Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 marca 2011 r.
10:11
Edytuj ten wpis

Hrubieszów: Zabili dla 14 złotych

0 11 A A
Policja zatrzymała młodych hrubieszowian zaraz po dokonaniu zbrodni, a śledczy właśnie skierowali do
Policja zatrzymała młodych hrubieszowian zaraz po dokonaniu zbrodni, a śledczy właśnie skierowali do

Dźgali nożem bez opamiętania po całym ciele, a na koniec poderżnęli swojej ofierze gardło i zabrali 14 złotych. Zwłoki 30-latka ujawniono kilka godzin później na hrubieszowskim cmentarzu. Śledczy oskarżyli 19-letniego Mariusza N. i 21-letniego Zbigniewa D. o dokonanie zabójstwa Piotra R. Grozi im dożywocie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Obaj zostali oskarżeni o pobicie, rozbój z użyciem noża oraz zabójstwo – informuje Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie.

Dodatkowo Mariusz N. odpowie za kradzież z altanki, a jego starszemu koledze śledczy przedstawili 5 zarzutów kradzieży z włamaniem do altanek albo ich usiłowania. Wszystkich czynów Zbigniew D. dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego można spodziewać się dla niego surowszego wyroku.

Obaj oskarżeni wychowywali się w niecieszących się dobrą sławą hrubieszowskich barakach. Obaj są upośledzeni umysłowo, ale z opinii psychologicznej wynika, że w chwili popełnienia zbrodni byli poczytalni. Zbigniew D., który kilka lat wcześniej sam padł ofiarą brutalnego gwałtu, był karany. Mariusz N. miał czysta kartotekę policyjną.

Zwłoki 30-letniego Piotra R. ujawniono 5 października ub. roku rano po sygnale kobiety, która na cmentarzu przy ul. Kolejowej znalazła zakrwawioną bluzę. Do denata zaprowadziły funkcjonariuszy Straży Miejskiej ślady krwi zostawione na alejkach. Mężczyzna z poderżniętym gardłem leżał na wznak między pomnikiem a ogrodzeniem. Miał na sobie tylko koszulkę.

Sekcja zwłok wykazała na jego ciele aż 150 ran klutych i ciętych. Denat miał złamane zęby i nos, ostrze noża uszkodziło płuco i nerkę. Przyczyną zgonu było wykrwawienie.

Policja zatrzymała młodych hrubieszowian. Obaj byli pijani. W mieszkaniu Mariusza N. odnaleziono zakrwawiony nóż. Oskarżeni nie znali ofiary. Przed zabójstwem pili ze znajomymi alkohol. Gdy w butelce ujrzeli dno, postanowili uzupełnić zapasy.

Pod sklepem nocnym przy ul. Kolejowej spotkali podpitego Piotra R. Najprawdopodobniej doszło do kłótni i szarpaniny, która przeniosła się szybko na cmentarz, przez który sprawcy wracali na skróty do domu.

Pierwsze ciosy padły zaraz po przekroczeniu furtki. Na koniec sprawcy poderżnęli swojej ofierze gardło, a następnie przeciągnęli zakrwawione zwłoki 200 metrów dalej, po czym ograbili zabitego z 14 złotych i poszli pić dalej alkohol. Ubrania zabitego wyrzucili do Huczwy.

Mariusz N. przyznał się podczas śledztwa do tego, że tylko raz uderzył nożem Piotra R., poza tym zasłania się niepamięcią. Zbigniew D. konsekwentnie nie przyznaje się do zabójstwa. Nie zaprzecza, że brał udział we wcześniejszym pobiciu denata.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gośćć / 29 marca 2011 o 15:37
0
czemu w Hrubieszowie jest tak niebezpiecznie?
Avatar
Lingwi. / 29 marca 2011 o 14:56
0
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]
Z podziwem wczutuje sie w Twoje teksty od czasu do czasu ukazujace sie na tym forum!!!!
Napisz nam uprzejmie, gdzie uczyles sie jezyka ojczystego!!!
Twoje "wygibasy" sa wrecz urzekajace!
Pomijam idiotyzm tresci, ale forme, stylistyke i ortografie.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
omg / 29 marca 2011 o 14:55
0
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]

BUZAL,ja wiedzieć,że polska język-trudny język,ale lepiej wracaj na pole i SIEJ,SIEJ,SIEJ.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
mario / 29 marca 2011 o 14:53
0
Nie rozumiem jak może im tylko grozić dożywocie.... za takie coś powinni dostać od razu bez procesu dożywocie....
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 14:29
0
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejmą klapki z oczu i zaczną coś w tym kierunku robić. Przeżyliśmy zabory, wywalczyliśmy wolność po 1 Wojnie światowej, obaliliśmy komunę to te świnie w rządzie zmiażdżymy.
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejm... rozwiń
Avatar
crx / 29 marca 2011 o 13:52
0
Prawo solidarucholandii......!!!
Avatar
Buzal / 29 marca 2011 o 13:20
0
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matol... rozwiń
Avatar
ze hrubiszowa / 29 marca 2011 o 11:24
0
I znowu kawalerka z Hrubieszowa na tapecie.......
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 11:17
0
Popieram Franka..
kara śmierci
Avatar
PROKURATOR / 29 marca 2011 o 11:14
0
Dożywocie. Wyższej opcji nie ma i nie będzie.
Avatar
gośćć / 29 marca 2011 o 15:37
0
czemu w Hrubieszowie jest tak niebezpiecznie?
Avatar
Lingwi. / 29 marca 2011 o 14:56
0
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]
Z podziwem wczutuje sie w Twoje teksty od czasu do czasu ukazujace sie na tym forum!!!!
Napisz nam uprzejmie, gdzie uczyles sie jezyka ojczystego!!!
Twoje "wygibasy" sa wrecz urzekajace!
Pomijam idiotyzm tresci, ale forme, stylistyke i ortografie.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
omg / 29 marca 2011 o 14:55
0
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]

BUZAL,ja wiedzieć,że polska język-trudny język,ale lepiej wracaj na pole i SIEJ,SIEJ,SIEJ.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
mario / 29 marca 2011 o 14:53
0
Nie rozumiem jak może im tylko grozić dożywocie.... za takie coś powinni dostać od razu bez procesu dożywocie....
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 14:29
0
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejmą klapki z oczu i zaczną coś w tym kierunku robić. Przeżyliśmy zabory, wywalczyliśmy wolność po 1 Wojnie światowej, obaliliśmy komunę to te świnie w rządzie zmiażdżymy.
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejm... rozwiń
Avatar
crx / 29 marca 2011 o 13:52
0
Prawo solidarucholandii......!!!
Avatar
Buzal / 29 marca 2011 o 13:20
0
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matol... rozwiń
Avatar
ze hrubiszowa / 29 marca 2011 o 11:24
0
I znowu kawalerka z Hrubieszowa na tapecie.......
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 11:17
0
Popieram Franka..
kara śmierci
Avatar
PROKURATOR / 29 marca 2011 o 11:14
0
Dożywocie. Wyższej opcji nie ma i nie będzie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 13 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 130 52

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 58 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 10

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!