Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 listopada 2009 r.
9:10
Edytuj ten wpis

Pijany instruktor nauki jazdy

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 17 A A

Powinien nauczyć kursanta nie tylko tego, jak kierować samochodem, ale również, by nie siadać za kierownicą pod wpływem alkoholu. 25-letni instruktor nauki jazdy nie dał swojemu uczniowi dobrego przykładu. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja namierzyła instruktora, mieszkańca gminy Zamość w środę przy ul. Odrodzenia. Był w trakcie lekcji udzielanej 23-latkowi spod Szczebrzeszyna.

Kursant nie wzbudził u mundurowych żadnych podejrzeń. Jednak od instruktora dało się wyczuć woń alkoholu.

Badanie potwierdziło, że 25-latek był pijany. Miał w organizmie 1,78 promila.

Automatycznie stracił uprawnienia do kierowania. Ale to nie koniec. Wkrótce 25-latek stanie przed sądem.

– I będzie odpowiadał dokładnie tak samo, jak pijany kierowca – podkreśla Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Dlatego za swój środowy wyczyn mężczyzna może trafić za kratki na dwa lata, a na dziesięć stracić uprawnienia do siadania za kółkiem. Pewnie będzie też zmuszony zamknąć swój biznes. Dowiedzieliśmy się, że naukę jazdy prowadził jako prywatna, jednoosobowa firma.

Z posadą w szkole nauki jazdy rozstał się również na początku tego roku instruktor z Lubartowa. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu, podczas gdy edukował kursanta z jazdy ciężarówką.

Podobne przypadki można by mnożyć.

W zeszłym roku na lekcjach z promilami wpadł także instruktor nauki jazdy ze Świdnika (wpadł, bo jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa). Alkomat wykazał u niego 1,6 promila.

Jego kolega po fachu, którego skontrolowano w Firleju był jeszcze mocniej pijany. Badanie wykazało, że uczył kursanta, mając w organizmie 2,6 promila.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 r. o 14:30
To już nie Polska to Unia Europejska.KOMUNO WRACAJ .
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 21:51
Szweda uczył po pijaku prawie przez dwadzieścia lat , a wy dziwaki robicie aferę bo ktoś tam raz się połakomił i źle zrobił, że wyjechał w drogę...
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 20:43
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.


Czytaj ze zrozumieniem, że ludzie oceniają wszystkich wg. jednego ale cóż to już jest takie zacofanie ludzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 15:16
Wypił pewnie pewnie z kolegami,a jakis kolega życzliwy zadzwonił do miśkówa ci niby że pasy a mieli nadanego,Uszyli facetowi buty z roboty,ci starsi instruktorzy niesą tacy święci, mogła by tak policja pszeprowadzic taką akcję ciekawe ktorych by więcej wyłapali na cyku starych wyjadaczy czy młodych.
potepiam takie cos, ale niechodzi tu akurat o wiek.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 10:45
Iweczka napisał:
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu. rozwiń
Avatar
Iweczka / 13 listopada 2009 r. o 10:00
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 09:55
a czy ktoś wie kto kto mogł byc? moze ze szkoly przy ul. Bołtucia?? Pan. A.A?
Avatar
Marek / 12 listopada 2009 r. o 20:11
LUDZIE CO TO ZA INSTRUKTOR CO MA 25 LAT JESZCZE MLEKO POD NOSEM W LUBLINIE TEZ SIE TEGO NAROBILO SYNKOWIE TATUSIOW Z WORD JAKA ONI MAJA WPRAWE ZEBY UCZYC INSTRUKTOR MINIMUM POWINIEN MIEC 10 LAT STAZ I TO UDOKUMENTOWANY A NIE TATUS ROBI MU KATEGORIE B Z UPRAWNIENIAMI SMIECH.
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 r. o 19:07
Śmiać się czy płakać?
Avatar
instruktor / 12 listopada 2009 r. o 15:17
instruktor nie musi mieć zapiętych pasów!!!!! dziennikarze - poczytajcie ustawę!!!!! wpadł bo nie miał zapiętych pasów, uchacha!!!!
wpadł bo głupi, kto siada w pracy po spożyciu...
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 r. o 14:30
To już nie Polska to Unia Europejska.KOMUNO WRACAJ .
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 21:51
Szweda uczył po pijaku prawie przez dwadzieścia lat , a wy dziwaki robicie aferę bo ktoś tam raz się połakomił i źle zrobił, że wyjechał w drogę...
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 20:43
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.


Czytaj ze zrozumieniem, że ludzie oceniają wszystkich wg. jednego ale cóż to już jest takie zacofanie ludzi
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 15:16
Wypił pewnie pewnie z kolegami,a jakis kolega życzliwy zadzwonił do miśkówa ci niby że pasy a mieli nadanego,Uszyli facetowi buty z roboty,ci starsi instruktorzy niesą tacy święci, mogła by tak policja pszeprowadzic taką akcję ciekawe ktorych by więcej wyłapali na cyku starych wyjadaczy czy młodych.
potepiam takie cos, ale niechodzi tu akurat o wiek.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 10:45
Iweczka napisał:
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu.



Czytaj ze zrozumieniem o ile potrafisz.
Problemem nie jest wiek ale brak doświadczenia lub takie zachowanie jak tego pana z artykułu. rozwiń
Avatar
Iweczka / 13 listopada 2009 r. o 10:00
Ja miałam instruktora który miał 24 lata nauczył mnie dobrze jeździc i zdałam za pierwszym razem.Wiek instruktora nie ma znaczenia jeżeli ma równo pod sufitem, więc nie wiem dlaczego ludzie teraz mają taki problem z tym ile powinien mieć lat instruktor więc jeżeli ktoś robił prawko u Smolenia wie o czym mowie i na pewno przyzna mi racje.
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 r. o 09:55
a czy ktoś wie kto kto mogł byc? moze ze szkoly przy ul. Bołtucia?? Pan. A.A?
Avatar
Marek / 12 listopada 2009 r. o 20:11
LUDZIE CO TO ZA INSTRUKTOR CO MA 25 LAT JESZCZE MLEKO POD NOSEM W LUBLINIE TEZ SIE TEGO NAROBILO SYNKOWIE TATUSIOW Z WORD JAKA ONI MAJA WPRAWE ZEBY UCZYC INSTRUKTOR MINIMUM POWINIEN MIEC 10 LAT STAZ I TO UDOKUMENTOWANY A NIE TATUS ROBI MU KATEGORIE B Z UPRAWNIENIAMI SMIECH.
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 r. o 19:07
Śmiać się czy płakać?
Avatar
instruktor / 12 listopada 2009 r. o 15:17
instruktor nie musi mieć zapiętych pasów!!!!! dziennikarze - poczytajcie ustawę!!!!! wpadł bo nie miał zapiętych pasów, uchacha!!!!
wpadł bo głupi, kto siada w pracy po spożyciu...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Woda skażona i kłopot dla tysięcy ludzi, a wójt śmieszkuje na Facebooku

Woda skażona i kłopot dla tysięcy ludzi, a wójt śmieszkuje na Facebooku

„Mieszkańcy szukają informacji, martwiąc się o swoich bliskich a otrzymują garść bełkotu sięgający swym poziomem kulturowym żylety na trybunach”. To jeden z komentarzy zamieszczonych na profilu gminy Wólka (powiat lubelski). Dotyczy tego, co oznacza komunikat o warunkowej przydatności wody do spożycia ujęć Łuszczów Pierwszy i Sobianowice. Napisał je sam wójt.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (29 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (29 listopada)

Od wtorku startuje ostatnia kolejka fazy grupowej. Z tego też względu mecze w każdej z grup będą się już odbywały o tej samej porze. Najpierw dojdzie do rozstrzygnięć w grupie A. O godz. 16 Holandia zmierzy się z Katarem, a Senegal z Ekwadorem.

Zrobiła na nim tak duże wrażenie, że szybko stracił głowę

Zrobiła na nim tak duże wrażenie, że szybko stracił głowę

Krótka internetowa znajomość 40-latka z osobą podającą się za amerykańską żołnierkę zakończyła się utratą 15 tysięcy złotych.

Jaś Kapela z tomem wierszy "Wojownik MDMA" w Księgarni Dosłownej
2 grudnia 2022, 18:00

Jaś Kapela z tomem wierszy "Wojownik MDMA" w Księgarni Dosłownej

"Wojownik MDMA" to tytuł najnowszej książki Jasia Kapeli, którą kontrowersyjny autor będzie promował w lubelskiej Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12). Spotkanie zaplanowano na 2 grudnia o godz. 18.

10 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i będą paczki dla potrzebujących rodzin

10 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i będą paczki dla potrzebujących rodzin

10 złotych to kwota, na której wydanie właściwie każdy może sobie pozwolić. I tylko o tyle prosi Magdalena Tereszczuk z Tomaszowa Lubelskiego, która organizuje akcję „Paczka za dychę”. Chce pomóc jeszcze przed świętami co najmniej dwóm potrzebującym polskim rodzinom.

Mundial 2022: Portugalia – Urugwaj 2:0. Awans bez żadnych problemów

Mundial 2022: Portugalia – Urugwaj 2:0. Awans bez żadnych problemów

Dublet Bruno Fernandesa zapewnił Portugalii wygraną nad Urugwajem i awans do fazy pucharowej. Tym samym ekipa z półwyspu iberyjskiego do ostatniego meczu w grupie może podejść z dużym luzem. Natomiast Urusi, choć całkowitych szans na awans nie stracili znaleźli się w arcytrudnej sytuacji

Miała być atrakcją Centrum Spotkania Kultur. Fasada za 2,7 mln zł nie świeci
galeria

Miała być atrakcją Centrum Spotkania Kultur. Fasada za 2,7 mln zł nie świeci

Nie działa jedna z architektonicznych atrakcji Centrum Spotkania Kultur. Montaż multimedialnej fasady kosztował ponad 2,7 mln zł. Jedynym rozwiązaniem wydaje się być wymiana wszystkich sterowników na całej ścianie frontowej budynku

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 29 listopada 2022 r.

Przyjechał prezydent Polski i były prezydent Niemiec. Dla świadków historii miejsc nie starczyło

Przyjechał prezydent Polski i były prezydent Niemiec. Dla świadków historii miejsc nie starczyło

Nie dla wszystkich wystarczyło miejsc na uroczystościach upamiętniających wysiedlenia z Zamojszczyzny w trakcie II wojny światowej. – 79-letniej cioci poradzono, żeby obejrzała wydarzenie na telebimie przed szkołą – słyszymy od pochodzącej ze Skierbieszowa Jadwigi Kusior. – Przecież nie chodziło o to, że tam każdy musiał być, tylko o upamiętnienie tych dni – odpowiada przedstawiciel Związku Kombatantów.

Bo za dużo po nim chodzą. Okno czasu na depatku już za barierkami

Bo za dużo po nim chodzą. Okno czasu na depatku już za barierkami

11 tys. zł zapłacą władze Lublina za montaż barierek wokół tzw. okna czasu, które jest wbudowane w nawierzchnię deptaka Krakowskiego Przedmieścia. Ma ono zapobiec mętnieniu szyby przykrywającej podziemną wystawę.