Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 listopada 2009 r.
9:10
Edytuj ten wpis

Pijany instruktor nauki jazdy

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 17 A A

Powinien nauczyć kursanta nie tylko tego, jak kierować samochodem, ale również, by nie siadać za kierownicą pod wpływem alkoholu. 25-letni instruktor nauki jazdy nie dał swojemu uczniowi dobrego przykładu. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja namierzyła instruktora, mieszkańca gminy Zamość w środę przy ul. Odrodzenia. Był w trakcie lekcji udzielanej 23-latkowi spod Szczebrzeszyna.

Kursant nie wzbudził u mundurowych żadnych podejrzeń. Jednak od instruktora dało się wyczuć woń alkoholu.

Badanie potwierdziło, że 25-latek był pijany. Miał w organizmie 1,78 promila.

Automatycznie stracił uprawnienia do kierowania. Ale to nie koniec. Wkrótce 25-latek stanie przed sądem.

– I będzie odpowiadał dokładnie tak samo, jak pijany kierowca – podkreśla Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Dlatego za swój środowy wyczyn mężczyzna może trafić za kratki na dwa lata, a na dziesięć stracić uprawnienia do siadania za kółkiem. Pewnie będzie też zmuszony zamknąć swój biznes. Dowiedzieliśmy się, że naukę jazdy prowadził jako prywatna, jednoosobowa firma.

Z posadą w szkole nauki jazdy rozstał się również na początku tego roku instruktor z Lubartowa. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu, podczas gdy edukował kursanta z jazdy ciężarówką.

Podobne przypadki można by mnożyć.

W zeszłym roku na lekcjach z promilami wpadł także instruktor nauki jazdy ze Świdnika (wpadł, bo jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa). Alkomat wykazał u niego 1,6 promila.

Jego kolega po fachu, którego skontrolowano w Firleju był jeszcze mocniej pijany. Badanie wykazało, że uczył kursanta, mając w organizmie 2,6 promila.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 14:30
0
To już nie Polska to Unia Europejska.KOMUNO WRACAJ .
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 21:51
0
Szweda uczył po pijaku prawie przez dwadzieścia lat , a wy dziwaki robicie aferę bo ktoś tam raz się połakomił i źle zrobił, że wyjechał w drogę...
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 20:43
0
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.


Czytaj ze zrozumieniem, że ludzie oceniają wszystkich wg. jednego ale cóż to już jest takie zacofanie ludzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 15:16
0
Wypił pewnie pewnie z kolegami,a jakis kolega życzliwy zadzwonił do miśkówa ci niby że pasy a mieli nadanego,Uszyli facetowi buty z roboty,ci starsi instruktorzy niesą tacy święci, mogła by tak policja pszeprowadzic taką akcję ciekawe ktorych by więcej wyłapali na cyku starych wyjadaczy czy młodych.
potepiam takie cos, ale niechodzi tu akurat o wiek.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 10:45
0
Iweczka napisał:
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu. rozwiń
Avatar
Iweczka / 13 listopada 2009 o 10:00
0
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 09:55
0
a czy ktoś wie kto kto mogł byc? moze ze szkoly przy ul. Bołtucia?? Pan. A.A?
Avatar
Marek / 12 listopada 2009 o 20:11
0
LUDZIE CO TO ZA INSTRUKTOR CO MA 25 LAT JESZCZE MLEKO POD NOSEM W LUBLINIE TEZ SIE TEGO NAROBILO SYNKOWIE TATUSIOW Z WORD JAKA ONI MAJA WPRAWE ZEBY UCZYC INSTRUKTOR MINIMUM POWINIEN MIEC 10 LAT STAZ I TO UDOKUMENTOWANY A NIE TATUS ROBI MU KATEGORIE B Z UPRAWNIENIAMI SMIECH.
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 19:07
0
Śmiać się czy płakać?
Avatar
instruktor / 12 listopada 2009 o 15:17
0
instruktor nie musi mieć zapiętych pasów!!!!! dziennikarze - poczytajcie ustawę!!!!! wpadł bo nie miał zapiętych pasów, uchacha!!!!
wpadł bo głupi, kto siada w pracy po spożyciu...
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 14:30
0
To już nie Polska to Unia Europejska.KOMUNO WRACAJ .
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 21:51
0
Szweda uczył po pijaku prawie przez dwadzieścia lat , a wy dziwaki robicie aferę bo ktoś tam raz się połakomił i źle zrobił, że wyjechał w drogę...
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 20:43
0
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.


Czytaj ze zrozumieniem, że ludzie oceniają wszystkich wg. jednego ale cóż to już jest takie zacofanie ludzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 15:16
0
Wypił pewnie pewnie z kolegami,a jakis kolega życzliwy zadzwonił do miśkówa ci niby że pasy a mieli nadanego,Uszyli facetowi buty z roboty,ci starsi instruktorzy niesą tacy święci, mogła by tak policja pszeprowadzic taką akcję ciekawe ktorych by więcej wyłapali na cyku starych wyjadaczy czy młodych.
potepiam takie cos, ale niechodzi tu akurat o wiek.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 10:45
0
Iweczka napisał:
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu. rozwiń
Avatar
Iweczka / 13 listopada 2009 o 10:00
0
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 09:55
0
a czy ktoś wie kto kto mogł byc? moze ze szkoly przy ul. Bołtucia?? Pan. A.A?
Avatar
Marek / 12 listopada 2009 o 20:11
0
LUDZIE CO TO ZA INSTRUKTOR CO MA 25 LAT JESZCZE MLEKO POD NOSEM W LUBLINIE TEZ SIE TEGO NAROBILO SYNKOWIE TATUSIOW Z WORD JAKA ONI MAJA WPRAWE ZEBY UCZYC INSTRUKTOR MINIMUM POWINIEN MIEC 10 LAT STAZ I TO UDOKUMENTOWANY A NIE TATUS ROBI MU KATEGORIE B Z UPRAWNIENIAMI SMIECH.
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 19:07
0
Śmiać się czy płakać?
Avatar
instruktor / 12 listopada 2009 o 15:17
0
instruktor nie musi mieć zapiętych pasów!!!!! dziennikarze - poczytajcie ustawę!!!!! wpadł bo nie miał zapiętych pasów, uchacha!!!!
wpadł bo głupi, kto siada w pracy po spożyciu...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie 0 0

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Hotel Europa w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 29

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko

Ekologiczne śmieciarki dołączyły do floty Kom-Eko 0 1

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu

Pod koszami Dziennika Wschodniego. Hit dla Symbitu 0 0

Ruszyła najstarsza liga amatorskiej koszykówki w województwie lubelskim. W czterdziestym, jubileuszowym sezonie, bierze udział sześć drużyn

Unijne wsparcie dla bezrobotnych

Unijne wsparcie dla bezrobotnych 0 0

Dla podopiecznych lubelskich ośrodków pomocy społecznej unijne fundusze to szansa na lepszą przyszłość. W ramach Aktywnego włączenia wsparcie uzyskało już ponad 5 tysięcy osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne i posiadające niskie kwalifikacje.

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo]
film

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo] 0 0

W przyszłym sezonie Robert Kubica ma być podstawowym kierowcą Williamsa! "La Gazzetta dello Sport" podaje, że jest to jeden z największych powrotów w historii sportu.

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów
galeria

Awaria sieci ciepłowniczej w Puławach. Rozkopali al. Partyzantów 1 0

W tym tygodniu doszło do rozszczelnienia starych rur ciepłowniczych pod al. Partyzantów w Puławach. Obecnie trwa ich wymiana. OPEC nie planuje przerw w dostawach ciepła dla mieszkańców miasta. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do końca miesiąca.

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji

Sprośny żart na wykładzie. Profesor UP po naszym tekście rezygnuje z funkcji 48 15

Z funkcji prorektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zrezygnował profesor Eugeniusz Grela. Rezygnacja związana jest z naszym niedawnym artykułem

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany

Dłuższe przerwy i lżejsze tornistry. Uczniów czekają zmiany 3 5

Więcej wolnego czasu między zajęciami i matematyka na pierwszej lekcji. To najważniejsze zmiany czekające uczniów. Wszystko za sprawą nowelizacji zasad BHP w szkołach.

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach 0 1

Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia wygrała kolejne zawody w tym sezonie. Lublinianka zdominowała zmagania w chińskim Guanzhou i była najlepsza w China Open 2018 w konkurencji na czas

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo] 3 1

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski już po zaprzysiężeniu. Podczas wtorkowej sesji ślubowanie złożyli również radni. Nowym przewodniczącym rady został Mirosław Opoka, który pokonał Ryszarda Rybczyńskiego.

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant
film

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant 5 28

Rozpoczyna się pierwsza sesja sejmiku województwa nowej kadencji. Radni wybiorą dziś marszałka, wicemarszałków i członków zarządu województwa.

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju 3 3

ROZMOWA Z Jackiem Ziarkowskim, trenerem Hetmana Zamość

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka
24 listopada 2018, 18:30

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz dziewiąty w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18.30. Na wszystkich zainteresowanych czekają występy i wystawa.

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka 0 14

Magdalena Marek wraca do parlamentu. Podczas środowego posiedzenia Sejmu złożyła ślubowanie poselskie, zajmując miejsce Wojciecha Wilka.

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny 0 3

Centrum Wspierania Rodziny powstanie w Białej Podlaskiej. Na utworzenie nowej placówki miasto pozyskało 1,4 mln zł z funduszy unijnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!