Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

2 kwietnia 2009 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Ksiądz nie pójdzie siedzieć

Autor: Zdjęcie autora (LEW)
0 17 A A

Na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata i 3 tys. złotych grzywny skazał zamojski Sąd Rejonowy 39-letniego kapłana za nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jacek Z. musi też pokryć koszty sądowe.

Do zdarzenia doszło w październiku ub. roku w pobliżu supermarketu Kaufland przy ul. Wyszyńskiego. Kierujący toyotą corolla zamojski duchowny na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 72-letnią Alicję W.

Starsza pani z ciężkimi obrażeniami została odwieziona do szpitala, gdzie po pięciu dniach zmarła na skutek skomplikowanych obrażeń głowy.

Duchowny, który był trzeźwy i nie znajdował się pod działaniem środków odurzających, wyszedł z wypadku cało, ale skarżył się na bóle serca, dlatego trafił na leczenie. Po opuszczeniu szpitala usłyszał zarzut. Jako środek zapobiegawczy prokuratura zastosowała poręczenie kanclerza zamojskiej kurii.

Po otrzymaniu opinii biegłego z zakresu ruchu drogowego śledczy przyjęli, że sprawca nieumyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym: nieuważnie obserwował jezdnię, przez co uderzył samochodem w pieszą, która opuszczała już zebrę.

Oskarżony przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień. Groziło mu do 8 lat więzienia.

Wyrok nie jest prawomocny. (LEW)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stamen47 / 3 kwietnia 2009 o 07:04
0
Dlaczego nie zbrano ksiedzu prawa jazdy?Kazdy jeden kto spowodowałby wypadek ze skutkiem smierlelnym w pierwszej kolejności straciłby prawo jazdy.Co to za wyjątki? To znaczy , że dalej może jeździć i jeszcze kolejny raz może spowodować wypadki.Co za Sąd , co za sprawiedliwość .To chańba wymiaru sprawiedliwości.
Avatar
domel / 2 kwietnia 2009 o 23:45
0
No cóż dla mnie to nie nowość że ksądz nie idzie siedzieć. To jest czarna mafia. Należy złożyć apelację.Chociaz biskup na glowie stanie aby nie robić skandalu. To wszystko to zwykla obłuda, ja jestem wierzący ale w Boga a nie w ksieży bo księża to obludnicy a pom odlić mogę się i w domu nie muszę ich glupot słuchać.W mojej parafi kiedyś proboszcz siedzial za na dolku 48g za afery samochodowei co dalej jest proboszczem sprawa przyschla. Jedyną karą jako go spotka to może ale nie napewno wyżuty suminia i może przeniesienie na inną parafię ale też nie napewno. A co do majątków kościoła pytanie z czgo się kościół dorobił takich klasztorów kościołów jak 100 czy 500 lat temu była bieda jak cholera. Z ludzkiej ciemnoty i naiwności.
No cóż dla mnie to nie nowość że ksądz nie idzie siedzieć. To jest czarna mafia. Należy złożyć apelację.Chociaz biskup na glowie stanie aby nie robić skandalu. To wszystko to zwykla obłuda, ja jestem wierzący ale w Boga a nie w ksieży bo księża to obludnicy a pom odlić mogę się i w domu nie muszę ich glupot słuchać.W mojej parafi kiedyś proboszcz siedzial za na dolku 48g za afery samochodowei co dalej jest proboszczem sprawa przyschla. Jedyną karą jako go spotka to może ale nie napewno wyżuty suminia i może przeniesienie na inną parafię ale ... rozwiń
Avatar
Kazimierz. / 2 kwietnia 2009 o 21:27
0
nick napisał:
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.

Mozecie se pisac co wam sie podoba, ale jak widzicie ksiedza naszego kosciola w wiezieniu?
Czy osoba od Pana boga ma byc przesladowana, a te gazety co to wypisuja takie tam o kaplanach sprawy to pozamykac i bedzie cisza.
Jak Ziobro chcial sie za nie wziasc, to krzyczeli i pluli a teraz na ojcow naszego kosciola donosy wypisuja, bo ni ma pis-u i nie ma kto chamstwa niewyszkolonego za morde trzymac.

Mozecie se pisac co wam sie podoba, ale jak widzicie ksiedza naszego kosciola w wiezieniu?
Czy osoba od Pana boga ma byc przesladowana, a te gazety co to wypisuja takie tam o kaplanach sprawy to pozamykac i bedzie cisza.
Jak Ziobro chcial sie za nie wziasc, to krzyczeli i pluli a teraz na ojcow naszego kosciola donosy wypisuja, bo ni ma pis-u i nie ma kto chamstwa niewyszkolonego za morde trzymac. rozwiń
Avatar
nick / 2 kwietnia 2009 o 20:08
0
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.
Avatar
~marcin~ / 2 kwietnia 2009 o 19:29
0
Tydzień temu gość z łęcznej dostał 3 lata odsiadki za wypadek gdzie nikt nie zginął(kirujący trzeźwy rzecz jasna) a ty za śmierść zawiasy, ile jeszcze polacy będą musieli żyć w tym qreski kraju!!!!!!takich sędziów to powinni pod ścianę postwaić, polska lubelaska sprawiedliwość
Avatar
STYX / 2 kwietnia 2009 o 19:11
0
I jeszcze ktoś ma wątpliwości,że jesteśmy niewolnikiem Watykanu ??? Który to już rozbiór Polski ?
Avatar
ministrant / 2 kwietnia 2009 o 17:56
0
Zastanawiam się jak taki ksiądz-zabójca będzie odprawiał mszę.Jak taki ksiądz zabójca może z podniesioną głową patrzeć ludziom w oczy.Jak taki ksiądz zabójca może dawać ludziom rozgrzeszenie.Jak taki ksiądz zabójcabędzie miał sumieniemówić kazania o ochronie życia,jak taki ksiądz zabójca będzie mogł wygłaszać nauki o zakazie antykoncepcji,aborcji,eutanazji.......
Przecież to będzie obłuda!!!!!!!!
Ale w klechistanie to wszystko możłiwe
Avatar
katolik z LPR-u / 2 kwietnia 2009 o 15:58
0
Q*wa taki wyrok dostaje wypity facet prowadzący rower po drodze publicznej!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie ja mieszkam??? Dziwna jest ta Polska a może nie,może tak ma być w moherlandzie???
Avatar
sdfr5555 / 2 kwietnia 2009 o 15:40
0
W KRAJU GDZIE TAK BAŁBOCHWALCZO STAWIA SIĘ WOJTYŁE CZYLI JP II WYŻEJ OD BOGA, KLER JEST PONAD STANOWIONYM PRAWEM OBEJMUJĄCYM OWIECZKI CZYLI OBYWATELI!!!TRAKTUJE SIĘ ICH JAK ŚWIĘTE KROWY,POODBNIE JAK TFUUU POLIYTKÓW,RADNYCH I INNEJ MAŚCI URZĘDASÓW!!!GĘBY PEŁNE FRAZESÓW, A ROBIMY SWOJE PANOWIE W SUKIENKACH,CO??!!...STOSUJEMY PRYWATNE,DLA NAS KORZYSTNE ZASADY MORALNE!!ALE TO POLSKA,DZIWNY=DZIKI KRAJ,GDZIE WSZYSTKO JEST ODWROTNIE JAK W ŚWIECIE.. KLECHY NIE MIAŁYBY GDZIE INDZIEJ TAK ODBORZE JAK TU!!
Avatar
Slawek W. / 2 kwietnia 2009 o 14:44
0
wiki napisał:
a te parę tysięcy zapłacą parafianie zapewne. Ksiądz zarządzi zbiórkę czy coś w tym rodzaju, że niby na kościół - to u nich norma. żałosne...

Ten argument jest oczywiście naciągany, gdyż jest naturalnym, ze zdecydowana część kosztów utrzymania KK spoczywa na barkach parafian.
Nie będę tez pomstował na ich wole płacenia, gdyż od z górą 10 lat nie chodząc do kościoła, nie daje i nie mam prawa na ten temat dyskutować.
Czymś innym jest mój sprzeciw wobec finansowania KK z budżetu państwa. Jest to moralnie niedopuszczalne z myślą o milionach Polaków mających w głębokim podejrzeniu KK i cały ich geriatryczny Episkopat. Swój sprzeciw demonstruje poprzez znaczne zaniżenia płaconych podatków i tak będę robił do momentu, aż ktoś w Polsce zmądrzeje i przestanie okradać społeczeństwo na korzyść tych darmozjadów.

Ten argument jest oczywiście naciągany, gdyż jest naturalnym, ze zdecydowana część kosztów utrzymania KK spoczywa na barkach parafian.
Nie będę tez pomstował na ich wole płacenia, gdyż od z górą 10 lat nie chodząc do kościoła, nie daje i nie mam prawa na ten temat dyskutować.
Czymś innym jest mój sprzeciw wobec finansowania KK z budżetu państwa. Jest to moralnie niedopuszczalne z myślą o milionach Polaków mających w głębokim podejrzeniu KK i cały ich geriatryczny Episkopat. Swój sprzeciw demonstruje poprzez zn... rozwiń
Avatar
stamen47 / 3 kwietnia 2009 o 07:04
0
Dlaczego nie zbrano ksiedzu prawa jazdy?Kazdy jeden kto spowodowałby wypadek ze skutkiem smierlelnym w pierwszej kolejności straciłby prawo jazdy.Co to za wyjątki? To znaczy , że dalej może jeździć i jeszcze kolejny raz może spowodować wypadki.Co za Sąd , co za sprawiedliwość .To chańba wymiaru sprawiedliwości.
Avatar
domel / 2 kwietnia 2009 o 23:45
0
No cóż dla mnie to nie nowość że ksądz nie idzie siedzieć. To jest czarna mafia. Należy złożyć apelację.Chociaz biskup na glowie stanie aby nie robić skandalu. To wszystko to zwykla obłuda, ja jestem wierzący ale w Boga a nie w ksieży bo księża to obludnicy a pom odlić mogę się i w domu nie muszę ich glupot słuchać.W mojej parafi kiedyś proboszcz siedzial za na dolku 48g za afery samochodowei co dalej jest proboszczem sprawa przyschla. Jedyną karą jako go spotka to może ale nie napewno wyżuty suminia i może przeniesienie na inną parafię ale też nie napewno. A co do majątków kościoła pytanie z czgo się kościół dorobił takich klasztorów kościołów jak 100 czy 500 lat temu była bieda jak cholera. Z ludzkiej ciemnoty i naiwności.
No cóż dla mnie to nie nowość że ksądz nie idzie siedzieć. To jest czarna mafia. Należy złożyć apelację.Chociaz biskup na glowie stanie aby nie robić skandalu. To wszystko to zwykla obłuda, ja jestem wierzący ale w Boga a nie w ksieży bo księża to obludnicy a pom odlić mogę się i w domu nie muszę ich glupot słuchać.W mojej parafi kiedyś proboszcz siedzial za na dolku 48g za afery samochodowei co dalej jest proboszczem sprawa przyschla. Jedyną karą jako go spotka to może ale nie napewno wyżuty suminia i może przeniesienie na inną parafię ale ... rozwiń
Avatar
Kazimierz. / 2 kwietnia 2009 o 21:27
0
nick napisał:
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.

Mozecie se pisac co wam sie podoba, ale jak widzicie ksiedza naszego kosciola w wiezieniu?
Czy osoba od Pana boga ma byc przesladowana, a te gazety co to wypisuja takie tam o kaplanach sprawy to pozamykac i bedzie cisza.
Jak Ziobro chcial sie za nie wziasc, to krzyczeli i pluli a teraz na ojcow naszego kosciola donosy wypisuja, bo ni ma pis-u i nie ma kto chamstwa niewyszkolonego za morde trzymac.

Mozecie se pisac co wam sie podoba, ale jak widzicie ksiedza naszego kosciola w wiezieniu?
Czy osoba od Pana boga ma byc przesladowana, a te gazety co to wypisuja takie tam o kaplanach sprawy to pozamykac i bedzie cisza.
Jak Ziobro chcial sie za nie wziasc, to krzyczeli i pluli a teraz na ojcow naszego kosciola donosy wypisuja, bo ni ma pis-u i nie ma kto chamstwa niewyszkolonego za morde trzymac. rozwiń
Avatar
nick / 2 kwietnia 2009 o 20:08
0
Bo to jest katolicki ksiądz gdyby to był ktoś z innego wyznania to już by siedział.Bo wszyscy inni to niebezpieczni sekciarze .To jest polska katolicka sprawiedliwość.
Avatar
~marcin~ / 2 kwietnia 2009 o 19:29
0
Tydzień temu gość z łęcznej dostał 3 lata odsiadki za wypadek gdzie nikt nie zginął(kirujący trzeźwy rzecz jasna) a ty za śmierść zawiasy, ile jeszcze polacy będą musieli żyć w tym qreski kraju!!!!!!takich sędziów to powinni pod ścianę postwaić, polska lubelaska sprawiedliwość
Avatar
STYX / 2 kwietnia 2009 o 19:11
0
I jeszcze ktoś ma wątpliwości,że jesteśmy niewolnikiem Watykanu ??? Który to już rozbiór Polski ?
Avatar
ministrant / 2 kwietnia 2009 o 17:56
0
Zastanawiam się jak taki ksiądz-zabójca będzie odprawiał mszę.Jak taki ksiądz zabójca może z podniesioną głową patrzeć ludziom w oczy.Jak taki ksiądz zabójca może dawać ludziom rozgrzeszenie.Jak taki ksiądz zabójcabędzie miał sumieniemówić kazania o ochronie życia,jak taki ksiądz zabójca będzie mogł wygłaszać nauki o zakazie antykoncepcji,aborcji,eutanazji.......
Przecież to będzie obłuda!!!!!!!!
Ale w klechistanie to wszystko możłiwe
Avatar
katolik z LPR-u / 2 kwietnia 2009 o 15:58
0
Q*wa taki wyrok dostaje wypity facet prowadzący rower po drodze publicznej!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie ja mieszkam??? Dziwna jest ta Polska a może nie,może tak ma być w moherlandzie???
Avatar
sdfr5555 / 2 kwietnia 2009 o 15:40
0
W KRAJU GDZIE TAK BAŁBOCHWALCZO STAWIA SIĘ WOJTYŁE CZYLI JP II WYŻEJ OD BOGA, KLER JEST PONAD STANOWIONYM PRAWEM OBEJMUJĄCYM OWIECZKI CZYLI OBYWATELI!!!TRAKTUJE SIĘ ICH JAK ŚWIĘTE KROWY,POODBNIE JAK TFUUU POLIYTKÓW,RADNYCH I INNEJ MAŚCI URZĘDASÓW!!!GĘBY PEŁNE FRAZESÓW, A ROBIMY SWOJE PANOWIE W SUKIENKACH,CO??!!...STOSUJEMY PRYWATNE,DLA NAS KORZYSTNE ZASADY MORALNE!!ALE TO POLSKA,DZIWNY=DZIKI KRAJ,GDZIE WSZYSTKO JEST ODWROTNIE JAK W ŚWIECIE.. KLECHY NIE MIAŁYBY GDZIE INDZIEJ TAK ODBORZE JAK TU!!
Avatar
Slawek W. / 2 kwietnia 2009 o 14:44
0
wiki napisał:
a te parę tysięcy zapłacą parafianie zapewne. Ksiądz zarządzi zbiórkę czy coś w tym rodzaju, że niby na kościół - to u nich norma. żałosne...

Ten argument jest oczywiście naciągany, gdyż jest naturalnym, ze zdecydowana część kosztów utrzymania KK spoczywa na barkach parafian.
Nie będę tez pomstował na ich wole płacenia, gdyż od z górą 10 lat nie chodząc do kościoła, nie daje i nie mam prawa na ten temat dyskutować.
Czymś innym jest mój sprzeciw wobec finansowania KK z budżetu państwa. Jest to moralnie niedopuszczalne z myślą o milionach Polaków mających w głębokim podejrzeniu KK i cały ich geriatryczny Episkopat. Swój sprzeciw demonstruje poprzez znaczne zaniżenia płaconych podatków i tak będę robił do momentu, aż ktoś w Polsce zmądrzeje i przestanie okradać społeczeństwo na korzyść tych darmozjadów.

Ten argument jest oczywiście naciągany, gdyż jest naturalnym, ze zdecydowana część kosztów utrzymania KK spoczywa na barkach parafian.
Nie będę tez pomstował na ich wole płacenia, gdyż od z górą 10 lat nie chodząc do kościoła, nie daje i nie mam prawa na ten temat dyskutować.
Czymś innym jest mój sprzeciw wobec finansowania KK z budżetu państwa. Jest to moralnie niedopuszczalne z myślą o milionach Polaków mających w głębokim podejrzeniu KK i cały ich geriatryczny Episkopat. Swój sprzeciw demonstruje poprzez zn... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 0 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 4

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 140 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 69 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!