Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 sierpnia 2009 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Masłomęcz: Tir zmiażdzył samochód z dwiema osobami. Są ofiary

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Masłomęcz, w powiecie hrubieszowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
TIR z naczepą zderzył się z daewoo, w którym jechały dwie osoby. Matizem podróżowało małżeństwo Jerzy i Celina W. z Hrubieszowa.

Samochód zahamował, żeby skręcić w lewo. Wówczas najechała na niego ciężarówka i zepchnęła auto do rowu. Naczepa przygniotła matiza. 60-letni małżonkowie zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki wiozącej zboże był trzeźwy. Został zatrzymany

Do wypadku doszło około godziny 18.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Avatar
Janek / 28 sierpnia 2009 o 17:31
0
Kierowco nie obwiniaj od razu ciezarowki. Wczoraj mialem podobna sytuacje na drodze. Jechala przede mna astra i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w lewo zachcialo sie skrecac, w polna lesna droge. Wyprzedzala mnie osobowka, ja tez jechalem osobowym. Dzieki temu zrobilismy sobie wzajemnie miejsce. Gdyby mnie wyprzedzal duzy lub ja duzym bym jechal to bylby dzwon jak w tym artykule.
Avatar
ya / 23 sierpnia 2009 o 23:49
0
ludzie macie komórki , dzwonić na 112 podając namiar na pirata , to pomaga
Avatar
wik / 23 sierpnia 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda po Szczecinie ( od momentu wjazdu w Płoni, aż do Basenu Górniczego ( czyli kilkanaście km) - tam go zatrzymali) pokazywała przekroczoną stówkę ( oczywiście z przerwami na postój na światłach). Byłam jednym z kierowców osobówek, którzy jadąc od Płoni za Shellem przepisowo 80-tką, byli najpierw oślepiani światłami poganiającego autokaru, a jak już mu ustąpiłam, to zajechał mi drogę, a na Struga próbował mnie zepchnąć z drogi. Przeżyłam niezły horror, ale na szczęście na Basenie Górniczym na światłach stanęliśmy w jednej linii - autokar ( oczywiście na lewym pasie, bo jest najszybszy), ja i wóz policyjny, który akurat wyjechał z bocznej ulicy - wariata udało się zatrzymać. Tak więc jazda takimi pojazdami z prędkością grubo powyżej 100 km / h to nic nadzwyczajnego - pamiętajmy, że te pojazdy mają najczęściej ponad 400 koników mechanicznych i nie zawsze obiążoną naczepę. A ograniczniki prędkości można sobie między bajki wlożyć.

jak to jakim - jakiś czas temu na wysokości zjazdu do Białogardu ( z drogi krajowej nr 6, czyli do Gdańska) wyprzedziła mnie ciężarówa ( firmy od kosmetyków Bi-es), dogoniłam ją, żeby podać jej dane na 112 - żeby dotrzymać jej tempa, musiałam jechać 140 na godzinę - tak więc można. Tak samo jak można grzać ponad stówę w terenie zabudowanym prowadząc piętrowy autokar rejsowy Gdynia - Bremen - a potem czytamy, że dużo jest wypadków z udziałem autokarów. Kiedy policja wyjęła tacho - okazało się, że praktycznie cała jazda... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 20:11
0
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?Tir porusza się jak czołg.
Dużo jeżdżę i nie ukrywam że jak widzę w lusterku tira to drżę kilka razy uciekałam w prawo aby mnie nie zmiażdżył.Większość z kierowców nie patrzy jak jedzie oni są na prawie w czołowym wina będzie zmarłego bo zjechał na -niby-drugi pas a to że tir walił środkiem drogi nikt nie udowodni.Zbyt mało kontroli na drogach właśnie tych wozów.Ja osobowym mam 90 na liczniku a on mnie wyprzedza i za nim 3 następne tiry.Łamią przepisy we wszystkie możliwe sposoby-sory tym którzy jadą prawidłowo ale jest was malutko.Po czym poznać gdzie jest suszarka?T... rozwiń
Avatar
wujek adolf / 22 sierpnia 2009 o 15:46
0
TIRAMI JEZDZA DOSWIADCZENI KIEROWCY-a jaki procent tych doswiadczonych jest w zeczywistosci???Czy 25-latek jest doswiadczonym kierowca ogromnej ciezarowki??Moim zdaniem doswiadczenie to jest WIELOLETNIA PRAKTYKA a nie 2-letnia jazda wielotonowym kolosem!!!!!!!!!!1
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2009 o 14:49
0
kolego ponad 100-ke jakim sposobem ??
Avatar
~kierowca~ / 22 sierpnia 2009 o 12:37
0
Tiry jeżdżą dobrze? Może i dobrze, tyle, że zbyt szybko. Rzeczywiście taką masę potem trudno zatrzymać, nawet jak zawini ktoś przed Tirem. Ile już w tym roku było wypadków, gdy Tir najechał na tył osobówki, także stojącej na światłach. Jeżdżę po Polsce i widzę pędzące ciężarówki grubo ponad setkę, szczególnie nocą. Czasem strach takiego mijać. Poza tym kierowcy Tirów mają lekceważący stosunek do innych kierowców. Oczywiście nie wszyscy, ale duża część.
Avatar
jadjsds / 22 sierpnia 2009 o 11:39
0
Tiry na tory chciałoby się powiedzieć ? Tylko kto ci przywiezie swieże bułeczki rano do sklepu, kto ci przywiezie paliwo na stację benzynową. Tiry jeżdżą dobrze. Są to zawodowi kierowcy tylko doświadczenia brak innym kierowcom, którzy sądza ze tir może zatrzymać się tak samo jak osobowy samochód.
Avatar
jp / 22 sierpnia 2009 o 10:57
0
NIezle...bylam zszokowana jak sie dowiedzialam w szzegolnosci ze 300 metrow dalej mieszka moja babcia:(
Avatar
ya / 21 sierpnia 2009 o 22:07
0
nikt nie kontroluje czy tirowcy przestrzegaja obowiązujacych przepisów o prędkości dla tirów , te potwory grzeją czesto ponad dopuszvczalną normę , jeżdżą stadami , na bardzo złych i wąskich drogach lubelszczyzny a hrubieszowszczyzny w szczególności normy prędkości winne być restrykcyjnie egzekwowane
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 3

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 0 3

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 2 11

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 7 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 21 8

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 34 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!