Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 grudnia 2009 r.
9:31
Edytuj ten wpis

Rzucili petradę w przystanek pełen podróżnych

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 6 A A

Stróże prawa zatrzymali dwóch szesnastolatków, którzy na pełnym podróżnych przystanku autobusowym odpalili petardę. Na szczęście obyło się bez ofiar. Zniszczeniu uległy jedynie szyby w wiacie przystanku. Bezmyślna zabawa nastolatków znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło we wtorek.

– Po godzi. 11 dyżurny otrzymał informację o eksplozji, jaka miała miejsce na przystanku autobusowym przy ul. Młyńskiej – informuje Mariusz Sykała z zamojskiej policji.

Ustalono, że ładunek domowym sposobem wykonało dwóch 16-letnich zamościan. Do jego wyrobu posłużyła im metalowa rura. – Wnętrze wypełnili zawartością kilku petard zakupionych w markecie – opowiada Sykała.

Tak przygotowany ładunek odpalili na przystanku wśród ludzi oczekujących na autobus. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Eksplozja była jednak na tyle silna, że w wiacie przystanku zniszczone zostały szyby. Starty oszacowano na 250 złotych.

Sprawcy wybuchu zostali zatrzymani. Przyznali się do winy. Przed sądem rodzinnym odpowiedzą nie tylko za zniszczenie mienia, ale również za narażenie postronnych osób na niebezpieczeństwo utraty życia lub uszkodzenia ciała.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 24 grudnia 2009 r. o 16:59
Chlop polski, zenujace cos nawypisywal. Dobrze ze nikt nie slucha tych pierdow.
Avatar
gac / 24 grudnia 2009 r. o 07:46
Chłop Polski napisał:
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości?-metoda którą zastosowano w celu likwidacji wielkiego autorytetu moralnego Polaków,jakim był ks.Popiełuszko.Czemu teraz się dziwicie?,w ich mniemaniu,cóż strasznego się stanie jak parę osób straci życie?.Dla nich skończy się to prawdopodobnie pouczeniem,że tak nie należy postępować- a jak się im trafi leniwy kurator to i tego nie będzie miał im kto powiedzieć.




A ja słyszałem, że to byli ministranci z pobliskiego kościoła.




A ja słyszałem, że to byli ministranci z pobliskiego kościoła. rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 r. o 21:55
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości?-metoda którą zastosowano w celu likwidacji wielkiego autorytetu moralnego Polaków,jakim był ks.Popiełuszko.Czemu teraz się dziwicie?,w ich mniemaniu,cóż strasznego się stanie jak parę osób straci życie?.Dla nich skończy się to prawdopodobnie pouczeniem,że tak nie należy postępować- a jak się im trafi leniwy kurator to i tego nie będzie miał im kto powiedzieć.
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości... rozwiń
Avatar
lol / 23 grudnia 2009 r. o 13:29
Wczoraj:
"Jak oryginalnie upozorować urwaną od petardy dłoń? Zabandażować rękę i zalać ją ketchupem. I nie jest to żart. Na taki pomysł wpadli policjanci z biura prasowego KWP w Lublinie, by przestrzec ludzi przed petardami".

Dzisiaj:
"Rzucili petradę w przystanek pełen podróżnych" - to zdjęcie to ze zdarzenia, czy upozorowane, by przestrzec ludzi przed petradami? I co to jest PETRADA?
Avatar
Roztoczanin / 23 grudnia 2009 r. o 13:26
Takim gnojom to te petardy wetknąć w d.... I odpalic,lepiej by było dla wszystkich.bo brak słów na takie zachowania.
Avatar
zbigniew / 23 grudnia 2009 r. o 13:15
Zwalilo was na glowe deb***e....

Eksplozja była tak slina zeby wbic szybe hartowana o grubosci palca .... a nikomu nic sie nie stalo....;/ idioci....
a po 2 nikogo na przestanku nie bylo ...
Avatar
xxx / 24 grudnia 2009 r. o 16:59
Chlop polski, zenujace cos nawypisywal. Dobrze ze nikt nie slucha tych pierdow.
Avatar
gac / 24 grudnia 2009 r. o 07:46
Chłop Polski napisał:
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości?-metoda którą zastosowano w celu likwidacji wielkiego autorytetu moralnego Polaków,jakim był ks.Popiełuszko.Czemu teraz się dziwicie?,w ich mniemaniu,cóż strasznego się stanie jak parę osób straci życie?.Dla nich skończy się to prawdopodobnie pouczeniem,że tak nie należy postępować- a jak się im trafi leniwy kurator to i tego nie będzie miał im kto powiedzieć.




A ja słyszałem, że to byli ministranci z pobliskiego kościoła.




A ja słyszałem, że to byli ministranci z pobliskiego kościoła. rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 r. o 21:55
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości?-metoda którą zastosowano w celu likwidacji wielkiego autorytetu moralnego Polaków,jakim był ks.Popiełuszko.Czemu teraz się dziwicie?,w ich mniemaniu,cóż strasznego się stanie jak parę osób straci życie?.Dla nich skończy się to prawdopodobnie pouczeniem,że tak nie należy postępować- a jak się im trafi leniwy kurator to i tego nie będzie miał im kto powiedzieć.
Tak zachowuje się pokolenie dla którego autorytetami są :Synyszyn i pijany prezydent słaniający się nad grobami Polskich partiotów. Wielką frajdą jest dla nich ściąganie krzyży ze ścian i prezentacja Flagi Narodowej w kiblu puławskiego LO.
Dekalog dla ich norm moralnych będzie antonimem, a autorytet rodzica będzie mierzony zawartością jego portfela. Iluż to POlityków chichotało kiedy wyrostki "wymieniały" Giertycha na Stanowskiego i Hall,słowami"Giertych do wora a wór do jeziora".Czyż nie jest metoda z przeszłości... rozwiń
Avatar
lol / 23 grudnia 2009 r. o 13:29
Wczoraj:
"Jak oryginalnie upozorować urwaną od petardy dłoń? Zabandażować rękę i zalać ją ketchupem. I nie jest to żart. Na taki pomysł wpadli policjanci z biura prasowego KWP w Lublinie, by przestrzec ludzi przed petardami".

Dzisiaj:
"Rzucili petradę w przystanek pełen podróżnych" - to zdjęcie to ze zdarzenia, czy upozorowane, by przestrzec ludzi przed petradami? I co to jest PETRADA?
Avatar
Roztoczanin / 23 grudnia 2009 r. o 13:26
Takim gnojom to te petardy wetknąć w d.... I odpalic,lepiej by było dla wszystkich.bo brak słów na takie zachowania.
Avatar
zbigniew / 23 grudnia 2009 r. o 13:15
Zwalilo was na glowe deb***e....

Eksplozja była tak slina zeby wbic szybe hartowana o grubosci palca .... a nikomu nic sie nie stalo....;/ idioci....
a po 2 nikogo na przestanku nie bylo ...