Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 grudnia 2010 r.
16:14
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Zamościu: Miasto chce wydać 150 mln

0 12 A A

Projekt budżetu Zamościa może przyprawić o zawrót głowy. Dochody miasta oszacowano na ponad 362 mln zł, a wydatki pochłoną ponad 400 mln zł. Tylko na inwestycje miasto wyda prawie 160 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Więcej i inwestycjach w Zamościu przeczytaj w tekście:

Prawie 150 milionów złotych Zamość chce wydać na inwestycje!



na MM Zamość.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Student / 14 stycznia 2011 o 14:11
0
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do UE .Nie chodzi tu tylko o remonty na Starym MIeście .Wiele osób wyjechało na zachód , tam zobaczyli inny świat, nabrali nowego doświadczenia .Wielu z nich wraca z kapitałem czyli z tym czego brakuje nam po 89r oraz z pomysłem Chce założyć tu własny biznes. Trzeba pamiętać ze rozwój wymaga czasu.Zamojski wie że duże zakłady pracy wymagają absolwentów szkół wyższych .Stąd takie a nie inne firmy w Zamojskiej strefie ekonomicznej .Nikt tu nie wybuduje montowni z 1000 miejsc pracy , bo nie ma tutaj wykwalifikowanych pracowników .Dlatego Kossowski pomaga pisać projekty Unijne Zamojskim uczelniom na pozyskanie nowego sprzętu .Ciesze się że władze stąpają twardo po ziemi i odchodzą od kierunków ,psychologia i Fizjoterapia ,które kształcą bezrobotnych i nie przyczyniają się do rozwoju miasta , teraz jak i w przyszłości .
Projekty te za 150 mln zł naprawdę są wspaniałe i niejednemu szczęka opadnie jak zobaczy efekt końcowy .Twierdza Zamość zmieni oblicze diametralnie .Będzie to zwieńczenie wszystkich prac na Starówce .Powstanie naprawdę bardzo ,ale to bardzo dobry produkt turystyczny nie tylko na EURO 2012 .Potrzebna będzie tylko dobra ogólnopolska reklama w mediach .
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do... rozwiń
Avatar
Karrr / 13 grudnia 2010 o 20:11
0
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
Avatar
Daniel / 10 grudnia 2010 o 02:34
0
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dzieci-kwiatów tu za wiele...organizują żałosne juwenalia,marsze Monty Pytona i inne durnoty! Tu potrzeba DRÓG!!! Obwodnicy!!! Miejsc pracy!!! Jeżeli tego nie widzisz to chyba z domu nie wychodzisz przez całe dnie!
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dz... rozwiń
Avatar
Karr / 9 grudnia 2010 o 15:20
0
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
Avatar
zamościanin od kołyski / 8 grudnia 2010 o 15:19
0
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, nie zasmarkany mądralo? Jak się coś zrobi niedokładnie, to potem są takie efekty. To tak jakbyś się wysmarkał jedną dziurką od nosa. Jak się zaprasza turystów, to tak się powinno zrewaloryzować gród, żeby nie trzeba było zaraz poprawiać, bo wtedy inne inwestycje idą w odstawkę. O drogach nie bredź, bo ze śmiechu wszyscy dostaniemy drgawek. A jeśli chodzi o grzyb, to zamiast sypać tony wilgotnego piachu i lać wodę po całym Rynku Wielkim i w obrębie i tak zawilgoconych kamieniczek,trzeba było skorzystać z porad mądrych ludzi i zrobić go w parku. A co ma ZOO do grzyba, który według ciebie zakwitł tylko w dwóch miejscach? A to, że akurat jest tam, gdzie być powinno.
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, n... rozwiń
Avatar
Tomek / 8 grudnia 2010 o 11:53
0
Wszystko ładnie pięknie ale co jeśli już wywaloko kupe kasy na renowacje fortyfikacji-wspomnieć należy były nadszaniec i bramę lubelska gdzie po remontach wychodzą bądź wyszły "kwiatki" że trzeba poprawiać mnóstwo rzeczy. Wiec albo kasa idzie nie w tą kiese albo tacy fachowcy się tym zajmują.
Avatar
Daniel / 8 grudnia 2010 o 11:35
0
[size="7"][color="#FF0000"]Jakby Lublin miał takiego Prezydenta jak Zamość to byłby metropolią!!! Zamość jak na swoje możliwości rwie do przodu i to od dłuższego czasu! Mieszkam w Lublinie i widząc panujący tu syf to uważam,że władze Zamościa spisują się na 5tkę![/color][/size]
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:29
0
W ciągu 40-tu lat remonty Zamościa pochłonęły taką kwotę,że można by było od podstaw wybudować miasto 120-to tysięczne!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 10:16
0
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:06
0
Obecnie na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą utarło się słownictwo typy"remont-tożsame z inwestycją".Ktoś tutaj chyba jest chory..............!!!Kiedyś mówiłoby się,że jest to oszustwo ,a teraz jest to marketing inwestycyjny............!!!
Avatar
Student / 14 stycznia 2011 o 14:11
0
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do UE .Nie chodzi tu tylko o remonty na Starym MIeście .Wiele osób wyjechało na zachód , tam zobaczyli inny świat, nabrali nowego doświadczenia .Wielu z nich wraca z kapitałem czyli z tym czego brakuje nam po 89r oraz z pomysłem Chce założyć tu własny biznes. Trzeba pamiętać ze rozwój wymaga czasu.Zamojski wie że duże zakłady pracy wymagają absolwentów szkół wyższych .Stąd takie a nie inne firmy w Zamojskiej strefie ekonomicznej .Nikt tu nie wybuduje montowni z 1000 miejsc pracy , bo nie ma tutaj wykwalifikowanych pracowników .Dlatego Kossowski pomaga pisać projekty Unijne Zamojskim uczelniom na pozyskanie nowego sprzętu .Ciesze się że władze stąpają twardo po ziemi i odchodzą od kierunków ,psychologia i Fizjoterapia ,które kształcą bezrobotnych i nie przyczyniają się do rozwoju miasta , teraz jak i w przyszłości .
Projekty te za 150 mln zł naprawdę są wspaniałe i niejednemu szczęka opadnie jak zobaczy efekt końcowy .Twierdza Zamość zmieni oblicze diametralnie .Będzie to zwieńczenie wszystkich prac na Starówce .Powstanie naprawdę bardzo ,ale to bardzo dobry produkt turystyczny nie tylko na EURO 2012 .Potrzebna będzie tylko dobra ogólnopolska reklama w mediach .
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do... rozwiń
Avatar
Karrr / 13 grudnia 2010 o 20:11
0
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
Avatar
Daniel / 10 grudnia 2010 o 02:34
0
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dzieci-kwiatów tu za wiele...organizują żałosne juwenalia,marsze Monty Pytona i inne durnoty! Tu potrzeba DRÓG!!! Obwodnicy!!! Miejsc pracy!!! Jeżeli tego nie widzisz to chyba z domu nie wychodzisz przez całe dnie!
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dz... rozwiń
Avatar
Karr / 9 grudnia 2010 o 15:20
0
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
Avatar
zamościanin od kołyski / 8 grudnia 2010 o 15:19
0
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, nie zasmarkany mądralo? Jak się coś zrobi niedokładnie, to potem są takie efekty. To tak jakbyś się wysmarkał jedną dziurką od nosa. Jak się zaprasza turystów, to tak się powinno zrewaloryzować gród, żeby nie trzeba było zaraz poprawiać, bo wtedy inne inwestycje idą w odstawkę. O drogach nie bredź, bo ze śmiechu wszyscy dostaniemy drgawek. A jeśli chodzi o grzyb, to zamiast sypać tony wilgotnego piachu i lać wodę po całym Rynku Wielkim i w obrębie i tak zawilgoconych kamieniczek,trzeba było skorzystać z porad mądrych ludzi i zrobić go w parku. A co ma ZOO do grzyba, który według ciebie zakwitł tylko w dwóch miejscach? A to, że akurat jest tam, gdzie być powinno.
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, n... rozwiń
Avatar
Tomek / 8 grudnia 2010 o 11:53
0
Wszystko ładnie pięknie ale co jeśli już wywaloko kupe kasy na renowacje fortyfikacji-wspomnieć należy były nadszaniec i bramę lubelska gdzie po remontach wychodzą bądź wyszły "kwiatki" że trzeba poprawiać mnóstwo rzeczy. Wiec albo kasa idzie nie w tą kiese albo tacy fachowcy się tym zajmują.
Avatar
Daniel / 8 grudnia 2010 o 11:35
0
[size="7"][color="#FF0000"]Jakby Lublin miał takiego Prezydenta jak Zamość to byłby metropolią!!! Zamość jak na swoje możliwości rwie do przodu i to od dłuższego czasu! Mieszkam w Lublinie i widząc panujący tu syf to uważam,że władze Zamościa spisują się na 5tkę![/color][/size]
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:29
0
W ciągu 40-tu lat remonty Zamościa pochłonęły taką kwotę,że można by było od podstaw wybudować miasto 120-to tysięczne!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 10:16
0
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:06
0
Obecnie na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą utarło się słownictwo typy"remont-tożsame z inwestycją".Ktoś tutaj chyba jest chory..............!!!Kiedyś mówiłoby się,że jest to oszustwo ,a teraz jest to marketing inwestycyjny............!!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trąba powietrzna w gm. Wojciechów. "Wszystko fruwało. Nikomu nie życzę takich przeżyć!" [zdjęcia]
galeria

Trąba powietrzna w gm. Wojciechów. "Wszystko fruwało. Nikomu nie życzę takich przeżyć!" [zdjęcia] 0 0

We wtorek trąba powietrzna siała spustoszenie w gm. Wojciechów.

Groźny wypadek na DK nr 12. Trzy osoby w szpitalu

Groźny wypadek na DK nr 12. Trzy osoby w szpitalu 0 3

Rodzice z czteroletnim dzieckiem w poważnym stanie trafili do puławskiego szpitala, po tym jak samochód dostawczy, którym jechali uderzył w tył ciężarówki. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, ok. godz. 6:40, na drodze krajowej nr 12, na wysokości Leokadiowa.

Pałac Potockich w końcu doczeka się rewitalizacji? Miasto stara się o dofinansowanie

Pałac Potockich w końcu doczeka się rewitalizacji? Miasto stara się o dofinansowanie 0 1

Radzyń Podlaski będzie starał się o środki na rewitalizację centrum miasta z pałacem Potockich. Jest szansa na 20 mln zł.

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy. "To był armageddon!" [zdjęcia, wideo]
Aktualizacja
galeria
film

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy. "To był armageddon!" [zdjęcia, wideo] 283 14

Trąba powietrzna przeszła przez gminę Wojciechów i pozrywała dachy w domach i budynkach gospodarczych.

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin
23 maja 2019, 19:00

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin 0 0

Przed nami kolejna odsłona cyklu "Zawsze klasyka" w DDK Węglin (ul. Judyma 2a). 23 maja o godz. 19 odbędzie się koncert "Kameralnie" ukazujący twórczość Stanisława Moniuszki.

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika 0 0

Lubelski beniaminek kompletuje skład na sezon 2019/2020. Nowym zawodnikiem będzie przyjmujący Lechii Tomaszów Mazowiecki 27-leni Paweł Rusin

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie
galeria

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie 9 7

Pijany mężczyzna rzucił się z siekierą na mundurowych. Wcześniej jeździł samochodem i uszkodził ciężarówkę sąsiada.

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników
Prognoza

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników 1 18

Najwięcej mandatów otrzyma Koalicja Europejska, drugie w kolejności będzie Prawo i Sprawiedliwość, a podium zamknie Wiosna Roberta Biedronia – wynika z prognozy wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego przygotowanej przez portal stanpolityki.pl.

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie 7 1

Od godz. 11 ponownie możemy się spodziewać burz z opadami deszczu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Miejscami może także sypać grad.

Lubelskie inwestuje w najmłodszych

Lubelskie inwestuje w najmłodszych 0 0

Nowoczesne sale, pomoce naukowe i program dostosowany do potrzeb najmłodszych to przyszłość lubelskich przedszkoli. Edukacja dzieci jest jednym z priorytetów władz województwa, dlatego inwestycje zakrojono na szeroką skalę. W ramach działania 12.1 Edukacja przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego ogłoszono dotychczas 3 konkursy, w których na realizację projektów przeznaczono ponad 100 milionów złotych. Blisko 2040 placówek a w nich przeszło 4,2 tys. dzieci zostało objętych wsparciem. W kwietniu podpisano 25 umów na dofinansowania, dzięki którym w kolejnych miejscowościach przedszkola zmienią się na lepsze.

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o...

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o... 14 15

Nagi i pijany 18-latek biegał po zamojskim rynku. Wsiadł również na rower i jeździł nim po płycie. Okazało się, że zrobił to by wygrać skrzynkę piwa.