Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 kwietnia 2015 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Piloci z Zamościa zginęli w katastrofie na Ukrainie? W samolocie były przemycane papierosy

Autor: Zdjęcie autora jsz
79 28 A A

Dwaj polscy piloci zginęli na Ukrainie. Obaj należeli najprawdopodobniej do Aeroklubu Ziemi Zamojskiej. Ich samolot An-2 rozbił się nocą niedaleko Łucka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przewoził kontrabandę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło 26 marca. Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że ofiary to 39-letni Michał S. oraz 33-letni Michał K. Obaj byli pilotami w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej. Dzień przed tragedią wyjechali z Polski. 28 marca żona Michała S. zgłosiła jego zaginięcie.

- Z zawiadomienia wynikało, że mężczyzna wyjechał na Wschód w celach biznesowych - mówi Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego lubelskiej policji. - Po drodze miał zabrać kolegę, Michała K.

Ojciec mężczyzny również zgłosił zaginięcie 33-latka. Informację o poszukiwanych przesłano ukraińskim służbom. Okazało się, że obaj mężczyźni zginęli w katastrofie An-2. Jak ustaliliśmy, przynajmniej jeden z nich został już zidentyfikowany przez rodzinę.
Jak informuje agencja lotnicza Altair, samolot którym lecieli Polacy oficjalnie służył do opryskiwania pól. Nocą wykorzystywano go do lotów z kontrabandą. Również 26 marca samolot był wypełniony papierosami z Białorusi. Nielegalny towar trafił na Ukrainę, skąd piloci mieli go przerzucić do Polski. Z relacji świadków wypadku, na których powołuje się Altair wynika, że An-2 startował z improwizowanego lądowiska na polu, prawdopodobnie w kierunku polskiej granicy. Po starcie pilot usiłował zawrócić i awaryjnie lądować. Prawdopodobnie powodem była awaria silnika. Samolot spadł na ulicę we wsi Promyń Wołyński. Uszkodził dach domu, zerwał linię energetyczną i spłonął. Piloci zginęli na miejscu.

- To wielka tragedia, Michał K. praktycznie wychował się na naszym lotnisku - wspomina Gerard Waszkiewicz z zarządu AZZ. - Obaj prowadzili własną działalność lotniczą. Jeśli byli na Ukrainie, to prywatnie, nie jako członkowie aeroklubu. AZZ nie wykonywała żadnych zleceń, ani nie współpracuje z nikim z Ukrainy czy Białorusi.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają ukraińskie służby.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piotr / 27 kwietnia 2015 o 13:17
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

 NIE ZNALES ICH WIEC SIE NIE ODZYWAJ. W tym zasranym kraju walczyli obydwaj zeby pracowac uczciwie. Michal S tak ciezko charowal, ze czasami spal po 3 godziny i nadal to bylo za malo. Brakowalao doby zeby wyrobic na rachunki, poplacic zusy i cala reszte. W koncu ktos zyczliwy podsunal piekielny pomysl, namowil, skusil. Jakby nie byli zdesperowani to by sie nie zgodzili. NIE OSADZAJCIE JAK NIE ZNALISCIE TYCH LUDZI ICH MOTYWOW. NIE ZROBILI TEGO BO BYLI CHCIWI - TYLKO MIELI JUZ DOSC. 

ZNALES ICH WIEC SIE NIE ODZYWAJ. W tym zasranym kraju walczyli obydwaj zeby pracowac uczciwie. Michal S tak ciezko charowal, ze czasami spal po 3 godziny i nadal to bylo za malo. Brakowalao doby zeby wyrobic na rachunki, poplacic zusy i cala reszte. W koncu ktos zyczliwy podsunal piekielny pomysl, namowil, skusil. Jakby nie byli zdesperowani to by sie nie zgodzili. NIE OSADZAJCIE JAK NIE ZNALISCIE TYCH LUDZI ICH MOTYWOW. NIE ZROBILI TEGO BO BYLI CHCIWI - TYLKO MIELI JUZ DOSC. 

rozwiń
Avatar
Cecyl / 8 kwietnia 2015 o 11:11
0

zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!


zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!

Jeżeli już to "Nie zginął" i "wkuwać" 

Jeżeli już to "Nie zginął" i "wkuwać" 

rozwiń
Avatar
paprykarz z Łodzi / 8 kwietnia 2015 o 09:09
0

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Wszystko wina tych pojebów,komoruskiego.kopaczki i tej całej czerwonej bandy !!!  bo jak dzisiaj żyć , jak żyć w tym dzikim kraju ?  tyle ludzi te Qurwy czerwone mają już na swoim sumieniu.

Wszystko wina tych pojebów,komoruskiego.kopaczki i tej całej czerwonej bandy !!!  bo jak dzisiaj żyć , jak żyć w tym dzikim kraju ?  tyle ludzi te Qurwy czerwone mają już na swoim sumieniu.

rozwiń
Avatar
Heti / 8 kwietnia 2015 o 07:33
0

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Avatar
dobra rada / 6 kwietnia 2015 o 00:11
0

Michał K - wspaniały człowiek  - nadal nie dowierzam w to co się stało - wyrazy współczucia dla rodziny    Jego tata również był pilotem który zginoł w katastrofie lotniczej

zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!

Avatar
real / 4 kwietnia 2015 o 22:59
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

przestań p...lić zasadami, bo jeszcze wyjdzie z tego kwas

przestań p...lić zasadami, bo jeszcze wyjdzie z tego kwas

rozwiń
Avatar
Kolo / 4 kwietnia 2015 o 22:14
0

A dlaczego akurat ZOMOwiec i UBek wypowiada się na ten temat.

Avatar
geronimo / 4 kwietnia 2015 o 15:09
0

No już bez przesady!

Ci dwaj akurat podjęli się PRZESTĘPSTWA - z pazerności i chciwości, bo "każdej" pracy podejmować nie musieli!

I tak to pazerność, skłonność do nieprzestrzegania prawa i gotowość do popełnienia przestępstwa - typowe dla bolszewickiej mentalności - doprowadzają do śmierci...

generalnie masz rację, ale o co im tak naprawdę chodziło, to w tym po..p..lonym PISowskoPOwskoPSLowskim komunistycznym, już nie Państwie, tylko jakimś regionie Europy, już nigdy się nie dowiesz.

nie sądź to i nie będziesz sądzony

generalnie masz rację, ale o co im tak naprawdę chodziło, to w tym po..p..lonym PISowskoPOwskoPSLowskim komunistycznym, już nie Państwie, tylko jakimś regionie Europy, już nigdy się nie dowiesz.

nie sądź to i nie będziesz sądzony

rozwiń
Avatar
weteran / 4 kwietnia 2015 o 12:42
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

No to co że przemyt ?jak w inny sposób żyć ? jeżeli ten dziki kraj i jego obecne władze,jego POlityka,konstytucja nie gwarantuje godnego życia,pracy,płacy,to synu je bać taki kraj,jak żyć ????  raz sierpem a raz młotem !!!  

No to co że przemyt ?jak w inny sposób żyć ? jeżeli ten dziki kraj i jego obecne władze,jego POlityka,konstytucja nie gwarantuje godnego życia,pracy,płacy,to synu je bać taki kraj,jak żyć ????  raz sierpem a raz młotem !!!  

rozwiń
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2015 o 12:27
0

Założę się, że nie raz czerwieniłeś się sam przed sobą stojąc przed lustrem. Nie ma ludzi bez skazy, po co zgrywasz przyzwoitego kolesia z netu? nie osądzaj bo będziesz oceniany! Liczy się człowiek, a To byli wspaniali ludzie. Moi przyjaciele. 

Avatar
piotr / 27 kwietnia 2015 o 13:17
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

 NIE ZNALES ICH WIEC SIE NIE ODZYWAJ. W tym zasranym kraju walczyli obydwaj zeby pracowac uczciwie. Michal S tak ciezko charowal, ze czasami spal po 3 godziny i nadal to bylo za malo. Brakowalao doby zeby wyrobic na rachunki, poplacic zusy i cala reszte. W koncu ktos zyczliwy podsunal piekielny pomysl, namowil, skusil. Jakby nie byli zdesperowani to by sie nie zgodzili. NIE OSADZAJCIE JAK NIE ZNALISCIE TYCH LUDZI ICH MOTYWOW. NIE ZROBILI TEGO BO BYLI CHCIWI - TYLKO MIELI JUZ DOSC. 

ZNALES ICH WIEC SIE NIE ODZYWAJ. W tym zasranym kraju walczyli obydwaj zeby pracowac uczciwie. Michal S tak ciezko charowal, ze czasami spal po 3 godziny i nadal to bylo za malo. Brakowalao doby zeby wyrobic na rachunki, poplacic zusy i cala reszte. W koncu ktos zyczliwy podsunal piekielny pomysl, namowil, skusil. Jakby nie byli zdesperowani to by sie nie zgodzili. NIE OSADZAJCIE JAK NIE ZNALISCIE TYCH LUDZI ICH MOTYWOW. NIE ZROBILI TEGO BO BYLI CHCIWI - TYLKO MIELI JUZ DOSC. 

rozwiń
Avatar
Cecyl / 8 kwietnia 2015 o 11:11
0

zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!


zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!

Jeżeli już to "Nie zginął" i "wkuwać" 

Jeżeli już to "Nie zginął" i "wkuwać" 

rozwiń
Avatar
paprykarz z Łodzi / 8 kwietnia 2015 o 09:09
0

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Wszystko wina tych pojebów,komoruskiego.kopaczki i tej całej czerwonej bandy !!!  bo jak dzisiaj żyć , jak żyć w tym dzikim kraju ?  tyle ludzi te Qurwy czerwone mają już na swoim sumieniu.

Wszystko wina tych pojebów,komoruskiego.kopaczki i tej całej czerwonej bandy !!!  bo jak dzisiaj żyć , jak żyć w tym dzikim kraju ?  tyle ludzi te Qurwy czerwone mają już na swoim sumieniu.

rozwiń
Avatar
Heti / 8 kwietnia 2015 o 07:33
0

Chęć łatwego zarobku wzięła górę nad rozsądkiem i uczciwością!! Nie osądzajcie ich!!! Nikogo nie pobili, nie napadli, nie zabili!!! W naszych trudnych czasach na pewno więcej osób postąpiło by tak samo, gdyby nadarzyła się okazja!!! Michał S. był dobrym człowiekiem, dbał o żonę, dzieci, od najmłodszych lat był uczciwy  i pracowity. Wychowywał się bez ojca, starał się zapewnić dobry byt rodzinie. Wielki żal, że musiał tak szybko odejść....

Avatar
dobra rada / 6 kwietnia 2015 o 00:11
0

Michał K - wspaniały człowiek  - nadal nie dowierzam w to co się stało - wyrazy współczucia dla rodziny    Jego tata również był pilotem który zginoł w katastrofie lotniczej

zginjoł??? BARAN Z CIEBIE DO KWADRATU!!! ojciec Michała K żyje!!! Nie zginą!!! zamiast pisać brednie może zacznij wkówać zasady ortogtafii!!!

Avatar
real / 4 kwietnia 2015 o 22:59
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

przestań p...lić zasadami, bo jeszcze wyjdzie z tego kwas

przestań p...lić zasadami, bo jeszcze wyjdzie z tego kwas

rozwiń
Avatar
Kolo / 4 kwietnia 2015 o 22:14
0

A dlaczego akurat ZOMOwiec i UBek wypowiada się na ten temat.

Avatar
geronimo / 4 kwietnia 2015 o 15:09
0

No już bez przesady!

Ci dwaj akurat podjęli się PRZESTĘPSTWA - z pazerności i chciwości, bo "każdej" pracy podejmować nie musieli!

I tak to pazerność, skłonność do nieprzestrzegania prawa i gotowość do popełnienia przestępstwa - typowe dla bolszewickiej mentalności - doprowadzają do śmierci...

generalnie masz rację, ale o co im tak naprawdę chodziło, to w tym po..p..lonym PISowskoPOwskoPSLowskim komunistycznym, już nie Państwie, tylko jakimś regionie Europy, już nigdy się nie dowiesz.

nie sądź to i nie będziesz sądzony

generalnie masz rację, ale o co im tak naprawdę chodziło, to w tym po..p..lonym PISowskoPOwskoPSLowskim komunistycznym, już nie Państwie, tylko jakimś regionie Europy, już nigdy się nie dowiesz.

nie sądź to i nie będziesz sądzony

rozwiń
Avatar
weteran / 4 kwietnia 2015 o 12:42
0

Przemyt to przestępstwo. To jest równe z handlem narkotykami i bronią. Tu nie wolno się litować. Porządek w kraju musi być. Zwykli gangsterzy, a w zasadzie  nie zwykli bo dobrze usytuowani skoro nie w bmw a w samolocie wozili kontrabandę. Nie wolno się litować nad takimi a tym bardziej nad rodziną, która wiedziała i mogła zapobiec tym przestępstwom. Michał S.no Michał S. tak podaje się do wiadomości ludzi którzy mają na sumieniu nie małe wybryki. Są zasady których trzeba przestrzegać. Ktoś tam napisał żeby mu ziemia lekką była. Co to znaczy?Nie spracował się za bardzo, n ie spracował się uczciwie. Śmiech i tylko śmiech.

No to co że przemyt ?jak w inny sposób żyć ? jeżeli ten dziki kraj i jego obecne władze,jego POlityka,konstytucja nie gwarantuje godnego życia,pracy,płacy,to synu je bać taki kraj,jak żyć ????  raz sierpem a raz młotem !!!  

No to co że przemyt ?jak w inny sposób żyć ? jeżeli ten dziki kraj i jego obecne władze,jego POlityka,konstytucja nie gwarantuje godnego życia,pracy,płacy,to synu je bać taki kraj,jak żyć ????  raz sierpem a raz młotem !!!  

rozwiń
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2015 o 12:27
0

Założę się, że nie raz czerwieniłeś się sam przed sobą stojąc przed lustrem. Nie ma ludzi bez skazy, po co zgrywasz przyzwoitego kolesia z netu? nie osądzaj bo będziesz oceniany! Liczy się człowiek, a To byli wspaniali ludzie. Moi przyjaciele. 

Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 0

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 5 2

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 12 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 0

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 3

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 15

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 7 4

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!