Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 lipca 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Mężczyzna zmarł po interwencji policjantów. Nie ratowali go?

83 13 A A

Wyniki sekcji zwłok 32-latka, który zmarł po interwencji zamojskich policjantów wskazują, że mundurowi nie nadużyli siły wobec chorego na schizofrenię. Jednak ich postawa mogła przyczynić się do jego śmierci. Wszystko wskazuje na to, że policjanci nie próbowali ratować Macieja Z.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zatrzymania mężczyzny doszło 26 maja w Zamościu. Chory na schizofrenię 32-latek po awanturze wyszedł z domu. Szukał go ojciec, poprosił o pomoc policję. Mundurowi zauważyli Macieja Z. przy ul. Polnej. Próbowali go zatrzymać, ale doszło do szarpaniny. Wezwali posiłki. Maciej Z. zakuty w kajdanki wylądował na chodniku. Przestał oddychać, więc mundurowi wezwali karetkę. Ratownicy przywrócili akcję serca, ale po krótkim pobycie w szpitalu pacjent zmarł.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Krasnymstawie. Bada, czy policjanci nie przekroczyli swoich uprawnień, np. nadużywając siły. Znane są już wyniki sekcji zwłok Macieja Z. Wynika z niej, że mundurowi nie dusili zatrzymanego a na to wskazywały pierwsze relacje świadków. Mężczyzna miał liczne siniaki i otarcia, z powodu stosowania chwytów obezwładniających.

- Przyczyną śmierci były nieodwracalne uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego, spowodowane brakiem dopływu krwi do mózgu - wyjaśnia Jerzy Gawlikowski z Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie. - Nie wiadomo, co spowodowało taki stan. Nie ma dowodów, że przyczyną był jakiś uraz.

Zdaniem biegłego, najbardziej prawdopodobne jest wystąpienie zespołu nagłej niewydolności oddechowej. Z opinii wynika, że kłopoty z oddychaniem spowodował najprawdopodobniej nagły stres podczas szarpaniny z policjantami. Sytuację pogorszył fakt, że mężczyzna został skrępowany i ułożony na brzuchu. Wtedy przestał oddychać. - Jest zbyt wcześnie, by oceniać, czy ktoś ponosi winę za tę sytuację - dodaje Gawlikowski. - Musimy przeprowadzić dodatkowe czynności.

Śledczy badają również wątek dotyczący nieudzielenia pomocy zatrzymanemu. Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że policjanci widząc, co się dzieje, nie próbowali reanimować 32-latka. Nie zgodzili się też na propozycję świadka zajścia, który zapewniał, że może przeprowadzić sztuczne oddychanie.

- Policjanci przez cały czas wyczuwali puls zatrzymanego - mówi Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji.

Prokuratorskie postępowanie prowadzone jest "w sprawie”, a nie przeciwko konkretnym osobom. Dlatego mundurowi, którzy zatrzymywali Macieja Z. pełnią służbę.
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pol / 11 lipca 2014 o 09:01
0

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!

to że był jak to nazwałeś czubem to nie znaczy że można dać mu umrzeć. Jest to taki sam człowiek jak każdy. Takim upośledzonym należy pomóc a nie jeszcze bronić zomowców i ich tłumaczyć. Równie dobrze mogliby iść do szpitala dla takich osób i ich wybić.

to że był jak to nazwałeś czubem to nie znaczy że można dać mu umrzeć. Jest to taki sam człowiek jak każdy. Takim upośledzonym należy pomóc a nie jeszcze bronić zomowców i ich tłumaczyć. Równie dobrze mogliby iść do szpitala dla takich osób i ich wybić.

rozwiń
Avatar
PL-zmc / 11 lipca 2014 o 08:58
0

no tak... czyli tak jak wiekszość myślała Policjanci nie zostaną ukarani. I być może wyjdzie tak że winny był Maciej Z. "Policjanci wyczówali puls" najpierw trzeba wiedzieć gdzie go można zmierzyć, ale jak się nie wie nawet jak udzielić pierwszej pomocy to szkoda gadać. Tak więc sumując Policja jak zawsze... jest bez winy nawet gdy jest dowód w postaci nagrania. Tak samo jak w polityce są wyraźne dowody a po dupie dostanie ten kto to ujawnił.

Avatar
dalszy sąsiad / 10 lipca 2014 o 21:20
0

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Ta... rozwiń

Avatar
ali babab / 10 lipca 2014 o 19:43
0

zaponieli dodać że typ zwiał z domu i powiedział ojcu że idzie kogoś zabić kto nie wie to teraz wie

Avatar
katalonka / 10 lipca 2014 o 14:50
0

Ja nie widze roznicy pomiedzy tym zdarzeniem, a "kierowca potracil pieszego i uciekł" Policjanci zatrzymali żywego człowieka, a pozostawili martwego. Nie mam bladego pojecia jak ci policjanci potrafia teraz normalnie zyc, sumienie was nie gryzie, naprawde nie macie sobie nic do zarzucenia?! Dobrze, ze po za sadem na ziemi istnieje jeszcze Bóg. Po tym co widzialam na filmach, wszystko co zrobili policjanci bylo bezmyslne. Siedzieli na nieprzytomnym czlowieku i sprawdzali co chwile czy tentno jest, tak? Gdzie wy macie rozum? W tym kraju zeby dostac sie do policji to w skrocie trzeba przystapic do głupkowatych testow psychologicznych, zdac, sprawnosc fizyczna a na koniec rozmowa z jakims wariatem zaliczyc kttory stara sie zrobic wszystko zeby udowodnic ze jestes glupim czlowiekiem... zadnego przygotowania nie ma.... ale coz policjant brzmi dumnie juz tylko dla przedszkolaka, a potem no coz dzieci sa madrzejsze...

Ja nie widze roznicy pomiedzy tym zdarzeniem, a "kierowca potracil pieszego i uciekł" Policjanci zatrzymali żywego człowieka, a pozostawili martwego. Nie mam bladego pojecia jak ci policjanci potrafia teraz normalnie zyc, sumienie was nie gryzie, naprawde nie macie sobie nic do zarzucenia?! Dobrze, ze po za sadem na ziemi istnieje jeszcze Bóg. Po tym co widzialam na filmach, wszystko co zrobili policjanci bylo bezmyslne. Siedzieli na nieprzytomnym czlowieku i sprawdzali co chwile czy tentno jest, tak? Gdzie wy macie rozum? W tym kraju zeb... rozwiń

Avatar
gaga / 10 lipca 2014 o 14:19
0

to fakt że czarna mafia jak ktoś im niodpowiada to potrafią zatłuc

Avatar
Heniu lat 52 / 10 lipca 2014 o 13:29
0

krótko zwięźle i na temat podsumowując: "legalna mafia"

Avatar
Leoncio / 10 lipca 2014 o 13:20
0

dzielna zamojska Policja zabiła chorego bo ojcu nie podobało się że wyszedł z domu - co województwo to obyczaj :)

Avatar
słaby w bierki / 10 lipca 2014 o 11:55
0

Bez ż artów proszę bo chwyt obezwładniający jak sama nazwa mówi ma obezwładnić przeciwnikaa.Dwie prawidłowo przeszkolone osoby poradzą sobie bez problemów nawet z większym przeciwnikiem.Zamojscy policjanci nastawieni są na agresje i zdominowanie osobnika .Jedną z przyczyn jest szkoleniowiec policyjny mistrz jiu jitsu pan Piotr N.Osoba o słabej osobowości i wątłej postury.Ćwicząc długie lata sporty walki zapomniał o tym że najważniejsze w tym wszystkim jest szacunek dla przeciwnika.Pan Piotr popisując się na treningach poytafił złamać chłopakowi rękę buhahhhaaaaahaaa

Bez ż artów proszę bo chwyt obezwładniający jak sama nazwa mówi ma obezwładnić przeciwnikaa.Dwie prawidłowo przeszkolone osoby poradzą sobie bez problemów nawet z większym przeciwnikiem.Zamojscy policjanci nastawieni są na agresje i zdominowanie osobnika .Jedną z przyczyn jest szkoleniowiec policyjny mistrz jiu jitsu pan Piotr N.Osoba o słabej osobowości i wątłej postury.Ćwicząc długie lata sporty walki zapomniał o tym że najważniejsze w tym wszystkim jest szacunek dla przeciwnika.Pan Piotr popisując się na treningach poytafił złamać chło... rozwiń

Avatar
Dada / 10 lipca 2014 o 09:43
0

AHAHAHAH to było do przewidzenia  że ucichnie  , czarny jumbo z filmiku niewinny 

Avatar
Pol / 11 lipca 2014 o 09:01
0

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!

to że był jak to nazwałeś czubem to nie znaczy że można dać mu umrzeć. Jest to taki sam człowiek jak każdy. Takim upośledzonym należy pomóc a nie jeszcze bronić zomowców i ich tłumaczyć. Równie dobrze mogliby iść do szpitala dla takich osób i ich wybić.

to że był jak to nazwałeś czubem to nie znaczy że można dać mu umrzeć. Jest to taki sam człowiek jak każdy. Takim upośledzonym należy pomóc a nie jeszcze bronić zomowców i ich tłumaczyć. Równie dobrze mogliby iść do szpitala dla takich osób i ich wybić.

rozwiń
Avatar
PL-zmc / 11 lipca 2014 o 08:58
0

no tak... czyli tak jak wiekszość myślała Policjanci nie zostaną ukarani. I być może wyjdzie tak że winny był Maciej Z. "Policjanci wyczówali puls" najpierw trzeba wiedzieć gdzie go można zmierzyć, ale jak się nie wie nawet jak udzielić pierwszej pomocy to szkoda gadać. Tak więc sumując Policja jak zawsze... jest bez winy nawet gdy jest dowód w postaci nagrania. Tak samo jak w polityce są wyraźne dowody a po dupie dostanie ten kto to ujawnił.

Avatar
dalszy sąsiad / 10 lipca 2014 o 21:20
0

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Taka jest prawda drodzy czytelnicy i redaktorzy!!!!!

To ja jeszcze dodam że ten chłopak cały czas leczył się u psychiatry a jek nie brał leków to dawał czadu. W tamtym roku wylazł na dach domu i chciał się pociąć nożem, a wcześniej spalić dom dopiero antyterroryści chyba z lublina go uratowali bo by się czub wyziębił na śmierć. Dlaczego o tym nie piszecie. I jeszcze kilka różnych zdarzeń z jego udziałem można przytoczyć. Jako sąsiad lubiłem chłopaka ale niezły był z niego czub jak nie brał leków. Zresztą zapytajcie ojca jak będzie szczery to powie i sąsiedzi też mogą conieco poopowiadać. Ta... rozwiń

Avatar
ali babab / 10 lipca 2014 o 19:43
0

zaponieli dodać że typ zwiał z domu i powiedział ojcu że idzie kogoś zabić kto nie wie to teraz wie

Avatar
katalonka / 10 lipca 2014 o 14:50
0

Ja nie widze roznicy pomiedzy tym zdarzeniem, a "kierowca potracil pieszego i uciekł" Policjanci zatrzymali żywego człowieka, a pozostawili martwego. Nie mam bladego pojecia jak ci policjanci potrafia teraz normalnie zyc, sumienie was nie gryzie, naprawde nie macie sobie nic do zarzucenia?! Dobrze, ze po za sadem na ziemi istnieje jeszcze Bóg. Po tym co widzialam na filmach, wszystko co zrobili policjanci bylo bezmyslne. Siedzieli na nieprzytomnym czlowieku i sprawdzali co chwile czy tentno jest, tak? Gdzie wy macie rozum? W tym kraju zeby dostac sie do policji to w skrocie trzeba przystapic do głupkowatych testow psychologicznych, zdac, sprawnosc fizyczna a na koniec rozmowa z jakims wariatem zaliczyc kttory stara sie zrobic wszystko zeby udowodnic ze jestes glupim czlowiekiem... zadnego przygotowania nie ma.... ale coz policjant brzmi dumnie juz tylko dla przedszkolaka, a potem no coz dzieci sa madrzejsze...

Ja nie widze roznicy pomiedzy tym zdarzeniem, a "kierowca potracil pieszego i uciekł" Policjanci zatrzymali żywego człowieka, a pozostawili martwego. Nie mam bladego pojecia jak ci policjanci potrafia teraz normalnie zyc, sumienie was nie gryzie, naprawde nie macie sobie nic do zarzucenia?! Dobrze, ze po za sadem na ziemi istnieje jeszcze Bóg. Po tym co widzialam na filmach, wszystko co zrobili policjanci bylo bezmyslne. Siedzieli na nieprzytomnym czlowieku i sprawdzali co chwile czy tentno jest, tak? Gdzie wy macie rozum? W tym kraju zeb... rozwiń

Avatar
gaga / 10 lipca 2014 o 14:19
0

to fakt że czarna mafia jak ktoś im niodpowiada to potrafią zatłuc

Avatar
Heniu lat 52 / 10 lipca 2014 o 13:29
0

krótko zwięźle i na temat podsumowując: "legalna mafia"

Avatar
Leoncio / 10 lipca 2014 o 13:20
0

dzielna zamojska Policja zabiła chorego bo ojcu nie podobało się że wyszedł z domu - co województwo to obyczaj :)

Avatar
słaby w bierki / 10 lipca 2014 o 11:55
0

Bez ż artów proszę bo chwyt obezwładniający jak sama nazwa mówi ma obezwładnić przeciwnikaa.Dwie prawidłowo przeszkolone osoby poradzą sobie bez problemów nawet z większym przeciwnikiem.Zamojscy policjanci nastawieni są na agresje i zdominowanie osobnika .Jedną z przyczyn jest szkoleniowiec policyjny mistrz jiu jitsu pan Piotr N.Osoba o słabej osobowości i wątłej postury.Ćwicząc długie lata sporty walki zapomniał o tym że najważniejsze w tym wszystkim jest szacunek dla przeciwnika.Pan Piotr popisując się na treningach poytafił złamać chłopakowi rękę buhahhhaaaaahaaa

Bez ż artów proszę bo chwyt obezwładniający jak sama nazwa mówi ma obezwładnić przeciwnikaa.Dwie prawidłowo przeszkolone osoby poradzą sobie bez problemów nawet z większym przeciwnikiem.Zamojscy policjanci nastawieni są na agresje i zdominowanie osobnika .Jedną z przyczyn jest szkoleniowiec policyjny mistrz jiu jitsu pan Piotr N.Osoba o słabej osobowości i wątłej postury.Ćwicząc długie lata sporty walki zapomniał o tym że najważniejsze w tym wszystkim jest szacunek dla przeciwnika.Pan Piotr popisując się na treningach poytafił złamać chło... rozwiń

Avatar
Dada / 10 lipca 2014 o 09:43
0

AHAHAHAH to było do przewidzenia  że ucichnie  , czarny jumbo z filmiku niewinny 

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 2 0

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 0

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 3 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 2 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 8 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 3 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 36 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!