Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

28 sierpnia 2009 r.
8:01
Edytuj ten wpis

Lubycza Królewska: 21-latek zginął w wypadku

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 46 A A

21-letni kierowca volkswagena zginął, a dwie osoby są ranne - to bilans nocnego wypadku w Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 3 21-letni kierowca volskwagena passata stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiły dwie osoby.

Policja wyjaśnia szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
justi / 30 października 2013 o 22:52
0
a teraz paulina sie dobrze ma i hu.. A grześ śpi.
Avatar
Paulina.M / 25 grudnia 2009 o 16:17
0
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..



; // . Ta nic nie wiesz.. ; /
rozwiń
Avatar
~Paula~ / 8 września 2009 o 20:08
0
Jak mozecie pisac takie bzdury moj chlopak mial 23 lata a ja mam 19 jezeli nie wiecie jak bylo i kim jestesmy to nawet nie wypowiadajcie sie na ten temat zajmijcie sie czyms innym a nie pisaniem o czyms o czym nie macie wogole pojecia... Zacznijcie myslec a jezeli nie potraficie to sie nie pchajcie w cudze sprawy...
Avatar
Gość / 6 września 2009 o 17:37
0
jakie dane boze kazdy wie kim byli ci ludzie, zmarl mezczyzna byl pogrzeb a dziewczyna w szpitalu ma kolegow kolezanki a poza tym nasza klasa udostepnia wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Avatar
lutek / 5 września 2009 o 13:13
0
[quote name='mieszkanka DĘBÓW' date='29.08.2009, 13:22:15' post='165436']
[size=7][size=6]
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE
TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA

A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY

ALE PEWNOŚĆ NIE MAM. [/size][/size]
[/quo

czy ktos wie jaki jest stan zdrowia Pauliny Malec??
Avatar
pewna osoba / 4 września 2009 o 17:43
0
mieszkanka DĘBÓW napisał:
[size=7][size=6]
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE
TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA

A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY

ALE PEWNOŚĆ NIE MAM. [/size][/size]



taa a ty pewnie jestes jakąs plotkara! gdzież się podaje takie dane w internecie!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!!
ie!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!! rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 21:13
0
PREDKOSC MUSIALA BYC, WIDZIALEM MIEJSCE WYPADKU ZLAMANE I OKALECZONE DRZEWA, SAMO ZDJECIE AUTA MASAKRA LEZA TAM JESZCZE JEGO FRAGMENTY...


JAK NA TAKA SKALE WYPADKU NA PEWNO NIE BYLA TO PREDKOSC DOZWOLONA, ON PRAWIE ZGINAL NA MIEJSCU WIEC JAK TO MOZLIWE ZE JEJ PRAWIE NIC NIE JEST???? CUD>>?? CZY CO


A ON PODOBNO ZAWODOWY KIEROWCA?? BEZ KOMENTARZA



A ONA JKABY BYLA DZIECKIEM JAK PISZECIE NIE WOZILABY SIE PO NOCACH Z O WIELE STARSZYM MEZCZYZNA TYLKO SIEDZIALA W DOMU I NIE BYLOBY WYPADKU ANI TEJ GLUPIEJ DYSKUJSI,....O MASSSSA
Avatar
JA / 31 sierpnia 2009 o 21:08
0
PRZESTANCIE TO TRAGEDIA JAKBY NIE BYLO I CZYJABY TO WINA NIE BYLA WIDOCZNIE TAK MUSIAŁO BYC A ONA MOZE JEST W SZOKU NIE ROZUMIECIE TEGO WIECIE JAKIE TO MUSI BYC TRAUMATYCZNE PRZEZYCIE SAM WYPADEK A CO DOPIERO STRATA BLISKIEJ OSOBY , PRZECIEZ TO PRAWIE DZIECKO,,,, CIEKAWE CO BYSCIE PISALI I MYSLELI JAKBYSCIE BYLI NA MIEJSCU, CHOC NIKOMU TEGO NIE ZYCZE....


NIECH SPOCZYWA W POKOJU, DAJCIE MU SPOKÓJ
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 20:33
0
jak to żona czy ona w ogole jest pełnoletnia?? na naszej klasie rowniez nie ma na to doowoodow ani nazwisko nie zmienione ani zdjec,,, co sie zcepiacie jej rodziny... co oni maja z tym wspolnego

A SKORO GO KOCHALA A NIC BY JEJ NIE BYLO TO NA PEWNO BY SIE POJAWILA NA POGRZEBIE, JAK SIE LUDZI TYLKO Z WIDZENIA ZNA TO SIE CHODSZI A NIE ZEBY NIE POJSC DO NAJBLIZSZEJ OSOBY
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 19:23
0
Skończcie juz pierd.....bo nie wiecie jak było!chłopaka nie ma i nic tego nie zmieni a wasze uszczypliwe uwagi są nie na miejscu!skończcie ten temat bo nie ma o czym pisać, dziewczynę też to może ranić więc zastanówcie się czy warto!!!
Avatar
justi / 30 października 2013 o 22:52
0
a teraz paulina sie dobrze ma i hu.. A grześ śpi.
Avatar
Paulina.M / 25 grudnia 2009 o 16:17
0
JPII napisał:
Tak sie bawi polska wieś !!! Zapewne był to pasek TeDeaJ ostatnio modny wśród elyty wiejskiej.. idzie to jak burza ale chłopina za fajerką młody, 21 latek wiec można wnioskować, że niedawno zamienił lejce na kierownice i wypadek gotowy.. Ciągle sie słyszy o wiejskich zuchach którzy rozbijaja sie na wiejskich drzewach..



; // . Ta nic nie wiesz.. ; /
rozwiń
Avatar
~Paula~ / 8 września 2009 o 20:08
0
Jak mozecie pisac takie bzdury moj chlopak mial 23 lata a ja mam 19 jezeli nie wiecie jak bylo i kim jestesmy to nawet nie wypowiadajcie sie na ten temat zajmijcie sie czyms innym a nie pisaniem o czyms o czym nie macie wogole pojecia... Zacznijcie myslec a jezeli nie potraficie to sie nie pchajcie w cudze sprawy...
Avatar
Gość / 6 września 2009 o 17:37
0
jakie dane boze kazdy wie kim byli ci ludzie, zmarl mezczyzna byl pogrzeb a dziewczyna w szpitalu ma kolegow kolezanki a poza tym nasza klasa udostepnia wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Avatar
lutek / 5 września 2009 o 13:13
0
[quote name='mieszkanka DĘBÓW' date='29.08.2009, 13:22:15' post='165436']
[size=7][size=6]
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE
TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA

A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY

ALE PEWNOŚĆ NIE MAM. [/size][/size]
[/quo

czy ktos wie jaki jest stan zdrowia Pauliny Malec??
Avatar
pewna osoba / 4 września 2009 o 17:43
0
mieszkanka DĘBÓW napisał:
[size=7][size=6]
Z TEGO CO PODALIŚCIE WYNIKA, ŻE
TEN MĘŻCZYZNA TO GRZEGORZ WITKOWSKI LAT 23, ZM SZAROWOLA

A JEŚLI TĄ PASAŻERKĄ BYŁA JEGO DZIEWCZYNA TO PAULINA MALEC LAT OKOŁO 17-19 ZAM. DĘBY

ALE PEWNOŚĆ NIE MAM. [/size][/size]



taa a ty pewnie jestes jakąs plotkara! gdzież się podaje takie dane w internecie!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!!
ie!!! puknij sie w głowe dziewczyno!!! rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 21:13
0
PREDKOSC MUSIALA BYC, WIDZIALEM MIEJSCE WYPADKU ZLAMANE I OKALECZONE DRZEWA, SAMO ZDJECIE AUTA MASAKRA LEZA TAM JESZCZE JEGO FRAGMENTY...


JAK NA TAKA SKALE WYPADKU NA PEWNO NIE BYLA TO PREDKOSC DOZWOLONA, ON PRAWIE ZGINAL NA MIEJSCU WIEC JAK TO MOZLIWE ZE JEJ PRAWIE NIC NIE JEST???? CUD>>?? CZY CO


A ON PODOBNO ZAWODOWY KIEROWCA?? BEZ KOMENTARZA



A ONA JKABY BYLA DZIECKIEM JAK PISZECIE NIE WOZILABY SIE PO NOCACH Z O WIELE STARSZYM MEZCZYZNA TYLKO SIEDZIALA W DOMU I NIE BYLOBY WYPADKU ANI TEJ GLUPIEJ DYSKUJSI,....O MASSSSA
Avatar
JA / 31 sierpnia 2009 o 21:08
0
PRZESTANCIE TO TRAGEDIA JAKBY NIE BYLO I CZYJABY TO WINA NIE BYLA WIDOCZNIE TAK MUSIAŁO BYC A ONA MOZE JEST W SZOKU NIE ROZUMIECIE TEGO WIECIE JAKIE TO MUSI BYC TRAUMATYCZNE PRZEZYCIE SAM WYPADEK A CO DOPIERO STRATA BLISKIEJ OSOBY , PRZECIEZ TO PRAWIE DZIECKO,,,, CIEKAWE CO BYSCIE PISALI I MYSLELI JAKBYSCIE BYLI NA MIEJSCU, CHOC NIKOMU TEGO NIE ZYCZE....


NIECH SPOCZYWA W POKOJU, DAJCIE MU SPOKÓJ
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 20:33
0
jak to żona czy ona w ogole jest pełnoletnia?? na naszej klasie rowniez nie ma na to doowoodow ani nazwisko nie zmienione ani zdjec,,, co sie zcepiacie jej rodziny... co oni maja z tym wspolnego

A SKORO GO KOCHALA A NIC BY JEJ NIE BYLO TO NA PEWNO BY SIE POJAWILA NA POGRZEBIE, JAK SIE LUDZI TYLKO Z WIDZENIA ZNA TO SIE CHODSZI A NIE ZEBY NIE POJSC DO NAJBLIZSZEJ OSOBY
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2009 o 19:23
0
Skończcie juz pierd.....bo nie wiecie jak było!chłopaka nie ma i nic tego nie zmieni a wasze uszczypliwe uwagi są nie na miejscu!skończcie ten temat bo nie ma o czym pisać, dziewczynę też to może ranić więc zastanówcie się czy warto!!!
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 0 0

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 10 1

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Gródek z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 1

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy

Docenieni za twardy protest w Sejmie. Dostaną Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy 0 4

W sobotę Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy otrzymają Adrian Glinka i Jakub Hartwich. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 18.30 w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci
galeria

Lublin: Ciężarówki nie powinny wjeżdżać na te wąskie uliczki. Pojawili się policjanci 22 3

Nie doszła do skutku zapowiadana na dziś blokada objazdu dla kierowców omijających zamknięty odcinek Krochmalnej. Blokadę zapowiadali mieszkańcy ul. Ciepłej, którzy mają dość samochodów za oknami. Kolejny protest zapowiedziany jest na poniedziałkowe popołudnie. Czy wtedy dojdzie do blokady drogi?

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości

Trwałe pamiątki w Chełmie, Krasnymstawie i Dorohusku na 100-lecie odzyskania niepodległości 1 1

Materialnymi pamiątkami po obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości są m.in. nowe pomniki w Chełmie i Dorohusku oraz odnowiona Sekcja Wojenna Cmentarza Parafialnego w Krasnymstawie.

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice

Motor na zakończenie roku gra z Wiślanami Jaśkowice 2 4

Przed piłkarzami Motoru ostatni w tym roku mecz ligowy. Żółto-biało-niebiescy w Skawinie zagrają z Wiślanami Jaśkowicie (sobota, godz. 13). Nie można zmarnować szansy na zbliżenie się do dwóch najlepszych drużyn, bo Podhale gra u siebie ze Stalą Rzeszów

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów
film

W szkole w Lublinie miał się odbyć koncert. Według radnego został odwołany przez protest ateistów 23 12

Sprawą odwołanego koncertu w szkole przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie zajmą się pracownicy Ratusza. O taką interwencję poprosił przewodniczący klubu radnych PiS.