Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 sierpnia 2009 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Masłomęcz: Tir zmiażdzył samochód z dwiema osobami. Są ofiary

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Masłomęcz, w powiecie hrubieszowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
TIR z naczepą zderzył się z daewoo, w którym jechały dwie osoby. Matizem podróżowało małżeństwo Jerzy i Celina W. z Hrubieszowa.

Samochód zahamował, żeby skręcić w lewo. Wówczas najechała na niego ciężarówka i zepchnęła auto do rowu. Naczepa przygniotła matiza. 60-letni małżonkowie zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki wiozącej zboże był trzeźwy. Został zatrzymany

Do wypadku doszło około godziny 18.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 0 0

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 0 0

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 0

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 1 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 21 9

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 10 10

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 1

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 14 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!