z okolicznych sklepów. – Ten znak jest niewielki, a obok wisi mnóstwo pstrokatych reklam. Ludzie egzaminowani są w stresie i słuchają poleceń. Wjeżdżają… W efekcie oblewają egzamin. Nieraz obserwuję to po kilka razy dziennie.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
agnieszka / 4 lutego 2014 o 16:43
0

A ja nie zdalam egzaminu praktycznego trzeci raz i nie ma w tym winy egzaminatora ,wrecz przeciwnie panowie egzaminatorzy byli mili rzeczowi ,wiadomo byl stres ale oblalam bo marny ze mnie kierowca i do nikogo nie moge miec pretensji trzeba sie douczyc.

Avatar
egzaminator / 12 listopada 2010 o 23:06
0
poprostu jakiś procent kursantów musi zdać za pierwszym razem bo nie można oblać 100% bo było by coś nie tak jednak większość oblewa pierwszy raz wiadomo jakie pieniądze wpływają do kasy WORD!CO dziennie!A tak naprawdę to czy kursant naprawdę po ukończeniu kursu nie potrafi prowadzić samochodu na tyle by nie zdać prostego egzaminu?Tak naprawdę to precież nikt nie jezdzi na codzień tak idealnie jak na egzaminie bo to jest poprostu nie możliwe ( chyba niedzielni kierowcy ). Egzaminatorzy powinni inaczej oceniać kierowców,przymykać oczy na niewielkie błędy gdyż sami też tak naprawdę na codzień nie jeżdżą idealnie-EGZAMINATORZY !

PS.
fajna praca !!!
poprostu jakiś procent kursantów musi zdać za pierwszym razem bo nie można oblać 100% bo było by coś nie tak jednak większość oblewa pierwszy raz wiadomo jakie pieniądze wpływają do kasy WORD!CO dziennie!A tak naprawdę to czy kursant naprawdę po ukończeniu kursu nie potrafi prowadzić samochodu na tyle by nie zdać prostego egzaminu?Tak naprawdę to precież nikt nie jezdzi na codzień tak idealnie jak na egzaminie bo to jest poprostu nie możliwe ( chyba niedzielni kierowcy ). Egzaminatorzy powinni inaczej oceniać kierowców,przymykać oczy... rozwiń
Avatar
egzaminator / 12 listopada 2010 o 22:52
0
Poprostu w myśl reguły głupi zawsze ma szczęście
Avatar
GuitarMan / 1 listopada 2010 o 13:22
0
Pierdoły... Ja zdałem za pierwszym razem, ale fakt, jeździłem samochodem odkąd miałem 10 lat (czywiście nie po drogach publicznych), także niczym mnie nie można było zagiąć. Później zdawał prawko mój kolega. Nigdy wcześniej nie siedział za kółkiem poza kursem... Zdał za pierwszym razem. Moja dziewczyna też wcześniej nie jeździła i.. o łał... też zdała za pierwszym razem.
Ale też mam koleżankę, która zaczęła kurs 2 lata przede mną (w 2001) i do tej pory nie zdała (co jakiś czas próbuje).
Więc poprostu: Ja nie umiem pływać, kilka razy próbowałem i nie wychodzi, więc trzymam d... z dala od basenu.
Pierdoły... Ja zdałem za pierwszym razem, ale fakt, jeździłem samochodem odkąd miałem 10 lat (czywiście nie po drogach publicznych), także niczym mnie nie można było zagiąć. Później zdawał prawko mój kolega. Nigdy wcześniej nie siedział za kółkiem poza kursem... Zdał za pierwszym razem. Moja dziewczyna też wcześniej nie jeździła i.. o łał... też zdała za pierwszym razem.
Ale też mam koleżankę, która zaczęła kurs 2 lata przede mną (w 2001) i do tej pory nie zdała (co jakiś czas próbuje).
Więc poprostu: Ja nie umiem pływać, kilka r... rozwiń
Avatar
Kursant / 31 maja 2010 o 22:27
0
Niestety ciężko jest zadać ale to tylko dzięki egzaminatorom. Wszystko robią by nie zdać i nachapać się kasą na następny kurs !!!! W ich mniemaniu sa Bogiem !! Niestety NIE !! PROPONUJE BY WSZYSCY ZBOJKOTOWALI ZAMOŚĆ I ZABRALI PAPIERY DO CHEŁMA !!!! Wtedy możne docenią co mają !!!!
Avatar
lop / 14 grudnia 2009 o 00:25
0
koleś napisał:
Zgadzam się tylko ,że ta ulica najbliższa w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda?

Avatar
koleś / 14 grudnia 2009 o 00:21
0
mceurytos napisał:
Z tego co wiem, i o ile nie zmieniły się przepisy to egzaminator nie może wydać polecenia niezgodnego z przepisami np. proszę wjechać w najbliższą ulicę w lewo. Może co najwyżej powiedzieć w najbliższą ulicę, gdzie będzie to możliwe. Instruktorzy z całą pewnością wiedzą o tym miejscu od dawna i Ci lepsi z pewnością ostrzegają swoich kursantów. Chyba, że ktoś wybiera szkołę, gdzie egzaminator jeździ na podwójnym gazie i ma dwadzieścia parę lat ...

Zgadzam się tylko ,że ta ulica pierwsza w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda?

Zgadzam się tylko ,że ta ulica pierwsza w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda? rozwiń
Avatar
koleś / 14 grudnia 2009 o 00:15
0
Co do ulicy pereca i innych dróg gdzie są zakazy to egzaminatorzy nie wprowadzają w błąd, poprostu skoro każą wam jechać np. w Perewca to jedziecie zgodnie ze znakami czyli w lewo i dalej jak znaki mówią.To proste, tak samo na starówce wjeżdzając na wprost stoi znak który mówi zakaz wjazdu więc jadę stosując się do znaku wcześniej czyli nakaz jazdy za znakiem w prawo. Gdzie wyście robili kurs? nie znacie przepisów? instruktorzy wam nie tłumaczyli takich rzeczy? Dobrze ,że miałem dobrą instruktorkę, uczulała mnie na takie rzeczy.cyt.,,Patrz na znaki a będzie dobrze!"I patrzyłem .Zdałem za pierwszym razem!!!!!!
Co do ulicy pereca i innych dróg gdzie są zakazy to egzaminatorzy nie wprowadzają w błąd, poprostu skoro każą wam jechać np. w Perewca to jedziecie zgodnie ze znakami czyli w lewo i dalej jak znaki mówią.To proste, tak samo na starówce wjeżdzając na wprost stoi znak który mówi zakaz wjazdu więc jadę stosując się do znaku wcześniej czyli nakaz jazdy za znakiem w prawo. Gdzie wyście robili kurs? nie znacie przepisów? instruktorzy wam nie tłumaczyli takich rzeczy? Dobrze ,że miałem dobrą instruktorkę, uczulała mnie na takie rzeczy.cyt.,,Patrz n... rozwiń
Avatar
Iweczka / 27 listopada 2009 o 09:03
0
c.d napisał:
Parkuje tak abym mógł potem wysiąść, i o tym czy inny kierowca samochodu obok mojego wyjedzie, jak ktoś nie umie parkować to po co im prawko, niech jeżdżą taksówką. Kobieto komu to interesuje czy zdałaś za pierwszym czy za nastym razem? Ja zdałem za pierwszym i co? Kobieto popatrz ilu mezczyzn jeździ po drogach, a ile kobiet, gdyby prowadziło więcej kobiet, a mniej mezczyzn to wciąż uważałabyś, że kobiety jeżdżą OK? Ha wyciągnij dowód na to.

Właśnie parkujesz tak aby Tobie było wygodnie- a kultura kierowcy??Naucz się parkować tak aby i ktoś inny mógł wyjechać. Nie odpowiadam za wszystkie kobiety jednak nie oceniaj ogółu przez 1 osobę. I uważam, że kobiety jeżdżą ostrożniej choćby dlatego, że powodują mniej wypadków i nie będę się zastanawiać co by było "gdyby".Nie wiem dlaczego jesteś MĘŻCZYZNO negatywnie nastawiony do kobiet- może chcesz się dowartościować jaki Kozak jesteś. Możesz sobie być Bogiem kierownicy i życzę ci szerokich zakrętów bo jak widać na drogach każdy jest wąski.

Właśnie parkujesz tak aby Tobie było wygodnie- a kultura kierowcy??Naucz się parkować tak aby i ktoś inny mógł wyjechać. Nie odpowiadam za wszystkie kobiety jednak nie oceniaj ogółu przez 1 osobę. I uważam, że kobiety jeżdżą ostrożniej choćby dlatego, że powodują mniej wypadków i nie będę się zastanawiać co by było "gdyby".Nie wiem dlaczego jesteś MĘŻCZYZNO negatywnie nastawiony do kobiet- może chcesz się dowartościować jaki Kozak jesteś. Możesz sobie być Bogiem kierownicy i życzę ci szerokich zakrętów bo jak w... rozwiń
Avatar
PQ89 / 26 listopada 2009 o 20:54
0
Do wszystkich niedowiarków!!! Jeśli egzaminator wydał wam polecenie to nie ma znaczenia czy jest tam zakaz czy też nie, musicie wykonać polecenie skrętu w ulicę Pereca, bo w innym wypadku obleje was za nie wykonanie polecenia!!! Egzaminator nie ma prawa wydawać poleceń niezgodnych z przepisami ruchu drogowego!!! Jest to zasada święta i niepodważalna. Jeżeli wydaje takie polecenie podlega karze zgodnie z taryfikatorm mandatów drogowych. Dobra rada dla tych którzy bedą zdawać i bedą mieli taką sytuacje: Wszystkie wykonywane polecenia egzaminatora muszą być wykonalne w przeciwnym wypadku należy zatrzymać pojazd w odpowiednim miejscu ( bardzo ważne nie wysiadać z pojazdu) poinformować policję o popełnieniu wykroczenia przez egzaminatora i czekać na przyjazd radiowozu.
Do wszystkich niedowiarków!!! Jeśli egzaminator wydał wam polecenie to nie ma znaczenia czy jest tam zakaz czy też nie, musicie wykonać polecenie skrętu w ulicę Pereca, bo w innym wypadku obleje was za nie wykonanie polecenia!!! Egzaminator nie ma prawa wydawać poleceń niezgodnych z przepisami ruchu drogowego!!! Jest to zasada święta i niepodważalna. Jeżeli wydaje takie polecenie podlega karze zgodnie z taryfikatorm mandatów drogowych. Dobra rada dla tych którzy bedą zdawać i bedą mieli taką sytuacje: Wszy... rozwiń
Avatar
agnieszka / 4 lutego 2014 o 16:43
0

A ja nie zdalam egzaminu praktycznego trzeci raz i nie ma w tym winy egzaminatora ,wrecz przeciwnie panowie egzaminatorzy byli mili rzeczowi ,wiadomo byl stres ale oblalam bo marny ze mnie kierowca i do nikogo nie moge miec pretensji trzeba sie douczyc.

Avatar
egzaminator / 12 listopada 2010 o 23:06
0
poprostu jakiś procent kursantów musi zdać za pierwszym razem bo nie można oblać 100% bo było by coś nie tak jednak większość oblewa pierwszy raz wiadomo jakie pieniądze wpływają do kasy WORD!CO dziennie!A tak naprawdę to czy kursant naprawdę po ukończeniu kursu nie potrafi prowadzić samochodu na tyle by nie zdać prostego egzaminu?Tak naprawdę to precież nikt nie jezdzi na codzień tak idealnie jak na egzaminie bo to jest poprostu nie możliwe ( chyba niedzielni kierowcy ). Egzaminatorzy powinni inaczej oceniać kierowców,przymykać oczy na niewielkie błędy gdyż sami też tak naprawdę na codzień nie jeżdżą idealnie-EGZAMINATORZY !

PS.
fajna praca !!!
poprostu jakiś procent kursantów musi zdać za pierwszym razem bo nie można oblać 100% bo było by coś nie tak jednak większość oblewa pierwszy raz wiadomo jakie pieniądze wpływają do kasy WORD!CO dziennie!A tak naprawdę to czy kursant naprawdę po ukończeniu kursu nie potrafi prowadzić samochodu na tyle by nie zdać prostego egzaminu?Tak naprawdę to precież nikt nie jezdzi na codzień tak idealnie jak na egzaminie bo to jest poprostu nie możliwe ( chyba niedzielni kierowcy ). Egzaminatorzy powinni inaczej oceniać kierowców,przymykać oczy... rozwiń
Avatar
egzaminator / 12 listopada 2010 o 22:52
0
Poprostu w myśl reguły głupi zawsze ma szczęście
Avatar
GuitarMan / 1 listopada 2010 o 13:22
0
Pierdoły... Ja zdałem za pierwszym razem, ale fakt, jeździłem samochodem odkąd miałem 10 lat (czywiście nie po drogach publicznych), także niczym mnie nie można było zagiąć. Później zdawał prawko mój kolega. Nigdy wcześniej nie siedział za kółkiem poza kursem... Zdał za pierwszym razem. Moja dziewczyna też wcześniej nie jeździła i.. o łał... też zdała za pierwszym razem.
Ale też mam koleżankę, która zaczęła kurs 2 lata przede mną (w 2001) i do tej pory nie zdała (co jakiś czas próbuje).
Więc poprostu: Ja nie umiem pływać, kilka razy próbowałem i nie wychodzi, więc trzymam d... z dala od basenu.
Pierdoły... Ja zdałem za pierwszym razem, ale fakt, jeździłem samochodem odkąd miałem 10 lat (czywiście nie po drogach publicznych), także niczym mnie nie można było zagiąć. Później zdawał prawko mój kolega. Nigdy wcześniej nie siedział za kółkiem poza kursem... Zdał za pierwszym razem. Moja dziewczyna też wcześniej nie jeździła i.. o łał... też zdała za pierwszym razem.
Ale też mam koleżankę, która zaczęła kurs 2 lata przede mną (w 2001) i do tej pory nie zdała (co jakiś czas próbuje).
Więc poprostu: Ja nie umiem pływać, kilka r... rozwiń
Avatar
Kursant / 31 maja 2010 o 22:27
0
Niestety ciężko jest zadać ale to tylko dzięki egzaminatorom. Wszystko robią by nie zdać i nachapać się kasą na następny kurs !!!! W ich mniemaniu sa Bogiem !! Niestety NIE !! PROPONUJE BY WSZYSCY ZBOJKOTOWALI ZAMOŚĆ I ZABRALI PAPIERY DO CHEŁMA !!!! Wtedy możne docenią co mają !!!!
Avatar
lop / 14 grudnia 2009 o 00:25
0
koleś napisał:
Zgadzam się tylko ,że ta ulica najbliższa w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda?

Avatar
koleś / 14 grudnia 2009 o 00:21
0
mceurytos napisał:
Z tego co wiem, i o ile nie zmieniły się przepisy to egzaminator nie może wydać polecenia niezgodnego z przepisami np. proszę wjechać w najbliższą ulicę w lewo. Może co najwyżej powiedzieć w najbliższą ulicę, gdzie będzie to możliwe. Instruktorzy z całą pewnością wiedzą o tym miejscu od dawna i Ci lepsi z pewnością ostrzegają swoich kursantów. Chyba, że ktoś wybiera szkołę, gdzie egzaminator jeździ na podwójnym gazie i ma dwadzieścia parę lat ...

Zgadzam się tylko ,że ta ulica pierwsza w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda?

Zgadzam się tylko ,że ta ulica pierwsza w lewo nie musi być pierwszą ponieważ może stać tam zakaz a widząc go jadę w następną to chyba logiczne prawda? rozwiń
Avatar
koleś / 14 grudnia 2009 o 00:15
0
Co do ulicy pereca i innych dróg gdzie są zakazy to egzaminatorzy nie wprowadzają w błąd, poprostu skoro każą wam jechać np. w Perewca to jedziecie zgodnie ze znakami czyli w lewo i dalej jak znaki mówią.To proste, tak samo na starówce wjeżdzając na wprost stoi znak który mówi zakaz wjazdu więc jadę stosując się do znaku wcześniej czyli nakaz jazdy za znakiem w prawo. Gdzie wyście robili kurs? nie znacie przepisów? instruktorzy wam nie tłumaczyli takich rzeczy? Dobrze ,że miałem dobrą instruktorkę, uczulała mnie na takie rzeczy.cyt.,,Patrz na znaki a będzie dobrze!"I patrzyłem .Zdałem za pierwszym razem!!!!!!
Co do ulicy pereca i innych dróg gdzie są zakazy to egzaminatorzy nie wprowadzają w błąd, poprostu skoro każą wam jechać np. w Perewca to jedziecie zgodnie ze znakami czyli w lewo i dalej jak znaki mówią.To proste, tak samo na starówce wjeżdzając na wprost stoi znak który mówi zakaz wjazdu więc jadę stosując się do znaku wcześniej czyli nakaz jazdy za znakiem w prawo. Gdzie wyście robili kurs? nie znacie przepisów? instruktorzy wam nie tłumaczyli takich rzeczy? Dobrze ,że miałem dobrą instruktorkę, uczulała mnie na takie rzeczy.cyt.,,Patrz n... rozwiń
Avatar
Iweczka / 27 listopada 2009 o 09:03
0
c.d napisał:
Parkuje tak abym mógł potem wysiąść, i o tym czy inny kierowca samochodu obok mojego wyjedzie, jak ktoś nie umie parkować to po co im prawko, niech jeżdżą taksówką. Kobieto komu to interesuje czy zdałaś za pierwszym czy za nastym razem? Ja zdałem za pierwszym i co? Kobieto popatrz ilu mezczyzn jeździ po drogach, a ile kobiet, gdyby prowadziło więcej kobiet, a mniej mezczyzn to wciąż uważałabyś, że kobiety jeżdżą OK? Ha wyciągnij dowód na to.

Właśnie parkujesz tak aby Tobie było wygodnie- a kultura kierowcy??Naucz się parkować tak aby i ktoś inny mógł wyjechać. Nie odpowiadam za wszystkie kobiety jednak nie oceniaj ogółu przez 1 osobę. I uważam, że kobiety jeżdżą ostrożniej choćby dlatego, że powodują mniej wypadków i nie będę się zastanawiać co by było "gdyby".Nie wiem dlaczego jesteś MĘŻCZYZNO negatywnie nastawiony do kobiet- może chcesz się dowartościować jaki Kozak jesteś. Możesz sobie być Bogiem kierownicy i życzę ci szerokich zakrętów bo jak widać na drogach każdy jest wąski.

Właśnie parkujesz tak aby Tobie było wygodnie- a kultura kierowcy??Naucz się parkować tak aby i ktoś inny mógł wyjechać. Nie odpowiadam za wszystkie kobiety jednak nie oceniaj ogółu przez 1 osobę. I uważam, że kobiety jeżdżą ostrożniej choćby dlatego, że powodują mniej wypadków i nie będę się zastanawiać co by było "gdyby".Nie wiem dlaczego jesteś MĘŻCZYZNO negatywnie nastawiony do kobiet- może chcesz się dowartościować jaki Kozak jesteś. Możesz sobie być Bogiem kierownicy i życzę ci szerokich zakrętów bo jak w... rozwiń
Avatar
PQ89 / 26 listopada 2009 o 20:54
0
Do wszystkich niedowiarków!!! Jeśli egzaminator wydał wam polecenie to nie ma znaczenia czy jest tam zakaz czy też nie, musicie wykonać polecenie skrętu w ulicę Pereca, bo w innym wypadku obleje was za nie wykonanie polecenia!!! Egzaminator nie ma prawa wydawać poleceń niezgodnych z przepisami ruchu drogowego!!! Jest to zasada święta i niepodważalna. Jeżeli wydaje takie polecenie podlega karze zgodnie z taryfikatorm mandatów drogowych. Dobra rada dla tych którzy bedą zdawać i bedą mieli taką sytuacje: Wszystkie wykonywane polecenia egzaminatora muszą być wykonalne w przeciwnym wypadku należy zatrzymać pojazd w odpowiednim miejscu ( bardzo ważne nie wysiadać z pojazdu) poinformować policję o popełnieniu wykroczenia przez egzaminatora i czekać na przyjazd radiowozu.
Do wszystkich niedowiarków!!! Jeśli egzaminator wydał wam polecenie to nie ma znaczenia czy jest tam zakaz czy też nie, musicie wykonać polecenie skrętu w ulicę Pereca, bo w innym wypadku obleje was za nie wykonanie polecenia!!! Egzaminator nie ma prawa wydawać poleceń niezgodnych z przepisami ruchu drogowego!!! Jest to zasada święta i niepodważalna. Jeżeli wydaje takie polecenie podlega karze zgodnie z taryfikatorm mandatów drogowych. Dobra rada dla tych którzy bedą zdawać i bedą mieli taką sytuacje: Wszy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Odra nadal groźna. 1992 odmowy szczepień w Lubelskiem

Odra nadal groźna. 1992 odmowy szczepień w Lubelskiem 0 0

Rozmowa z Irminą Nikiel, dyrektorem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie

Dwulatek miał 1,8 promila alkoholu. Dorośli upili go... dla żartu
film

Dwulatek miał 1,8 promila alkoholu. Dorośli upili go... dla żartu 43 4

Bełchatów (woj. łódzkie). Dwuletni chłopiec z 1,8 promila alkoholu we krwi trafił do szpitala w Bełchatowie.

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia]
galeria

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia] 3 1

Trwają intensywne prace w ramach przebudowy Domu Chemika. Jak informuje Termochem, zakończono już wymianę górnego dachu - nad salą widowiskową. Za kilka miesięcy zobaczymy natomiast nowy symbol budynku - zadaszoną kolumnadę od strony Placu Chopina.

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 4

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 2 8

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 17

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 12 6

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 39 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 2

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!