Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 września 2009 r.
10:27
Edytuj ten wpis

Święcie: W wypadku zginął kierowca toyoty

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 19 A A

Dzisiaj przed godz. 9 doszło do wypadku w miejscowości Święcie w powiecie tomaszowskim. Kierujący toyotą zderzył się z audi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
47-latek jechał toyotą po krajowej "siedemnastce” w kierunku granicy.

– Nie wiadomo, dlaczego gwałtownie zahamował – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. – Samochód wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi A4.

Bialczanin zginął na miejscu; przybyły na miejsce prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do szpitala odwieziono ze złamaną nogą i stłuczonymi żebrami 37-letniego mieszkańca gminy Lubycza Królewska, który kierował audi. Mężczyzna był trzeźwy.

Ruch na trasie z Tomaszowa Lubelskiego do przejścia granicznego w Hrebennem był przez kilka godzin zablokowany. Policja zorganizowała objazd przez Bełżec, Szalenik i Zatyle.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
vilash / 10 września 2009 o 20:36
0
tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia...


Nie wiem co otrzymują, ale najwyraźniej coś jednak z tego dostają, skoro za nic mają ludzkie życie.
Avatar
biały / 9 września 2009 o 14:49
0
~czarna~ napisał:
To prawda,że policja podpuszczała tego kolesia.Zamiast zatrzymać go od razu jak przekroczył prędkość to jechali za nim dalej. Winna jest POLICJA i nikt mi nie powie,że jest inaczej.

Czarna nie wypisuj głupot na tym forum i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz "zielonego" pojęcia. Policjanci wcale nie podpuszczali tego "kolesia", jak go określiłaś, a zatrzymanie w ten sposób jadącego pojazdu powinno być przeprowadzone w oklreślonych przepisami okolicznościach. W tym czasie i w tak usytuowanym terenie nie było to możliwe. POLICJA TUTAJ NICZEGO NIE ZAWINIŁA. Kierującego Toyotą zgubiła panika. Niepotrzebnie zaciągnął hamulec ręczny. Znawcy tematu wiedzą, że tak postępują niektórzy kierowcy, aby na video nie nagrały się próby normalnego hamowania (czerwone światła). Skoro ten Pan zrobił to wtedy, to napewno robił to też wcześniej. Nie pisz więc o winie POLICJI.

Czarna nie wypisuj głupot na tym forum i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz "zielonego" pojęcia. Policjanci wcale nie podpuszczali tego "kolesia", jak go określiłaś, a zatrzymanie w ten sposób jadącego pojazdu powinno być przeprowadzone w oklreślonych przepisami okolicznościach. W tym czasie i w tak usytuowanym terenie nie było to możliwe. POLICJA TUTAJ NICZEGO NIE ZAWINIŁA. Kierującego Toyotą zgubiła panika. Niepotrzebnie zaciągnął hamulec ręczny. Znawcy tematu wiedzą, że tak postępują n... rozwiń
Avatar
przestroga / 9 września 2009 o 12:19
0
vilash napisał:
Zdecydowanie zgodzę się z przedmówcami Pszestrogo, obowiązkiem policji jest minimalizować zagrożenie na drodze, a nie stwarzać je nabijając sobie do oporu dodatki z mandatów. Jeśli faktycznie przekroczył prędkość mieli *obowiązek* zatrzymać go w Bełżcu, a nie pędzić po bezdrożach stwarzając zagrożenie zarówno dla kierowcy, który przekroczył prędkość, jak i dla innych uczestników ruchu. Szkoda tylko, że trzeba było śmiertelnej ofiary, aby policjanci "puknęli się w głowę".

tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia...

tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia... rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 12:44
0
EDIT: przejęzyczyło mi się, nie na A4 tylko krajowej czwórce oczywiście ;-).
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 12:41
0
Widzę że podobne obyczaje w całym województwie. Jak są zamiejscowe blachy i w jakimś lepszym wozie to podpuszczamy frajera aż łyknie. Lubartowskie sreberko jak kursuje po obwodnicy to bardzo często robi takie akcje. Podjeżdżają 5 metrów za człowieka, nawet jak ten jedzie z przepisową prędkością i mrugają światłami żeby zjechał po wyprzedzić chcą. Tylko zjedziesz na pobocze - mandat, bo "pobocze nie służy do jazdy nawet jak jest za przerywaną". Wideorejestratory mają za niską czułość i nie widać na nim odbłysku długich świateł na klapie twojego auta, i te k***y (generalnie szanuję policję ale o tych z drogówki mam jak najgorsze zdanie) doskonale o tym wiedzą. Wiem bo kumpla tak podpuszczali (Hrubieszów) nie przyjął mandatu i na sprawie przy prezentacji filmu w ogóle nie było widać że mu błyskali. Co ciekawe, robią tak tylko przy lepszych autach. Gorszych się boją, bo jeśli ktoś jedzie z przepisową prędkością to jeżeli ostro da po hamulcach to nie zdążą zahamować, wina jest wtedy tylko i wyłącznie panuff policjantuff i każdy jako tako zorientowany w przepisach kierowca o tym wie. Co już gdzieś, bodajże na A4, się zdarzyło. Grubo ponad 20 kołka za remont musieli oddać to im się szukania frajera w ten sposób odechciało i teraz szukają inaczej (głównie suszą na ograniczeniach do 110 i czekają na niemieckie auta sportowe).
Widzę że podobne obyczaje w całym województwie. Jak są zamiejscowe blachy i w jakimś lepszym wozie to podpuszczamy frajera aż łyknie. Lubartowskie sreberko jak kursuje po obwodnicy to bardzo często robi takie akcje. Podjeżdżają 5 metrów za człowieka, nawet jak ten jedzie z przepisową prędkością i mrugają światłami żeby zjechał po wyprzedzić chcą. Tylko zjedziesz na pobocze - mandat, bo "pobocze nie służy do jazdy nawet jak jest za przerywaną". Wideorejestratory mają za niską czułość i nie widać na nim odbłysku długich świateł na kl... rozwiń
Avatar
~czarna~ / 7 września 2009 o 11:48
0
To prawda,że policja podpuszczała tego kolesia.Zamiast zatrzymać go od razu jak przekroczył prędkość to jechali za nim dalej. Winna jest POLICJA i nikt mi nie powie,że jest inaczej.
Avatar
Maciek / 6 września 2009 o 21:31
0
sukurs11@wp.pl napisał:
...




CIECIU Z EUCO PRZESTAN OSZUKIWAC LUDZI JAKIE STOWARZYSZENIE O CZYM TYM WOGOLE PISZESZ....>?????????????

NIC INNEGO JAK EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAN ALBO JAKAS INNA BLADZ TYPU EUROPEJSKIE CENTRUM POMOCY POSZKODOWANYM TO FIRMA KTORA NALEZY ZAMKNAC 8 SPRAW KARNYCH O NIE WYPLACANIE POSZKODOWANYM PIENIEDZY...ZLODZIEJEEEEEEEEEEE!!!!!
Avatar
sukurs11@wp.pl / 6 września 2009 o 09:42
0
...
Avatar
Iv / 5 września 2009 o 23:31
0
[size=4]....dziś Cie pożegnaliśmy na cmentarzu... tak strasznie boli.... ta świadomość, że Cie nie ma....[/size]
Avatar
Kolega Darka z Ukrainy / 4 września 2009 o 23:27
0
Wieczna pamięć ciebie Dariusz! Z smętkiem pożegnała się z tobą Ukraina
Avatar
vilash / 10 września 2009 o 20:36
0
tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia...


Nie wiem co otrzymują, ale najwyraźniej coś jednak z tego dostają, skoro za nic mają ludzkie życie.
Avatar
biały / 9 września 2009 o 14:49
0
~czarna~ napisał:
To prawda,że policja podpuszczała tego kolesia.Zamiast zatrzymać go od razu jak przekroczył prędkość to jechali za nim dalej. Winna jest POLICJA i nikt mi nie powie,że jest inaczej.

Czarna nie wypisuj głupot na tym forum i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz "zielonego" pojęcia. Policjanci wcale nie podpuszczali tego "kolesia", jak go określiłaś, a zatrzymanie w ten sposób jadącego pojazdu powinno być przeprowadzone w oklreślonych przepisami okolicznościach. W tym czasie i w tak usytuowanym terenie nie było to możliwe. POLICJA TUTAJ NICZEGO NIE ZAWINIŁA. Kierującego Toyotą zgubiła panika. Niepotrzebnie zaciągnął hamulec ręczny. Znawcy tematu wiedzą, że tak postępują niektórzy kierowcy, aby na video nie nagrały się próby normalnego hamowania (czerwone światła). Skoro ten Pan zrobił to wtedy, to napewno robił to też wcześniej. Nie pisz więc o winie POLICJI.

Czarna nie wypisuj głupot na tym forum i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz "zielonego" pojęcia. Policjanci wcale nie podpuszczali tego "kolesia", jak go określiłaś, a zatrzymanie w ten sposób jadącego pojazdu powinno być przeprowadzone w oklreślonych przepisami okolicznościach. W tym czasie i w tak usytuowanym terenie nie było to możliwe. POLICJA TUTAJ NICZEGO NIE ZAWINIŁA. Kierującego Toyotą zgubiła panika. Niepotrzebnie zaciągnął hamulec ręczny. Znawcy tematu wiedzą, że tak postępują n... rozwiń
Avatar
przestroga / 9 września 2009 o 12:19
0
vilash napisał:
Zdecydowanie zgodzę się z przedmówcami Pszestrogo, obowiązkiem policji jest minimalizować zagrożenie na drodze, a nie stwarzać je nabijając sobie do oporu dodatki z mandatów. Jeśli faktycznie przekroczył prędkość mieli *obowiązek* zatrzymać go w Bełżcu, a nie pędzić po bezdrożach stwarzając zagrożenie zarówno dla kierowcy, który przekroczył prędkość, jak i dla innych uczestników ruchu. Szkoda tylko, że trzeba było śmiertelnej ofiary, aby policjanci "puknęli się w głowę".

tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia...

tak informacyjnie policjanci nie mają żadnych dodatków za wypisanie mandatu, tu to rozbawiłeś mnie i to bardzo....możne lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się najmniejszego pojęcia... rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 12:44
0
EDIT: przejęzyczyło mi się, nie na A4 tylko krajowej czwórce oczywiście ;-).
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 12:41
0
Widzę że podobne obyczaje w całym województwie. Jak są zamiejscowe blachy i w jakimś lepszym wozie to podpuszczamy frajera aż łyknie. Lubartowskie sreberko jak kursuje po obwodnicy to bardzo często robi takie akcje. Podjeżdżają 5 metrów za człowieka, nawet jak ten jedzie z przepisową prędkością i mrugają światłami żeby zjechał po wyprzedzić chcą. Tylko zjedziesz na pobocze - mandat, bo "pobocze nie służy do jazdy nawet jak jest za przerywaną". Wideorejestratory mają za niską czułość i nie widać na nim odbłysku długich świateł na klapie twojego auta, i te k***y (generalnie szanuję policję ale o tych z drogówki mam jak najgorsze zdanie) doskonale o tym wiedzą. Wiem bo kumpla tak podpuszczali (Hrubieszów) nie przyjął mandatu i na sprawie przy prezentacji filmu w ogóle nie było widać że mu błyskali. Co ciekawe, robią tak tylko przy lepszych autach. Gorszych się boją, bo jeśli ktoś jedzie z przepisową prędkością to jeżeli ostro da po hamulcach to nie zdążą zahamować, wina jest wtedy tylko i wyłącznie panuff policjantuff i każdy jako tako zorientowany w przepisach kierowca o tym wie. Co już gdzieś, bodajże na A4, się zdarzyło. Grubo ponad 20 kołka za remont musieli oddać to im się szukania frajera w ten sposób odechciało i teraz szukają inaczej (głównie suszą na ograniczeniach do 110 i czekają na niemieckie auta sportowe).
Widzę że podobne obyczaje w całym województwie. Jak są zamiejscowe blachy i w jakimś lepszym wozie to podpuszczamy frajera aż łyknie. Lubartowskie sreberko jak kursuje po obwodnicy to bardzo często robi takie akcje. Podjeżdżają 5 metrów za człowieka, nawet jak ten jedzie z przepisową prędkością i mrugają światłami żeby zjechał po wyprzedzić chcą. Tylko zjedziesz na pobocze - mandat, bo "pobocze nie służy do jazdy nawet jak jest za przerywaną". Wideorejestratory mają za niską czułość i nie widać na nim odbłysku długich świateł na kl... rozwiń
Avatar
~czarna~ / 7 września 2009 o 11:48
0
To prawda,że policja podpuszczała tego kolesia.Zamiast zatrzymać go od razu jak przekroczył prędkość to jechali za nim dalej. Winna jest POLICJA i nikt mi nie powie,że jest inaczej.
Avatar
Maciek / 6 września 2009 o 21:31
0
sukurs11@wp.pl napisał:
...




CIECIU Z EUCO PRZESTAN OSZUKIWAC LUDZI JAKIE STOWARZYSZENIE O CZYM TYM WOGOLE PISZESZ....>?????????????

NIC INNEGO JAK EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAN ALBO JAKAS INNA BLADZ TYPU EUROPEJSKIE CENTRUM POMOCY POSZKODOWANYM TO FIRMA KTORA NALEZY ZAMKNAC 8 SPRAW KARNYCH O NIE WYPLACANIE POSZKODOWANYM PIENIEDZY...ZLODZIEJEEEEEEEEEEE!!!!!
Avatar
sukurs11@wp.pl / 6 września 2009 o 09:42
0
...
Avatar
Iv / 5 września 2009 o 23:31
0
[size=4]....dziś Cie pożegnaliśmy na cmentarzu... tak strasznie boli.... ta świadomość, że Cie nie ma....[/size]
Avatar
Kolega Darka z Ukrainy / 4 września 2009 o 23:27
0
Wieczna pamięć ciebie Dariusz! Z smętkiem pożegnała się z tobą Ukraina
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 1 1

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 0 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 5 0

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 9 7

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy 1 0

W pobliżu Urzędu Miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy. Obiegowa informacja jest taka, że będzie to market Lidl. Sieć ani nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów
16 listopada 2018, 19:30

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 16 listopada o godz. 19.30 w cyklu Zaduszki Jazzowe odbędzie się koncert Krzysztofa Napiórkowskiego. Artysta wystąpi w Bazylice O.O. Dominikanów w Lublinie (ul. Złota).

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada
galeria

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada 10 23

Nawet 1,5 mln zł mógł stracić budżet Lublina wskutek zaniechań Zarządu Dróg i Mostów przy tworzeniu Systemu Zarządzania Ruchem, który nie działał tak jak powinien - twierdzi Centralne Biuro Antykorupcyjne. Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!