Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 listopada 2009 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Lubaczów: Myśliwy spod Biłgoraja zginął na polowaniu

Autor: Zdjęcie autora (LEW)
0 12 A A

Sam się postrzelił, czy może któryś z kolegów przypadkowo wypalił do niego z dubeltówki? Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci 40-letniego myśliwego z Koła Łowieckiego "Słonka” w Zwierzyńcu na polowaniu pod Lubaczowem na Podkarpaciu. Na wtorek zarządzono sekcję zwłok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tomasz P. został odnaleziony w niedzielę po południu po zakończonym zbiorowym polowaniu na terenie lasów pod miejscowością Zabiała w gminie Oleszyce. – Miał ranę postrzałową – informuje Krzysztof Farion z lubaczowskiej policji. – Obok ciała odnaleziono broń myśliwego.

Zabezpieczono również broń pozostałych myśliwych, a także truchło lisa ustrzelonego najprawdopodobniej przez Tomasza P. – Do późnej nocy przesłuchiwano świadków i wykonywano inne czynności operacyjno-dochodzeniowe, m.in. przebadano uczestników polowania na zawartość alkoholu – dodaje Farion.

Wszyscy byli trzeźwi.

Jak się nam udało ustalić, pochodzący z Łukowej w powiecie biłgorajskim myśliwy wybrał się w niedzielę rano z bratem na polowanie zorganizowane przez kolegów z Koła Łowieckiego "Jeleń” w Oleszycach. Wzięło w nim udział ponad 20 myśliwych podzielonych na dwie grupy.

– Prawdopodobnie w ostatnim pędzeniu ustrzelił lisa i chciał go "dostrzelić”, czyli dobić – powiedział nam Henryk Studnicki, zamojski łowczy okręgowy.

Mężczyzna miał przy sobie kniejówkę. To broń myśliwska posiadająca dwie lufy: gładką i gwintowaną. Pozwala na polowanie na ptactwo i grubą zwierzynę podczas jednego polowania. – Nasz myśliwy mógł się potknąć i pociągnąć na spust – przypuszcza Studnicki.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 40-latka. – Kluczowymi dla ustalenia okoliczności śmierci uczestnika polowania będą sekcja zwłok oraz wyniki ekspertyz kryminalistycznych, które udzielą odpowiedzi na zasadnicze pytanie: z czyjej broni padł strzał, który uśmiercił myśliwego i znajdującego się nieopodal zwłok lisa – powiedziała nam Marta Pędkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Tomasz P. był doświadczonym myśliwym z 18-letnim stażem. Zostawił żonę i czworo dzieci.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość_ / 20 listopada 2009 o 17:38
0
mam takie pytanie. czy kazdy z was wie jak to jest stracić ojca?? na pewno nie bo piszecie takie głupoty że głowa mała. Jestem dobrą znajomą dzieci tego zastrzelonego pana i gdybyście byli dzisiaj na pogrzebie zobaczylibyście zapłakane twarze całej jego rodziny i przyjaciół.jak dla mnie to on mógł robić co chciał i kiedy tylko chciał. Macie też trochę racji że zabijanie zwierząt też nie jest dobre ale to przecież było jego hobby i nie mozemy mu tego zabronić. Pan Tomek był na prawdę dobrym człowiekiem zawsze uśmiechniętym i dobrze nastawionym do innych ludzi i na pewno nie był pijany!! jego najmłodszy syn chodzi do podstawówki większość czasu przebywał z ojcem zawsze wszystko robili razem więc teraz po jego śmierci ten chłopak zostanie praktycznie sam i na prawde nie wiem jak on sie teraz czuje ale na pogrzebie chyba najwięcej płakał a matka to musiała go trzymac bo nie mógł sam iść. Naprawdę powinniście się zastanowić co tutaj piszecie i o kim piszecie bo to co się stało to było wielką tragedią dla wszystkich!!
mam takie pytanie. czy kazdy z was wie jak to jest stracić ojca?? na pewno nie bo piszecie takie głupoty że głowa mała. Jestem dobrą znajomą dzieci tego zastrzelonego pana i gdybyście byli dzisiaj na pogrzebie zobaczylibyście zapłakane twarze całej jego rodziny i przyjaciół.jak dla mnie to on mógł robić co chciał i kiedy tylko chciał. Macie też trochę racji że zabijanie zwierząt też nie jest dobre ale to przecież było jego hobby i nie mozemy mu tego zabronić. Pan Tomek był na prawdę dobrym człowiekiem zawsze uśmiechniętym i dobrze nastawiony... rozwiń
Avatar
~gość~ / 19 listopada 2009 o 08:46
0
... napisał:
obchodzą was tylko zwierzęta! nikt nie wspomniał o tym człowieku, o jego rodzinie, znajomych. o tym że zostawił czwórkę dzieci. pomyślcie o tym co oni czują gdy czytają takie rzeczy jak wy wypisujecie. na pewno nie jest im z tym lekko a wy jeszcze pogarszacie sprawę rozczulając się nad zwierzętami nie zastanawiając się nad ich uczuciami.


A zastanowiłeś się co czuje taki myśliwy zabijając ciężarną łanię tuż przed wycieleniem, mordując na raz 2 zwierzaki?
Wypadki zdarzają się wszędzie i nie widzę potrzeby większego użalania się nad myśliwym, który postrzelił sobie głowę prawdopodobnie z głupoty (dobijanie zwierzęcia kolbą) niż nad ofiarami wypadków samochodowych. Szkoda mu było kuli na dobicie tego lisa?? Amunicja chyba nie jest taka droga??
współczuję rodzinie, zwłaszcza dzieciom, ale nie będę się użalał nad myśliwym.


A zastanowiłeś się co czuje taki myśliwy zabijając ciężarną łanię tuż przed wycieleniem, mordując na raz 2 zwierzaki?
Wypadki zdarzają się wszędzie i nie widzę potrzeby większego użalania się nad myśliwym, który postrzelił sobie głowę prawdopodobnie z głupoty (dobijanie zwierzęcia kolbą) niż nad ofiarami wypadków samochodowych. Szkoda mu było kuli na dobicie tego lisa?? Amunicja chyba nie jest taka droga??
współczuję rodzinie, zwłaszcza dzieciom, ale nie będę się użalał nad myśliwym. rozwiń
Avatar
... / 18 listopada 2009 o 20:44
0
obchodzą was tylko zwierzęta! nikt nie wspomniał o tym człowieku, o jego rodzinie, znajomych. o tym że zostawił czwórkę dzieci. pomyślcie o tym co oni czują gdy czytają takie rzeczy jak wy wypisujecie. na pewno nie jest im z tym lekko a wy jeszcze pogarszacie sprawę rozczulając się nad zwierzętami nie zastanawiając się nad ich uczuciami.
Avatar
~gość~ / 17 listopada 2009 o 13:48
0
Myśliwi to ciężcy hipokryci - bredzą ciągle o etyce łowieckiej i odstrzałach redukcyjnych, ale żaden przecież nie będzie strzelał do jakiegoś "pokurcza"wybrakowanego tylko wszyscy walą do najlepszych osobników, żeby mieć sie czym pochwalić przed kumplami - taka prawda
Dlatego mamy to co mamy - lisów pełno bo się nie opłaca polować na nie i w związku z tym zajęcy BRAK, i tak dalej. Populacja coraz słabsza i lepsza nie będzie jak tak dalej będzie sie dziać. Wkrótce będzie trzeba nawet sarny reintrodukować bo zabraknie "ruchomych celów".
niech ktoś oszacuje ile zwierzyny byłoby w Polsce gdyby chociaż na rok zawiesić wykonywanie wyroków przez myśliwych na zwierzynie łownej!!!
Myśliwi to ciężcy hipokryci - bredzą ciągle o etyce łowieckiej i odstrzałach redukcyjnych, ale żaden przecież nie będzie strzelał do jakiegoś "pokurcza"wybrakowanego tylko wszyscy walą do najlepszych osobników, żeby mieć sie czym pochwalić przed kumplami - taka prawda
Dlatego mamy to co mamy - lisów pełno bo się nie opłaca polować na nie i w związku z tym zajęcy BRAK, i tak dalej. Populacja coraz słabsza i lepsza nie będzie jak tak dalej będzie sie dziać. Wkrótce będzie trzeba nawet sarny reintrodukować bo zabraknie "ruc... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 21:51
0
do tego typka "llubellak@op.pl"

nie byles, nie widziales, nie wiesz, a piszesz glupoty! Ciekawe jak bys cos zakombinowal jak kilkanascie osob, jeden przez drugiego patrzy sobie na rece i na wynik alkomatu. Piszesz o rzeczach, o ktorych nie masz zielonego pojecia! Kombinowac i opierac sie na ukladach to chyba ty tylko potrafisz w zyciu. KAZDY SADZI WEDLUG SIEBIE!!!
Avatar
llubellak@op.pl / 16 listopada 2009 o 19:51
0
normalne napisał:
Łowiectwo nie polega głównie na strzelaniu do zwierząt tylko na ich dokarmianiu i dbaniu i dobrostan. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie wypowiadaj.


kolego sympatyczny, rozumię że wiedze czepiesz z opowiadań dziadków albo sam należysz do tego ciekawego grona! powiedz mi z ręką na sercu, ale tak żebyś mógł później spojrzeć w lustro i powiedzieć że prawdę napisałeś-ileż to myśliwych widziałeś dokramiających zwierzynę? ponoć w lubelskim jest około 100 kółek i każde to około 20-30 dorosłych facetów czyli 2000-3000 powinno ganiać po lasach z brakami, marchwią, ziemniakami i innymi przysmakami-ja Ci powiem że widzialem takowych ale nie w takiej liczbie i nie tak często. są tacy ktorzy traktują to poważnie ale 90% to ludzie którzy nie mają na to czasu-polowanie traktują jako hobby, wychalnie butelczyny, spotkanie się z kumplami, pobluzganie na świeżym powietrzu a później wraca, zarzuca garniaka i ma w du*** tą całą zwierzynę! nie opowiadaj bajek że mysliwi to tacy mili panowie, bo moj synek już nie uświadczy żywego zajączka na łące, wszystkei zostały wystrzelane przez tych dziadow!


kolego sympatyczny, rozumię że wiedze czepiesz z opowiadań dziadków albo sam należysz do tego ciekawego grona! powiedz mi z ręką na sercu, ale tak żebyś mógł później spojrzeć w lustro i powiedzieć że prawdę napisałeś-ileż to myśliwych widziałeś dokramiających zwierzynę? ponoć w lubelskim jest około 100 kółek i każde to około 20-30 dorosłych facetów czyli 2000-3000 powinno ganiać po lasach z brakami, marchwią, ziemniakami i innymi przysmakami-ja Ci powiem że widzialem takowych ale nie w takiej liczbie i nie tak ... rozwiń
Avatar
normalne / 16 listopada 2009 o 19:44
0
Łowiectwo nie polega głównie na strzelaniu do zwierząt tylko na ich dokarmianiu i dbaniu i dobrostan. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie wypowiadaj.
Avatar
wiki / 16 listopada 2009 o 16:34
0
WIDOCZNIE OSTATNI JELEŃ,KTÓRY UMKNĄŁ ZABICIA PRZEZ PSEŁDO MYSLIWEGO GO ZASTRZELIŁ.
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 16:25
0
o jednego mordercy zwierząt mniej
Avatar
llubellak@op.pl / 16 listopada 2009 o 15:13
0
jak to ładnie zostało zauważone, wszyscy byli trzeźwi! śmiechu warte! we wszystkich kołach łowieckich zasiadają ważni i ważniejsi tego świata! oni nie pozwolą żeby działa im się krzywda. bliska mi osoba, po ochronie środowiska opowiadała mi jak wyglądał odstrzał kontrolowany zajęcy kilka lat temu-banda durni zapijaczonych strzela do wszystkiego co się rusza, w tym czasie inni przygotowywali ognisko i otwierali kolejne flaszki gorzały! tak było ale już nie jest i to nie z powodu, że myśliwi poszli po rozum do głowy-choć w ich przypadku to ciężko, tylko zajęcy już nie ma!

a to że wszyscy byli trzeźwi, że nieszczęśliwy wypadek, to już kolesie z sądów, prokuratury, lekarze i cała ta cholerna śmietanka łądnie zatuszuje tak jak kwestię odstrzału ponad normy zwierzyny! czy ktoś dziś jeszcze mówi o tym że rekordziści z jakiegoś koła wystrzelali ponad 700 zwierząt więcej niż norma to przewiduje?
jak to ładnie zostało zauważone, wszyscy byli trzeźwi! śmiechu warte! we wszystkich kołach łowieckich zasiadają ważni i ważniejsi tego świata! oni nie pozwolą żeby działa im się krzywda. bliska mi osoba, po ochronie środowiska opowiadała mi jak wyglądał odstrzał kontrolowany zajęcy kilka lat temu-banda durni zapijaczonych strzela do wszystkiego co się rusza, w tym czasie inni przygotowywali ognisko i otwierali kolejne flaszki gorzały! tak było ale już nie jest i to nie z powodu, że myśliwi poszli po rozum do głowy-choć w ich ... rozwiń
Avatar
gość_ / 20 listopada 2009 o 17:38
0
mam takie pytanie. czy kazdy z was wie jak to jest stracić ojca?? na pewno nie bo piszecie takie głupoty że głowa mała. Jestem dobrą znajomą dzieci tego zastrzelonego pana i gdybyście byli dzisiaj na pogrzebie zobaczylibyście zapłakane twarze całej jego rodziny i przyjaciół.jak dla mnie to on mógł robić co chciał i kiedy tylko chciał. Macie też trochę racji że zabijanie zwierząt też nie jest dobre ale to przecież było jego hobby i nie mozemy mu tego zabronić. Pan Tomek był na prawdę dobrym człowiekiem zawsze uśmiechniętym i dobrze nastawionym do innych ludzi i na pewno nie był pijany!! jego najmłodszy syn chodzi do podstawówki większość czasu przebywał z ojcem zawsze wszystko robili razem więc teraz po jego śmierci ten chłopak zostanie praktycznie sam i na prawde nie wiem jak on sie teraz czuje ale na pogrzebie chyba najwięcej płakał a matka to musiała go trzymac bo nie mógł sam iść. Naprawdę powinniście się zastanowić co tutaj piszecie i o kim piszecie bo to co się stało to było wielką tragedią dla wszystkich!!
mam takie pytanie. czy kazdy z was wie jak to jest stracić ojca?? na pewno nie bo piszecie takie głupoty że głowa mała. Jestem dobrą znajomą dzieci tego zastrzelonego pana i gdybyście byli dzisiaj na pogrzebie zobaczylibyście zapłakane twarze całej jego rodziny i przyjaciół.jak dla mnie to on mógł robić co chciał i kiedy tylko chciał. Macie też trochę racji że zabijanie zwierząt też nie jest dobre ale to przecież było jego hobby i nie mozemy mu tego zabronić. Pan Tomek był na prawdę dobrym człowiekiem zawsze uśmiechniętym i dobrze nastawiony... rozwiń
Avatar
~gość~ / 19 listopada 2009 o 08:46
0
... napisał:
obchodzą was tylko zwierzęta! nikt nie wspomniał o tym człowieku, o jego rodzinie, znajomych. o tym że zostawił czwórkę dzieci. pomyślcie o tym co oni czują gdy czytają takie rzeczy jak wy wypisujecie. na pewno nie jest im z tym lekko a wy jeszcze pogarszacie sprawę rozczulając się nad zwierzętami nie zastanawiając się nad ich uczuciami.


A zastanowiłeś się co czuje taki myśliwy zabijając ciężarną łanię tuż przed wycieleniem, mordując na raz 2 zwierzaki?
Wypadki zdarzają się wszędzie i nie widzę potrzeby większego użalania się nad myśliwym, który postrzelił sobie głowę prawdopodobnie z głupoty (dobijanie zwierzęcia kolbą) niż nad ofiarami wypadków samochodowych. Szkoda mu było kuli na dobicie tego lisa?? Amunicja chyba nie jest taka droga??
współczuję rodzinie, zwłaszcza dzieciom, ale nie będę się użalał nad myśliwym.


A zastanowiłeś się co czuje taki myśliwy zabijając ciężarną łanię tuż przed wycieleniem, mordując na raz 2 zwierzaki?
Wypadki zdarzają się wszędzie i nie widzę potrzeby większego użalania się nad myśliwym, który postrzelił sobie głowę prawdopodobnie z głupoty (dobijanie zwierzęcia kolbą) niż nad ofiarami wypadków samochodowych. Szkoda mu było kuli na dobicie tego lisa?? Amunicja chyba nie jest taka droga??
współczuję rodzinie, zwłaszcza dzieciom, ale nie będę się użalał nad myśliwym. rozwiń
Avatar
... / 18 listopada 2009 o 20:44
0
obchodzą was tylko zwierzęta! nikt nie wspomniał o tym człowieku, o jego rodzinie, znajomych. o tym że zostawił czwórkę dzieci. pomyślcie o tym co oni czują gdy czytają takie rzeczy jak wy wypisujecie. na pewno nie jest im z tym lekko a wy jeszcze pogarszacie sprawę rozczulając się nad zwierzętami nie zastanawiając się nad ich uczuciami.
Avatar
~gość~ / 17 listopada 2009 o 13:48
0
Myśliwi to ciężcy hipokryci - bredzą ciągle o etyce łowieckiej i odstrzałach redukcyjnych, ale żaden przecież nie będzie strzelał do jakiegoś "pokurcza"wybrakowanego tylko wszyscy walą do najlepszych osobników, żeby mieć sie czym pochwalić przed kumplami - taka prawda
Dlatego mamy to co mamy - lisów pełno bo się nie opłaca polować na nie i w związku z tym zajęcy BRAK, i tak dalej. Populacja coraz słabsza i lepsza nie będzie jak tak dalej będzie sie dziać. Wkrótce będzie trzeba nawet sarny reintrodukować bo zabraknie "ruchomych celów".
niech ktoś oszacuje ile zwierzyny byłoby w Polsce gdyby chociaż na rok zawiesić wykonywanie wyroków przez myśliwych na zwierzynie łownej!!!
Myśliwi to ciężcy hipokryci - bredzą ciągle o etyce łowieckiej i odstrzałach redukcyjnych, ale żaden przecież nie będzie strzelał do jakiegoś "pokurcza"wybrakowanego tylko wszyscy walą do najlepszych osobników, żeby mieć sie czym pochwalić przed kumplami - taka prawda
Dlatego mamy to co mamy - lisów pełno bo się nie opłaca polować na nie i w związku z tym zajęcy BRAK, i tak dalej. Populacja coraz słabsza i lepsza nie będzie jak tak dalej będzie sie dziać. Wkrótce będzie trzeba nawet sarny reintrodukować bo zabraknie "ruc... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 21:51
0
do tego typka "llubellak@op.pl"

nie byles, nie widziales, nie wiesz, a piszesz glupoty! Ciekawe jak bys cos zakombinowal jak kilkanascie osob, jeden przez drugiego patrzy sobie na rece i na wynik alkomatu. Piszesz o rzeczach, o ktorych nie masz zielonego pojecia! Kombinowac i opierac sie na ukladach to chyba ty tylko potrafisz w zyciu. KAZDY SADZI WEDLUG SIEBIE!!!
Avatar
llubellak@op.pl / 16 listopada 2009 o 19:51
0
normalne napisał:
Łowiectwo nie polega głównie na strzelaniu do zwierząt tylko na ich dokarmianiu i dbaniu i dobrostan. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie wypowiadaj.


kolego sympatyczny, rozumię że wiedze czepiesz z opowiadań dziadków albo sam należysz do tego ciekawego grona! powiedz mi z ręką na sercu, ale tak żebyś mógł później spojrzeć w lustro i powiedzieć że prawdę napisałeś-ileż to myśliwych widziałeś dokramiających zwierzynę? ponoć w lubelskim jest około 100 kółek i każde to około 20-30 dorosłych facetów czyli 2000-3000 powinno ganiać po lasach z brakami, marchwią, ziemniakami i innymi przysmakami-ja Ci powiem że widzialem takowych ale nie w takiej liczbie i nie tak często. są tacy ktorzy traktują to poważnie ale 90% to ludzie którzy nie mają na to czasu-polowanie traktują jako hobby, wychalnie butelczyny, spotkanie się z kumplami, pobluzganie na świeżym powietrzu a później wraca, zarzuca garniaka i ma w du*** tą całą zwierzynę! nie opowiadaj bajek że mysliwi to tacy mili panowie, bo moj synek już nie uświadczy żywego zajączka na łące, wszystkei zostały wystrzelane przez tych dziadow!


kolego sympatyczny, rozumię że wiedze czepiesz z opowiadań dziadków albo sam należysz do tego ciekawego grona! powiedz mi z ręką na sercu, ale tak żebyś mógł później spojrzeć w lustro i powiedzieć że prawdę napisałeś-ileż to myśliwych widziałeś dokramiających zwierzynę? ponoć w lubelskim jest około 100 kółek i każde to około 20-30 dorosłych facetów czyli 2000-3000 powinno ganiać po lasach z brakami, marchwią, ziemniakami i innymi przysmakami-ja Ci powiem że widzialem takowych ale nie w takiej liczbie i nie tak ... rozwiń
Avatar
normalne / 16 listopada 2009 o 19:44
0
Łowiectwo nie polega głównie na strzelaniu do zwierząt tylko na ich dokarmianiu i dbaniu i dobrostan. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie wypowiadaj.
Avatar
wiki / 16 listopada 2009 o 16:34
0
WIDOCZNIE OSTATNI JELEŃ,KTÓRY UMKNĄŁ ZABICIA PRZEZ PSEŁDO MYSLIWEGO GO ZASTRZELIŁ.
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 16:25
0
o jednego mordercy zwierząt mniej
Avatar
llubellak@op.pl / 16 listopada 2009 o 15:13
0
jak to ładnie zostało zauważone, wszyscy byli trzeźwi! śmiechu warte! we wszystkich kołach łowieckich zasiadają ważni i ważniejsi tego świata! oni nie pozwolą żeby działa im się krzywda. bliska mi osoba, po ochronie środowiska opowiadała mi jak wyglądał odstrzał kontrolowany zajęcy kilka lat temu-banda durni zapijaczonych strzela do wszystkiego co się rusza, w tym czasie inni przygotowywali ognisko i otwierali kolejne flaszki gorzały! tak było ale już nie jest i to nie z powodu, że myśliwi poszli po rozum do głowy-choć w ich przypadku to ciężko, tylko zajęcy już nie ma!

a to że wszyscy byli trzeźwi, że nieszczęśliwy wypadek, to już kolesie z sądów, prokuratury, lekarze i cała ta cholerna śmietanka łądnie zatuszuje tak jak kwestię odstrzału ponad normy zwierzyny! czy ktoś dziś jeszcze mówi o tym że rekordziści z jakiegoś koła wystrzelali ponad 700 zwierząt więcej niż norma to przewiduje?
jak to ładnie zostało zauważone, wszyscy byli trzeźwi! śmiechu warte! we wszystkich kołach łowieckich zasiadają ważni i ważniejsi tego świata! oni nie pozwolą żeby działa im się krzywda. bliska mi osoba, po ochronie środowiska opowiadała mi jak wyglądał odstrzał kontrolowany zajęcy kilka lat temu-banda durni zapijaczonych strzela do wszystkiego co się rusza, w tym czasie inni przygotowywali ognisko i otwierali kolejne flaszki gorzały! tak było ale już nie jest i to nie z powodu, że myśliwi poszli po rozum do głowy-choć w ich ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 6 1

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 15 1

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 69 1

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 0

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską

Młodzież z bialskiego ekonomika we Włoszech
galeria

Młodzież z bialskiego ekonomika we Włoszech 0 0

Młodzież z bialskiego "ekonomika" we włoskim Vimercate. To efekt dwuletniej współpracy pomiędzy szkołami.

Polesie – Lublinianka 1:1. Znowu strzelali na wiwat

Polesie – Lublinianka 1:1. Znowu strzelali na wiwat 0 3

Przed tygodniem drużyna Dariusza Bodaka prowadziła w Tyszowcach, ale przegrała 1:2. W sobotę, w starciu z Polesiem Kock znowu zgubiła punkty, ale tym razem tylko dwa. Ponownie goście jako pierwsi zdobyli gola jednak w końcówce dali sobie wydrzeć zwycięstwo.

Filmowa opowieść o Piłsudskim. Michał Rosa kręci film o Marszałku

Filmowa opowieść o Piłsudskim. Michał Rosa kręci film o Marszałku 0 0

To nie będzie klasyczna biografia Marszałka, ale opowieść o człowieku i jego życiowych wyborach. Historia pełna zwrotów akcji, z wyrazistym, idącym krok przed wszystkimi bohaterem, który swoje życie podporządkował walce o niepodległą Polskę. Jesienią przyszłego roku do kin trafi film Michała Rosy „Piłsudski”.

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle
film

Skoki narciarskie. Polacy wygrywają w Wiśle 0 1

Kamil Stoch i spółka wygrali konkurs drużynowy Pucharu Świata rozgrywany na skoczni Adama Małysza. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.Dla Biało-Czerwonych było to czwarte w historii zwycięstwo zawodów drużynowych w Pucharze Świata

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie?
Historia
galeria

Ostatnia została zamknięta w 2010 roku. Czy wiesz gdzie w Lublinie działały cegielnie? 30 12

Model 3D cegielni, pieca Hoffmanowskiego i innych narzędzi i przyrządów używanych w cegielni, ponad 50 historii mówionych, leksykon 50 cegieł sygnowanych z terenów Lublina, w tym, modelowane w 3D, artykuły historyczne, lokalizacje cegielni na nałożonych mapach (archiwalnych i współczesnych). To tylko niektóre z elementów portalu, który właśnie został uruchomiony przez Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić

Avia – Sokół Sieniawa 2:2. Znowu musieli gonić 1 0

Zupełnie nie układał się piłkarzom ze Świdnika sobotni mecz z Sokołem Sieniawa. Do przerwy goście byli lepsi i zasłużenie prowadzili 1:0. Zaraz po zmianie stron ekipa z Podkarpacia podwyższyła nawet swoje prowadzenie. Avia walczyła jednak do końca i zdołała wyszarpać jeden punkt, bo zawody zakończyły się remisem 2:2

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa

Juniorzy Motoru urwali punkt Legii Warszawa 0 0

Cenny punkt z Warszawy wywieźli podopieczni Tomasza Jasika. Juniorzy starsi Motoru zremisowali z Legią 2:2, chociaż dwa razy musieli gonić wynik. Bohaterem przyjezdnych był Kamil Kumoch. Były gracz „Wojskowych” zdobył dwa gole z rzutów karnych, w tym na wagę remisu w 89 minucie spotkania

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus
film

Powstała nowa partia Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus 0 0

Ryszard Petru oraz Joanna Scheuring-Wielgus poinformowali o założeniu nowej partii politycznej.

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim

Mamy swoją wierną publiczność. Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim 0 0

20 listopada o godzinie 19 na scenie Centrum Spotkania Kultur wystąpi Andrzej Sikorowski z Grupą pod Budą, która świętuje jubileusz 40-lecia istnienia.

"Neon Demon" w Miasto movie
21 listopada 2018, 19:00

"Neon Demon" w Miasto movie 0 0

W środę, 21 listopada o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się projekcja filmu Neon Demon.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!