Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 września 2009 r.
9:53
Edytuj ten wpis

Radzięcin: Autobus zderzył się z seatem. Nie żyje 21-latek

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 36 A A

Do tragedii doszło w poniedziałek wieczorem w Radzięcinie (gm. Frampol). Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierowca autobusu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem z pasażerami 55-letni mieszkaniec gminy Goraj zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z seatem.

– Ale przyczyny i okoliczności zdarzenia będziemy ustalać podczas wszczętego właśnie dochodzenia – zaznacza Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, nie przeżył 21-letni kierowca samochodu osobowego.

Mieszkaniec gminy Frampol zginął na miejscu. Kierowca autosanu był trzeźwy.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc 2 / 17 września 2010 o 11:34
0
[quote name='~Gość~' date='01 wrzesień 2009 - 19:26 ' timestamp='1251825960' post='166341']
nie mierz wszystkich jedną miarą a jak kierowcy osobówek wymuszaja to wszystko w porzadku?
A sprawca wypadku juz został ukarany zapłacił najwyższa cenę.
Pokój jego duszy. [*]
[/quote]
Avatar
Gość / 6 września 2009 o 20:59
0
Jeżeli jesteś taki cwany studenciku z kad jestes?? Jak mieszkasz w okolicach Radzięcina to przyjedź na miejsce zdarzenia i obejrzysz sobie ślady które pozostały po wypadku. Będziesz miał w tym przypadku dowód oczywisty i nie musisz mieć żadnych zdjęć.!!!!!!
Avatar
P. / 6 września 2009 o 18:11
0
Studenciku przestan bronic tego .......... z pks-u bo ty chyba nie wiesz co to jest stracic bliska osobe. i przestan grozic komu kolwiek bo to jak wiesz tez jest karalne. Mam nadzieje ze osoba winna spowodowania tego wypadku zgnije w wienzienu
Avatar
student / 3 września 2009 o 19:01
0
Ja mam zdjęcia i ja mam zdjęcia. Możesz mieć nawet album. Nie przechwalaj się też zbytnio, że masz na fotografiach kierowce bo to jest wykorzystanie wizerunku, a ten podlega ochronie tym razem z k.c. art. 23. Człowieku od orzekania to są inne organy, a nie ty. Skoro jednak chcesz wydawać jakieś tezy to musisz mieć na to dowody(wiem co napiszesz: "mam zdjęcia") w innym wypadku wiesz co za to grozi jeśli czytasz ze zrozumieniem. A kierowcą zajmę się i owszem ale w taki sposób, aby wytoczył ci sprawę. Do zobaczenia wkrótce. I lepiej znajdź sobie tych mocniejszych, ale i tak niewiele ci to da bo człowiek człowiekiem, a prawo prawem.
Ja mam zdjęcia i ja mam zdjęcia. Możesz mieć nawet album. Nie przechwalaj się też zbytnio, że masz na fotografiach kierowce bo to jest wykorzystanie wizerunku, a ten podlega ochronie tym razem z k.c. art. 23. Człowieku od orzekania to są inne organy, a nie ty. Skoro jednak chcesz wydawać jakieś tezy to musisz mieć na to dowody(wiem co napiszesz: "mam zdjęcia") w innym wypadku wiesz co za to grozi jeśli czytasz ze zrozumieniem. A kierowcą zajmę się i owszem ale w taki sposób, aby wytoczył ci sprawę. Do zobaczenia wkrótce. I lepiej z... rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2009 o 08:33
0
a i jeszcze jedno fakt mamy 21 wiek ale zobacz w jakim stanie sa pkesy i z ktorego roku to sa wozy. A jak juz to sie dowiesz czy te wozy maja ABS to dopiero cwaniakuj. Zobacz sobie co jezdzi po drogach. nastepna kwestia jest taka ze panie kolego ABS moze sie popsuc albo wylaczyc wystarczy ze w pojezdzie zapali sie kontrolka od ABS i automatycznie przestaje dzialac. Sadzac po wczesniejszej twojej wypawiedzi czesto zagladasz na youtube'a wiec poszukaj sobie filmikow i informacji
Avatar
Gość / 3 września 2009 o 08:17
0
studenciku tylko ze ja mam zdjecia z miejsca tragedji jest uwieczniony szanowny pan szofer pks i slady chamowania wiec mi nie cwaniakuj bo zachudy w uszach jestes na opowiadanie takich bajek bo ja widzialem zmiejsce zdarzenia. Myslisz ze taki madry jestes siedzac sobie w domku pod skrzydlami rodzicow i straszac wszystkich kodeksem karnym. Uwiesz mi ze sa mocniejsi od ciebie pod tym wzgledem, wiec pochamuj swoje chore opinie na temat zdarzenia bo jak ci pisali juz wczesniej to G... widziales i G... wiesz na ten temat. Niewinnemy chlopakowi juz zycia nie wrocimy. A skoro jestes taki kozak to powinienes sie zajac panem szoferem z pks by wiecej nikogo nie zabil. Jak tak ladnie operujes kodeksem Karnym
studenciku tylko ze ja mam zdjecia z miejsca tragedji jest uwieczniony szanowny pan szofer pks i slady chamowania wiec mi nie cwaniakuj bo zachudy w uszach jestes na opowiadanie takich bajek bo ja widzialem zmiejsce zdarzenia. Myslisz ze taki madry jestes siedzac sobie w domku pod skrzydlami rodzicow i straszac wszystkich kodeksem karnym. Uwiesz mi ze sa mocniejsi od ciebie pod tym wzgledem, wiec pochamuj swoje chore opinie na temat zdarzenia bo jak ci pisali juz wczesniej to G... widziales i G... wiesz na ten temat. Niewinnemy chlopakowi ju... rozwiń
Avatar
student prawa / 2 września 2009 o 23:16
0
Ja z miłą chęcią pogaworzę z tobą na ławie sądowej tylko mi nawrzucaj, a i spotkać się też mogę w celu zrobienia z ciebie bohatera youtube'a. Każdy mądry za winklem serwera. Założę się, że przy konfrontacji nie byłbyś taki pewny siebie. A co do tych dat jestem sam bardzo ciekawy, ale pewne, że ich nie poda bo to informacja z kosmosu jak i też inne np. o śladach hamowania (mamy 21 wiek, wiem trudno w to co niektórym uwierzyć, i większość aut w tym także autobusy są wyposażone w ABS i o 20 m śladach zatrzymywania można zapomnieć). Tak to jest jak się "papuguje" zasłyszane opinie na temat do których się nie dorosło, wydarzenia przy których się nie było. Na szczęście w naszym kraju kończy się powoli bezkarne obrażanie w internecie, ale tutaj jeszcze tego nie wiecie - cóż ciemnogród.
Ja z miłą chęcią pogaworzę z tobą na ławie sądowej tylko mi nawrzucaj, a i spotkać się też mogę w celu zrobienia z ciebie bohatera youtube'a. Każdy mądry za winklem serwera. Założę się, że przy konfrontacji nie byłbyś taki pewny siebie. A co do tych dat jestem sam bardzo ciekawy, ale pewne, że ich nie poda bo to informacja z kosmosu jak i też inne np. o śladach hamowania (mamy 21 wiek, wiem trudno w to co niektórym uwierzyć, i większość aut w tym także autobusy są wyposażone w ABS i o 20 m śladach zatrzymywania można zapomnieć). Tak to ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 22:10
0
mam pytanie do osoby co pisala o pozostalych wypadkach. czy moglbys podac daty wypadkow ktorych sprawca byl ten kierowca a raczej bandyta drogowy
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 22:08
0
studenciku jak chcesz to ja cie znieslawie tylko sie spotkajmy. tak cwaniakujesz w d...e byles g...o widziales a sie wymadrzasz.
Avatar
ja / 2 września 2009 o 00:41
0
pekaesieaki je***e miałem doczynienia z hujami h.w.d.pkaesikom
Avatar
gosc 2 / 17 września 2010 o 11:34
0
[quote name='~Gość~' date='01 wrzesień 2009 - 19:26 ' timestamp='1251825960' post='166341']
nie mierz wszystkich jedną miarą a jak kierowcy osobówek wymuszaja to wszystko w porzadku?
A sprawca wypadku juz został ukarany zapłacił najwyższa cenę.
Pokój jego duszy. [*]
[/quote]
Avatar
Gość / 6 września 2009 o 20:59
0
Jeżeli jesteś taki cwany studenciku z kad jestes?? Jak mieszkasz w okolicach Radzięcina to przyjedź na miejsce zdarzenia i obejrzysz sobie ślady które pozostały po wypadku. Będziesz miał w tym przypadku dowód oczywisty i nie musisz mieć żadnych zdjęć.!!!!!!
Avatar
P. / 6 września 2009 o 18:11
0
Studenciku przestan bronic tego .......... z pks-u bo ty chyba nie wiesz co to jest stracic bliska osobe. i przestan grozic komu kolwiek bo to jak wiesz tez jest karalne. Mam nadzieje ze osoba winna spowodowania tego wypadku zgnije w wienzienu
Avatar
student / 3 września 2009 o 19:01
0
Ja mam zdjęcia i ja mam zdjęcia. Możesz mieć nawet album. Nie przechwalaj się też zbytnio, że masz na fotografiach kierowce bo to jest wykorzystanie wizerunku, a ten podlega ochronie tym razem z k.c. art. 23. Człowieku od orzekania to są inne organy, a nie ty. Skoro jednak chcesz wydawać jakieś tezy to musisz mieć na to dowody(wiem co napiszesz: "mam zdjęcia") w innym wypadku wiesz co za to grozi jeśli czytasz ze zrozumieniem. A kierowcą zajmę się i owszem ale w taki sposób, aby wytoczył ci sprawę. Do zobaczenia wkrótce. I lepiej znajdź sobie tych mocniejszych, ale i tak niewiele ci to da bo człowiek człowiekiem, a prawo prawem.
Ja mam zdjęcia i ja mam zdjęcia. Możesz mieć nawet album. Nie przechwalaj się też zbytnio, że masz na fotografiach kierowce bo to jest wykorzystanie wizerunku, a ten podlega ochronie tym razem z k.c. art. 23. Człowieku od orzekania to są inne organy, a nie ty. Skoro jednak chcesz wydawać jakieś tezy to musisz mieć na to dowody(wiem co napiszesz: "mam zdjęcia") w innym wypadku wiesz co za to grozi jeśli czytasz ze zrozumieniem. A kierowcą zajmę się i owszem ale w taki sposób, aby wytoczył ci sprawę. Do zobaczenia wkrótce. I lepiej z... rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2009 o 08:33
0
a i jeszcze jedno fakt mamy 21 wiek ale zobacz w jakim stanie sa pkesy i z ktorego roku to sa wozy. A jak juz to sie dowiesz czy te wozy maja ABS to dopiero cwaniakuj. Zobacz sobie co jezdzi po drogach. nastepna kwestia jest taka ze panie kolego ABS moze sie popsuc albo wylaczyc wystarczy ze w pojezdzie zapali sie kontrolka od ABS i automatycznie przestaje dzialac. Sadzac po wczesniejszej twojej wypawiedzi czesto zagladasz na youtube'a wiec poszukaj sobie filmikow i informacji
Avatar
Gość / 3 września 2009 o 08:17
0
studenciku tylko ze ja mam zdjecia z miejsca tragedji jest uwieczniony szanowny pan szofer pks i slady chamowania wiec mi nie cwaniakuj bo zachudy w uszach jestes na opowiadanie takich bajek bo ja widzialem zmiejsce zdarzenia. Myslisz ze taki madry jestes siedzac sobie w domku pod skrzydlami rodzicow i straszac wszystkich kodeksem karnym. Uwiesz mi ze sa mocniejsi od ciebie pod tym wzgledem, wiec pochamuj swoje chore opinie na temat zdarzenia bo jak ci pisali juz wczesniej to G... widziales i G... wiesz na ten temat. Niewinnemy chlopakowi juz zycia nie wrocimy. A skoro jestes taki kozak to powinienes sie zajac panem szoferem z pks by wiecej nikogo nie zabil. Jak tak ladnie operujes kodeksem Karnym
studenciku tylko ze ja mam zdjecia z miejsca tragedji jest uwieczniony szanowny pan szofer pks i slady chamowania wiec mi nie cwaniakuj bo zachudy w uszach jestes na opowiadanie takich bajek bo ja widzialem zmiejsce zdarzenia. Myslisz ze taki madry jestes siedzac sobie w domku pod skrzydlami rodzicow i straszac wszystkich kodeksem karnym. Uwiesz mi ze sa mocniejsi od ciebie pod tym wzgledem, wiec pochamuj swoje chore opinie na temat zdarzenia bo jak ci pisali juz wczesniej to G... widziales i G... wiesz na ten temat. Niewinnemy chlopakowi ju... rozwiń
Avatar
student prawa / 2 września 2009 o 23:16
0
Ja z miłą chęcią pogaworzę z tobą na ławie sądowej tylko mi nawrzucaj, a i spotkać się też mogę w celu zrobienia z ciebie bohatera youtube'a. Każdy mądry za winklem serwera. Założę się, że przy konfrontacji nie byłbyś taki pewny siebie. A co do tych dat jestem sam bardzo ciekawy, ale pewne, że ich nie poda bo to informacja z kosmosu jak i też inne np. o śladach hamowania (mamy 21 wiek, wiem trudno w to co niektórym uwierzyć, i większość aut w tym także autobusy są wyposażone w ABS i o 20 m śladach zatrzymywania można zapomnieć). Tak to jest jak się "papuguje" zasłyszane opinie na temat do których się nie dorosło, wydarzenia przy których się nie było. Na szczęście w naszym kraju kończy się powoli bezkarne obrażanie w internecie, ale tutaj jeszcze tego nie wiecie - cóż ciemnogród.
Ja z miłą chęcią pogaworzę z tobą na ławie sądowej tylko mi nawrzucaj, a i spotkać się też mogę w celu zrobienia z ciebie bohatera youtube'a. Każdy mądry za winklem serwera. Założę się, że przy konfrontacji nie byłbyś taki pewny siebie. A co do tych dat jestem sam bardzo ciekawy, ale pewne, że ich nie poda bo to informacja z kosmosu jak i też inne np. o śladach hamowania (mamy 21 wiek, wiem trudno w to co niektórym uwierzyć, i większość aut w tym także autobusy są wyposażone w ABS i o 20 m śladach zatrzymywania można zapomnieć). Tak to ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 22:10
0
mam pytanie do osoby co pisala o pozostalych wypadkach. czy moglbys podac daty wypadkow ktorych sprawca byl ten kierowca a raczej bandyta drogowy
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 22:08
0
studenciku jak chcesz to ja cie znieslawie tylko sie spotkajmy. tak cwaniakujesz w d...e byles g...o widziales a sie wymadrzasz.
Avatar
ja / 2 września 2009 o 00:41
0
pekaesieaki je***e miałem doczynienia z hujami h.w.d.pkaesikom