Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 listopada 2009 r.
9:39
Edytuj ten wpis

Malewszczyzna: Makabryczne odkrycie w lesie koło Krasnobrodu

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 60 A A

37-letnia tomaszowianka leżała obok samochodu. Zginęła od ciosu nożem w szyję. Obok na drzewie wisiały zwłoki 47-letniego nauczyciela z gminy Józefów. Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności tragedii w lesie pod Krasnobrodem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę po południu przejeżdżajacy leśną drogą mieszkaniec gminy Józefów, zauważył na polanie między miejscowościami Malewszczyzna i Górniki Stare, otwartego peugeota. Obok niego leżały zwłoki kobiety. Powiadomił policję.

– Niedaleko tego miejsca funkcjonariusze odnaleźli też wiszące na gałęzi drzewa zwłoki mężczyzny – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Denat był kilkadzisiąt metrów od miejsca tragedii. Wybrał gałąź drzewa i prawodpodobnie powiesił się na pasku od spodni. Podczas oględzin na ciele kobiety ujawniono ranę kłutą na szyi.

Natomiast przy zwłokach mężczyzny odnaleziony został zakrwawiony nóż.

Ofiary to 37-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego oraz 47-letni mieszkaniec gminy Józefów.

Jak się nam udalo ustalić, kobieta pracowała w jednej z zamojskich Spółdzielczych Kas Oszczednościowo-Kredytowych, 47-latek był nauczycielem w szkole podstawowej w gminie Józefów.

Ona od kilku lat była z mężem w separacji, on w ub. roku rozwiódł się z żoną i sam zajmował się wychowywaniem trójki dzieci (była żona przebywa za granicą).

Wiadomo, że 47-latek był w nieformalnym związku z młodszą o 10 lat tomaszowianką. W środę ostatni raz się spotkali.

– Rodziny ofiar tragedii otoczone zostały opieką psychologa – mówi Kopeć.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia zamojska prokuratura. Wiadomo, mężczyzna nie zostawił listu pożegnalnego.

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 22:57
0
x-man weź już nie pie*rz!!! Ku**a ch*j wiesz a pierdoły gadasz. Wszystko jest już wyjaśnione. I są mocne dowody na to. Filozof sie wielki znalazł
Avatar
~x-man~ / 8 grudnia 2009 o 15:22
0
moze ktos ich obu zalatwil i noz podzucuil temu na drzewie
Avatar
filozof / 24 listopada 2009 o 17:22
0
wezcie sie od niego odczepcie to był fajny facet
Avatar
ja / 22 listopada 2009 o 00:41
0
huja wiecie a pier***iie ! zamknac mordy i tyle . przezyjcie to a potem piszcie !! deb***e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Avatar
Gość / 22 listopada 2009 o 00:36
0
~gosc~ napisał:
Ludzie nic o nich nie wiecie!!!!Jakim prawem wydajecie osądy?[/quote]


[quote name='adam' post='190859' date='9.11.2009, 17:01:11']no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".

Jeżeli nie znacie tych osób i ich przemyślań to się zamknijcie na tym forum;
niekiedy takie osądy są nie do końca uzasadnione, ludzie są po prostu głupi, nie znają przyczyn, a Ci którzy nie żyją sami sobie temu zasłużyli, nie nam to teraz osądząć, bo człowiek się myli i na podstawie tego się uczy, nie wiadomo o co chodziło i takie opinie na pewno nie wpływają pozytywnie na członków pozostałych w rodzinach, nikt nie wie co odczuwają; a takie żerowanie jeszcze bardziej ich pogrąża w smutku: nie ma ludzi idealnych, nie należy oceniać zbyt pochopnie, jedno wydarzenie nie streszcza całego życia; a jeżeli druga osoba nie docenia tego co ma...tak już bywa.....; nie wiemy, co się stało..... POKÓJ Ich Duszy [*]..... To jest oznaka od Boga doceniać tych, którzy NAS kochają i na zawsze tak pozostanie....

Jeżeli nie znacie tych osób i ich przemyślań to się zamknijcie na tym forum;
niekiedy takie osądy są nie do końca uzasadnione, ludzie są po prostu głupi, nie znają przyczyn, a Ci którzy nie żyją sami sobie temu zasłużyli, nie nam to teraz osądząć, bo człowiek się myli i na podstawie tego się uczy, nie wiadomo o co chodziło i takie opinie na pewno nie wpływają pozytywnie na członków pozostałych w rodzinach, nikt nie wie co odczuwają; a takie żerowanie jeszcze bardziej ich pogrąża w smutku: nie ma ludzi idealnych,... rozwiń
Avatar
adam / 9 listopada 2009 o 17:01
0
no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 16:25
0
Takie czasy , ludziom poprostu odp...la .Niebońćmy tacy pewni ze w życiu nam napewno korba nieodwali.
Nieznałem ani jej ani jego, jedno jest pewne stało się żle.
Avatar
Gość / 8 listopada 2009 o 16:07
0
witam wszystkich... ku*** nie kluccie sie i nie osadzajcie kto zawinil bo to nie wasz interes od tego jest Bóg jak ktos w niego wierzy..niekture posty naprawde sa zalosne... www.żal.pl

KONIEC TEMATU
Avatar
~Rodzina~ / 7 listopada 2009 o 20:37
0
Właśnie ludzie. Ona była wspaniałą kobietą. Całkowiecie oddana dzieciom. Pomagała innym nie chcąć niczego wzamian. A ten facet ją zabił i nie ma o czym gadać. Również byłem na jej pogrzebie. Pogrzeb jak to pogrzeb, ale był naprawde piękny. Ta osoba miała dużo przyjaciół. Większość poprostu płakała. Taka młoda osoba, a już nie żyje. Straszne. Więc jeszcze raz się powtórze!!! NIE BROŃCIE TEGO FACETA!!! Wszyscy mówią i tomaszowa jak i z józefowa że miał kłopoty z psychiką. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Ciociu R. na zawsze będziesz w moim sercu[*]
Właśnie ludzie. Ona była wspaniałą kobietą. Całkowiecie oddana dzieciom. Pomagała innym nie chcąć niczego wzamian. A ten facet ją zabił i nie ma o czym gadać. Również byłem na jej pogrzebie. Pogrzeb jak to pogrzeb, ale był naprawde piękny. Ta osoba miała dużo przyjaciół. Większość poprostu płakała. Taka młoda osoba, a już nie żyje. Straszne. Więc jeszcze raz się powtórze!!! NIE BROŃCIE TEGO FACETA!!! Wszyscy mówią i tomaszowa jak i z józefowa że miał kłopoty z psychiką. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przy... rozwiń
Avatar
Znajoma. / 7 listopada 2009 o 20:09
0
ku*** ludzie..Oni nie spotykali się..Ten facet był na serio psycholem i ciągle wydzwaniał do niej i do jej mamy bo on się w niej zakochał a ona nie chciała mieć z nim nic wspólnego..Przecież mama Pani którą zabił by chyba ściem nie puszczała..! I jak we środę wracała z Zamościa z uczelni to on wiedział że jeździ tamtędy w poszczególne dni i może położył się koło drogi żeby się zatrzymała jak zobaczył jej samochód i ona wysiadła z samochodu bo chciała zobaczyć co mu jest,czy nic mu się nie stało i od wtedy wyciągnął nóż i zrobił czego nie powinien robić..Wszyscy którzy ją znali wiedzą jaka była,że nikogo by nie skrzywdziła..Normalny człowiek by czegoś takiego nie zrobił zrozumcie tępaki,którzy jeszcze go bronią..!A jakby tam waszą mamę załatwił to też byście go bronili..?! Więc trochę się zastanówcie..Bo to i tak jest już pewne że on jej to zrobił..Przecież odciski palców itp na to wskazały..! I już się nie kłóćcie..Bo nie ma sensu..Sprawa jest rozstrzygnięta..A ja osobiście byłam na pogrzebie Pani R.... ;(( Straszne przeżycie..;((Łzy same leciały..
ku*** ludzie..Oni nie spotykali się..Ten facet był na serio psycholem i ciągle wydzwaniał do niej i do jej mamy bo on się w niej zakochał a ona nie chciała mieć z nim nic wspólnego..Przecież mama Pani którą zabił by chyba ściem nie puszczała..! I jak we środę wracała z Zamościa z uczelni to on wiedział że jeździ tamtędy w poszczególne dni i może położył się koło drogi żeby się zatrzymała jak zobaczył jej samochód i ona wysiadła z samochodu bo chciała zobaczyć co mu jest,czy nic mu się nie stało i od wtedy wyciągnął nóż i zrobił czego nie... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 22:57
0
x-man weź już nie pie*rz!!! Ku**a ch*j wiesz a pierdoły gadasz. Wszystko jest już wyjaśnione. I są mocne dowody na to. Filozof sie wielki znalazł
Avatar
~x-man~ / 8 grudnia 2009 o 15:22
0
moze ktos ich obu zalatwil i noz podzucuil temu na drzewie
Avatar
filozof / 24 listopada 2009 o 17:22
0
wezcie sie od niego odczepcie to był fajny facet
Avatar
ja / 22 listopada 2009 o 00:41
0
huja wiecie a pier***iie ! zamknac mordy i tyle . przezyjcie to a potem piszcie !! deb***e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Avatar
Gość / 22 listopada 2009 o 00:36
0
~gosc~ napisał:
Ludzie nic o nich nie wiecie!!!!Jakim prawem wydajecie osądy?[/quote]


[quote name='adam' post='190859' date='9.11.2009, 17:01:11']no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".

Jeżeli nie znacie tych osób i ich przemyślań to się zamknijcie na tym forum;
niekiedy takie osądy są nie do końca uzasadnione, ludzie są po prostu głupi, nie znają przyczyn, a Ci którzy nie żyją sami sobie temu zasłużyli, nie nam to teraz osądząć, bo człowiek się myli i na podstawie tego się uczy, nie wiadomo o co chodziło i takie opinie na pewno nie wpływają pozytywnie na członków pozostałych w rodzinach, nikt nie wie co odczuwają; a takie żerowanie jeszcze bardziej ich pogrąża w smutku: nie ma ludzi idealnych, nie należy oceniać zbyt pochopnie, jedno wydarzenie nie streszcza całego życia; a jeżeli druga osoba nie docenia tego co ma...tak już bywa.....; nie wiemy, co się stało..... POKÓJ Ich Duszy [*]..... To jest oznaka od Boga doceniać tych, którzy NAS kochają i na zawsze tak pozostanie....

Jeżeli nie znacie tych osób i ich przemyślań to się zamknijcie na tym forum;
niekiedy takie osądy są nie do końca uzasadnione, ludzie są po prostu głupi, nie znają przyczyn, a Ci którzy nie żyją sami sobie temu zasłużyli, nie nam to teraz osądząć, bo człowiek się myli i na podstawie tego się uczy, nie wiadomo o co chodziło i takie opinie na pewno nie wpływają pozytywnie na członków pozostałych w rodzinach, nikt nie wie co odczuwają; a takie żerowanie jeszcze bardziej ich pogrąża w smutku: nie ma ludzi idealnych,... rozwiń
Avatar
adam / 9 listopada 2009 o 17:01
0
no i już pochowany "powód" ludzie przyszli aż dziw bierze, cała miejscowość i mnóstwo ludzi z okolicy, nawet delegacja ze szkoły gdzie pracował,z boku patrząc to wyglądało jak pogrzeb kogoś "zasłużonego" no właśnie,czy to w pożądku??? nie osądzam niewiem niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. tylko jak do tego wszystkiego ma przysłowie-"jakie zycie taka smierc".
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 16:25
0
Takie czasy , ludziom poprostu odp...la .Niebońćmy tacy pewni ze w życiu nam napewno korba nieodwali.
Nieznałem ani jej ani jego, jedno jest pewne stało się żle.
Avatar
Gość / 8 listopada 2009 o 16:07
0
witam wszystkich... ku*** nie kluccie sie i nie osadzajcie kto zawinil bo to nie wasz interes od tego jest Bóg jak ktos w niego wierzy..niekture posty naprawde sa zalosne... www.żal.pl

KONIEC TEMATU
Avatar
~Rodzina~ / 7 listopada 2009 o 20:37
0
Właśnie ludzie. Ona była wspaniałą kobietą. Całkowiecie oddana dzieciom. Pomagała innym nie chcąć niczego wzamian. A ten facet ją zabił i nie ma o czym gadać. Również byłem na jej pogrzebie. Pogrzeb jak to pogrzeb, ale był naprawde piękny. Ta osoba miała dużo przyjaciół. Większość poprostu płakała. Taka młoda osoba, a już nie żyje. Straszne. Więc jeszcze raz się powtórze!!! NIE BROŃCIE TEGO FACETA!!! Wszyscy mówią i tomaszowa jak i z józefowa że miał kłopoty z psychiką. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Ciociu R. na zawsze będziesz w moim sercu[*]
Właśnie ludzie. Ona była wspaniałą kobietą. Całkowiecie oddana dzieciom. Pomagała innym nie chcąć niczego wzamian. A ten facet ją zabił i nie ma o czym gadać. Również byłem na jej pogrzebie. Pogrzeb jak to pogrzeb, ale był naprawde piękny. Ta osoba miała dużo przyjaciół. Większość poprostu płakała. Taka młoda osoba, a już nie żyje. Straszne. Więc jeszcze raz się powtórze!!! NIE BROŃCIE TEGO FACETA!!! Wszyscy mówią i tomaszowa jak i z józefowa że miał kłopoty z psychiką. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i przy... rozwiń
Avatar
Znajoma. / 7 listopada 2009 o 20:09
0
ku*** ludzie..Oni nie spotykali się..Ten facet był na serio psycholem i ciągle wydzwaniał do niej i do jej mamy bo on się w niej zakochał a ona nie chciała mieć z nim nic wspólnego..Przecież mama Pani którą zabił by chyba ściem nie puszczała..! I jak we środę wracała z Zamościa z uczelni to on wiedział że jeździ tamtędy w poszczególne dni i może położył się koło drogi żeby się zatrzymała jak zobaczył jej samochód i ona wysiadła z samochodu bo chciała zobaczyć co mu jest,czy nic mu się nie stało i od wtedy wyciągnął nóż i zrobił czego nie powinien robić..Wszyscy którzy ją znali wiedzą jaka była,że nikogo by nie skrzywdziła..Normalny człowiek by czegoś takiego nie zrobił zrozumcie tępaki,którzy jeszcze go bronią..!A jakby tam waszą mamę załatwił to też byście go bronili..?! Więc trochę się zastanówcie..Bo to i tak jest już pewne że on jej to zrobił..Przecież odciski palców itp na to wskazały..! I już się nie kłóćcie..Bo nie ma sensu..Sprawa jest rozstrzygnięta..A ja osobiście byłam na pogrzebie Pani R.... ;(( Straszne przeżycie..;((Łzy same leciały..
ku*** ludzie..Oni nie spotykali się..Ten facet był na serio psycholem i ciągle wydzwaniał do niej i do jej mamy bo on się w niej zakochał a ona nie chciała mieć z nim nic wspólnego..Przecież mama Pani którą zabił by chyba ściem nie puszczała..! I jak we środę wracała z Zamościa z uczelni to on wiedział że jeździ tamtędy w poszczególne dni i może położył się koło drogi żeby się zatrzymała jak zobaczył jej samochód i ona wysiadła z samochodu bo chciała zobaczyć co mu jest,czy nic mu się nie stało i od wtedy wyciągnął nóż i zrobił czego nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 414 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!