Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 maja 2009 r.
11:07
Edytuj ten wpis

Po tragedii w Dyniskach Starych. Zmarła czwarta ofiara wypadku

Autor: Zdjęcie autora Anna Szewc
0 24 A A

Ani tomaszowskim, ani lubelskim lekarzom nie udało się uratować życia niespełna 16-letniej Justyny, jednej z ofiar wypadku, do którego przed tygodniem doszło w Dyniskach Starych. Dziewczyna zmarła w sobotę rano.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Walka o życie Justyny trwała prawie tydzień. Nastolatka trafiła do szpitala w Tomaszowie Lubelskim po tym, jak w grupę młodzieży wracającej z wiejskiej zabawy wjechał oplem kompletnie pijany 20-latek.

Mateusz, Monika i Radek nie mieli szans na przeżycie. Zginęli na miejscu. Jako jedyna kraksę przeżyła Justyna. Jednak jej stan lekarze od początku określali jako krytyczny. Była podtrzymywana przy życiu, bo pracowało serce i układ krążenia, ale mózg przestał funkcjonować.

W piątek nieprzytomna nastolatka została przetransportowana do szpitala klinicznego w Lublinie.

- Tamta placówka jest nowocześniejsza niż tomaszowski szpital i lepiej wyposażona, ale niestety to nie pomogło uratować życia Justyny - poinformował nas w sobotę Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Wiadomość o śmierci nastolatki natychmiast obiegła jej rodzinną wieś. Mieszkańcy Rzeczycy w gminie Ulhówek są wstrząśnięci.

- To żałoba i smutek dla wszystkich. Moja wnuczka szczególnie opłakuje to, co się stało, bo chodziła z Justyną do szkoły. Tak nam szkoda tego dziecka… Znałam ją od maleńkości - mówi Bronisława Typek. - Teraz już nam tylko modlitwa została. Wszyscy potrzebujemy ciszy nad tą trumną - dodała inna kobieta.

Sprawca wypadku, 20-letni Tomasz S. z Dynisk został zatrzymany w kilka godzin po tragedii. Był pijany. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego aresztu tymczasowego. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Przed sądem odpowie za spowodowanie wypadku drogowego, w efekcie którego zmarły cztery osoby, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 12:32
0
Jestes załosny !!!!Nietrzezwe dzieciaki ????? Wez sie lecz znałes je chociaz ???Oni nie weszli mu pod gola??Jak tak gadac mozesz nawet !!!!!! Pijak pie*** nienawidze go !!!!!! Oni mieli plany marzenia cale zycie i to nie ich wina ze jakis chory czlowiek pan S to wszystkoo im odebral !!!!A Ty zastanow sie nad tym co piszesz ....nawet z uwagi ze moi przyjaciele nie zyja a ten gn** tak.
Avatar
op / 21 maja 2009 o 09:16
0
Monika_20_ napisał:
[*][*][*] To straszne...za to powinien dostac dożywocie... Mieli przed soba sporo życia

On też miał przed sobą życie, ale nietrzeźwe dzieciaki o 2 w nocy weszły mu pod koła. TRAGEDIA
Avatar
Monika_20_ / 14 maja 2009 o 15:39
0
[*][*][*] To straszne...za to powinien dostac dożywocie... Mieli przed soba sporo życia
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 15:05
0
Pogrzeb Justynki- czwartej ofiary wypadku w Dyniskach odbędzie się w czwartek / 7 maja / w godzinach południowych. Niech odpoczywa w pokoju.
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 12:11
0
[size=7][font="Impact"][color="#FF0000"]kurna jak gosciu uciekl to chyba logiczne ze zabil celowo ale potem nie chcial i jak to napisac?[/color][/font][/size]
Avatar
karny / 4 maja 2009 o 11:41
0
namenie mozemy go porównywac do mordercy ktory z zimna krwia morduje.[/quote]

Jasne, że nie. Zabicie 4 osób po pijaku i ucieczka z miejsca wypadku to nie jest morderstwo? Siada pijany za kierownicą i co - nie staje się potencjalnym mordercą??? W tym przypadku stał się faktycznym mordercą.

[quote]Za wszystchich nalezy sie modlic


Rozumiem, że w takim razie [size=4]pomodlisz się o szybkie powieszenie [/size]tego śmiecia Tomasza S.
Avatar
~anonim~ / 4 maja 2009 o 11:16
0
Gość napisał:
Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać.



A kto go tu usprawiedliwia???
Chodzi o to, że dziewczyna jest niczemu winna, to przeciez nie jej wina, ze ma głupiego chłopaka.
A wyzej ktoś napisał, ze to przez nia wsiadl pijany, bo sie z nia pokłócił i ze to jej wina... On jest juz pełnoletni, powinien sam byc odpowiedzialny za swoje emocje, a ona jak miała powod sie z nim pokłocic to czego miała tego nie zrobić... Nie obwiniajcie jej za to bo nie wiem czy bylibyście tacy mądrzy jakby to była Wasza siostra lub przyjaciółka...



A kto go tu usprawiedliwia???
Chodzi o to, że dziewczyna jest niczemu winna, to przeciez nie jej wina, ze ma głupiego chłopaka.
A wyzej ktoś napisał, ze to przez nia wsiadl pijany, bo sie z nia pokłócił i ze to jej wina... On jest juz pełnoletni, powinien sam byc odpowiedzialny za swoje emocje, a ona jak miała powod sie z nim pokłocic to czego miała tego nie zrobić... Nie obwiniajcie jej za to bo nie wiem czy bylibyście tacy mądrzy jakby to była Wasza siostra lub przyjaciółka... rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 10:21
0
folkatka napisał:
Bo to przez tą pizdę się gnój wkurzył a przez swój brak mózgu usiadł za kierownicą.
==============================
No sorry
ale ona jest tu niewinna. Nalezy współczuc że była wcześniej na tyle slepa zeby wiązać się z takim skur****synem.




Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać.




Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać. rozwiń
Avatar
folkatka / 4 maja 2009 o 08:48
0
Bo to przez tą pizdę się gnój wkurzył a przez swój brak mózgu usiadł za kierownicą.
==============================
No sorry
ale ona jest tu niewinna. Nalezy współczuc że była wcześniej na tyle slepa zeby wiązać się z takim skur****synem.
Avatar
olo / 4 maja 2009 o 06:47
0
Sprawca wypadku, 20-letni Tomasz S. z Dynisk - co za pijacki sku***syn.
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 12:32
0
Jestes załosny !!!!Nietrzezwe dzieciaki ????? Wez sie lecz znałes je chociaz ???Oni nie weszli mu pod gola??Jak tak gadac mozesz nawet !!!!!! Pijak pie*** nienawidze go !!!!!! Oni mieli plany marzenia cale zycie i to nie ich wina ze jakis chory czlowiek pan S to wszystkoo im odebral !!!!A Ty zastanow sie nad tym co piszesz ....nawet z uwagi ze moi przyjaciele nie zyja a ten gn** tak.
Avatar
op / 21 maja 2009 o 09:16
0
Monika_20_ napisał:
[*][*][*] To straszne...za to powinien dostac dożywocie... Mieli przed soba sporo życia

On też miał przed sobą życie, ale nietrzeźwe dzieciaki o 2 w nocy weszły mu pod koła. TRAGEDIA
Avatar
Monika_20_ / 14 maja 2009 o 15:39
0
[*][*][*] To straszne...za to powinien dostac dożywocie... Mieli przed soba sporo życia
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 15:05
0
Pogrzeb Justynki- czwartej ofiary wypadku w Dyniskach odbędzie się w czwartek / 7 maja / w godzinach południowych. Niech odpoczywa w pokoju.
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 12:11
0
[size=7][font="Impact"][color="#FF0000"]kurna jak gosciu uciekl to chyba logiczne ze zabil celowo ale potem nie chcial i jak to napisac?[/color][/font][/size]
Avatar
karny / 4 maja 2009 o 11:41
0
namenie mozemy go porównywac do mordercy ktory z zimna krwia morduje.[/quote]

Jasne, że nie. Zabicie 4 osób po pijaku i ucieczka z miejsca wypadku to nie jest morderstwo? Siada pijany za kierownicą i co - nie staje się potencjalnym mordercą??? W tym przypadku stał się faktycznym mordercą.

[quote]Za wszystchich nalezy sie modlic


Rozumiem, że w takim razie [size=4]pomodlisz się o szybkie powieszenie [/size]tego śmiecia Tomasza S.
Avatar
~anonim~ / 4 maja 2009 o 11:16
0
Gość napisał:
Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać.



A kto go tu usprawiedliwia???
Chodzi o to, że dziewczyna jest niczemu winna, to przeciez nie jej wina, ze ma głupiego chłopaka.
A wyzej ktoś napisał, ze to przez nia wsiadl pijany, bo sie z nia pokłócił i ze to jej wina... On jest juz pełnoletni, powinien sam byc odpowiedzialny za swoje emocje, a ona jak miała powod sie z nim pokłocic to czego miała tego nie zrobić... Nie obwiniajcie jej za to bo nie wiem czy bylibyście tacy mądrzy jakby to była Wasza siostra lub przyjaciółka...



A kto go tu usprawiedliwia???
Chodzi o to, że dziewczyna jest niczemu winna, to przeciez nie jej wina, ze ma głupiego chłopaka.
A wyzej ktoś napisał, ze to przez nia wsiadl pijany, bo sie z nia pokłócił i ze to jej wina... On jest juz pełnoletni, powinien sam byc odpowiedzialny za swoje emocje, a ona jak miała powod sie z nim pokłocic to czego miała tego nie zrobić... Nie obwiniajcie jej za to bo nie wiem czy bylibyście tacy mądrzy jakby to była Wasza siostra lub przyjaciółka... rozwiń
Avatar
Gość / 4 maja 2009 o 10:21
0
folkatka napisał:
Bo to przez tą pizdę się gnój wkurzył a przez swój brak mózgu usiadł za kierownicą.
==============================
No sorry
ale ona jest tu niewinna. Nalezy współczuc że była wcześniej na tyle slepa zeby wiązać się z takim skur****synem.




Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać.




Nie próbuj usprawiedliwiać półmózga który pijany siada za kółkiem. Z pewnością nie pierwszy raz mu się zdarzyło prowadzić w stanie upojenia tylko tym razem doszło do tragedii.

Niektórym naprawdę brakuje rozsądku i wyobraźni a efekty są takie jak widać. rozwiń
Avatar
folkatka / 4 maja 2009 o 08:48
0
Bo to przez tą pizdę się gnój wkurzył a przez swój brak mózgu usiadł za kierownicą.
==============================
No sorry
ale ona jest tu niewinna. Nalezy współczuc że była wcześniej na tyle slepa zeby wiązać się z takim skur****synem.
Avatar
olo / 4 maja 2009 o 06:47
0
Sprawca wypadku, 20-letni Tomasz S. z Dynisk - co za pijacki sku***syn.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 17 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 42 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 76 14

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 30 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 62 101

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!