Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 marca 2011 r.
10:11
Edytuj ten wpis

Hrubieszów: Zabili dla 14 złotych

0 11 A A
Policja zatrzymała młodych hrubieszowian zaraz po dokonaniu zbrodni, a śledczy właśnie skierowali do
Policja zatrzymała młodych hrubieszowian zaraz po dokonaniu zbrodni, a śledczy właśnie skierowali do

Dźgali nożem bez opamiętania po całym ciele, a na koniec poderżnęli swojej ofierze gardło i zabrali 14 złotych. Zwłoki 30-latka ujawniono kilka godzin później na hrubieszowskim cmentarzu. Śledczy oskarżyli 19-letniego Mariusza N. i 21-letniego Zbigniewa D. o dokonanie zabójstwa Piotra R. Grozi im dożywocie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Obaj zostali oskarżeni o pobicie, rozbój z użyciem noża oraz zabójstwo – informuje Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie.

Dodatkowo Mariusz N. odpowie za kradzież z altanki, a jego starszemu koledze śledczy przedstawili 5 zarzutów kradzieży z włamaniem do altanek albo ich usiłowania. Wszystkich czynów Zbigniew D. dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego można spodziewać się dla niego surowszego wyroku.

Obaj oskarżeni wychowywali się w niecieszących się dobrą sławą hrubieszowskich barakach. Obaj są upośledzeni umysłowo, ale z opinii psychologicznej wynika, że w chwili popełnienia zbrodni byli poczytalni. Zbigniew D., który kilka lat wcześniej sam padł ofiarą brutalnego gwałtu, był karany. Mariusz N. miał czysta kartotekę policyjną.

Zwłoki 30-letniego Piotra R. ujawniono 5 października ub. roku rano po sygnale kobiety, która na cmentarzu przy ul. Kolejowej znalazła zakrwawioną bluzę. Do denata zaprowadziły funkcjonariuszy Straży Miejskiej ślady krwi zostawione na alejkach. Mężczyzna z poderżniętym gardłem leżał na wznak między pomnikiem a ogrodzeniem. Miał na sobie tylko koszulkę.

Sekcja zwłok wykazała na jego ciele aż 150 ran klutych i ciętych. Denat miał złamane zęby i nos, ostrze noża uszkodziło płuco i nerkę. Przyczyną zgonu było wykrwawienie.

Policja zatrzymała młodych hrubieszowian. Obaj byli pijani. W mieszkaniu Mariusza N. odnaleziono zakrwawiony nóż. Oskarżeni nie znali ofiary. Przed zabójstwem pili ze znajomymi alkohol. Gdy w butelce ujrzeli dno, postanowili uzupełnić zapasy.

Pod sklepem nocnym przy ul. Kolejowej spotkali podpitego Piotra R. Najprawdopodobniej doszło do kłótni i szarpaniny, która przeniosła się szybko na cmentarz, przez który sprawcy wracali na skróty do domu.

Pierwsze ciosy padły zaraz po przekroczeniu furtki. Na koniec sprawcy poderżnęli swojej ofierze gardło, a następnie przeciągnęli zakrwawione zwłoki 200 metrów dalej, po czym ograbili zabitego z 14 złotych i poszli pić dalej alkohol. Ubrania zabitego wyrzucili do Huczwy.

Mariusz N. przyznał się podczas śledztwa do tego, że tylko raz uderzył nożem Piotra R., poza tym zasłania się niepamięcią. Zbigniew D. konsekwentnie nie przyznaje się do zabójstwa. Nie zaprzecza, że brał udział we wcześniejszym pobiciu denata.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gośćć / 29 marca 2011 r. o 15:37
czemu w Hrubieszowie jest tak niebezpiecznie?
Avatar
Lingwi. / 29 marca 2011 r. o 14:56
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]
Z podziwem wczutuje sie w Twoje teksty od czasu do czasu ukazujace sie na tym forum!!!!
Napisz nam uprzejmie, gdzie uczyles sie jezyka ojczystego!!!
Twoje "wygibasy" sa wrecz urzekajace!
Pomijam idiotyzm tresci, ale forme, stylistyke i ortografie.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
omg / 29 marca 2011 r. o 14:55
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]

BUZAL,ja wiedzieć,że polska język-trudny język,ale lepiej wracaj na pole i SIEJ,SIEJ,SIEJ.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
mario / 29 marca 2011 r. o 14:53
Nie rozumiem jak może im tylko grozić dożywocie.... za takie coś powinni dostać od razu bez procesu dożywocie....
Avatar
Gość / 29 marca 2011 r. o 14:29
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejmą klapki z oczu i zaczną coś w tym kierunku robić. Przeżyliśmy zabory, wywalczyliśmy wolność po 1 Wojnie światowej, obaliliśmy komunę to te świnie w rządzie zmiażdżymy.
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejm... rozwiń
Avatar
crx / 29 marca 2011 r. o 13:52
Prawo solidarucholandii......!!!
Avatar
Buzal / 29 marca 2011 r. o 13:20
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matol... rozwiń
Avatar
ze hrubiszowa / 29 marca 2011 r. o 11:24
I znowu kawalerka z Hrubieszowa na tapecie.......
Avatar
Gość / 29 marca 2011 r. o 11:17
Popieram Franka..
kara śmierci
Avatar
PROKURATOR / 29 marca 2011 r. o 11:14
Dożywocie. Wyższej opcji nie ma i nie będzie.
Avatar
gośćć / 29 marca 2011 r. o 15:37
czemu w Hrubieszowie jest tak niebezpiecznie?
Avatar
Lingwi. / 29 marca 2011 r. o 14:56
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]
Z podziwem wczutuje sie w Twoje teksty od czasu do czasu ukazujace sie na tym forum!!!!
Napisz nam uprzejmie, gdzie uczyles sie jezyka ojczystego!!!
Twoje "wygibasy" sa wrecz urzekajace!
Pomijam idiotyzm tresci, ale forme, stylistyke i ortografie.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
omg / 29 marca 2011 r. o 14:55
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
[/quote]

BUZAL,ja wiedzieć,że polska język-trudny język,ale lepiej wracaj na pole i SIEJ,SIEJ,SIEJ.....
[quote name='Buzal' timestamp='1301397616' post='456215']
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i p... rozwiń
Avatar
mario / 29 marca 2011 r. o 14:53
Nie rozumiem jak może im tylko grozić dożywocie.... za takie coś powinni dostać od razu bez procesu dożywocie....
Avatar
Gość / 29 marca 2011 r. o 14:29
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejmą klapki z oczu i zaczną coś w tym kierunku robić. Przeżyliśmy zabory, wywalczyliśmy wolność po 1 Wojnie światowej, obaliliśmy komunę to te świnie w rządzie zmiażdżymy.
Buzal kto by nie rządził będzie tylko gorzej i nie okłamuj ludzi że to wina Tuska (Cała). To zaczęło się od Prezydentury Wałęsy który chciał wolności tylko nie wiedział jak jej wykorzystać i wszyscy na tym straciliśmy. Później reszta powoli zaczęła się dobierać do koryta i po równi pochyłej w dół. Jeszcze 2-3 rządy post-komunistów, złodziei i kłamców to pierd***ie wszystko. Popatrz zus co miesiąc dostaje miliardy złoty a ciągle są na minusie to co oni robią z tymi pieniędzmi?

Sprawę można szybko załatwić tylko niech ludzie zdejm... rozwiń
Avatar
crx / 29 marca 2011 r. o 13:52
Prawo solidarucholandii......!!!
Avatar
Buzal / 29 marca 2011 r. o 13:20
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matoly pod sond postawic i karac.
Biedota idzie do zakladu kary i tam cierpi, a polityczna strona zyski liczy!
Brutalizm zabojstwa straszny i trudny dla akceptacji, ale to ma tesz druga strone, jak w medalu.
Mielismy dobrze i inne dobro w perspektywie czyszczenia Polski z urzendniczych i doktorskich zlodziejstw, to byly wybory i wybralo chamstwo Tuska i tych innych.
Teras ludzie bez chleba i roboty a ceny niewiadomo jakie mi nawet na kilo cukru ludzi nie stac.
W tej takiej sytulacji bieda zmusza do rabunku i kryminalistyki.
A jak zaczna i postawi opor ktos to i do zabicia droga niedaleka.
Tusk i te jego niedouczone matol... rozwiń
Avatar
ze hrubiszowa / 29 marca 2011 r. o 11:24
I znowu kawalerka z Hrubieszowa na tapecie.......
Avatar
Gość / 29 marca 2011 r. o 11:17
Popieram Franka..
kara śmierci
Avatar
PROKURATOR / 29 marca 2011 r. o 11:14
Dożywocie. Wyższej opcji nie ma i nie będzie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mostu w Łęcznej rok temu nikt nie chciał budować. Dziś są chętni, ale firmy chcą większych pieniędzy

Mostu w Łęcznej rok temu nikt nie chciał budować. Dziś są chętni, ale firmy chcą większych pieniędzy

10 firm i konsorcjów chce postawić nowy most w Łęcznej. Poprzednie podejście do inwestycji się nie powiodło.

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!