Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 sierpnia 2009 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Masłomęcz: Tir zmiażdzył samochód z dwiema osobami. Są ofiary

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Masłomęcz, w powiecie hrubieszowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
TIR z naczepą zderzył się z daewoo, w którym jechały dwie osoby. Matizem podróżowało małżeństwo Jerzy i Celina W. z Hrubieszowa.

Samochód zahamował, żeby skręcić w lewo. Wówczas najechała na niego ciężarówka i zepchnęła auto do rowu. Naczepa przygniotła matiza. 60-letni małżonkowie zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki wiozącej zboże był trzeźwy. Został zatrzymany

Do wypadku doszło około godziny 18.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 0

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 1

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 8 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 2 2

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 3 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 2

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 4

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 103 7

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 20

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki 3 29

Odkupienie przez miasto górek czechowskich od obecnego właściciela proponuje komitet „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!